GRAND PRIX Warszawy
2020
Zawodnicy
Generalka
 wyniki zawodów:
  2. 2020-03-07*
  1. 2020-02-22

2019
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2019-10-19
  7. 2019-10-05
  6. 2019-09-14
  5. 2019-04-27
  4. 2019-04-06
  3. 2019-03-23
  2. 2019-03-09
  1. 2019-02-16

2018
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2018-10-20
  7. 2018-10-06
  6. 2018-09-22
  5. 2018-04-28
  4. 2018-04-07
  3. 2018-03-17
  2. 2018-03-03
  1. 2018-02-10

2017
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2017-10-21
  7. 2017-10-07
  6. 2017-09-16
  5. 2017-09-02
  4. 2017-04-29
  3. 2017-04-08
  2. 2017-03-11
  1. 2017-02-04

2016
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2016-10-15
  7. 2016-10-01
  6. 2016-09-17
  5. 2016-09-03
  4. 2016-04-16
  3. 2016-03-19
  2. 2016-03-05
  1. 2016-02-13

2015
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2015-10-17
  7. 2015-10-03
  6. 2015-09-19
  5. 2015-06-20
  4. 2015-04-18
  3. 2015-03-21
  2. 2015-03-07
  1. 2015-02-14

2014
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2014-11-08
  8. 2014-10-18
  7. 2014-10-04
  6. 2014-09-13
  5. 2014-06-07
  4. 2014-04-27
  3. 2014-03-22
  2. 2014-03-08
  1. 2014-02-08

2013
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2013-11-09
  8. 2013-10-19
  7. 2013-10-05
  6. 2013-09-14
  5. 2013-06-22
  4. 2013-04-27
  3. 2013-03-16
  2. 2013-03-02
  1. 2013-02-16

2012
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2012-10-27*
  8. 2012-10-20
  7. 2012-10-06
  6. 2012-09-15
  5. 2012-06-16
  4. 2012-04-28
  3. 2012-03-31
  2. 2012-03-10
  1. 2012-02-11

2011
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2011-11-05
  8. 2011-10-22
  7. 2011-10-01
  6. 2011-09-17
  5. 2011-09-03
  4. 2011-06-11
  3. 2011-04-09
  2. 2011-03-12
  1. 2011-02-05

2010
Generalka
 wyniki zawodów:
  10. 2010-10-16
  9. 2010-10-09
  8. 2010-10-02
  7. 2010-08-31
  6. 2010-06-22
  5. 2010-06-15
  4. 2010-05-06
  3. 2010-04-10
  2. 2010-03-06
  1. 2010-02-20

2009
 wyniki zawodów:
  10. 2009-10-17
  9. 2009-10-03
  8. 2009-09-19
  7. 2009-09-01
  6. 2009-06-23
  5. 2009-06-09
  4. 2009-05-26
  3. 2009-04-04
  2. 2009-03-07
  1. 2009-02-07

2008
 wyniki zawodów:
  10. 2008-10-18
  9. 2008-09-13
  8. 2008-09-02
  7. 2008-05-27
  6. 2008-05-13
  5. 2008-04-26
  4. 2008-04-05
  3. 2008-03-08
  2. 2008-02-09
  1. 2007-10-20

2007
Generalka
 wyniki zawodów:
  6. 2007-09-15
  5. 2007-06-05
  4. 2007-05-22
  3. 2007-04-17
  2. 2007-03-31
  1. 2007-03-10

2006
 wyniki zawodów:
  6. 2006-09-30
  5. 2006-06-06
  4. 2006-05-23
  3. 2006-04-18
  2. 2006-04-01
  1. 2006-03-04

2005
 wyniki zawodów:
  6. 2005-06-23
  5. 2005-06-07
  4. 2005-05-17
  3. 2005-04-19
  2. 2005-04-02
  1. 2005-03-05

2004
 wyniki zawodów:
  6. 2004-09-14
  5. 2004-06-22
  4. 2004-06-08
  3. 2004-05-11
  2. 2004-04-06
  1. 2004-03-06


