GRAND PRIX Warszawy
2017
Zawodnicy
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2017-10-21
  7. 2017-10-07
  6. 2017-09-16
  5. 2017-09-02
  4. 2017-04-29
  3. 2017-04-08
  2. 2017-03-11
  1. 2017-02-04

2016
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2016-10-15
  7. 2016-10-01
  6. 2016-09-17
  5. 2016-09-03
  4. 2016-04-16
  3. 2016-03-19
  2. 2016-03-05
  1. 2016-02-13

2015
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2015-10-17
  7. 2015-10-03
  6. 2015-09-19
  5. 2015-06-20
  4. 2015-04-18
  3. 2015-03-21
  2. 2015-03-07
  1. 2015-02-14

2014
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2014-11-08
  8. 2014-10-18
  7. 2014-10-04
  6. 2014-09-13
  5. 2014-06-07
  4. 2014-04-27
  3. 2014-03-22
  2. 2014-03-08
  1. 2014-02-08

2013
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2013-11-09
  8. 2013-10-19
  7. 2013-10-05
  6. 2013-09-14
  5. 2013-06-22
  4. 2013-04-27
  3. 2013-03-16
  2. 2013-03-02
  1. 2013-02-16

2012
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2012-10-27*
  8. 2012-10-20
  7. 2012-10-06
  6. 2012-09-15
  5. 2012-06-16
  4. 2012-04-28
  3. 2012-03-31
  2. 2012-03-10
  1. 2012-02-11

2011
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2011-11-05
  8. 2011-10-22
  7. 2011-10-01
  6. 2011-09-17
  5. 2011-09-03
  4. 2011-06-11
  3. 2011-04-09
  2. 2011-03-12
  1. 2011-02-05

2010
Generalka
 wyniki zawodów:
  10. 2010-10-16
  9. 2010-10-09
  8. 2010-10-02
  7. 2010-08-31
  6. 2010-06-22
  5. 2010-06-15
  4. 2010-05-06
  3. 2010-04-10
  2. 2010-03-06
  1. 2010-02-20

2009
 wyniki zawodów:
  10. 2009-10-17
  9. 2009-10-03
  8. 2009-09-19
  7. 2009-09-01
  6. 2009-06-23
  5. 2009-06-09
  4. 2009-05-26
  3. 2009-04-04
  2. 2009-03-07
  1. 2009-02-07

2008
 wyniki zawodów:
  10. 2008-10-18
  9. 2008-09-13
  8. 2008-09-02
  7. 2008-05-27
  6. 2008-05-13
  5. 2008-04-26
  4. 2008-04-05
  3. 2008-03-08
  2. 2008-02-09
  1. 2007-10-20

2007
Generalka
 wyniki zawodów:
  6. 2007-09-15
  5. 2007-06-05
  4. 2007-05-22
  3. 2007-04-17
  2. 2007-03-31
  1. 2007-03-10

2006
 wyniki zawodów:
  6. 2006-09-30
  5. 2006-06-06
  4. 2006-05-23
  3. 2006-04-18
  2. 2006-04-01
  1. 2006-03-04

2005
 wyniki zawodów:
  6. 2005-06-23
  5. 2005-06-07
  4. 2005-05-17
  3. 2005-04-19
  2. 2005-04-02
  1. 2005-03-05

2004
 wyniki zawodów:
  6. 2004-09-14
  5. 2004-06-22
  4. 2004-06-08
  3. 2004-05-11
  2. 2004-04-06
  1. 2004-03-06


