GRAND PRIX Warszawy
2018
Zawodnicy
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2018-10-20
  7. 2018-10-06
  6. 2018-09-22
  5. 2018-04-28
  4. 2018-04-07
  3. 2018-03-17
  2. 2018-03-03
  1. 2018-02-10

2017
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2017-10-21
  7. 2017-10-07
  6. 2017-09-16
  5. 2017-09-02
  4. 2017-04-29
  3. 2017-04-08
  2. 2017-03-11
  1. 2017-02-04

2016
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2016-10-15
  7. 2016-10-01
  6. 2016-09-17
  5. 2016-09-03
  4. 2016-04-16
  3. 2016-03-19
  2. 2016-03-05
  1. 2016-02-13

2015
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2015-10-17
  7. 2015-10-03
  6. 2015-09-19
  5. 2015-06-20
  4. 2015-04-18
  3. 2015-03-21
  2. 2015-03-07
  1. 2015-02-14

2014
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2014-11-08
  8. 2014-10-18
  7. 2014-10-04
  6. 2014-09-13
  5. 2014-06-07
  4. 2014-04-27
  3. 2014-03-22
  2. 2014-03-08
  1. 2014-02-08

2013
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2013-11-09
  8. 2013-10-19
  7. 2013-10-05
  6. 2013-09-14
  5. 2013-06-22
  4. 2013-04-27
  3. 2013-03-16
  2. 2013-03-02
  1. 2013-02-16

2012
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2012-10-27*
  8. 2012-10-20
  7. 2012-10-06
  6. 2012-09-15
  5. 2012-06-16
  4. 2012-04-28
  3. 2012-03-31
  2. 2012-03-10
  1. 2012-02-11

2011
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2011-11-05
  8. 2011-10-22
  7. 2011-10-01
  6. 2011-09-17
  5. 2011-09-03
  4. 2011-06-11
  3. 2011-04-09
  2. 2011-03-12
  1. 2011-02-05

2010
Generalka
 wyniki zawodów:
  10. 2010-10-16
  9. 2010-10-09
  8. 2010-10-02
  7. 2010-08-31
  6. 2010-06-22
  5. 2010-06-15
  4. 2010-05-06
  3. 2010-04-10
  2. 2010-03-06
  1. 2010-02-20

2009
 wyniki zawodów:
  10. 2009-10-17
  9. 2009-10-03
  8. 2009-09-19
  7. 2009-09-01
  6. 2009-06-23
  5. 2009-06-09
  4. 2009-05-26
  3. 2009-04-04
  2. 2009-03-07
  1. 2009-02-07

2008
 wyniki zawodów:
  10. 2008-10-18
  9. 2008-09-13
  8. 2008-09-02
  7. 2008-05-27
  6. 2008-05-13
  5. 2008-04-26
  4. 2008-04-05
  3. 2008-03-08
  2. 2008-02-09
  1. 2007-10-20

2007
Generalka
 wyniki zawodów:
  6. 2007-09-15
  5. 2007-06-05
  4. 2007-05-22
  3. 2007-04-17
  2. 2007-03-31
  1. 2007-03-10

2006
 wyniki zawodów:
  6. 2006-09-30
  5. 2006-06-06
  4. 2006-05-23
  3. 2006-04-18
  2. 2006-04-01
  1. 2006-03-04

2005
 wyniki zawodów:
  6. 2005-06-23
  5. 2005-06-07
  4. 2005-05-17
  3. 2005-04-19
  2. 2005-04-02
  1. 2005-03-05

2004
 wyniki zawodów:
  6. 2004-09-14
  5. 2004-06-22
  4. 2004-06-08
  3. 2004-05-11
  2. 2004-04-06
  1. 2004-03-06


