GRAND PRIX Warszawy
2017
Zawodnicy
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2017-10-21
  7. 2017-10-07
  6. 2017-09-16
  5. 2017-09-02
  4. 2017-04-29*
  3. 2017-04-08
  2. 2017-03-11
  1. 2017-02-04

2016
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2016-10-15
  7. 2016-10-01
  6. 2016-09-17
  5. 2016-09-03
  4. 2016-04-16
  3. 2016-03-19
  2. 2016-03-05
  1. 2016-02-13

2015
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2015-10-17
  7. 2015-10-03
  6. 2015-09-19
  5. 2015-06-20
  4. 2015-04-18
  3. 2015-03-21
  2. 2015-03-07
  1. 2015-02-14

2014
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2014-11-08
  8. 2014-10-18
  7. 2014-10-04
  6. 2014-09-13
  5. 2014-06-07
  4. 2014-04-27
  3. 2014-03-22
  2. 2014-03-08
  1. 2014-02-08

2013
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2013-11-09
  8. 2013-10-19
  7. 2013-10-05
  6. 2013-09-14
  5. 2013-06-22
  4. 2013-04-27
  3. 2013-03-16
  2. 2013-03-02
  1. 2013-02-16

2012
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2012-10-27*
  8. 2012-10-20
  7. 2012-10-06
  6. 2012-09-15
  5. 2012-06-16
  4. 2012-04-28
  3. 2012-03-31
  2. 2012-03-10
  1. 2012-02-11

2011
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2011-11-05
  8. 2011-10-22
  7. 2011-10-01
  6. 2011-09-17
  5. 2011-09-03
  4. 2011-06-11
  3. 2011-04-09
  2. 2011-03-12
  1. 2011-02-05

2010
Generalka
 wyniki zawodów:
  10. 2010-10-16
  9. 2010-10-09
  8. 2010-10-02
  7. 2010-08-31
  6. 2010-06-22
  5. 2010-06-15
  4. 2010-05-06
  3. 2010-04-10
  2. 2010-03-06
  1. 2010-02-20

2009
 wyniki zawodów:
  10. 2009-10-17
  9. 2009-10-03
  8. 2009-09-19
  7. 2009-09-01
  6. 2009-06-23
  5. 2009-06-09
  4. 2009-05-26
  3. 2009-04-04
  2. 2009-03-07
  1. 2009-02-07

2008
 wyniki zawodów:
  10. 2008-10-18
  9. 2008-09-13
  8. 2008-09-02
  7. 2008-05-27
  6. 2008-05-13
  5. 2008-04-26
  4. 2008-04-05
  3. 2008-03-08
  2. 2008-02-09
  1. 2007-10-20

2007
Generalka
 wyniki zawodów:
  6. 2007-09-15
  5. 2007-06-05
  4. 2007-05-22
  3. 2007-04-17
  2. 2007-03-31
  1. 2007-03-10

2006
 wyniki zawodów:
  6. 2006-09-30
  5. 2006-06-06
  4. 2006-05-23
  3. 2006-04-18
  2. 2006-04-01
  1. 2006-03-04

2005
 wyniki zawodów:
  6. 2005-06-23
  5. 2005-06-07
  4. 2005-05-17
  3. 2005-04-19
  2. 2005-04-02
  1. 2005-03-05

2004
 wyniki zawodów:
  6. 2004-09-14
  5. 2004-06-22
  4. 2004-06-08
  3. 2004-05-11
  2. 2004-04-06
  1. 2004-03-06


!-życiówka
D-debiut
WYNIKI ZAWODÓW
GRAND PRIX Warszawy z dnia 2017-03-11
Ostatnia modyfikacja: 2017-04-29 18:27:13
WYNIKI OFICJALNE - MINĄŁ OKRES PRZYJMOWANIA REKLAMACJI
OPEN KATEGORIE KLUBOWE 3NAJ inf pobierz
PozKatplecCzasNumerNazwisko i imięKlub
1V/1M/100:33:23 338Sebastian Polak 'URSYNÓW' - 'Słonik'KB ActiveSports Warszawa
2IV/1M/200:34:09 563Alexander HobleyWarsaw International Triathlon Club
3VI/1M/300:34:21 2855Robert ZającOrange Polska
4III/1M/400:34:36 524Paweł WoźnickiENTRE.PL Team
5VII/1M/500:35:34 560Tomasz LipiecByledobiec Anin
6V/2M/600:35:48 409Adam MielczarekNiezrzeszony
7VII/2M/700:36:02 2254Dariusz Piasta 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
8V/3M/800:36:09 222Konrad Pustułka AKL Ursynów
9V/4M/900:36:10 1005Andrew MossopWarsaw International Triathlon Club
10IV/2M/1000:36:25 507Łukasz GregorczykVege Runners
11III/2M/1100:36:32 392Adam Tkaczyk 'URSYNÓW'A.K.B. MORT!