!-życiówka
D-debiut
WYNIKI ZAWODÓW
GRAND PRIX Warszawy z dnia 2014-04-27
Ostatnia modyfikacja: 2014-11-18 22:06:36
WYNIKI OFICJALNE - MINĄŁ OKRES PRZYJMOWANIA REKLAMACJI
OPEN KATEGORIE KLUBOWE 3NAJ inf pobierz
PozKatplecCzasNumerNazwisko i imięKlub
1IV/1M/100:32:16 1376Artur JabłońskiSzczególnie Dziewczyny
2IV/2M/200:33:15 338Sebastian Polak 'URSYNÓW' - 'Słonik'KB ActiveSports Warszawa
3IV/3M/300:34:17 483Maciej GrabowskiUNTS Warszawa
4IV/4M/400:34:56 378Radosław GromekUKS GEPARD
5I/1M/500:35:21 2211Przemysław OsełkaKondycja
6IV/5M/600:35:22 2162Łukasz BelowskiKW Warszawa
7III/1M/700:35:30 368Rafał BudnickiAKB MORT !
8IV/6M/800:35:51 222Konrad Pustułka AKL Ursynów
9VII/1M/900:36:00 333Jacek GardenerJacekBiega Running Team
10VII/2M/1000:36:26 2863Thomas WeberWBS Warszawa Polsko-Niemiecka Szkoła
11V/1M/1100:36:31 266Bernard Wyszyński 'URSYNÓW' - 'Benek_78'KB ActiveSports Warszawa
12V/2M/1200:36:34 1005Andrew MossopWarsaw International Triathlon Club
13V/3M/1300:36:49 513Krzysztof DołęgowskiTeam Inov-8
14IV/7M/1400:36:51 917Piotr Mądrach 'SzYcHa'JacekBiega Running Team
15IV/8M/1500:37:34 2742Marcin LipowskiJacekBiega Running Team
16VI/1M/1600:37:52 1114Andrzej PiotrowskiWarszawa-Mokotów
17IX/1M/1700:38:01 669Jerzy MagierskiByledobiec Anin
18VI/2M/1800:38:08 727Krzysztof Rajzer 'Walczak'ENTRE.PL Team
19V/4M/1900:38:14 683Bartłomiej DomańskiPiaseczno
20IV/9M/2000:38:21 1325Radek SerwińskiJacekBiega Running Team
21VII/3M/2100:38:22 589Wojciech Staszewski 'Szkielet'Kancelaria Sportowa Staszewcy
22VI/3M/2200:38:28 2321Marcin BasisNiezrzeszony
23VI/4M/2300:38:31 2316Andrzej OwsińskiAccelerate - Klub Biegacza Accenture
24II/1M/2400:38:39 392Adam Tkaczyk 'URSYNÓW'Warszawa
25V/5M/2500:38:41 465Tomasz OrlińskiLegionowo
26II/2M/2600:38:43 515Jarosław OlszakNiezrzeszony
27III/2M/2700:38:44 308Radosław SelkeAKB MORT !
28V/6M/2800:38:56 2698Sebastian MyszkowskiNiezrzeszony
29VI/5M/2900:38:58 855Darek KnychasKB Ergo
30VIII/1M/3000:39:28 298Szymon DrabczykWarszawa-Śródmieście
31V/7M/3100:39:37 2199Mateusz PazdanNiezrzeszony
32V/8M/3200:39:40 576Jacek SeferyniakPKO Bank Polski
33X/1M/3300:39:52 411Krzysztof DąbrowskiAccelerate - Klub Biegacza Accenture
34V/9M/3400:40:04 862Rafał GarbatWarszawa-Wilanów
35V/10M/3500:40:07 915Pawel TroniarzDzikie_Dziki
36VI/6M/3600:40:12 516Jarosław CieślakWarszawa
37V/11M/3700:40:12 500Przemysław Kupidura 'ptemo'AZS Politechnika Warszawska
38VI/7M/3800:40:14 304Piotr PopisAKB MORT !
39VI/8M/3900:40:17 741Marcin Stachura 'URSYNÓW' - 'Szczygieł'KB ActiveSports Warszawa
40..0/4000:40:20 D62016201..
41IV/10M/4100:40:22 491Adam Banaszekbiegusiem.pl
42K-III/1K/100:40:23 1733Agnieszka ŁęckaJacekBiega Running Team
43VI/9M/4200:40:29 2194Tomasz RębiśKondycja
44VI/10M/4300:40:31 2662Andrzej ZienkiewiczBielawa
