GRAND PRIX Warszawy
2017
Zawodnicy
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2017-10-21
  7. 2017-10-07
  6. 2017-09-16
  5. 2017-09-02
  4. 2017-04-29*
  3. 2017-04-08
  2. 2017-03-11
  1. 2017-02-04

2016
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2016-10-15
  7. 2016-10-01
  6. 2016-09-17
  5. 2016-09-03
  4. 2016-04-16
  3. 2016-03-19
  2. 2016-03-05
  1. 2016-02-13

2015
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2015-10-17
  7. 2015-10-03
  6. 2015-09-19
  5. 2015-06-20
  4. 2015-04-18
  3. 2015-03-21
  2. 2015-03-07
  1. 2015-02-14

2014
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2014-11-08
  8. 2014-10-18
  7. 2014-10-04
  6. 2014-09-13
  5. 2014-06-07
  4. 2014-04-27
  3. 2014-03-22
  2. 2014-03-08
  1. 2014-02-08

2013
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2013-11-09
  8. 2013-10-19
  7. 2013-10-05
  6. 2013-09-14
  5. 2013-06-22
  4. 2013-04-27
  3. 2013-03-16
  2. 2013-03-02
  1. 2013-02-16

2012
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2012-10-27*
  8. 2012-10-20
  7. 2012-10-06
  6. 2012-09-15
  5. 2012-06-16
  4. 2012-04-28
  3. 2012-03-31
  2. 2012-03-10
  1. 2012-02-11

2011
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2011-11-05
  8. 2011-10-22
  7. 2011-10-01
  6. 2011-09-17
  5. 2011-09-03
  4. 2011-06-11
  3. 2011-04-09
  2. 2011-03-12
  1. 2011-02-05

2010
Generalka
 wyniki zawodów:
  10. 2010-10-16
  9. 2010-10-09
  8. 2010-10-02
  7. 2010-08-31
  6. 2010-06-22
  5. 2010-06-15
  4. 2010-05-06
  3. 2010-04-10
  2. 2010-03-06
  1. 2010-02-20

2009
 wyniki zawodów:
  10. 2009-10-17
  9. 2009-10-03
  8. 2009-09-19
  7. 2009-09-01
  6. 2009-06-23
  5. 2009-06-09
  4. 2009-05-26
  3. 2009-04-04
  2. 2009-03-07
  1. 2009-02-07

2008
 wyniki zawodów:
  10. 2008-10-18
  9. 2008-09-13
  8. 2008-09-02
  7. 2008-05-27
  6. 2008-05-13
  5. 2008-04-26
  4. 2008-04-05
  3. 2008-03-08
  2. 2008-02-09
  1. 2007-10-20

2007
Generalka
 wyniki zawodów:
  6. 2007-09-15
  5. 2007-06-05
  4. 2007-05-22
  3. 2007-04-17
  2. 2007-03-31
  1. 2007-03-10

2006
 wyniki zawodów:
  6. 2006-09-30
  5. 2006-06-06
  4. 2006-05-23
  3. 2006-04-18
  2. 2006-04-01
  1. 2006-03-04

2005
 wyniki zawodów:
  6. 2005-06-23
  5. 2005-06-07
  4. 2005-05-17
  3. 2005-04-19
  2. 2005-04-02
  1. 2005-03-05

2004
 wyniki zawodów:
  6. 2004-09-14
  5. 2004-06-22
  4. 2004-06-08
  3. 2004-05-11
  2. 2004-04-06
  1. 2004-03-06


!-życiówka
D-debiut
WYNIKI ZAWODÓW
GRAND PRIX Warszawy z dnia 2012-03-10
Ostatnia modyfikacja: 2012-03-30 02:33:01
WYNIKI OFICJALNE - MINĄŁ OKRES PRZYJMOWANIA REKLAMACJI
OPEN KATEGORIE KLUBOWE 3NAJ inf pobierz
PozKatplecCzasNumerNazwisko i imięKlub
1III/1M/100:32:57 !882Piotr BętkowskiPUMA Running TEAM
2IV/1M/200:33:00 !676Marcin MatysiakAccelerate - Klub Biegacza Accenture
3I/1M/300:33:01 !2359Piotr ParfianowiczUNTS Warszawa
4II/1M/400:33:05 !2418Jacek MorawskiUNTS Warszawa
5IV/2M/500:33:09 644Marcin Kufel 'Marcinas'ENTRE.PL Team
6IV/3M/600:33:12 338Sebastian Polak 'URSYNÓW' - 'Słonik'KB ActiveSports Warszawa
7V/1M/700:34:05 1044Michał ŻurawskiENTRE.PL Team
8III/2M/800:34:21 D1026Johan GoubauUNTS Warszawa
9I/2M/900:34:35 !2311Krzysztof WołowczykUNTS Warszawa
10V/2M/1000:34:38 241Jarosław AntosikAccreo All Blues
11V/3M/1100:34:40 966Sebastian PrzepióraENTRE.PL Team
12III/3M/1200:34:54 806Łukasz Kurek 'Łukasz Kurek'KB ActiveSports Warszawa
13VI/1M/1300:35:31 260Wojciech Starzyński 'ours brun'ENTRE.PL Team