!-życiówka
D-debiut
WYNIKI ZAWODÓW
GRAND PRIX Warszawy z dnia 2018-03-17
Ostatnia modyfikacja: 2018-11-19 23:34:44
WYNIKI OFICJALNE - MINĄŁ OKRES PRZYJMOWANIA REKLAMACJI
OPEN KATEGORIE KLUBOWE 3NAJ inf pobierz
PozKatplecCzasNumerNazwisko i imięKlub
1V/1M/100:34:12 1376Artur JabłońskiDream Run
2V/2M/200:34:28 338Sebastian Polak 'URSYNÓW' - 'Słonik'KB ActiveSports Warszawa
3II/1M/300:34:49 2118Daniel ŻochowskiŻórawski Team
4VII/1M/400:36:03 560Tomasz LipiecByledobiec Anin
5IV/1M/500:37:08 630Marcin StupakDream Run
6IV/2M/600:37:28 691Jędrzej JosypenkoDream Run
7IV/3M/700:38:05 2050Filip GałuszkaKS Rosomak
8IV/4M/800:38:50 695Daniel UrmanowskiDream Run
9IV/5M/900:39:21 2127Adam AlkerWarszawa-Mokotów
10V/3M/1000:39:24 917Piotr Mądrach 'SzYcHa'Dream Run
11VIII/1M/1100:39:55 908Andrzej KotwaVege Runners
12VI/1M/1200:40:16 312Piotr Kobierski 'URSYNÓW'uka.pl
13VI/2M/1300:40:26 836Konrad WysokińskiMesmerik Runners
14VIII/2M/1400:40:37 333Jacek GardenerJacekBiega Running Team
15VI/3M/1500:40:50 1056Marek Primik 'URSYNÓW'Vege Runners
16VII/2M/1600:40:53 2802Michał Wojciechowski 'URSYNÓW'KB Bossa
17III/1M/1700:41:00 847Piotr SprengelA.K.B. MORT!
18VII/3M/1800:41:00 2254Dariusz Piasta 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
19VI/4M/1900:41:04 415Andrzej Jankowski 'URSYNÓW'Accenture Warszawa
20III/2M/2000:41:05 1010Paweł KowalikJacekBiega Running Team
21VI/5M/2100:41:08 476Dawid Michałowski4 Runners
22III/3M/2200:41:10 2100Bartosz LewandowskiNiezrzeszony
23VII/4M/2300:41:22 986Andrzej BrzezińskiNight Runners Płock
24III/4M/2400:41:41 1253Piotr Witkowski 'URSYNÓW'Vege Runners
25VII/5M/2500:42:00 2148Jarosław SzczepaniukDream Run
26VI/6M/2600:42:04 208Michał MaciopaWarszawa-Bemowo
27VIII/3M/2700:42:13 589Wojciech Staszewski 'Szkielet'KS Staszewscy
28VII/6M/2800:42:15 855Darek KnychasPZU Sport Team
29K-II/1K/100:42:24 59Marta JusińskaDream Run
30V/4M/2900:42:28 859Bartłomiej MatysiakJacekBiega Running Team
31V/5M/3000:42:33 435Michał Wiatr 'URSYNÓW'Softtutor
32IX/1M/3100:42:39 352Jacek NowocieńSP Rusiec
33IV/6M/3200:42:49 501Jakub KościkNiezrzeszony
34K-IV/1K/200:42:52 13Anna Sawicka 'URSYNÓW'Dream Run
35VI/7M/3300:42:55 530Maciej DrozdDream Run
36V/6M/3400:42:55 549Błażej Grabowski 'URSYNÓW'JacekBiega Running Team
37VI/8M/3500:43:21 340Piotr KwitowskiDream Run
38K-V/1K/300:43:23 184Marta KaźmierczakDream Run
39III/5M/3600:43:24 464Maciej MatusVege Runners
40VI/9M/3700:43:30 1193Piotr TeleonJacekBiega Running Team
41IV/7M/3800:43:31 2121Ireneusz JakóbczykKS Wolni
42VI/10M/3900:43:37 862Rafał GarbatA.K.B. MORT!
43V/7M/4000:43:41 1189Marcin Macias 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
44VIII/4M/4100:43:52 332Piotr PolańskiWarszawa-Mokotów
45VII/7M/4200:44:02 420Marcin ZabdyrPegaz
46IV/8M/4300:44:15 540Francisco FernandesNiezrzeszony
47K-II/2K/400:44:17 1454Natalia GałązkaVege Runners