45VII/4M/4400:40:35 332Piotr PolańskiWarszawa-Mokotów
46VII/5M/4500:40:45 2155Mariusz ForyckiPiaseczno
47II/3M/4600:40:54 402Marek SkibińskiWarszawa-Bielany
48IV/11M/4700:40:55 262Tomasz KwiatekAKB MORT !
49VI/11M/4800:41:01 2786Łukasz SadalskiJacekBiega Running Team
50IX/2M/4900:41:12 331Andrzej Sawczenkokb-rebus.pl
51IV/12M/5000:41:13 519Grzegorz Głuszak 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
52V/12M/5100:41:15 2297Marcin TroniarzDzikie_Dziki
53V/13M/5200:41:21 1378Łukasz FedorowiczWarszawa-Praga Północ
54K-IV/1K/200:41:22 1533Elżbieta Peret 'eloczka'Warszawa-Powsin
55K-III/2K/300:41:28 13Anna SawickaJacekBiega Running Team
56IV/13M/5300:41:31 2821Bartłomiej OlejnikNiezrzeszony
57VII/6M/5400:41:31 295Krzysztof Przybysz 'URSYNÓW'Art Profi Warszawa
58III/3M/5500:41:39 835Paweł SzymańskiAZS AON Warszawa
59K-IV/2K/400:41:52 60Barbara Matusik 'URSYNÓW'OTK Rzeźnik Gliwice
60IV/14M/5600:41:52 2231Łukasz PiekarskiWarszawa
61VII/7M/5700:42:03 2347Piotr NadrowskiKondycja
62V/14M/5800:42:07 622Przemysław AdamczykKB Ergo
63IV/15M/5900:42:19 2618Piotr CzarnotaObozybiegowe.pl
64IV/16M/6000:42:23 2108Jarosław SkrzydłoWarszawa-Natolin
65VI/12M/6100:42:24 502Andrzej BekiszNiezrzeszony
66III/4M/6200:42:28 847Piotr SprengelNiezrzeszony
67VI/13M/6300:42:32 851Michał MuzykaAKB MORT !
68IV/17M/6400:42:35 2794Filip HołtynWarszawa
69X/2M/6500:42:36 396Bogdan Piątek 'BOP'KB Lechici Zielonka
70IX/3M/6600:42:44 291Andrzej ZalewskiTeam Nutrilite
71V/15M/6700:42:44 445Michał SmolińskiNiezrzeszony
72IV/18M/6800:42:45 498Tomasz Piasecki 'TomekP'OTK Rzeźnik Gliwice
73IV/19M/6900:42:49 229Tomasz WiecheckiDziałamy Działamy
74VI/14M/7000:42:53 2628Radosław KisielińskiWarszawa
75III/5M/7100:42:57 497Rafał PorębskiNiezrzeszony
76X/3M/7200:43:03 825Zbigniew KorzonkowskiENTRE.PL Team
77VI/15M/7300:43:05 1381Zbigniew OpałczyńskiWarszawa
78K-IV/3K/500:43:06 103Iwona JanusJacekBiega Running Team
79VI/16M/7400:43:08 2210Leszek BiałogrodzkiBracia 'B'
80VI/17M/7500:43:19 765Adam Krzesak 'adamkrzesak'IM2010
81IV/20M/7600:43:22 470Radosław PłazaJacekBiega Running Team
82V/16M/7700:43:23 279Wiktor KozakowskiAirbike.pl
83K-XI/1K/600:43:27 46Marta MikołajczykKB Start Pułaski Warka
84VII/8M/7800:43:30 958Jacek ŚwierczByledobiec Anin
85VII/9M/7900:43:32 249Dariusz WieczorekWarszawa-Wola
86VII/10M/8000:43:36 268Leszek BajdowskiŻywcem Zabiegani
87VII/11M/8100:43:38 2820Adam ZającWarszawa-Bielany
88VI/18M/8200:43:49 2009Robert GolańskiLasek Bielański Team
89K-IV/4K/700:43:52 1659Agnieszka Najnigier-PierzynowskaPZU Sport Team
90IV/21M/8300:43:53 493Rafał DrożdżDziałamy Działamy
91V/17M/8400:43:54 460Piotr GrzybowskiWarszawa-Kabaty
92VI/19M/8500:43:59 1022Maciej MazurukAWAO
93VIII/2M/8600:44:08 494Dariusz BobrowskiKB Start Pułaski Warka