12II/1M/1200:36:58 561Katf TreadwellNiezrzeszony
13IV/3M/1300:37:08 519Grzegorz Głuszak 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
14VI/2M/1400:37:12 1056Marek Primik 'URSYNÓW'Vege Runners
15V/5M/1500:37:13 415Andrzej Jankowski 'URSYNÓW'Kondycja
16IV/4M/1600:37:22 2243Paweł KrakowiakKuźnia Triathlonu
17V/6M/1700:37:40 465Joachim Burgard Warsaw International Triathlon Club
18IV/5M/1800:37:43 1265Kamil GrzybekWarszawa
19IV/6M/1900:37:46 552Michał MokrzańskiLegia Run Club
20V/7M/2000:37:55 862Rafał GarbatA.K.B. MORT!
21VII/3M/2100:38:23 728Krzysztof BieniakA.K.B. MORT!
22V/8M/2200:38:28 516Rafał Borowski 'URSYNÓW'Grupa Biegowa Parkrun Warszawa
23IV/7M/2300:38:31 501Jakub KościkNiezrzeszony
24IV/8M/2400:38:36 470Juliusz BorawskiVege Runners
25IV/9M/2500:38:38 1399Zbigniew MarzecDream Run
26VII/4M/2600:38:41 2316Andrzej OwsińskiAccelerate - Klub Biegacza Accenture
27II/2M/2700:38:43 426Marcin WojewódzkiWojewódzcy Team
28III/3M/2800:38:44 1215Michał KlimowiczNiezrzeszony
29IX/1M/2900:38:46 298Szymon DrabczykNiezrzeszony
30III/4M/3000:38:49 847Piotr SprengelA.K.B. MORT!
31V/9M/3100:39:00 968Tomasz MikaWarszawa-Śródmieście
32II/3M/3200:39:04 548Kacper ŻelazkowskiWarszawa-Białołęka
33VI/3M/3300:39:11 457Krzysztof MielczarekRozbiegani-Żychlin
34VI/4M/3400:39:13 404Marcin Stachura 'URSYNÓW' - 'Szczygieł'KB ActiveSports Warszawa
35V/10M/3500:39:20 859Bartłomiej MatysiakJacekBiega Running Team
36V/11M/3600:39:21 640Sławomir Stykowski 'URSYNÓW' - 'Styku78'Art Profi Warszawa
37VI/5M/3700:39:29 2025Piotr KuberaLipiec Running Team
38VII/5M/3800:39:38 369Piotr Urbala 'URSYNÓW'Biegam bo krzyczy
39V/12M/3900:39:38 549Błażej Grabowski 'URSYNÓW'JacekBiega Running Team
40VI/6M/4000:39:39 529Konrad Modliński Na Max-a Team
41IV/10M/4100:39:42 639Juan Romero GarciaNiezrzeszony
42VIII/1M/4200:39:43 332Piotr PolańskiWarszawa-Mokotów
43VI/7M/4300:39:47 476Dawid Michałowski4Runners
44V/13M/4400:39:50 543Adam Banaszekbiegusiem.pl
45V/14M/4500:39:51 528Michał GolińskiOtwock
46VI/8M/4600:39:53 573Marcin MiotkKlub Wysokogórski Warszawa
47VI/9M/4700:39:59 467Jacek BzuraOSiR Bemowo
48III/5M/4800:40:00 1010Paweł KowalikJacekBiega Running Team
49III/6M/4900:40:01 534Marcin KolasaCzęstochowa
50VI/10M/5000:40:02 855Darek KnychasPZU Sport Team
51III/7M/5100:40:09 388Artur SzyndlerNiezrzeszony
52III/8M/5200:40:15 382Marcin PietraszekVege Runners
53VII/6M/5300:40:17 2148Jarosław Szczepaniukkb-rebus.pl