!-życiówka
D-debiut
WYNIKI ZAWODÓW
GRAND PRIX Warszawy z dnia 2020-02-22
Ostatnia modyfikacja: 2020-03-07 10:31:44
WYNIKI OFICJALNE - MINĄŁ OKRES PRZYJMOWANIA REKLAMACJI
OPEN KATEGORIE KLUBOWE 3NAJ inf pobierz
PozKatplecCzasNumerNazwisko i imięKlub
1II/1M/100:32:48 2118Daniel ŻochowskiDream Run
2III/1M/200:33:13 2493Łukasz BaranowNiezrzeszony
3V/1M/300:33:22 1376Artur JabłońskiDream Run
4IV/1M/400:34:54 691Jędrzej JosypenkoDream Run
5IV/2M/500:36:16 630Marcin StupakDream Run
6VII/1M/600:36:25 1056Marek Primik 'URSYNÓW'Vege Runners
7VI/1M/700:37:57 312Piotr Kobierski 'URSYNÓW'uka.pl
8VII/2M/800:37:57 2254Dariusz Piasta 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
9V/2M/900:37:58 2186Marcin KrasońSmashing pĄpkins / NBR Team / Trinergy
10VI/2M/1000:37:58 2500Tomasz BaranowPlaterów
11VI/3M/1100:38:08 415Andrzej Jankowski 'URSYNÓW'Accenture Warszawa
12VIII/1M/1200:38:22 908Andrzej KotwaVege Runners
13IV/3M/1300:38:26 2178Kamil MadejekVege Runners
14VI/4M/1400:38:29 386Bogdan SnarskiDream Run
15IV/4M/1500:39:21 2511Maksym GosławskiNiezrzeszony
16VI/5M/1600:39:21 1348Piotr Ochman 'URSYNÓW'Warszawa-Kabaty
17K-V/1K/100:39:26 184Marta KaźmierczakDream Run
18VI/6M/1700:39:26 208Michał MaciopaWarszawa-Bemowo
19VIII/2M/1800:39:29 2542Piotr KołodziejekNiezrzeszony
20VI/7M/1900:39:33 2176Adam PluszkaVege Runners
21IV/5M/2000:39:41 2100Bartosz LewandowskiNiezrzeszony
22IX/1M/2100:39:47 1101Thomas HorneVege Runners
23IV/6M/2200:39:51 1215Michał KlimowiczNiezrzeszony
24I/1M/2300:40:00 2516Antoni PolaszekNiezrzeszony
25VIII/3M/2400:40:11 2543Marek TurczynTarczyński Klub Biegowy
26VI/8M/2500:40:13 2531Dariusz KubickiWaniewski Coaching / Jucon
27K-V/2K/200:40:14 13Anna Sawicka 'URSYNÓW'Dream Run
28V/3M/2600:40:18 2523Roman SworskiVege Runners
29VII/3M/2700:40:19 2648Łukasz PisarskiWarszawa-Mokotów
30III/2M/2800:40:23 2502Krystian JargiłoNiezrzeszony
31IV/7M/2900:40:30 2520Robert ChwedczukŻórawski Team
32VI/9M/3000:40:37 2527Paweł GrzegorekKingrunner Ultra
33K-III/1K/300:40:38 59Marta JusińskaDream Run
34X/1M/3100:40:41 2342Wojciech RoszkowskiWarszawa-Ursynów
35IV/8M/3200:41:28 847Piotr SprengelA.K.B. MORT!
36V/4M/3300:41:43 1266Michał StrzeleckiSmashing Pąpkins
37VII/4M/3400:41:46 1193Piotr TeleonJacekBiega Running Team
38IV/9M/3500:41:54 402Marek SkibińskiLasek Bielański Team
39VII/5M/3600:42:03 2540Marek PokorskiCTS
40VII/6M/3700:42:11 467Jacek BzuraReebok Run Crew
41K-VI/1K/400:42:21 1443Bożena JosypenkoDream Run
42IX/2M/3800:42:22 332Piotr PolańskiWarszawa-Mokotów
43V/5M/3900:42:22 2534Piotr SkotnickiNiezrzeszony
44VI/10M/4000:42:26 425Hubert Jaworski 'URSYNÓW'Vege Runners
45IV/10M/4100:42:27 2466Jakub PodorskiWarszawa
46VIII/4M/4200:42:33 2541Jarosław MizakNiezrzeszony
47IV/11M/4300:42:38 2266Mateusz SzewczykJózefów
48V/6M/4400:42:39 2510Adam KiszkielJózefosław
49V/7M/4500:42:40 2255Marcin TarasWarszawa-Tarchomin
50IV/12M/4600:42:41 745Piotr BieniekPKP Intercity Running Team
51V/8M/4700:43:07 577Radosław GadomskiŻórawski Team
52IV/13M/4800:43:09 2528Krzysztof DomaradzkiNiezrzeszony