94VIII/3M/8700:44:14 1287Grzegorz Wojewódzki 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
95IX/4M/8800:44:18 877Stanisław KamińskiNadarzyn
96K-IV/5K/800:44:20 117Magdalena Ostrowska-DołęgowskaTeam Inov-8
97K-V/1K/900:44:32 3Monika Dryja ' URSYNÓW'Obozybiegowe.pl
98V/18M/8900:44:32 680Klaudiusz KulakBryk
99V/19M/9000:44:40 1175Adam BieńkoDeloitte Adventure Team
100XI/1M/9100:44:46 2586Chris JenkinsWilanów Coffin Podgers
101K-IV/6K/1000:44:46 1759Aleksandra SosnowskaJacekBiega Running Team
102V/20M/9200:44:52 2251Szymon BorowieckiAccelerate - Klub Biegacza Accenture
103IX/5M/9300:45:02 209Grzegorz ZiółekHeron Wieliszew
104V/21M/9400:45:02 286Tomasz ArakPiaseczno
105VII/12M/9500:45:04 253Dariusz KlechowskiWarszawa-Mokotów
106K-V/2K/1100:45:10 118Ewa Witek-Piotrowska 'ta_Ruda'Ortoreh Team
107IX/6M/9600:45:10 357Paweł Święcki 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
108X/4M/9700:45:16 2213Andrzej BrzozowskiWarszawa
109III/6M/9800:45:24 277Adam PawluczykPKO Bank Polski
110VIII/4M/9900:45:29 212Mirosław GójskiGKS Grodzisk
111K-V/3K/1200:45:30 49Joanna RębisKondycja
112IV/22M/10000:45:33 514Sebastian KrólNiezrzeszony
113V/22M/10100:45:37 486Jerzy TatarczukPKO Bank Polski
114IX/7M/10200:45:38 1030Grzegorz Budnicki 'URSYNÓW'Warszawa-Kabaty
115IV/23M/10300:45:40 275Radosław TruszczyńskiBiskupiec
116V/23M/10400:45:50 2663Grzegorz KuźlakPKO Bank Polski
117V/24M/10500:45:52 2295Piotr Sławiński 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
118VI/20M/10600:45:54 1034Wojciech OżdżeńskiMakaki Run
119IX/8M/10700:45:55 2409Jan Nartowski 'URSYNÓW'Józefosław
120VI/21M/10800:45:57 220Piotr Danik 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
121XII/1M/10900:46:00 468Eugeniusz DembińskiHuragan KB Wołomin
122III/7M/11000:46:06 287Michał JendrasikTluszcz
123K-VII/1K/1300:46:11 176Iwona ŚwierczByledobiec Anin
124V/25M/11100:46:14 2659Jorge Del RioWarsaw International Triathlon Club
125VII/13M/11200:46:16 1294Jacek Węgliński ' URSYNÓW'Warszawa
126IV/24M/11300:46:17 202Konrad KowalNiezrzeszony
127X/5M/11400:46:17 349Stefan BaltynJAHAI Suchedniow
128..0/11500:46:18 D204999204999..
129III/8M/11600:46:19 2875Jan GórskiKubuś Puchatek
130V/26M/11700:46:21 2139Piotr SiegertEDC Runners
131X/6M/11800:46:22 395Dariusz Prądzyński 'Krokomierz'calidris minuta
132VI/22M/11900:46:27 1239Krzysztof StępieńWarszawa-Praga Południe
133VII/14M/12000:46:39 436Waldemar KurpińskiWarszawa-Bielany
134IX/9M/12100:46:39 867Piotr JasikWarszawa-Wesoła
135K-VIII/1K/1400:46:41 52Marzena Opowicz 'Marzka-63'KB ActiveSports Warszawa
136IV/25M/12200:46:43 467Wojciech ŻdanukLębork
137VIII/5M/12300:46:46 2067Andrzej Suwald 'suwi'JacekBiega Running Team
138IX/10M/12400:46:51 2265Zbigniew MazurczykWTT Warszawa
139K-III/3K/1500:46:54 69Agnieszka KowalczykENTRE.PL Team