54VI/11M/5400:40:19 594Witold DrożdżNiezrzeszony
55V/15M/5500:40:28 435Michał Wiatr 'URSYNÓW'Softtutor
56V/16M/5600:40:29 566Andrew MilesWarsaw International Triathlon Club
57VI/12M/5700:40:32 208Michał MaciopaWarszawa-Bemowo
58VIII/2M/5800:40:33 482Dariusz KrólAccelerate - Klub Biegacza Accenture
59II/4M/5900:40:33 464Maciej MatusVege Runners
60IV/11M/6000:40:34 579Adam KaminskiRaszyn
61III/9M/6100:40:38 753Aleksander OstasiukSKN
62III/10M/6200:40:46 1253Piotr Witkowski 'URSYNÓW'Vege Runners
63IV/12M/6300:40:47 258Darek GryczTwierdza Modlin
64VI/13M/6400:41:09 347Robert MarczukZielonka
65V/17M/6500:41:11 790Adam MioduszewskiWarszawa
66IV/13M/6600:41:11 358Marcin OlejnikWarszawa-Wilanów
67V/18M/6700:41:16 427Konrad Rychlik 'Conrad'Warszawa-Mokotów
68K-V/1K/100:41:23 60Barbara Matusik 'URSYNÓW'JacekBiega Running Team
69II/5M/6800:41:33 362Michał SłowińskiNiezrzeszony
70V/19M/6900:41:34 547Łukasz SołowiejJacekBiega Running Team
71IV/14M/7000:41:48 502Jarosław SkrzydłoDream Run
72XI/1M/7100:41:52 411Krzysztof DąbrowskiAccelerate - Klub Biegacza Accenture
73III/11M/7200:41:54 346Kamil KalinowskiWarszawa-Wola
74IX/2M/7300:42:02 2055Janusz MarciniakWarszawiaky
75III/12M/7400:42:03 525Jakub DraszanowskiDraszkaToMistrz
76VIII/3M/7500:42:04 1187Jacek BełdowskiPodkowa Leśna
77VI/14M/7600:42:05 247Daniel MillerWarsaw International Triathlon Club
78K-V/2K/200:42:07 184Marta KaźmierczakWarsaw International Triathlon Club
79VIII/4M/7700:42:09 240Tadeusz GłupczykGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
80K-IV/1K/300:42:11 1446Sylwia BondaraJacekBiega Running Team
81VI/15M/7800:42:11 530Maciej DrozdWarszawa-Wilanów
82VI/16M/7900:42:12 1039Patryk PiputaWarszawa-Wilanów
83VII/7M/8000:42:15 920Tomasz GrewińskiRun Kayax Run
84X/1M/8100:42:17 1303Zbigniew KucharekNiezrzeszony
85VI/17M/8200:42:22 1381Zbigniew OpałczyńskiWarszawa
86VII/8M/8300:42:31 420Marcin ZabdyrKondycja
87K-III/1K/400:42:36 128Melisa KennedyNiezrzeszony
88VII/9M/8400:42:37 260Krzysztof MatyskielNight Runners
89VII/10M/8500:42:40 449Grzegorz RelugaWarszawa-Wawer
90V/20M/8600:42:42 1233Przemysław GutJacekBiega Running Team
91V/21M/8700:42:49 2295Piotr Sławiński 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
92VII/11M/8800:42:53 879Tadeusz GóralNiezrzeszony
93VI/18M/8900:43:13 2828Olaf Pierzak 'URSYNÓW'Amok Team
94V/22M/9000:43:16 595Piotr GasparskiTri4fun Team Piaseczno
95VI/19M/9100:43:16 466Cezary Grudniewski 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
