NW
2020
Zawodnicy
Generalka
 wyniki zawodów:
  2. 2020-03-07*
  1. 2020-02-22


!-życiówka
D-debiut
WYNIKI ZAWODÓW
NW z dnia 2020-02-22
Ostatnia modyfikacja: 2020-03-07 10:31:42
WYNIKI OFICJALNE - MINĄŁ OKRES PRZYJMOWANIA REKLAMACJI
OPEN KATEGORIE KLUBOWE inf pobierz
PozKatplecCzasNumerNazwisko i imięKlub
1V/1M/100:56:51 8014Sebastian KarpińskiPolnord
2XII/1M/200:58:35 8002Adam AdamczykPasja Nordic Walking
3VII/1M/300:59:09 8012Wojciech GilNW Człapski Team
4IX/1M/400:59:40 8016Jacek CieślakNiezrzeszony
5K-VII/1K/101:00:00 7018Małgorzata PuszkarskaGosadi Nordic Team
6X/1M/501:02:45 8001Mirosław JaworskiNordiki Juzefów
7K-V/1K/201:03:18 7010Marta RadomskaAvocado Wellnes Club
8XII/2M/601:04:00 8017Piotr KrawczykAWF-UTW
9X/2M/701:04:51 8008Piotr WłodarskiAvocado Wellnes Club
10K-VII/2K/301:04:54 7002Joanna PietrusewiczNiezrzeszony
11XI/1M/801:06:25 8013Kazimierz WiśniewskiPasja Nordic Walking
12K-V/2K/401:06:27 7009Agnieszka PorowskaAvocado Wellnes Club
13VIII/1M/901:07:06 8007Marek WesołowskiPasja Nordic Walking
14K-VI/1K/501:07:23 7003Aga SerowikNiezrzeszony
15IX/2M/1001:08:43 8003Paweł PaluchAvocado Wellnes Club
16K-VIII/1K/601:09:12 7013Bogna Gaj ' URSYNÓW'Niezrzeszony
17IV/1M/1101:09:12 8006Paweł RowińskiNW Człapski Team
18K-VIII/2K/701:09:26 7015Olga WodowskaNiezrzeszony
19XI/2M/1201:09:26 8009Andrzej RydlewskiAvocado Wellnes Club
20VIII/2M/1301:09:47 8005Piotr JabłońskiNiezrzeszony
21K-VII/3K/801:11:38 7007Renata CichockaNiezrzeszony
22K-V/3K/901:13:26 7005Barbara JureczekAvocado Wellnes Club
23VI/1M/1401:14:44 8011Witold RogackiNiezrzeszony
24X/3M/1501:14:59 8015Zbigniew ŁagodzińskiNiezrzeszony
25K-VI/2K/1001:15:07 7014Magdalena PochopieńNW Człapski Team
26K-XI/1K/1101:15:09 7008Aleksandra Gliniewicz 'URSYNÓW'KB ActiveSports Warszawa
27XII/3M/1601:15:58 8010Adam ZapertyKB ActiveSports Warszawa
28K-XI/2K/1201:18:36 7017Anna KarłowiczPartia Wolnych Biegaczy
29K-VII/4K/1301:19:13 7016Alicja RadziejewskaNiezrzeszony
30VIII/3M/1701:20:47 8004Pawel MalawkoNiezrzeszony
31K-IV/1K/1401:22:16 7012Agnieszka KochelAvocado Wellnes Club
32K-X/1K/1501:24:03 7004Anna GajewskaNW organizowane przez UDz Ursynów w Lesie Kabackim
33K-X/2K/1601:27:01 7001Alicja RedaNW Człapski Team
34K-XI/3K/1701:28:45 7006Halina WolskaNiezrzeszony
35K-IX/1K/1801:29:46 7011Bozena PrawdzikAvocado Wellnes Club