48VI/11M/4400:44:17 1213Roman KoleśnikWarszawa-Wola
49VIII/5M/4500:44:22 240Tadeusz GłupczykGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
50VI/12M/4600:44:27 576Jacek SeferyniakPKO Bank Polski
51VI/13M/4700:44:34 404Marcin Stachura 'URSYNÓW' - 'Szczygieł'KB ActiveSports Warszawa
52VI/14M/4800:44:44 393Sebastian MyszkowskiNiezrzeszony
53VI/15M/4900:44:45 837Marcin ŁaciakWarszawa-Ursynów
54IX/2M/5000:44:46 298Szymon DrabczykWarszawa-Mokotów
55K-IV/2K/500:44:47 1446Sylwia BondaraJacekBiega Running Team
56VIII/6M/5100:44:50 341Robert KreczmanskiZalesie Górne
57V/8M/5200:44:50 1195Paweł ŻukowskiVege Runners
58I/1M/5300:44:52 2123Matej HaulikSłowacja
59VIII/7M/5400:44:54 1250Sławomir Kurzawa 'URSYNÓW'T-Mobile Running Team
60IX/3M/5500:45:08 2055Janusz MarciniakWarszawiaky
61VI/16M/5600:45:16 757Tomasz ZiębaJacekBiega Running Team
62VII/8M/5700:45:18 2101Cezary KmiećNaprzód Młociny
63V/9M/5800:45:21 297Łukasz LewandowskiMysiadło
64VII/9M/5900:45:23 889Andrzej Piotrowski 'jaszczurek'Ortoreh Team
65K-IV/3K/600:45:29 38Eliza Florczuk 'URSYNÓW'Warszawa
66VII/10M/6000:45:33 449Grzegorz RelugaWarszawa-Wawer
67X/1M/6100:45:38 242Witold GrunwaldA.K.B. MORT!
68V/10M/6200:45:49 2112Kamil WołosewiczParkrun Warszawa Ursynów
69K-VII/1K/700:45:56 137Izabela Pododemska-ZabdyrPegaz
70K-V/2K/800:46:21 1714Anna SerwińskaDream Run
71VI/17M/6300:46:41 722Sebastian KondratowiczNiezrzeszony
72VI/18M/6400:46:50 2099Michał GrzegorzewskiGrzegorzewscy Team
73V/11M/6500:46:53 1308Grzegorz Zygadlewicz 'URSYNÓW'JacekBiega Running Team
74XI/1M/6600:46:55 411Krzysztof DąbrowskiRadzywnik Run Team
75VI/19M/6700:47:05 210Artur GronczewskiFMW Runners
76V/12M/6800:47:06 437Jakub MilczarekSofttutor
77X/2M/6900:47:08 2024Paweł MarkiewiczKB ActiveSports Warszawa
78VII/11M/7000:47:10 2072Arkadiusz RozińskiUKS 4 Ursus
79K-VI/1K/900:47:11 1443Bożena JosypenkoDream Run
80VIII/8M/7100:47:14 1287Grzegorz Wojewódzki 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
81III/6M/7200:47:15 2117Maciej WasilewskiLublin
82IX/4M/7300:47:26 212Mirosław GójskiGKS Grodzisk
83K-VI/2K/1000:47:28 1601Kinga StaszewskaKS Staszewscy
84VII/12M/7400:47:33 1298Grzegorz ŻochowskiNiezrzeszony
85VI/20M/7500:47:37 613Tomasz KosteraVege Runners
86K-VI/3K/1100:47:39 1564Agnieszka Danecka 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
87VII/13M/7600:47:43 879Tadeusz GóralKKB
88K-VI/4K/1200:47:53 169Katarzyna GóreckaŻórawski Team
89IX/5M/7700:47:54 807Krzysztof MiłoszZnikający Punkt
90IV/9M/7800:47:57 2085Andrzej RuszczewskiVege Runners
91VI/21M/7900:48:07 466Cezary Grudniewski 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
92X/3M/8000:48:19 598Jan KrypaWarszawa-Białołęka
93VI/22M/8100:48:29 2128Marcin SzolajskiJózefów
94VIII/9M/8200:48:31 1007Janusz Wojtas ' URSYNÓW'Poczta Polska
95XI/2M/8300:48:35 825Zbigniew KorzonkowskiENTRE.PL Team