96VI/20M/9200:43:17 1338Witold StaniszkisNiezrzeszony
97V/23M/9300:43:18 437Jakub MilczarekSofttutor
98V/24M/9400:43:21 570Dominik Walknowski 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
99III/13M/9500:43:23 596Michał Gliniewicz 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
100III/14M/9600:43:29 1118Norbert KrawczykWarszawa-Wilanów
101V/25M/9700:43:44 1350Sławomir Żurawski 'URSYNÓW'PGB Sportowa Paczka
102VIII/5M/9800:43:44 1250Sławomir Kurzawa 'URSYNÓW'T-Mobile Running Team
103V/26M/9900:43:48 572Michael NowickiWarsaw International Triathlon Club
104IV/15M/10000:43:50 1211Krzysztof WieliczkoZamość
105VI/21M/10100:43:51 450Tomasz BadochaNiezrzeszony
106IX/3M/10200:43:53 242Witold GrunwaldA.K.B. MORT!
107V/27M/10300:43:54 597Herbert MakuchWarszawa
108V/28M/10400:43:54 537Przemek ZdebWarszawa-Wola
109VI/22M/10500:44:12 274Michał Skwirut 'mksmdk'Metro Warszawskie
110III/15M/10600:44:12 277Adam PawluczykPKO Bank Polski
111VI/23M/10700:44:13 472Robert MakowskiGotham City
112VI/24M/10800:44:14 564Maciej BrzóskoWarszawa
113VIII/6M/10900:44:25 807Krzysztof MiłoszZnikający Punkt
114VII/12M/11000:44:27 453Marek BartkowskiYolo
115VIII/7M/11100:44:32 1287Grzegorz Wojewódzki 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
116IV/16M/11200:44:34 1043Maciej Brewczakrun4fun.pl
117III/16M/11300:44:36 562Ronan HaasNiezrzeszony
118V/29M/11400:44:37 500Rafał BelkiewiczNiezrzeszony
119V/30M/11500:44:40 511Tomasz DudaLublin
120K-VI/1K/500:44:43 112Monika GregorczykVege Runners
121IV/17M/11600:44:44 540Francisco FernandesNiezrzeszony
122V/31M/11700:44:48 1292Łukasz BudkiewiczJacekBiega Running Team
123IV/18M/11800:44:49 495Cezary NiebudekZąbki
124K-V/3K/600:44:52 126Aleksandra Kłosowska-junkoWarszawa-Rembertów
125VIII/8M/11900:44:54 1355Dariusz KosiorekWarszawa
126VII/13M/12000:44:54 1138Mariusz BańkaWarszawa
127VIII/9M/12100:45:10 309Sławomir SalwinWieliszew Heron Team
128IV/19M/12200:45:13 1281Michał HolcWarszawa-Mokotów
129II/6M/12300:45:18 517Krystian SzwedSkarżysko-Kamienna
130VI/25M/12400:45:25 220Piotr Danik 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
131III/17M/12500:45:28 518Łukasz SuchenekNowinki
132K-IV/2K/700:45:30 1647Bogusława Majer 'URSYNÓW'Vege Runners
133IX/4M/12600:45:32 209Grzegorz ZiółekWieliszew Heron Team
134K-V/4K/800:45:37 1414Monika SadowskaWarszawa
135V/32M/12700:45:38 749Karol WitowskiWarszawa