14III/4M/1400:35:39 !665Łukasz LeszczyńskiNiezrzeszony
15IV/4M/1500:35:53 !853Krzysztof DołęgowskiTeam napieraj.pl
16IV/5M/1600:36:07 2235Andrzej RadzikowskiLKS Olymp Błonie
17V/4M/1700:36:09 !2195Paweł PakułaPK4.pl Team
18III/5M/1800:36:26 1098Maciej StefaniakAccelerate - Klub Biegacza Accenture
19IV/6M/1900:36:35 *2162Łukasz BelowskiKW Warszawa
20II/2M/2000:36:43 !2355Przemysław PilipczukWARSZAWIAKY
21VII/1M/2100:36:45 333Jacek GardenerAccelerate - Klub Biegacza Accenture
22VI/2M/2200:36:48 !887Marek TurczynRuda
23V/5M/2300:36:49 937Ireneusz WesołowskiAZS-AWF Warszawa
24IX/1M/2400:36:52 669Jerzy MagierskiByledobiec Anin
25III/6M/2500:36:54 *706Piotr Kłosowicz 'pklosow'KW Warszawa
26V/6M/2600:37:04 727Krzysztof Rajzer 'Walczak'ENTRE.PL Team
27III/7M/2700:37:05 2408Przemysław OpałaStrzeszewo
28VIII/1M/2800:37:10 298Szymon DrabczykWarszawa-Śródmieście
29VI/3M/2900:37:21 934Maciej Górzyński 'Max'T-Mobile Running Team
30V/7M/3000:37:25 !1275Maciej Żywektripower.pl
31III/8M/3100:37:31 1100Tomasz Michał Roszkowski 'Ja0306'Warszawa-Natolin
32VII/2M/3200:37:34 589Wojciech Staszewski 'Szkielet'Kancelaria Sportowa Staszewcy
33V/8M/3300:37:38 619Paweł Kącki 'Konsul'KB ActiveSports Warszawa
34VI/4M/3400:37:40 !926Jarosław OworuszkoLeasePlan Running Team
35VI/5M/3500:37:46 2389Piotr KołodziejekWarszawa-Praga Południe
36K-IV/1K/100:37:50 D1421Renata KalińskaAccelerate - Klub Biegacza Accenture
37III/9M/3600:37:54 827Paweł BłażejczykAkademia Obrony Narodowej
38VI/6M/3700:38:00 !487Piotr Besserrohacka.pl
39VII/3M/3800:38:12 824Adam LeśniakByledobiec Anin
40K-V/1K/200:38:17 84Joanna Schab 'joasch'aleTEMPO
41VIII/2M/3900:38:21 352Jacek NowocieńNolett Finance - doradztwo gospodarcze
42IV/7M/4000:38:26 247Mikołaj KowalczykNieprzemakalni Warszawa
43IV/8M/4100:38:33 !873Tomasz PająkVege Runners
44VI/7M/4200:38:40 !327Marek PokorskiNSN
45IV/9M/4300:38:43 440Daniel AndersWars Warszawa
46II/3M/4400:38:44 935Hubert LiberadzkiKB Jogger Nowy Dwór Maz.
47VI/8M/4500:38:45 !304Piotr PopisSklep Biegacza miCoach Team
48VI/9M/4600:38:48 814Tomasz WojcieskiACTION Warszawa
49V/9M/4700:38:48 D1032Lubomir LubasWTT
50IV/10M/4800:38:49 646Jakub ZmorzyńskialeTEMPO
51VI/10M/4900:38:49 !851Michał MuzykaAKB MORT !
52V/10M/5000:38:50 D923Bartosz GrześkowiakWarta
53VII/4M/5100:38:54 332Piotr PolańskiWarszawa-Mokotów
54II/4M/5200:39:04 819Kamil BrodowskiLider Winnica
55IV/11M/5300:39:07 415Andrzej Jankowski 'URSYNÓW'Kondycja
56III/10M/5400:39:10 !908Piotr OchmanKB Jogger Nowy Dwór Maz.
57III/11M/5500:39:17 917Piotr Mądrach 'SzYcHa'KB ActiveSports Warszawa
58IV/12M/5600:39:22 !262Tomasz KwiatekAKB MORT !
59II/5M/5700:39:27 !711Sylwester Cichackibiegajznami.pl
60III/12M/5800:39:33 D976Rafał TulwinRECMAN
61V/11M/5900:39:35 !205Krzysztof HołowaczKondycja
62V/12M/6000:39:45 1295Artur PszczółkowskiMaratonyPolskie.pl TEAM
63VII/5M/6100:39:47 2013Henryk MyszkowskiNiezrzeszony
64V/13M/6200:39:51 518Jakub Lengiewicz 'KubaL'OTK Rzeźnik Gliwice
65VI/11M/6300:39:55 295Krzysztof Przybysz 'URSYNÓW'Art Profi Warszawa
66VIII/3M/6400:39:58 !1166Sylwester BiałogrodzkiZalesie Górne
67III/13M/6500:40:01 !229Tomasz KowalskiWTT Warszawa
68IV/13M/6600:40:02 D1005Andrew MossopWarsaw International Triathlon Club
69VI/12M/6700:40:05 2316Andrzej OwsińskiAccelerate - Klub Biegacza Accenture
70VI/13M/6800:40:09 2210Leszek BiałogrodzkiBracia 'B'
71IV/14M/6900:40:17 !2156Michał Wiatr 'URSYNÓW'Softtutor
72IV/15M/7000:40:21 !472Grzegorz PałganKS Bednarska
73VI/14M/7100:40:23 879Tadeusz GóralAKB MORT !