53X/2M/4900:43:12 352Jacek NowocieńUczniowski Klub Sportowy RUSIEC
54VII/7M/5000:43:25 2529Paweł ŚmigielskiNiezrzeszony
55V/9M/5100:43:34 297Łukasz LewandowskiMysiadło
56I/2M/5200:43:44 2504Norbert SkrzypczakSan Escobar
57K-III/2K/500:43:46 1882Daria IniewskiDream Run
58VIII/5M/5300:43:47 1138Mariusz BańkaWarszawa
59VII/8M/5400:43:49 449Grzegorz RelugaWarszawa-Wawer
60VIII/6M/5500:43:51 341Robert KreczmańskiDream Run
61VI/11M/5600:43:53 983Michal KutaKB Castellanus
62K-IV/1K/600:43:59 1595Joanna TomczakDream Run
63III/3M/5700:44:00 2501Jakub PazioNiezrzeszony
64II/2M/5800:44:13 2517Mikołaj PusekNiezrzeszony
65K-II/1K/700:44:21 1864Esther FernandezAd Sprint
66VI/12M/5900:44:21 1242Piotr Pysiak 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
67V/10M/6000:44:34 2112Kamil WołosewiczParkrun Warszawa Ursynów
68III/4M/6100:44:47 2465Maciej GilVege Runners
69V/11M/6200:44:52 2263Bartosz Iwaszkiewicz Vege Runners
70VIII/7M/6300:44:59 1007Janusz Wojtas ' URSYNÓW'Poczta Polska
71VIII/8M/6400:45:04 2397Witold TamkunNiezrzeszony
72K-V/3K/800:45:05 38Eliza Florczuk 'URSYNÓW'Żórawski Team
73IV/14M/6500:45:15 2509Patryk KrysaNiezrzeszony
74V/12M/6600:45:22 2166Michał WodzińskiCANAL+ SPORT TEAM
75VIII/9M/6700:45:25 879Tadeusz GóralKKB
76K-V/4K/900:45:31 1868Alicja BłautSmashing Pąpkins
77K-VIII/1K/1000:45:34 193Alicja PaszczakKlub Wysokogórski Warszawa
78IV/15M/6800:45:37 2492Krzysztof BąkNiezrzeszony
79X/3M/6900:45:39 877Stanisław KamińskiNadarzyn
80K-V/5K/1100:45:44 1858Alicja ŁazowskaWarszawa
81IV/16M/7000:45:44 2507Kamil NiemczakNiezrzeszony
82IX/3M/7100:45:45 807Krzysztof MiłoszZnikający Punkt
83K-VI/2K/1200:45:48 169Katarzyna GóreckaPKO Bank Polski
84IV/17M/7200:45:50 487Sebastian StepniowskiWarszawa Mokotów
85XI/1M/7300:45:57 454Antoni SzukalskiNiezrzeszony
86IV/18M/7400:46:07 2530Paweł KubajewskiBoy89
87I/3M/7500:46:15 2532Franciszek NormanNiezrzeszony
88VII/9M/7600:46:23 925Konrad Białas4Runners
89VII/10M/7700:46:32 260Krzysztof MatyskielAlbatrosy
90I/4M/7800:46:34 2525Mieszko LechNiezrzeszony
91V/13M/7900:46:35 2512Marcin HołdyńskiGrupa Biegowa NDI
92X/4M/8000:46:44 242Witold GrunwaldA.K.B. MORT!
93VII/11M/8100:46:47 220Piotr Danik 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
94VII/12M/8200:46:49 2506Michal KaniaNiezrzeszony
95VI/13M/8300:46:56 2537Dariusz KawczyńskiNiezrzeszony
96X/5M/8400:46:58 357Paweł Święcki 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
97VI/14M/8500:47:12 880Wojciech LaskowskiWarszawa
98VII/13M/8600:47:15 2414Sławomir KubalaWarszawa
99V/14M/8700:47:15 762Roman ZaborowskiWarszawa-Bielany
100X/6M/8800:47:34 2055Janusz MarciniakWarszawiaky
101VII/14M/8900:47:41 2281Marek UbyszJacekBiega Running Team
102K-V/6K/1300:47:42 1414Monika SadowskaWarszawa
103III/5M/9000:47:44 2522Adam GodlewskiNiezrzeszony
104VI/15M/9100:47:55 211Paweł SzołuchaWarszawa-Mokotów
105VI/16M/9200:47:58 2539Jarosław Zychtwój stary
106IV/19M/9300:48:06 2515Paweł MroszczykNiezrzeszony
107V/15M/9400:48:19 2514Michał LemanNiezrzeszony
108VIII/10M/9500:48:24 2513Peter YeomansNiezrzeszony