136IV/20M/12800:45:41 1247Benoit HanzenWarsaw International Triathlon Club
137K-VII/1K/900:45:45 137Izabela Pododemska-ZabdyrKondycja
138K-VII/2K/1000:45:49 114Ewa StupkiewiczNiezrzeszony
139K-III/2K/1100:45:50 91Katarzyna Górniak 'URSYNÓW'Piaseczno
140VI/26M/12900:45:52 1213Roman KoleśnikWarszawa-Wola
141VI/27M/13000:45:55 447Marcin MilczarekNaprzód Młociny
142III/18M/13100:45:58 344Claude RacineNiezrzeszony
143IV/21M/13200:46:01 522Paweł KamińskiOtwock
144K-VI/2K/1200:46:02 154Monika PiaseckaDream Run
145IV/22M/13300:46:02 592Bartosz GancarzWarszawa
146X/2M/13400:46:05 565Zdzisław ZimińskiOrange Polska
147VI/28M/13500:46:08 210Artur GronczewskiFMW Runners
148VIII/10M/13600:46:09 779Wojciech Grzegorczyk 'URSYNÓW'Kondycja
149V/33M/13700:46:13 211Paweł SzołuchaWarszawa-Mokotów
150K-III/3K/1300:46:15 121Lucyna ChruścielWarszawa-Bemowo
151X/3M/13800:46:15 395Dariusz Prądzyński 'Krokomierz'calidris minuta
152XI/2M/13900:46:17 2003Stanisław DmowskiJacekBiega Running Team
153V/34M/14000:46:19 1293Łukasz SzternJacekBiega Running Team
154III/19M/14100:46:23 532Krzysztof WyderkaKrosno
155X/4M/14200:46:26 2032Marek Wosik 'URSYNÓW'JacekBiega Running Team
156IV/23M/14300:46:27 515Jan-moritz WerkLublin
157XII/1M/14400:46:28 2586Chris JenkinsWilanów Coffin Dodgers
158XI/3M/14500:46:36 825Zbigniew KorzonkowskiENTRE.PL Team
159K-IV/3K/1400:46:57 155Patrycja DettlaffDream Run
160V/35M/14600:46:57 475Michał LaskowskiTRIdziestka
161X/5M/14700:47:03 598Jan KrypaWarszawa-Białołęka
162K-IV/4K/1500:47:10 80Liliana KołaczWarszawa-Ursus
163K-II/1K/1600:47:12 110Kamila WojtowiczWarszawa
164K-V/5K/1700:47:20 1585Aleksandra Siwczuk ' URSYNÓW'JacekBiega Running Team
165IV/24M/14800:47:21 557Jakub JankowiakGorzów Wielkopolski
166/1M/14900:47:22 417Marcin NalazekPiaseczno
167VIII/11M/15000:47:28 2350Zbigniew Jusiński 'URSYNÓW'Kondycja
168V/36M/15100:47:34 1277Filip Stefaniakgeokrety
169VII/14M/15200:47:36 553Krzysztof OsowieckiNiezrzeszony
170IV/25M/15300:47:42 487Sebastian StepniowskiWarszawa Mokotów
171K-V/6K/1800:47:43 1421Alicja GąsiorowskaŻórawski Team
172K-VI/3K/1900:47:45 22Anna Chmielowiec 'Ania emce'KB GALERIA Warszawa
173K-V/7K/2000:47:46 3Monika Dryja ' URSYNÓW'Obozybiegowe.pl
174VII/15M/15400:47:47 523Krzysztof NeumannNiezrzeszony
175VIII/12M/15500:47:55 1294Jacek Węgliński ' URSYNÓW'Warszawa
176VI/29M/15600:47:55 539Ireneusz TymińskiWarszawa-Wilanów
177X/6M/15700:48:01 2213Andrzej BrzozowskiA.K.B. MORT!