140VII/15M/12500:47:03 240Tadeusz GłupczykGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
141VI/23M/12600:47:06 260Krzysztof MatyskielNight Runners
142K-III/4K/1600:47:10 119Mariola WentlandtNiezrzeszony
143III/9M/12700:47:13 469Tomasz WojnarowiczBiegiem po Zdrowie - Team ASA
144VIII/6M/12800:47:17 2626Zenon OlszakNiezrzeszony
145X/7M/12900:47:19 1195Christo WasiliewKB Start Pułaski Warka
146IV/26M/13000:47:19 2391Karol KrówczyńskiWarszawa-Gocław
147VIII/7M/13100:47:20 2294Leszek PieniążekOrtoreh Team
148IV/27M/13200:47:24 464Marcin MitroniukSzczególnie Dziewczyny
149IV/28M/13300:47:29 463Marcin SajdaTrucht Tarchomin Team
150K-VI/1K/1700:47:32 35Ewa MarzecSzczęśliwie Zabiegana
151VIII/8M/13400:47:36 1352Ryszard PłochockiRun4 Ursus
152IV/29M/13500:47:39 256Wojciech SoleckiWarszawa
153X/8M/13600:47:42 251Tadeusz Kacprowski 'tadeK'Warszawa-Sadyba
154X/9M/13700:47:46 536Janusz WawrowskiACTION Warszawa
155IV/30M/13800:47:47 503Adam Doliński 'peacemaker'KB Primar Legionowo
156VI/24M/13900:47:48 501Jarosław BilnikNiezrzeszony
157VIII/9M/14000:47:49 807Krzysztof MiłoszZnikający Punkt
158K-VII/2K/1800:47:52 104Jolanta Wagner 'URSYNÓW' - 'Jola.'Warszawa-Ursynów
159IV/31M/14100:47:56 2208Maciej ŚpiewakWarszawa-Mokotów
160III/10M/14200:47:57 472Adam KunickiEDC Runners
161VI/25M/14300:47:59 1242Adam Piotrowski 'dex-adam'www.fort-bema.pl
162K-III/5K/1900:48:07 30Katarzyna KulmaMińsk Mazowiecki
163X/10M/14400:48:10 412Andrzej BalcerzakWarszawa-Bielany
164III/11M/14500:48:20 276Jacek PłochockiRun4 Ursus
165XI/2M/14600:48:23 924Paweł CałkaKB ActiveSports Warszawa
166V/27M/14700:48:27 509Jacek BaltynFolwark Łękuk Dil
167V/28M/14800:48:47 492Maciej ZaskórskiNiezrzeszony
168K-VI/2K/2000:48:53 1430Katarzyna KossakowskaWarszawa-Ursynów
169VI/26M/14900:48:55 210Artur GronczewskiWarszawa-Bródno
170IV/32M/15000:48:58 495Kamil MilińskiNiezrzeszony
171IV/33M/15100:49:00 2754Wojciech WlodarczykLeBiegi
172K-V/4K/2100:49:01 1756Monika WachJacekBiega Running Team
173III/12M/15200:49:03 490Piotr KruszyńskiWilanów Coffin Dogers
174K-II/1K/2200:49:22 1768Blanka LipowskaAKB MORT !
175K-IV/7K/2300:49:26 78Magda GrynkiewiczWarszawa-Imielin
176IV/34M/15300:49:30 2574Paweł PodgórskiNiezrzeszony
177III/13M/15400:49:31 2899Paweł SkrzywanŁomianki
178III/14M/15500:49:33 206Łukasz KrasnodębskiAccelerate - Klub Biegacza Accenture
179K-IV/8K/2400:49:36 115Anna NowakWarszawa
180VI/27M/15600:49:37 2130Igor GrzejdziakWarszawa
181VII/16M/15700:49:41 221Mariusz DubieckiTeam ASA - Biegiem po Zdrowie
182K-III/6K/2500:49:55 121Justyna GórskaNiezrzeszony
183VI/28M/15800:49:59 475Przemysław WitczakDreamtime Trails
184VII/17M/15900:50:00 451Jarosław SkrzypczakKB ActiveSports Warszawa
185VI/29M/16000:50:03 487Krzysztof Zwolakolgakostka.pl