74K-V/2K/300:40:24 !1550Patrycja Bereznowskakb-rebus.pl
75IV/16M/7200:40:27 885Michał DomańskiByledobiec Anin
76V/14M/7300:40:29 !287Arkadiusz RudnickiKB Start Pułaski Warka
77IV/17M/7400:40:30 2124Marek CzachorWarszawa-Ursynów
78II/6M/7500:40:38 !427Michał WąsowskiAZS AON Warszawa
79IV/18M/7600:40:39 D1041Wojciech JaczewskiŚcieżka Pole Mokotowskie
80VIII/4M/7700:40:43 1162Andrzej WojakowskiWarszawa-Wilanów
81K-III/1K/400:40:46 !120Justyna DereńWLKS Kmicic Częstochowa
82V/15M/7800:40:49 !2297Marcin TroniarzKS Raszyn
83IV/19M/7900:40:53 !2415Tomasz SmolarczykWarszawa-Bemowo
84I/3M/8000:40:58 D970Tomasz OłdakKB Jogger Nowy Dwór Maz.
85III/14M/8100:41:01 308Radosław SelkeAKB MORT !
86VI/15M/8200:41:02 244Krzysztof JastrzębskiKB Jogger Nowy Dwór Maz.
87VI/16M/8300:41:04 !2509Piotr FalkowskiKondycja
88V/16M/8400:41:09 2299Michał Suchocki12tri.pl
89III/15M/8500:41:09 !878Jacek BryśkiewiczLider Winnica
90X/1M/8600:41:13 411Krzysztof DąbrowskiAccelerate - Klub Biegacza Accenture
91II/7M/8700:41:17 567Krzysztof KlepaczGrodzisk Mazowiecki
92VI/17M/8800:41:18 !865Jarosław PopowskiUNTS Warszawa
93K-II/1K/500:41:21 !161Martyna WiśniewskaPUMA Running TEAM
94IV/20M/8900:41:22 D982Michal MiecznickiWarszawa-Powiśle
95VIII/5M/9000:41:28 1231Ryszard BieszyńskiŁomianki
96K-IV/2K/600:41:30 !183Olga LutsWarszawa-Praga Południe
97V/17M/9100:41:32 !897Szymon LaskowskiWarszawa-Ursynów
98X/2M/9200:41:38 !825Zbigniew KorzonkowskiENTRE.PL Team
99VI/18M/9300:41:41 D1024Pierluca RoccheggianiNiezrzeszony
100VII/6M/9400:41:43 284Dariusz BobrowskiKB Start Pułaski Warka
101I/4M/9500:41:44 !913Piotr TurzyńskiKondycja
102V/18M/9600:41:45 !815Piotr KuchtaACTION Warszawa
103VIII/6M/9700:41:47 !331Andrzej Sawczenkokb-rebus.pl
104VI/19M/9800:41:48 !1101Riccardo PaparoItalia
105VI/20M/9900:41:49 958Jacek ŚwierczByledobiec Anin
106K-II/2K/700:42:02 !159Monika GajdaUNTS Warszawa
107III/16M/10000:42:02 D960Rafał RzeszutkoUNIQA Warszawa
108VI/21M/10100:42:11 !931Tomasz Machałowskirohacka.pl
109IX/2M/10200:42:12 2001Wojciech SzczepańskiAccelerate - Klub Biegacza Accenture
110III/17M/10300:42:20 !835Paweł SzymańskiAZS AON Warszawa
111VIII/7M/10400:42:21 371Konrad Różycki 'Konroz'KB Lechici Zielonka
112II/8M/10500:42:24 !257Karol DanilukFDNT Running Team
113V/19M/10600:42:25 D994Szymon HajdukWarszawa
114VII/7M/10700:42:27 2347Piotr NadrowskiKondycja
115V/20M/10800:42:29 2529Paweł DąbrowskiWarszawa-Ursynów
116V/21M/10900:42:30 !900Paweł WeissNiezrzeszony
117III/18M/11000:42:32 D945Sebastian WoźniakWarszawa-Rembertów
118V/22M/11100:42:32 D1028Marcin BrodzińskiLider Winnica
119K-IV/3K/800:42:40 !44Olga ŁyjakAccelerate - Klub Biegacza Accenture
120VII/8M/11200:42:40 223Wiesław PiątekNestle Wellness Runners
121VIII/8M/11300:42:42 !606Andrzej GrochowskiKondycja
122VIII/9M/11400:42:42 1007Marek JasińskiWarszawa
123I/5M/11500:42:43 1135Tomasz PietrzykowskiKB Jogger Nowy Dwór Maz.
124VII/9M/11600:42:47 1250Sławomir Kurzawa 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
125IX/3M/11700:42:51 598Jan KrypaWarszawa-Białołęka
126X/3M/11800:42:54 !1195Christo WasiliewKB Start Pułaski Warka
127VIII/10M/11900:42:55 335Zygmunt BerdychowskiGrupa Biegowa Sądeczanin
128IX/4M/12000:42:59 902Tadeusz KieszekKS Ożarowianka
129III/19M/12100:43:09 386Jarosław Chrabałowski 'Yaro'KB ActiveSports Warszawa
130II/9M/12200:43:15 !929Mateusz DąbrowskiŁomianki
131K-V/3K/900:43:20 !147Anna Pawłowska-Pojawa 'Beauty&Beast'Byledobiec Anin
132VI/22M/12300:43:20 1242Adam Piotrowski 'dex-adam'www.fort-bema.pl
133VI/23M/12400:43:22 1010Marek CieślakBemowo Run
134V/23M/12500:43:24 !855Darek KnychasTEAM KNYCHAS
135IV/21M/12600:43:26 !813Bogdan SnarskiCZEREMCHA
136VI/24M/12700:43:30 319Jan Goleń 'JanG'KB GALERIA Warszawa
137V/24M/12800:43:31 D1040Mariusz SzczepanikŚcieżka Pole Mokotowskie
138VIII/11M/12900:43:32 877Stanisław KamińskiNadarzyn
139V/25M/13000:43:33 2380Michał ŻmudaKS Raszyn
140III/20M/13100:43:35 !2483Bartłomiej KsiężakT-Mobile Running Team
141III/21M/13200:43:37 !912Paweł KalinowskiCarolina Medical Center
142IV/22M/13300:43:39 !886Norbert PyndrykWarszawa
143V/26M/13400:43:45 !854Grzegorz WarciakNiezrzeszony
144IV/23M/13500:43:47 235Piotr KwitowskiObozybiegowe.pl
145VII/10M/13600:43:50 779Wojciech Grzegorczyk 'URSYNÓW'Kondycja
146IV/24M/13700:43:57 2431Felice D'AliaItalia
147IV/25M/13800:44:01 1137Paweł Lewandowski 'Nuttyboy'Kondycja
148K-III/2K/1000:44:04 !142Magdalena Ostrowska-DołęgowskaTeam napieraj.pl
149V/27M/13900:44:05 !1012Tomasz Pojawa 'Vidrobellinus'Byledobiec Anin
150V/28M/14000:44:11 !928Wojciech SzumielewiczDB Marathon Team
151III/22M/14100:44:15 631Hubert UrbanDuchnów
152V/29M/14200:44:16 2059Piotr WielogórkaByledobiec Anin
153V/30M/14300:44:17 D944Dariusz CiećwierzLKS Olymp Błonie
154V/31M/14400:44:18 274Michał Skwirut 'mksmdk'Metro Warszawskie
155IV/26M/14500:44:20 !810Rafał BelkiewiczWarszawa-Ursynów
156K-X/1K/1100:44:22 46Marta MikołajczykKB Start Pułaski Warka
157V/32M/14600:44:22 D954Adam KrasWarszawa-Mokotów
158III/23M/14700:44:23 D1003Przemysław ŁohutkoWarszawa-Mokotów
159III/24M/14800:44:26 D964Arkadiusz FilipWarszawa
160VI/25M/14900:44:34 1258Arkadiusz MaskiewiczT-Mobile Running Team
161V/33M/15000:44:39 680Klaudiusz KulakNiezrzeszony
162VI/26M/15100:44:39 2464Daniel KolatWarszawa-Targówek
163VI/27M/15200:44:42 !493Zbigniew Zieliński Warszawa-Wawer
164I/6M/15300:44:43 !1014Michał WołowczykUNTS Warszawa
165III/25M/15400:44:44 786Robert ChojnackiKB Jogger Nowy Dwór Maz.
166K-II/3K/1200:44:45 D181Agnieszka SzymańskaKB Jogger Nowy Dwór Maz.
167V/34M/15500:44:53 510Marek Źródlak 'runny'T-Mobile Running Team
168K-IV/4K/1300:44:55 !85Monika Madziarska 'Monia M.'Kondycja
169VIII/12M/15600:44:56 867Piotr JasikWarszawa-Wesoła
170IV/27M/15700:44:57 !821Piotr ŚlęczkaNiezrzeszony
171IX/5M/15800:44:59 273Tomasz PrzybylskiKlub Wysokogórski Warszawa
172IV/28M/15900:45:00 D973Michał MatuszewskiGarbów
173IX/6M/16000:45:02 345Waldemar ArnoldKliwer Bike
174VIII/13M/16100:45:06 834Zenon Baran 'ZB'KB ActiveSports Warszawa
175K-VIII/1K/1400:45:07 !11Barbara RosińskaNiezrzeszony
176IV/29M/16200:45:10 !829Michał StachurskiNiezrzeszony
177III/26M/16300:45:18 D947Ludwik GołębiowskiWarszawa
178K-VII/1K/1500:45:19 52Marzena Opowicz 'Marzka-63'KB ActiveSports Warszawa
179XI/1M/16400:45:23 924Paweł CałkaMetro Warszawskie
180VI/28M/16500:45:27 !736Adam RykowskiWarszawa-Mokotów
181VII/11M/16600:45:29 !2312Marek WołowczykUNTS Warszawa
182V/35M/16700:45:34 !891Tomasz JaworskiWarszawa-Żoliborz
183K-I/1K/1600:45:37 !1578Dominika SłowińskaWarszawa-Ursus
184VII/12M/16800:45:42 363Marek DobrowolskiKB Jogger Nowy Dwór Maz.