178K-II/2K/2100:48:02 136Dominika SłowińskaNiezrzeszony
179K-III/4K/2200:48:06 100Anna WojewódzkaWojewódzcy Team
180V/37M/15800:48:17 578Sebastien ThiesseTRIdziestka
181V/38M/15900:48:18 377Jacek Sitkiewicz 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
182IV/26M/16000:48:28 582Yakup DogruWarszawa-Ochota
183K-V/8K/2300:48:30 123Joanna DubińskaWarszawa-Kabaty
184VIII/13M/16100:48:31 480Dariusz MłodzińskiWarszawa
185VIII/14M/16200:48:33 490Piotr CzapskiWarszawa
186VI/30M/16300:48:35 2080Marcin Tarnas 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
187K-V/9K/2400:48:40 1588Ewa KasiakWilanów Coffin Dodgers
188X/7M/16400:48:57 536Janusz WawrowskiACTION Warszawa
189IV/27M/16500:49:02 568Marcin KowalikWarszawa
190VI/31M/16600:49:08 900Marek TrepkaNiezrzeszony
191K-IV/5K/2500:49:22 87Karolina BanaszczukWarszawa
192X/8M/16700:49:22 399Janusz PrzewódzkiCiechanów
193K-V/10K/2600:49:27 134Anna LedwolorzKS Kanałek
194VII/16M/16800:49:29 771Marcin RosatiChylice
195K-IV/6K/2700:49:37 127Elżbieta GolerKuźnia Triathlonu
196K-III/5K/2800:49:42 1427Monika ŚwierczewskaKuźnia Triathlonu
197K-IV/7K/2900:49:45 109Justyna GórskaNa Max-a Team
198K-VI/4K/3000:49:51 18Joanna LeszczyńskaNiezrzeszony
199III/20M/16900:49:52 587Matteo CapoferriWorld Class
200VI/32M/17000:49:53 2034Paweł KrauzNiezrzeszony
201K-VII/3K/3100:49:55 111Anna KrajewskaLipiec Running Team
202X/9M/17100:49:57 1030Grzegorz Budnicki 'URSYNÓW'Warszawa-Kabaty
203K-V/11K/3200:50:05 86Katarzyna Zajdowska-tryc Beko S.A.
204VI/33M/17200:50:16 559Piotr SuchockiNiezrzeszony
205K-V/12K/3300:50:21 102Sylwia KochaniecWarszawa
206..0/17300:50:22 D8888888888..
207K-VI/5K/3400:50:32 1591Marzena Szuszkiewicz 'URSYNÓW'JacekBiega Running Team
208K-III/6K/3500:50:37 94Magda JaskólskaVege Runners
209IV/28M/17400:50:45 541Tomasz PorczynskiNiezrzeszony
210III/21M/17500:50:50 527Konrad SamborskiWarszawa
211K-VII/4K/3600:51:14 84Małgorzata RelugaWarszawa-Wawer
212III/22M/17600:51:16 590Igor SivudaPiaseczno
213VIII/15M/17700:51:16 484Dariusz KosmalaA1 POL Warszawa
214V/39M/17800:51:19 372Tymoteusz WronkaWarszawa
215K-III/7K/3700:51:20 89Sarah SkeltonVege Runners
216K-VII/5K/3800:51:26 135Joanna WasilewskaWarsaw International Triathlon Club
217K-VII/6K/3900:51:28 107Anna ToczewskaJacekBiega Running Team
218IV/29M/17900:51:31 545Adam MazurkiewiczKS Wolni
219K-VIII/1K/4000:51:35 1582Bogumiła RososzczukNiezrzeszony
220IX/5M/18000:51:36 822Dariusz StefańskiA.K.B. MORT!