96VI/23M/8400:48:39 1271Marek FarbiszewskiOrange Polska
97VI/24M/8500:48:50 2295Piotr Sławiński 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
98IV/10M/8600:48:52 2125Paweł HatakMaMeRo
99VI/25M/8700:48:53 2319Jan Krzyżanowski2SMAKI.PL
100V/13M/8800:48:56 2010Tomasz GrynkiewiczWarszawa-Imielin
101K-V/3K/1300:48:59 1647Bogusława Majer 'URSYNÓW'Vege Runners
102K-V/4K/1400:49:00 1585Aleksandra Siwczuk ' URSYNÓW'JacekBiega Running Team
103K-IV/4K/1500:49:07 1661Anna PiotrowskaDream Run
104IV/11M/8900:49:11 2126Cezary RosłonMaMeRo
105V/14M/9000:49:29 2119Marek WasilewskiNadaktywni
106K-VI/5K/1600:49:34 18Joanna Leszczyńska 'URSYNÓW' - 'JoAsia'Niezrzeszony
107K-III/1K/1700:49:38 1634Magdalena RaczyńskaVege Runners
108III/7M/9100:49:44 527Konrad SamborskiVege Runners
109K-VI/6K/1800:50:06 22Anna Chmielowiec 'Ania emce'KB GALERIA Warszawa
110VI/26M/9200:50:10 220Piotr Danik 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
111K-IX/1K/1900:50:20 52Marzena Opowicz 'Marzka-63'KB ActiveSports Warszawa
112K-V/5K/2000:50:30 1644Ewa Zambrzycka-RoznerWarszawa
113V/15M/9300:50:35 2042Frau Miguel3D-Triatlon
114V/16M/9400:50:55 749Karol WitowskiWarszawa
115K-III/2K/2100:50:57 94Magda JaskólskaVege Runners
116X/4M/9500:50:57 395Dariusz Prądzyński 'URSYNÓW' - 'Krokomierz'calidris minuta
117IX/6M/9600:51:09 2059Artur ZięćWarszawa
118K-VI/7K/2200:51:34 138Olga Wróblewska Vege Runners
119V/17M/9700:51:39 1378Radosław SkowrońskiWarszawa
120K-III/3K/2300:51:42 1645Katarzyna Belkius 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
121VII/14M/9800:51:48 260Krzysztof MatyskielAlbatrosy
122IX/7M/9900:52:14 2067Andrzej Suwald 'URSYNÓW' - 'suwi'JacekBiega Running Team
123X/5M/10000:52:41 877Stanisław KamińskiNadarzyn
124V/18M/10100:52:55 2116Łukasz RzepniewskiWarszawa
125K-IV/5K/2400:52:58 106Aleksandra Kucharska 'URSYNÓW'Dream Run
126VI/27M/10200:53:19 2034Paweł KrauzNiezrzeszony
127VI/28M/10300:53:21 389Robert JózwikWarszawa-Gocław
128X/6M/10400:53:35 535Danilo FerrarisArt Profi Warszawa
129VIII/10M/10500:53:36 2350Zbigniew Jusiński 'URSYNÓW'Kondycja
130K-III/4K/2500:53:41 187Oktawia KupajVege Runners
131K-V/6K/2600:53:43 1659Magda GrynkiewiczWarszawa-Ursynów
132K-IV/6K/2700:53:53 1663Anna Lenard-myszkowskaBaniocha
133X/7M/10600:54:00 1030Grzegorz Budnicki 'URSYNÓW'Warszawa-Kabaty
134XII/1M/10700:54:02 2586Chris JenkinsWilanów Coffin Dodgers
135IX/8M/10800:54:22 588Mirosław ŚluzekWarszawa-Anin
136IV/12M/10900:54:36 1322Bartosz ZalewskiNiezrzeszony
137IV/13M/11000:54:38 545Adam MazurkiewiczKS Wolni
138X/8M/11100:54:40 536Janusz WawrowskiACTION Warszawa
139K-VI/8K/2800:54:42 1430Katarzyna Kossakowska 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
140K-VII/2K/2900:55:36 1566Małgorzata MurawskaWarszawa
141K-VIII/1K/3000:56:09 84Małgorzata RelugaWarszawa-Wawer
142X/9M/11200:56:14 343Zbigniew BatorNiezrzeszony