185X/4M/16900:45:43 705Janusz Kęcik 'Stary'spartaniedzieciom.pl
186K-VI/1K/1700:45:50 176Iwona ŚwierczByledobiec Anin
187V/36M/17000:45:50 !921Leszek PurchałaPuławy
188III/27M/17100:45:57 D951Karol PrzybyłaŚcieżka Pole Mokotowskie
189IV/30M/17200:45:59 768Artur Olesiński 'aolesins'Kondycja
190V/37M/17300:46:00 !846Mateusz KościelskiKąty Węgierskie
191XI/2M/17400:46:02 468Eugeniusz Dembińskikb-rebus.pl
192IV/31M/17500:46:06 !797Marcin OlechNiebiescy Wola
193IV/32M/17600:46:06 2168Grzegorz SieleckiOpatów
194VI/29M/17700:46:07 !852Michał ŁukaszewskiOlszewnica Stara
195VII/13M/17800:46:07 D987Juan De PorrasWarszawa-Żoliborz
196V/38M/17900:46:10 !849Maciej WielochWarszawa
197V/39M/18000:46:12 739Maciej BrzóskoWarszawa-Wola
198V/40M/18100:46:13 D939Paweł WroczyńskiWarszawa-Mokotów
199K-III/3K/1800:46:15 73Ewa WalasekIM2010
200K-V/4K/1900:46:16 !140Anna Karłowicz 'Aniaaa'Kondycja
201VII/14M/18200:46:16 249Dariusz WieczorekWarszawa-Wola
202X/5M/18300:46:17 405Tadeusz Kacprowski 'tadeK'Warszawa-Sadyba
203VII/15M/18400:46:20 748Jakub CuszlagIM2010
204IX/7M/18500:46:23 536Janusz WawrowskiACTION Warszawa
205VII/16M/18600:46:24 689Mariusz Dziaczyński 'Astronom_'Kondycja
206IV/33M/18700:46:26 !769Ireneusz SobipanWarszawa-Ochota
207VI/30M/18800:46:27 D1034Wojciech OżdżeńskiMakaki Run
208K-III/4K/2000:46:30 !69Agnieszka KowalczykENTRE.PL Team
209III/28M/18900:46:30 515Adam KowalczykKapitan Bomba
210IV/34M/19000:46:31 D965Alan ParsonsNiezrzeszony
211VIII/14M/19100:46:33 995Mirosław PietrońWojskowa Sekcja Biegowa 'Cytadela'
212V/41M/19200:46:34 473Tomasz KłósekAccelerate - Klub Biegacza Accenture
213IX/8M/19300:46:35 1030Grzegorz Budnicki 'URSYNÓW'Warszawa-Kabaty
214IV/35M/19400:46:36 !588Robert RysiewRBS
215V/42M/19500:46:37 D978Adam AndrejczykWarszawa-Praga Północ
216K-III/5K/2100:46:43 1411Katarzyna JaniakWarszawa-Ursynów
217IV/36M/19600:46:45 1023Robert StarzyńskiWarszawa-Mokotów
218IV/37M/19700:46:48 773Łukasz BramborPowerade
219VI/31M/19800:46:51 D967Paweł MisiurewiczPASSUS Sport Team
220IV/38M/19900:46:53 D961Szymon ZapartWarszawa
221VIII/15M/20000:46:54 !278Andrzej PiekutKB Jogger Nowy Dwór Maz.
222IX/9M/20100:46:56 240Jerzy KuczkowskiKS Ożarowianka
223K-V/5K/2200:47:01 1430Katarzyna Kossakowska12tri.pl
224II/10M/20200:47:03 !847Piotr SprengelNiezrzeszony
225VII/17M/20300:47:05 451Jarosław SkrzypczakKB ActiveSports Warszawa
226VIII/16M/20400:47:05 2388Mariusz Nowakowskipolskabiega.pl
227IV/39M/20500:47:11 942Maciej Buczkowski 'mbucz'KB GALERIA Warszawa
228IX/10M/20600:47:12 692Tomasz JadłowskiWarszawa-Wilanów
229XII/1M/20700:47:14 D933Marian KościelniakKB Jogger Nowy Dwór Maz.
230V/43M/20800:47:20 D992Marek RogalaAccelerate - Klub Biegacza Accenture
231K-IV/5K/2300:47:22 !1585Aleksandra Siwczuk ' URSYNÓW'Olsztyn
232XI/3M/20900:47:22 446Leszek PołaskiWarszawa-Bielany
233VI/32M/21000:47:23 !2306Marcin SójkaGT DIVERS
234VI/33M/21100:47:25 !850Dariusz JanczewskiWarszawa-Bielany
235K-VII/2K/2400:47:29 104Jolanta Wagner 'URSYNÓW' - 'Jola.'Warszawa-Ursynów
236IX/11M/21200:47:29 395Dariusz Prądzyński 'Krokomierz'calidris minuta
237V/44M/21300:47:32 622Przemysław AdamczykWarszawa-Kabaty
238VII/18M/21400:47:35 !807Krzysztof MiłoszZNIKAJĄCY PUNKT
239IV/40M/21500:47:36 D968Tomasz MikaWarszawa-Śródmieście
240K-II/4K/2500:47:37 !141Anna ŚwistakKB Jogger Nowy Dwór Maz.
241IX/12M/21600:47:40 412Andrzej BalcerzakSBM WARDOM Warszawa
242VI/34M/21700:47:40 D1046Mark MulraineyWarsaw International Triathlon Club
243V/45M/21800:47:41 !896Karol ModzelewskiPanSportPro
244K-IV/6K/2600:47:43 !91Justyna CzekajAccelerate - Klub Biegacza Accenture
245K-VIII/2K/2700:47:48 1412Ewa MatuszewiczKondycja
246VI/35M/21900:47:48 !2540Marek KołodziejekNiezrzeszony
247IV/41M/22000:47:51 D1048Szymon Szymański12tri.pl
248V/46M/22100:47:52 414Michał ZwierzaleTEMPO
249K-IV/7K/2800:47:54 !122Anna Drejarz-KaczmarekWarszawa-Ursus
250K-III/6K/2900:47:56 D1406Sylwia JasińskaNiezrzeszony
251VIII/17M/22200:47:56 2067Andrzej Suwald 'suwi'Accelerate - Klub Biegacza Accenture
252X/6M/22300:47:57 930Mirosław KomorPiast Piastów
253III/29M/22400:47:59 D1037Marek BosakXtri.pl
254VI/36M/22500:48:01 D988Krzysztof WrzesińskiWKB Piast Wrocław
255IX/13M/22600:48:03 521Maciej KrzakKondycja
256X/7M/22700:48:10 871Waldemar StaniszewskiTarchomin Wieś
257IV/42M/22800:48:13 285Mariusz ZwolińskiNiezrzeszony
258VI/37M/22900:48:13 604Paweł Szempliński 'szempli'Klub Snu
259IV/43M/23000:48:14 D1031Michał TurekNiezrzeszony
260K-VII/3K/3000:48:17 175Joanna OdolczykKondycja
261VII/19M/23100:48:17 841Sylwester OstrowskiCarservis Warszawa
262IV/44M/23200:48:19 D997Paweł KowalczykLider Winnica
263K-V/6K/3100:48:22 1509Katarzyna KarewiczNiezrzeszony
264K-VII/4K/3200:48:29 !39Jagoda WąsowskaKondycja
265VI/38M/23300:48:31 2479Jarosław PrusKonstancin-Jeziorna
266XII/2M/23400:48:39 1015Andrzej Starzyński 'as'KB Droga Warszawa
267III/30M/23500:48:42 D1043Michał RubaszewskiDecathlon Piaseczno
268IV/45M/23600:48:44 D1029Piotr NawrockiNiezrzeszony
269IV/46M/23700:48:47 !862Rafał GarbatWarszawa-Wilanów
270III/31M/23800:48:50 D957Mateusz PopławskiWarszawa
271XI/4M/23900:48:52 950Stanisław TokarzewskiKomorów
272VIII/18M/24000:48:53 974Jerzy Białecki 'Jurand'aleTEMPO
273VII/20M/24100:49:01 2310Dariusz SzelwachowskiWarszawa-Ursynów
274IV/47M/24200:49:01 D959Bartosz OpatowieckiWarszawa
275V/47M/24300:49:10 D980Jacek StachowiczNiezrzeszony
276V/48M/24400:49:11 1018Rafał ZakrzewskiKS Bednarska
277K-VIII/3K/3300:49:16 1425Anna BieszyńskaŁomianki
278II/11M/24500:49:18 276Jacek PłochockiRun4 Ursus
279VI/39M/24600:49:26 2249Andrzej LasockiWarszawa-Kabaty
280K-IV/8K/3400:49:31 124Agnieszka JankowskaKondycja
281VII/21M/24700:49:31 2350Zbigniew Jusiński 'URSYNÓW'Kondycja
282K-III/7K/3500:49:32 !1422Agata NerćWarszawa
283V/49M/24800:49:34 753Włodzimierz RedziszWarszawa-Kabaty
284VI/40M/24900:49:35 D1001Wojciech SójkaAZS AON Warszawa
285V/50M/25000:49:36 !940Michał KomarnickiWarszawa-Targówek
286..000:49:41 62696269..
287K-V/7K/3600:49:43 !1538Ida SłowińskaKB ActiveSports Warszawa
288K-VI/2K/3700:49:43 !150Katarzyna StefańskaNiezrzeszony
290K-II/5K/3800:49:46 !1408Agata KicunNiezrzeszony
291IX/14M/25200:49:49 421Krzysztof PrędotaWarszawa-Wilanów
292K-IV/9K/3900:49:56 D190Agnieszka StępieńNiezrzeszony
293VII/22M/25300:50:00 !941Mirosław GójskiZąbki
294K-VI/3K/4000:50:10 D1416Tatiana WojciechowskaBemowo Run
295IX/15M/25400:50:11 648Andrzej Mazurkiewicz 'Mazurek'KB ActiveSports Warszawa
296IV/48M/25500:50:19 D962Mateusz Namura-ochalskiWarszawa
297IV/49M/25600:50:20 D936Jacek DudaPruszków
298VI/42M/25700:50:23 2469Waldemar WieteskaKS Raszyn
299K-IV/10K/4100:50:24 162Alicja KwasnaUNIQA Warszawa
300K-V/8K/4200:50:29 D186Magda Krajewska-SuskiewiczObozybiegowe.pl
301III/32M/25800:50:39 864Marcin KuszyńskiWarszawa
302K-IX/1K/4300:50:42 32Małgorzata Kołodziejczak 'URSYNÓW'Niezrzeszony
303K-III/8K/4400:50:48 D1417Joanna HałasaWarszawa-Bemowo
304VI/43M/25900:51:00 !1022Maciej MazurukAWAO
305IV/50M/26000:51:01 D1038Paweł StefaniakNiezrzeszony
306VI/44M/26100:51:03 !848Andrzej FolgaWarszawa-Bielany
307V/51M/26200:51:05 D1039Feng ZhangNiezrzeszony
308V/52M/26300:51:06 D953Piotr NowosielskiWarszawa
309V/53M/26400:51:12 D977Paweł FrączakWarszawa-Młociny
310IX/16M/26500:51:21 2475Mirosław WiatrSofttutor
311III/33M/26600:51:21 !826Tomasz SiedleckiGrójec
312K-III/9K/4500:51:22 !61Katzrzyna PuchaczFDNT Running Team
313III/34M/26700:51:26 D989Artur StrugNiezrzeszony
314V/54M/26800:51:27 !868Bartłomiej WaszczukWarszawa-Mokotów
315K-II/6K/4600:51:28 1Monika ZarzyckaKB Jogger Nowy Dwór Maz.
316K-V/9K/4700:51:30 !35Anna GórzyńskaOTK Rzeźnik Gliwice
317VII/23M/26900:51:32 !781Robert KierzekNiezrzeszony
318IV/51M/27000:51:34 D1027Konrad PiotrkowiczNiezrzeszony
319X/8M/27100:51:39 808Zbigniew Chruślińskikb-rebus.pl
320VI/45M/27200:51:42 !2531Piotr ZalewskialeTEMPO
321IV/52M/27300:51:46 !843Karol KrogulskiBezimienni
322K-III/10K/4800:51:49 D188Dorota GregorczykKS Raszyn
323VIII/19M/27400:51:52 2411Andrzej GrudzińskiWarszawa-Służew
324K-IV/11K/4900:52:01 146Marta ParczewskaTeam Kaczuchy
325VIII/20M/27500:52:01 2160Grzegorz GrochowskiBiegamy z Ochotą
326IV/53M/27600:52:02 !943Michał PrzysuchaNiezrzeszony
327K-III/11K/5000:52:04 D196Paulina SzafranWarszawa
328K-IV/12K/5100:52:07 !28Marta MaliszewskaObozybiegowe.pl
329VII/24M/27700:52:12 318Grzegorz ZabłockiNadarzyn
330XII/3M/27800:52:15 400Tomasz Hołowacz ' URSYNÓW'Kondycja
331IX/17M/27900:52:18 !842Ryszard DobrzyńskiOlimp Błonie
332K-VI/4K/5200:52:22 !165Ewa WilkKS Bednarska
333K-V/10K/5300:52:40 !1473Marta DomaradzkaAccelerate - Klub Biegacza Accenture
334IV/54M/28000:52:40 780Marcin MistrzakPiaseczno
335K-III/12K/5400:52:56 D1401Malgorzata DrewnikWarszawa
336X/9M/28100:52:57 2018Marek MaldisNiezrzeszony
337K-VI/5K/5500:53:04 148Mirosława StańczukCarservis Warszawa
338V/55M/28200:53:07 D1036Jan HydzikNiezrzeszony
339X/10M/28300:53:10 430Jacenty ŁapanowskiKB Orientuz Warszawa
340VI/46M/28400:53:12 D975Paweł NadulskiLublin
341III/35M/28500:53:19 !874Marcin MarszałekZąbki
342VI/47M/28600:53:19 D979Andrzej JarczykUNIQA Warszawa
343XI/5M/28700:53:20 2348Kazimierz ŁukasikNiezrzeszony
344III/36M/28800:53:29 558Jarosław MrozikLublin
345VI/48M/28900:53:30 !860Zbigniew StawinogaKuropatwy Run Club
346V/56M/29000:53:32 !740Herve MontradeParyż
347V/57M/29100:53:33 D1000Paweł GulinaMetro Warszawskie
348K-IV/13K/5600:53:36 111Aneta UrbanDuchnów
349I/7M/29200:53:36 !782Artur KierzekKS Bednarska
350IV/55M/29300:53:45 216Krzysztof SzatyńskiWarszawa-Ursynów
351VIII/21M/29400:53:47 !911Krzysztof KucharskiNiezrzeszony
352K-I/2K/5700:53:53 D1413Joanna SzlendakUNTS Warszawa
353VI/49M/29500:53:54 D993Matias SottileWarszawa-Śródmieście
354K-VI/6K/5800:53:55 !1614Renata GrabowskaaleTEMPO
355K-VI/7K/5900:54:06 !160Beata Moćkokb-rebus.pl
356X/11M/29600:54:08 313Adam BiernackiŁódź
357VI/50M/29700:54:08 D955Karol GordonGenerali Running Team
358K-III/13K/6000:54:12 D1400Patrycja BączykWarszawa
359IX/18M/29800:54:13 D927Karol ZielińskiZąbki
360VI/51M/29900:54:23 D999Paweł GrzymałaWarszawa
361XI/6M/30000:54:29 2197Jerzy SarneckiNiezrzeszony
362V/58M/30100:54:30 !2177Przemysław ŚmiałekTeam Kaczuchy
363K-IV/14K/6100:54:34 185Joanna JaroszewskaWarszawa
364V/59M/30200:55:01 D948Piotr TomalskiPłock
365IV/56M/30300:55:15 2574Paweł PodgórskiNiezrzeszony
366IV/57M/30400:55:17 !836Filip Stefaniakgeokrety
367XI/7M/30500:55:25 633Adam ZapertyKB ActiveSports Warszawa
368VI/52M/30600:55:28 922Christophe DefouxWarszawa-Ursynów
369K-VII/5K/6200:55:32 8Maria TeichertKB ActiveSports Warszawa
370K-XI/1K/6300:55:36 1460Teresa ŻywekNiezrzeszony
371K-V/11K/6400:55:45 D1420Teresa ŁachŚcieżka Pole Mokotowskie
372VI/53M/30700:56:07 1009Robert ZakrzewskiWarszawa-Wawer
373VI/54M/30800:56:10 D998Michał OsowieckiWarszawa
374K-IX/2K/6500:56:26 30Anna MorawskaKondycja
375K-X/2K/6600:56:38 19Teresa Polak 'URSYNÓW' - 'Tenia'KB ActiveSports Warszawa
376IV/58M/30900:56:41 D963Michał SkrzypczakWarszawa
377K-I/3K/6700:56:42 D194Sonam Citso-skopiecKS Bednarska
378V/60M/31000:56:48 !892Jarek Wilk-SokołowskiAktywnymasaż
379K-IV/15K/6800:56:53 110Anna PlisieckaKS Bednarska
380K-IV/16K/6900:57:01 !1621Joanna Mogielska-MonkiewiczKS Raszyn
381K-VI/8K/7000:57:07 40Barbara Muzyka 'Melody'ja'Kopytko
382K-IV/17K/7100:57:11 D200Agnieszka MazurkiewiczGliwice
383K-VII/6K/7200:57:14 D195Justyna RadczyńskaPASSUS Sport Team
384III/37M/31100:57:14 D972Łukasz GurgunWarszawa-Praga Północ
385K-I/4K/7300:57:27 D182Monika ChoinkaKB Jogger Nowy Dwór Maz.