221K-X/1K/4100:51:41 24Aleksandra Gliniewicz 'URSYNÓW'KB ActiveSports Warszawa
222K-V/13K/4200:51:43 132Charlotte KristensenWarsaw International Triathlon Club
223K-VIII/2K/4300:51:45 52Marzena Opowicz 'Marzka-63'KB ActiveSports Warszawa
224K-VI/6K/4400:51:47 39Mariola SikorskaPiastów
225K-VI/7K/4500:51:51 129Justyna WalkowskaJacekBiega Running Team
226VI/34M/18100:51:52 2453Robert WójcikNiezrzeszony
227II/7M/18200:51:56 531Piotr TurzyńskiDecathlon Piaseczno
228IX/6M/18300:51:56 2000Jerzy BabińskiNadarzyn
229K-VI/8K/4600:52:02 1587Katarzyna Józefacka 'URSYNÓW'Parkrun Warszawa Ursynów
230VII/17M/18400:52:09 443Leszek KaniugaWarszawa Mokotów
231K-IV/8K/4700:52:11 1795Jolanta Dąbrowska 'URSYNÓW'Grupa Biegowa Parkrun Warszawa
232VIII/16M/18500:52:11 588Mirosław ŚluzekWarszawa-Anin
233VII/18M/18600:52:14 2120Salvatore De Bellodbitalia.pl
234K-IV/9K/4800:52:21 119Marinela PorchinskaNiezrzeszony
235K-V/14K/4900:52:22 131Agnieszka Jasińska-kotMarki
236IV/30M/18700:52:24 254Jan WójcikNiezrzeszony
237K-II/3K/5000:52:45 77Sylwia SzymańskaPiaseczno
238/2M/18800:52:46 417Marcin NalazekPiaseczno
239XII/2M/18900:52:46 924Paweł CałkaKB ActiveSports Warszawa
240K-V/15K/5100:52:55 1572Joanna Łempicka-Gromek 'URSYNÓW'Grupa Biegowa Parkrun Warszawa
241VI/35M/19000:52:59 439Michał Klima 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
242K-V/16K/5200:53:15 68Anna RząsowskaWarszawa
243V/40M/19100:53:24 455Jakub Marciński 'URSYNÓW'Parkrun Warszawa Ursynów
244III/23M/19200:53:25 483Artur BieleckiWarszawa-Bemowo
245III/24M/19300:53:27 542Strahil MitrevBal-Kan-Kan
246IV/31M/19400:53:34 538Rafał RanoszWarszawa
247K-V/17K/5300:53:43 1589Anka ZielinskaWilanów Coffin Dodgers
248XII/3M/19500:53:49 514Jarosław MarszalecNiezrzeszony
249XII/4M/19600:53:53 950Stanisław TokarzewskiKomorów
250VII/19M/19700:54:01 593Rafał JędrzejczakNiezrzeszony
251VI/36M/19800:54:07 364Marek SzczotkowskiPiaseczno
252III/25M/19900:54:10 662Konrad MatusiakWarszawa
253I/1M/20000:54:25 506Szymon KwiecieńKomorów
254XII/5M/20100:54:30 468Eugeniusz DembińskiKB Huragan Wołomin
255IV/32M/20200:54:32 585Caglar ErenWarszawa-Powiśle
256VII/20M/20300:54:39 714Michał JankowskiPsy Ugryzienie Upadek
257IV/33M/20400:54:41 571Jan GrzelakSochaczew
258K-IX/1K/5400:54:43 1412Ewa MatuszewiczKondycja
259VII/21M/20500:54:44 1028Paweł KawkaNiezrzeszony
260K-V/18K/5500:54:56 1507Katarzyna AndrejukNiezrzeszony
261VI/37M/20600:54:57 1244Piotr PaturalskiWarszawa
262K-VI/9K/5600:54:59 116Dominika NapierskaVege Runners
263VI/38M/20700:54:59 505Roman KwiecieńKomorów
264K-VI/10K/5700:55:12 138Olga Wróblewska Vege Runners
265IV/34M/20800:55:16 581Onur DoganGulermak
266VIII/17M/20900:55:25 792Zbigniew RodakWarszawa