186V/29M/16100:50:05 234Łukasz SiubczyńskiPKO Bank Polski
187XI/3M/16200:50:06 1384Ksawery ZalewskiWarszawa
188K-VI/3K/2600:50:10 186Magda Krajewska-SuskiewiczObozybiegowe.pl
189X/11M/16300:50:16 1050Bogusław PrzybylskiWarszawa-Falenica
190K-VI/4K/2700:50:17 1706Agnieszka AndrejewZąbki
191VIII/10M/16400:50:20 822Dariusz StefańskiAKB MORT !
192IX/11M/16500:50:22 681Leszek Marzęcki 'Fotograf'KB ActiveSports Warszawa
193IV/35M/16600:50:24 207Jakub MajerWarszawa-Imielin
194VI/30M/16700:50:32 2835Artur DomżałaWarszawa
195XII/2M/16800:50:34 478Marian NowickiTKKF Piaski Warszawa
196K-IX/1K/2800:50:35 24Aleksandra Gliniewicz 'URSYNÓW'KB ActiveSports Warszawa
197K-II/2K/2900:50:47 56Wioleta CzostkówAccelerate - Klub Biegacza Accenture
198X/12M/16900:50:48 521Maciej KrzakKondycja
199X/13M/17000:50:49 512Grzegorz PałasiewiczWarszawa-Ursynów
200VI/31M/17100:50:50 507Tomasz KułakowskiKondycja
201XI/4M/17200:50:50 280Jacek KrawczyńskiNiezrzeszony
202IV/36M/17300:50:52 2175Waldemar HornatkiewiczWarszawa
203K-V/5K/3000:51:03 17Marta ParczewskaŚcieżka Biegowa Pole Mokotowskie
204XI/5M/17400:51:25 950Stanisław TokarzewskiKomorów
205III/15M/17500:51:33 258Darek GryczTwierdza Modlin
206K-II/3K/3100:51:47 112Joanna FiedorowiczNiezrzeszony
207IV/37M/17600:51:49 476Tomasz WejmanWarszawa-Ursynów
208IV/38M/17700:52:02 228Piotr RomanowskiDziałamy Działamy
209IX/12M/17800:52:13 2032Marek Wosik 'URSYNÓW'Warszawa-Natolin
210X/14M/17900:52:47 648Andrzej Mazurkiewicz 'Mazurek'KB ActiveSports Warszawa
211XI/6M/18000:52:54 446Leszek PołaskiWarszawa-Bielany
212IV/39M/18100:52:55 477Bartłomiej CzyżewskiWarszawa-Kabaty
213K-VI/5K/3200:52:58 21Ewa Piasek-ChojnackaPiaseczno
214III/16M/18200:53:00 499Jędrzej GemelWilanów Coffin Podgers
215K-V/6K/3300:53:01 84Marta Sobczak-ZychTatra Running Team
216K-III/7K/3400:53:07 2284Aleksandra HornatkiewiczNiezrzeszony
217VII/18M/18300:53:08 382Roman DoradzińskiWarszawa
218III/17M/18400:53:08 2332Łukasz WinnickiWarszawa-Praga Północ
219K-III/8K/3500:53:18 122Kelly Ann CaulfieldNiezrzeszony
220III/18M/18500:53:24 485Mateusz KrawczykNiezrzeszony
221V/30M/18600:53:25 2832Paweł PorębaTrainhard.PL
222K-VI/6K/3600:53:42 11Teresa PrasekAKB MORT !
223IV/40M/18700:53:45 245Krystian ChojnackiWarka
224K-IV/9K/3700:53:49 109Emilia ZdunekWarszawa-Ursynów
225V/31M/18800:53:57 299Robert JózwikWarszawa-Saska Kępa
226IV/41M/18900:54:02 508Jędrzej GrzesikNiezrzeszony
227I/2M/19000:54:12 506Grzegorz MatkitanNiezrzeszony
228K-VI/7K/3800:54:13 113Kamila BukowskaWarszawa-Kabaty
229VI/32M/19100:54:16 2360Witold DrożdzNiezrzeszony
230IV/42M/19200:54:19 505Wojciech ŚwiątekNiezrzeszony
231K-IV/10K/3900:54:41 106Agata RzepniewskaWarszawa-Ursynów
232K-V/7K/4000:54:41 39Mariola SikorskaPiastów
233IV/43M/19300:54:53 481Dominik RudzkiNiezrzeszony
234K-II/4K/4100:55:34 114Anna WoźniakJózefosław
235X/15M/19400:55:43 313Adam BiernackiŁódź
236XII/3M/19500:55:49 400Tomasz Hołowacz ' URSYNÓW'Kondycja
237K-IV/11K/4200:55:53 102Katarzyna RudnikPiaseczno
238IX/13M/19600:56:25 343Jacek DziekońskiKonstancin-Jeziorna
239K-X/1K/4300:57:15 19Teresa Polak 'URSYNÓW' - 'Tenia'KB ActiveSports Warszawa
240K-VI/8K/4400:57:27 1678Anna Sawabazgroszyt.pl
241K-IV/12K/4500:57:50 99Janina HniedziewiczWarszawa
242K-V/8K/4600:58:00 1665Renata GąsowskaJacekBiega Running Team
243III/19M/19700:58:26 480Paweł LendzionNiezrzeszony
244III/20M/19800:58:27 215Tomasz StachlewskiNiezrzeszony
245K-IV/13K/4700:58:28 36Ewa Rosińska 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
246IV/44M/19900:58:48 511Piotr JedlińskiNiezrzeszony
247XI/7M/20000:58:50 633Adam ZapertyKB ActiveSports Warszawa
248V/32M/20100:58:53 461Marcin PankratWarszawa-Kabaty
249XI/8M/20200:58:53 2018Marek MaldisNiezrzeszony
250K-VII/3K/4800:59:02 12Justyna GójskaGKS Grodzisk
251XIII/1M/20300:59:09 488Jerzy FidoKB Lechici Zielonka
252K-III/9K/4900:59:29 107Ewa StromkieWydział Geodezji i Kartografii PW
253VI/33M/20400:59:51 1288Marcin IdzkiewiczOgony
254K-V/9K/5000:59:59 59Joanna BidiukWarszawa-Ursynów
255K-IV/14K/5101:00:09 73Aleksandra SzokalskaWarszawa-Wilanów
256K-II/5K/5201:00:33 105Karolina GłódźA1 POL Warszawa
257K-V/10K/5301:00:49 1559Tina KrawczyńskaRadziejowice
258K-III/10K/5401:01:16 96Marta RomanowskaDziałamy Działamy
259XI/9M/20501:01:19 808Zbigniew Chruślińskikb-rebus.pl
260XI/10M/20601:02:44 2197Jerzy SarneckiNiezrzeszony
261K-III/11K/5501:03:33 111Zuzanna SaganowskaWarszawa
262K-VI/9K/5601:03:45 1404Katarzyna WiśniewskaIndywidualistka
263VI/34M/20701:03:55 504Daniel Ray Moore RodrigiezNiezrzeszony
264K-VI/10K/5701:03:56 1483Bogna Gaj ' URSYNÓW'Ogony
265IV/45M/20801:04:11 321Arkadiusz FirlągPKO Bank Polski
266V/33M/20901:04:16 381Andrzej BacińskiNiezrzeszony
267K-IV/15K/5801:04:21 120Karolina TrzaskaRadom
268K-VI/11K/5901:04:48 92Marzena Kostka-ZawadzkaNiezrzeszony
269XII/4M/21001:05:38 471Wiesław ŁukszaWeteran L.A.
270K-XI/2K/6001:06:09 53Teresa OttoHarley Davidson
271XII/5M/21101:06:50 255Janusz TomasikNiezrzeszony
272K-VII/4K/6101:07:04 33Joanna Kin LewisKondycja
273VIII/11M/21201:07:06 2274Paweł PaluchAccelerate - Klub Biegacza Accenture
274K-V/11K/6201:08:29 108Katarzyna KopczewskaWarszawa-Kabaty
275XIII/2M/21301:08:52 489Zbigniew DuszyńskiKB ActiveSports Warszawa
276XIV/1M/21401:12:46 584Jerzy BucholcKB ActiveSports Warszawa
277XIV/2M/21501:14:18 496Tadeusz AndrzejewskiWarszawa-Bielany
278V/34M/21601:14:31 466Cezary Grudniewski 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
279K-IX/2K/6301:15:01 31Urszula SzyszkaPKO Bank Polski
280IX/14M/21701:25:13 2901Tomasz ZielińskiŻoliborz Biega