143K-VI/9K/3100:56:15 1660Patrycja KopećJózefosław
144VII/15M/11300:56:28 295Krzysztof Przybysz 'URSYNÓW'Art Profi Warszawa
145XII/2M/11400:56:42 950Stanisław TokarzewskiKomorów
146VII/16M/11500:56:42 364Marek SzczotkowskiPiaseczno
147K-X/1K/3200:56:53 32Małgorzata Kołodziejczak 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
148VIII/11M/11600:57:06 792Zbigniew RodakWarszawa
149IV/14M/11700:57:44 875Piotr MilbertVege Runners
150K-VI/10K/3300:57:56 1654Ewa KostrzewskaGrójec
151K-I/1K/3400:57:58 1561Emilia Kaniewska Vege Runners
152VII/17M/11800:58:03 443Leszek KaniugaWarszawa-Stegny
153K-V/7K/3500:58:20 144Katarzyna KosteraVege Runners
154VII/18M/11900:58:21 471Adam Grądzki 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
155XII/3M/12000:58:28 514Jarosław MarszalecNiezrzeszony
156X/10M/12100:58:43 2090Jacek DziekonskiKonstancin-Jeziorna
157VIII/12M/12200:58:59 2274Paweł PaluchAvocado Wellnes Club
158K-X/2K/3600:59:00 24Aleksandra Gliniewicz 'URSYNÓW'KB ActiveSports Warszawa
159K-VIII/2K/3700:59:36 8Maria TeichertKB ActiveSports Warszawa
160K-VII/3K/3801:00:35 1606Iwona SitarekPKO Bank Polski
161IX/9M/12301:01:08 2122Krzysztof CzerskiKS Wolni
162IX/10M/12401:01:52 783Jerzy RolantyWarszawa
163K-IV/7K/3901:02:09 1635Berenika SztanderaVege Runners
164XI/3M/12501:02:17 313Adam BiernackiŁódź
165II/2M/12601:02:22 362Michał SłowińskiDobrzeNamIdzie
166X/11M/12701:02:40 914Tadeusz KieszekKS Ożarowianka
167K-IV/8K/4001:02:46 1567Agnieszka PokropGórski Styl Team
168XII/4M/12801:02:56 468Eugeniusz DembińskiKB Huragan Wołomin
169K-IV/9K/4101:02:57 74Aleksandra SzczotkowskaPiaseczno
170K-VIII/3K/4201:03:45 1662Joanna Konkowska-szymańskaDzikie Skrzydło
171K-VII/4K/4301:03:47 1637Anna KomaWarszawa
172K-IX/2K/4401:04:35 1412Ewa MatuszewiczKondycja
173K-XII/1K/4501:04:43 1460Teresa ŻywekNiezrzeszony
174K-VII/5K/4601:05:18 1404Katarzyna WiśniewskaNiezrzeszony
175III/8M/12901:05:46 2107Bartlomiej Walentyński25x100
176XIII/1M/13001:05:54 815Jacek DomańskiWKB Heta Lubliniec
177K-XI/1K/4701:06:10 1653Joanna NowickaWarszawa-Stegny
178XIII/2M/13101:06:18 400Tomasz Hołowacz ' URSYNÓW'Kondycja
179K-X/3K/4801:07:36 78Elżbieta Głowacka 'URSYNÓW'Parkrun Warszawa Ursynów
180K-XI/2K/4901:08:16 19Teresa Polak 'URSYNÓW' - 'Tenia'KB ActiveSports Warszawa
181XIV/1M/13201:09:23 584Jerzy BucholcKB ActiveSports Warszawa
182VII/19M/13301:10:18 1117Rafał Miastowski 'URSYNÓW'Warszawa-Dzielnica Ursynów
183V/19M/13401:10:21 2129Daniel CabanekWarszawa Mokotów
184XI/4M/13501:16:20 444Janusz KępczyńskiGOSIR Ożarów Maz.
185XIII/3M/13601:17:57 2098Edmund WałęgaWarszawa-Wola
186XII/5M/13701:23:16 233Jerzy Wojtyński 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
187XIII/4M/13801:32:00 474Jacek NoworytaActive-Arfrosan \'Biegiem Po Zdrowie\' Team
188XIV/2M/13901:55:16 496Tadeusz AndrzejewskiWarszawa-Bielany