267VII/22M/21000:55:27 295Krzysztof Przybysz 'URSYNÓW'Art Profi Warszawa
268K-VIII/3K/5800:55:34 8Maria TeichertKB ActiveSports Warszawa
269VI/39M/21100:55:43 569Łukasz KrzewickiNiezrzeszony
270VIII/18M/21200:55:44 2274Paweł PaluchNiezrzeszony
271VIII/19M/21300:55:45 1007Janusz Wojtas ' URSYNÓW'Poczta Polska
272VII/23M/21400:55:54 471Adam Grądzki 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
273K-II/4K/5900:56:04 95Gabriela MrózMarcin Świerc Team
274K-III/8K/6000:56:23 115Anita ParkotNiezrzeszony
275IV/35M/21500:56:39 2899Paweł SkrzywanŁomianki
276K-XI/1K/6100:56:48 2Anna Dobkowska 'URSYNÓW' - 'and'KB Galeria Warszawa
277X/10M/21600:56:49 343Zbigniew BatorNiezrzeszony
278K-IV/10K/6200:57:02 105Joanna MakockaWarszawa
279K-VIII/4K/6300:57:29 104Jolanta Wagner 'URSYNÓW' - 'Jola.'Warszawa-Ursynów
280K-V/19K/6400:57:39 97Ewelina PasterczykPiaseczno
281K-III/9K/6500:57:39 122Marika SzramWarszawa-Bielany
282VII/24M/21700:57:40 601Bogusław SkrzypczukNiezrzeszony
283XI/4M/21800:57:52 871Waldemar StaniszewskiTarchomin Wieś
284K-III/10K/6600:58:34 106Aleksandra KucharskaVege Runners
285VI/40M/21900:59:09 508Andrzej MazurOKS Start Otwock
286K-XII/1K/6700:59:22 1460Teresa ŻywekNiezrzeszony
287V/41M/22000:59:23 544Artur SzczepaniakKS Wolni
288XIII/1M/22100:59:25 815Jacek DomańskiWKB Heta Lubliniec
289K-VII/7K/6801:00:10 1637Anna KomaWarszawa
290V/42M/22201:00:11 2278Marcin SidwińskiWarszawa-Praga Północ
291K-X/2K/6901:00:12 78Elżbieta GłowackaParkrun Warszawa Ursynów
292K-VI/11K/7001:00:21 81Joanna BugajPiaseczno
293K-IV/11K/7101:01:42 120Milena PaluchowskaBal-Kan-Kan
294K-IV/12K/7201:02:42 108Małgorzata KozakNeON Team
295K-III/11K/7301:02:47 133Paulina BakunowiczBiegam Bo Lubię
296K-VIII/5K/7401:03:57 67Małgorzata Butkiewicz 'gosiaczek'KB Galeria Warszawa
297V/43M/22301:04:09 546Marek SłodowyKS Wolni
298VII/25M/22401:04:22 1117Rafał MiastowskiWarszawa-Dzielnica Ursynów
299K-IX/2K/7501:04:57 1431Iwona Szarska 'Iwo'aleTEMPO
300VI/41M/22501:05:33 1324Sławomir GajdaNiezrzeszony
301XI/5M/22601:05:42 444Janusz KępczyńskiGOSIR Ożarów Maz.
302K-VI/12K/7601:06:38 1526Malgorzata PalusPiaseczno
303K-VII/8K/7701:06:46 1483Bogna Gaj ' URSYNÓW'Ogony
304XIII/2M/22701:07:09 474Jacek NoworytaActive-Arfrosan \'Biegiem Po Zdrowie\' Team
305K-V/20K/7801:10:12 88Monika Komorowska-gajdaWarszawa
306XIII/3M/22801:10:51 574Eugeniusz Moszkowicz 'URSYNÓW' - 'Iryda'Kondycja
307K-XI/2K/7901:12:14 25Elżbieta RawskaKB ActiveSports Warszawa
308XIV/1M/22901:13:25 584Jerzy BucholcKB ActiveSports Warszawa
309XIII/4M/23001:14:52 489Zbigniew DuszyńskiKB ActiveSports Warszawa
310XII/6M/23101:18:55 233Jerzy Wojtyński 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów