NW
2020
Zawodnicy
Generalka
 wyniki zawodów:
  2. 2020-03-07*
  1. 2020-02-22


!-życiówka
D-debiut
WYNIKI ZAWODÓW
NW z dnia 2020-02-22
Ostatnia modyfikacja: 2020-03-07 10:31:42
WYNIKI OFICJALNE - MINĄŁ OKRES PRZYJMOWANIA REKLAMACJI
OPEN KATEGORIE KLUBOWE inf pobierz

Wyniki zawodów kategoriami:

 Kategoria K-XIII 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria K-XII 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria K-XI 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:15:09Gliniewicz Aleksandra  "URSYNÓW" KB ActiveSports Warszawa
201:18:36Karłowicz AnnaPartia Wolnych Biegaczy
301:28:45Wolska HalinaNiezrzeszony


 Kategoria K-X 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:24:03Gajewska AnnaNW organizowane przez UDz Ursynów w Lesie Kabackim
201:27:01Reda AlicjaNW Człapski Team


 Kategoria K-IX 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:29:46Prawdzik BozenaAvocado Wellnes Club


 Kategoria K-VIII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:09:12Gaj Bogna  " URSYNÓW" Niezrzeszony
201:09:26Wodowska OlgaNiezrzeszony


 Kategoria K-VII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:00:00Puszkarska MałgorzataGosadi Nordic Team
201:04:54Pietrusewicz JoannaNiezrzeszony
301:11:38Cichocka RenataNiezrzeszony
401:19:13Radziejewska AlicjaNiezrzeszony


 Kategoria K-VI 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:07:23Serowik AgaNiezrzeszony
201:15:07Pochopień MagdalenaNW Człapski Team


 Kategoria K-V 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:03:18Radomska MartaAvocado Wellnes Club
201:06:27Porowska AgnieszkaAvocado Wellnes Club
301:13:26Jureczek BarbaraAvocado Wellnes Club


 Kategoria K-IV 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:22:16Kochel AgnieszkaAvocado Wellnes Club


 Kategoria K-III 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria K-II 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria K-I 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria XIV 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria XIII 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria XII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:58:35Adamczyk AdamPasja Nordic Walking
201:04:00Krawczyk PiotrAWF-UTW
301:15:58Zaperty AdamKB ActiveSports Warszawa


 Kategoria XI 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:06:25Wiśniewski KazimierzPasja Nordic Walking
201:09:26Rydlewski AndrzejAvocado Wellnes Club


 Kategoria X 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:02:45Jaworski MirosławNordiki Juzefów
201:04:51Włodarski PiotrAvocado Wellnes Club
301:14:59Łagodziński ZbigniewNiezrzeszony


 Kategoria IX 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:59:40Cieślak JacekNiezrzeszony
201:08:43Paluch PawełAvocado Wellnes Club


 Kategoria VIII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:07:06Wesołowski MarekPasja Nordic Walking
201:09:47Jabłoński PiotrNiezrzeszony
301:20:47Malawko PawelNiezrzeszony


 Kategoria VII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:59:09Gil WojciechNW Człapski Team


 Kategoria VI 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:14:44Rogacki WitoldNiezrzeszony


 Kategoria V 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:56:51Karpiński SebastianPolnord


 Kategoria IV 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:09:12Rowiński PawełNW Człapski Team


 Kategoria III 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria II 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria I 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria 0 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria 0 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria 0 
PozWynikNazwisko i imięKlub