386IV/59M/31200:57:29 D1025Marcin Grzegrzółka12tri.pl
387V/61M/31300:57:32 1021Rafał Narkiewicz-JodkoNiezrzeszony
388K-VI/9K/7400:57:42 12Małgorzata PiątekWarszawa-Kabaty
389K-III/14K/7500:57:51 !167Magdalena ZielińskaNiezrzeszony
390K-V/12K/7600:58:06 !180Marta Sobczak-ZychWarszawa-Ursynów
391K-IV/18K/7700:58:08 D192Marta CieslaWarszawa
392K-VI/10K/7800:58:19 D1423Katarzyna NitekNiezrzeszony
393I/8M/31400:58:26 1016Jakub BurakowskiTeam Nutrilite
394VI/55M/31500:58:27 817Paweł BurakowskiTeam Nutrilite
395VI/56M/31600:58:33 2120Salvatore De Bellodbitalia.pl
396K-VI/11K/7900:58:44 D184Patrycja Borowicz-DworakWarszawa-Wesoła
397K-VII/7K/8000:58:46 !1510Izabella DukaczewskaWarszawa-Ursynów
398K-IX/3K/8100:58:51 !1409Monika KuryłowiczUCSiR Warszawa
399K-VII/8K/8200:58:54 1437Ewa Kotłubaj-DomżałWarszawa-Ursynów
400IV/60M/31700:58:59 D1049Adam SzczepańskiMilanówek
401VI/57M/31800:59:01 !844Marcin TrepkowskiWarszawa-Mokotów
402IV/61M/31900:59:15 D971Michał WichrowskiLider Winnica
403VI/58M/32000:59:34 2416Marcin KuciakWarszawa-Mokotów
404XI/8M/32100:59:44 255Janusz TomasikNiezrzeszony
405K-V/13K/8300:59:46 112Agnieszka Dolińska 'Iris'aleTEMPO
406III/38M/32200:59:52 !870Paweł KozickiEDC Runners
407K-VI/12K/8401:00:00 D1404Katarzyna WiśniewskaIndywidualistka
408K-III/15K/8501:00:16 !187Magdalena MuraszkiewiczWarszawa-Ursynów
409VI/59M/32301:00:41 D1002Jan RolińskiNiezrzeszony
410XIII/1M/32401:00:45 584Jerzy BucholcKB ActiveSports Warszawa
411K-III/16K/8601:00:54 D1405Monika ChruściakWarszawa-Ochota
412XII/4M/32501:00:58 474Jacek NoworytaNiezrzeszony
413K-II/7K/8701:01:07 !152Edyta CichockaLider Winnica
414XII/5M/32601:01:08 488Jerzy FidoKB Lechici Zielonka
415K-I/5K/8801:01:22 156Julia TrepkowskaWarszawa-Mokotów
416K-VII/9K/8901:01:34 1531Krystyna BalcerzakPiaseczno
417VII/25M/32701:01:46 2203Paweł LechGIBnO Amator
418K-V/14K/9001:02:08 D199Agnieszka KramzaWarszawa
419K-VI/13K/9101:02:09 D1402Iwona BuczkowskaNiezrzeszony
420VII/26M/32801:02:54 2335Mirosław BruszkiewiczIndywidualnie
421XII/6M/32901:03:47 574Eugeniusz Moszkowicz 'URSYNÓW' - 'Iryda'Kondycja
422K-IV/19K/9201:03:55 !171Agnieszka MularczykKS Raszyn
423K-V/15K/9301:03:59 D1419Elżbieta SkrzypekNiezrzeszony
424K-I/6K/9401:04:18 1403Sandra OrdońskaKB Jogger Nowy Dwór Maz.
425V/62M/33001:04:23 630Piotr KierszniewskiNiezrzeszony
426K-XI/2K/9501:04:46 53Teresa OttoHarley Davidson
427K-X/3K/9601:05:11 !143Jadwiga StawickaPark Zdrojowy Konstancin
428X/12M/33101:05:38 444Janusz KępczyńskiGOSIR Ożarów Maz.
429K-V/16K/9701:05:44 D191Agnieszka Jelonek-lisowskaWarszawa
430K-V/17K/9801:05:44 D189Agata ŁysakowskaWarszawa
431IX/19M/33201:06:00 805Leszek PinkoszKB Lechici Zielonka
432K-X/4K/9901:06:10 25Elżbieta RawskaKB ActiveSports Warszawa
433XII/7M/33301:06:12 471Wiesław ŁukszaWeteran L.A.
434K-IV/20K/10001:06:24 D1418Katarzyna SnarskaCZEREMCHA
435K-III/17K/10101:06:33 D198Magdalena MatwiejukWarszawa
436K-V/18K/10201:06:33 D197Małgorzata StęplewskaNiezrzeszony
437IV/62M/33401:06:38 D925Adam PlisieckiKS Bednarska
438VIII/22M/33501:06:55 !215Stanisław KrólakPoprawna 107
439IV/63M/33601:06:55 D956Jacek LisPiaseczno
440K-II/8K/10301:07:58 D1414Natalia BroszkiewiczNiezrzeszony
441VIII/23M/33701:09:07 D952Andrzej OlborskiNiezrzeszony
442XI/9M/33801:09:53 233Jerzy Wojtyński 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
443XIII/2M/33901:11:52 496Tadeusz AndrzejewskiWarszawa-Bielany
444XI/10M/34001:12:19 280Jacek KrawczyńskiNiezrzeszony
445VIII/24M/34101:12:32 399Stanisław BroszkiewiczWarszawa
446VI/60M/34201:13:35 D1042Wiesław ŁachŚcieżka Pole Mokotowskie
447VI/61M/34301:13:35 859Tomasz FurmanNiezrzeszony
448XII/8M/34401:15:36 489Zbigniew DuszyńskiKB ActiveSports Warszawa
449XI/11M/34501:18:07 452Henryk BartkowiakNowa Iwiczna
450XIII/3M/34601:25:36 499Otton KotowiczWarszawa-Mokotów
451XIII/4M/34701:58:19 503Zbigniew BłaszczakWhite Raven