109VII/15M/9600:48:26 2195Paweł DąbrowskiWarszawa-Ursynów
110K-III/3K/1400:48:47 99Olga Miszkiewicz-Górecka 'URSYNÓW'Vege Runners
111III/6M/9700:48:50 2393Filip CybulskiWarszawa
112IX/4M/9800:48:56 1287Grzegorz Wojewódzki 'URSYNÓW'Team ZabieganeDni
113VIII/11M/9900:49:14 2508Krzysztof Kostyrabiegusiem.pl
114K-V/7K/1500:49:26 1872Wioleta KotNiezrzeszony
115XI/2M/10000:49:29 2291Marcin Zalewski 'Nicram'Canor Anticus
116VI/17M/10100:49:32 703Sławomir GawinWarszawa-Ursynów
117VI/18M/10200:49:35 2319Jan KrzyżanowskiVege Runners
118III/7M/10300:49:40 2538Adam BoguskiNiezrzeszony
119K-VI/3K/1600:49:45 144Katarzyna KosteraVege Runners
120V/16M/10400:49:53 2536Maciej KulabWarszawa-Białołęka
121II/3M/10500:49:53 2533Jan ŚmigielskiNiezrzeszony
122VI/19M/10600:49:57 2318Marcin MałkowskiW Obi Jest Moc
123K-III/4K/1700:50:03 1870Katarzyna TurczynTarczyński Klub Biegowy
124K-IX/1K/1800:50:19 52Marzena Opowicz 'Marzka-63'KB ActiveSports Warszawa
125K-VIII/2K/1900:50:23 1883Magdalena PiekarowiczTarczyński Klub Biegowy
126V/17M/10700:50:33 2349Krzysztof SielickiNiezrzeszony
127XII/1M/10800:51:10 825Zbigniew KorzonkowskiENTRE.PL Team
128K-VIII/3K/2000:51:23 104Jolanta Wagner 'URSYNÓW' - 'Jola.'Warszawa-Ursynów
129V/18M/10900:51:28 2519Łukasz PoprawaNiezrzeszony
130K-IV/2K/2100:51:30 1879Laura RogowskaVege Runners
131K-III/5K/2200:51:35 1881Marta Dębskazielonebieganie.pl
132K-VII/1K/2300:51:35 1739Monika TurczyńskaLeczo Team
133K-VII/2K/2400:51:59 1871Dorota SzymańskaTarczyński Klub Biegowy
134K-VI/4K/2500:52:01 116Dominika NapierskaVege Runners
135VII/16M/11000:52:04 2526Winston NormanNiezrzeszony
136VII/17M/11100:52:09 2535Wojciech BecheńskiNiezrzeszony
137XI/3M/11200:52:26 395Dariusz Prądzyński 'URSYNÓW' - 'Krokomierz'calidris minuta
138IX/5M/11300:52:55 2350Zbigniew Jusiński 'URSYNÓW'Kondycja
139K-III/6K/2600:53:02 1863Kinga DołomisiewiczNiezrzeszony
140VI/20M/11400:53:03 2505Tomasz GnieciakTarczyński Klub Biegowy
141K-V/8K/2700:53:13 1878Jowita WójcikNiezrzeszony
142III/8M/11500:53:23 2518Wojciech KalinowskiNiezrzeszony
143K-VIII/4K/2800:53:49 84Małgorzata RelugaWarszawa-Wawer
144K-VI/5K/2900:54:02 1880Kamila OsicaNiezrzeszony
145III/9M/11600:54:20 2452Jakub SulikowskiVege Runners
146IX/6M/11700:54:42 1354Dariusz KurowskiWarszawa
147IV/20M/11800:54:44 2503Robert MirończykNiezrzeszony
148K-VII/3K/3000:54:57 1867Marta FrąckiewiczNiezrzeszony
149K-VII/4K/3100:55:06 1722Emilia BzuraWarszawa-Bielany
150K-VII/5K/3200:55:22 1652Katarzyna PawłowskaaleTEMPO
151V/19M/11900:55:32 2521Bolesław PłacheckiWarszawa-Wawer
152IX/7M/12000:55:35 2524Piotr PiekarowiczTarczyński Klub Biegowy
153XI/4M/12100:55:41 1030Grzegorz Budnicki 'URSYNÓW'Warszawa-Kabaty
154IX/8M/12200:55:48 2230Bogdan KowalczykWarszawa-Bródno
155VI/21M/12300:55:53 389Robert JózwikWarszawa-Gocław
156V/20M/12400:55:56 2499Robert ZakrzewskiNiezrzeszony
157K-V/9K/3300:55:57 1730Julia SielickaUnilogo Running Team
158X/7M/12500:56:00 343Zbigniew BatorNiezrzeszony
159II/4M/12600:56:17 2498Jakub KwiatkowskiNiezrzeszony
160VII/18M/12700:56:38 364Marek SzczotkowskiPiaseczno
161VII/19M/12800:56:53 2497Robert SzczepanikNiezrzeszony
162XI/5M/12900:56:55 675Piotr Dymel12tri.pl
163VII/20M/13000:57:12 2496Marek SeremakNiezrzeszony
164XII/2M/13100:57:24 411Krzysztof DąbrowskiRadzywnik Run Team
165VII/21M/13200:57:25 439Michał Klima 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
166V/21M/13300:57:29 2495Adam ŻwinisKlub Biegacza Orange
167K-III/7K/3400:57:40 1866Ewa PakułaNiezrzeszony
168V/22M/13400:57:47 875Piotr MilbertVege Runners
169K-IV/3K/3500:57:54 1873Karolina RogulaNiezrzeszony
170XI/6M/13500:57:58 2213Andrzej BrzozowskiA.K.B. MORT!
171K-VI/6K/3600:58:03 1874Agnieszka PaterParkrun Pole Mokotowskie
172XIII/1M/13600:58:06 468Eugeniusz DembińskiKB Huragan Wołomin
173K-III/8K/3700:58:07 1869Julia SkrzypkowskaKB ActiveSports Warszawa
174K-IX/2K/3800:58:14 8Maria TeichertKB ActiveSports Warszawa
175K-VI/7K/3900:58:23 1745Anna CybulskaVege Runners
176XI/7M/13700:58:28 2474Krzysztof GalejWarszawa-Ursynów
177K-IV/4K/4000:58:31 1736Olga BrodawkaWarszawa
178X/8M/13800:58:47 1040Piotr KułakowskiNiezrzeszony
179IV/21M/13900:58:47 478Piotr Kasprzak 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
180K-VI/8K/4100:59:07 1778Alicja KaczmarskaWarszawa-Ursynów
181V/23M/14000:59:12 989Przemek KurzydłoWarszawa-Ursynów
182K-VI/9K/4200:59:19 1865Agnieszka Drzewiecka-witkowskaTarczyński Klub Biegowy
183IV/22M/14100:59:36 1133Mariusz AndreasikNiezrzeszony
184XI/8M/14201:00:01 1050Bogusław PrzybylskiWarszawa-Falenica
185V/24M/14301:00:02 2494Paweł LesiakowskiStepstone Runners
186VII/22M/14401:00:31 551Tomasz GrzanaNieprzemakalni
187K-V/10K/4301:00:37 1888Monika CharmuszkoNiezrzeszony
188K-V/11K/4401:01:03 1668Agnieszka SikorskaWarszawa
189K-IV/5K/4501:01:24 74Aleksandra SzczotkowskaPiaseczno
190K-XII/1K/4601:01:33 1460Teresa ŻywekNiezrzeszony
191XIII/2M/14501:02:17 1290Borys KozakowLegia Warszawa
192K-III/9K/4701:03:07 1884Elizabeth LekahenaNiezrzeszony
193K-V/12K/4801:03:15 1777Katarzyna Korn-UbyszWarszawa-Wilanów
194K-VI/10K/4901:03:38 1887Karolina ŻukrowskaNiezrzeszony
195K-VI/11K/5001:03:38 1876Dominika AdanasewiczWarszawa-Ursynów
196K-IV/6K/5101:04:49 1885Aleksandra ZawadzkaNiezrzeszony
197K-VIII/5K/5201:05:04 1877Agnieszka OsmólskaNiezrzeszony
198K-VIII/6K/5301:05:54 67Małgorzata Butkiewicz 'gosiaczek'KB Galeria Warszawa
199K-VIII/7K/5401:06:13 28Zoja KrzyzanowskaVege Runners
200K-III/10K/5501:07:14 1886Karolina BoguskaNiezrzeszony
201K-X/1K/5601:09:52 1875Dorota GriffinSquirells
202VII/23M/14601:14:12 2491Mirosław Szymański 'Mirszym'Warszawa-Ursynów
203XIII/3M/14701:15:38 574Eugeniusz Moszkowicz 'URSYNÓW' - 'Iryda'Kondycja
204VIII/12M/14801:21:48 295Krzysztof Przybysz 'URSYNÓW'Art Profi Warszawa
205XII/3M/14901:24:06 233Jerzy Wojtyński 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
206XIII/4M/15001:27:05 2098Edmund WałęgaWarszawa-Wola
207K-III/11K/5701:34:18 1862Adriana MańkowskaNiezrzeszony
208XII/4M/15101:34:20 444Janusz KępczyńskiGOSIR Ożarów Maz.
209XIV/1M/15201:34:47 584Jerzy BucholcKB ActiveSports Warszawa