REJESTRACJA ZAWODNIKÓW GRAND PRIX WARSZAWY.

sprawdź kto się już zapisał


Podstawowe informacje:
1. Jeżeli chcesz wystartować w naszych zawodach, a nie znalazłeś się w naszej bazie zawodników zapraszamy do rejestracji.
    Jeżeli jesteś w naszej bazie zawodników i nie masz przypisanego numeru na dystansie, na którym chcesz wystartować to również zapraszamy do wypełnienia formularza.
    Jeżeli jesteś w naszej bazie zawodników i masz przypisany numer na dystansie, na którym chcesz wystartować - ta strona nie jest dla Ciebie.
2. Formularz udostępniamy kilka, kilkanaście dni przed zawodami, rejestrację elektroniczną kończymy o godzinie 21:00 w przeddzień zawodów.
3. Za uczestnictwo w zawodach Grand Prix Warszawy prosimy zapłacić online:http://biegi.waw.pl/platnosci/ lub przelewem na konto: 74 1050 1054 1000 0090 7458 3833
4. Wypełniając poniższy formularz akceptujesz poniższą formułę:
Nazwisko*
Imię*
Płeć*
Data urodzenia*
ROK/MM/DD
//
klub/miejscowość*
wpisz, jeżeli nie widnieje na powyższej liście
adres email*
Zawody/dystans*
Wybierz TAK gdy startowałeś już w GPW lub zmieniasz dystans
Wpisz znaki z obrazka
Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku na stronach internetowych 'ActiveSports' oraz na przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych zawartych w formularzu (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r o ochronie danych osobowych Dz.Ust. nr 133) przez organizatora imprezy i podmioty współpracujące do celów marketingowych i promocyjnych. Przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.