REJESTRACJA ZAWODNIKÓW GRAND PRIX WARSZAWY.

sprawdź kto się już zapisał


Podstawowe informacje:
1. Jeżeli chcesz wystartować w naszych zawodach, a nie znalazłeś się w naszej bazie zawodników zapraszamy do rejestracji.
    Jeżeli jesteś w naszej bazie zawodników i nie masz przypisanego numeru na dystansie, na którym chcesz wystartować to również zapraszamy do wypełnienia formularza.
    Jeżeli jesteś w naszej bazie zawodników i masz przypisany numer na dystansie, na którym chcesz wystartować - ta strona nie jest dla Ciebie.
2. Formularz udostępniamy kilka, kilkanaście dni przed zawodami, rejestrację elektroniczną kończymy o godzinie 21:00 w przeddzień zawodów.
3. Wypełniając poniższy formularz akceptujesz poniższą formułę:
"Informuję, że zapoznałem/łam się z regulaminem zawodów, w pełni go akceptuję i zobowiązuję się do jego przestrzegania. Niniejszym oświadczam, że jestem zdolny/a do udziału w zawodach nazwanych "GRAND PRIX WARSZAWY" organizowanych przez "ActiveSports" i startuję na własną odpowiedzialność ( podst. prawna: Rozporządzenie Min. Edukacji Narod. z dnia 12.09.2001r. Dz. U. Nr 101 poz. 1095). Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku na stronach internetowych „ActiveSports” i „YYZ” oraz na przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych zawartych w formularzu (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r o ochronie danych osobowych Dz.Ust. nr 133) przez organizatora imprezy i podmioty współpracujące do celów marketingowych i promocyjnych. Przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Zapisy na najbliższe zawody nie są jeszcze aktywne
Zapraszamy na stronę www.biegi.waw.pl