GP W-wy Action 5km
2011
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2011-11-05
  8. 2011-10-22
  7. 2011-10-01
  6. 2011-09-17
  5. 2011-09-03
  4. 2011-06-11
  3. 2011-04-09
  2. 2011-03-12
  1. 2011-02-05

2010
Generalka
 wyniki zawodów:
  10. 2010-10-16
  9. 2010-10-09
  8. 2010-10-02
  7. 2010-08-31
  6. 2010-06-22
  5. 2010-06-15
  4. 2010-05-06
  3. 2010-04-10
  2. 2010-03-06
  1. 2010-02-20

2009
 wyniki zawodów:
  6. 2009-10-17
  5. 2009-10-03
  4. 2009-09-19
  3. 2009-04-04
  2. 2009-03-07
  1. 2009-02-07


!-życiówka
D-debiut
WYNIKI ZAWODÓW
GP W-wy Action 5km z dnia 2011-11-05
Ostatnia modyfikacja: 2011-11-09 23:56:18
WYNIKI OFICJALNE - MINĄŁ OKRES PRZYJMOWANIA REKLAMACJI
OPEN KATEGORIE KLUBOWE inf pobierz
PozKatplecCzasNumerNazwisko i imięKlub
1III/1M/100:16:25 4367Tomasz BladosITI Adventure Team
2IV/1M/200:16:50 4123Sylwester KuśmierzByledobiec Anin
3II/1M/300:16:51 4494Paweł BiałySKB Kraśnik
4III/2M/400:17:06 4453Kamil ArtyszukWARSZAWIAKY
5V/1M/500:17:14 4329Grzegorz KruszyńskiNiezrzeszony
6II/2M/600:17:28 4050Rafał WysockiAZS AWF Biała Podlaska
7VI/1M/700:17:32 4008Wojciech Starzyński 'ours brun'ENTRE.PL Team
8IV/2M/800:17:38 4298Mariusz PożogaOtwock
9V/2M/900:17:44 4369Andrzej IgnatowiczTrucht Tarchomin Team
10VI/2M/1000:17:50 4315Wojciech Staszewski 'Szkielet'Kancelaria Sportowa Staszewcy
11III/3M/1100:17:55 4480Alberto Pego12tri.pl
12IV/3M/1200:17:56 4320Grzegorz Zwierzchoń12tri.pl
13VI/3M/1300:18:00 4401Tomasz WojcieskiACTION Warszawa
14III/4M/1400:18:03 4159Paweł BłażejczykAkademia Obrony Narodowej
15II/3M/1500:18:11 4108Łukasz KosieradzkiAZS AWF Biała Podlaska
16I/1M/1600:18:19 4186Maciej JajszczakKB Jogger Nowy Dwór Maz.
17VIII/1M/1700:18:19 4202Jacek NowocieńKB ActiveSports Warszawa
18V/3M/1800:18:26 4486Krzysztof SiepiołaWarszawa
19V/4M/1900:18:31 4209Robert DrewnowskiKocham Kampinos
20III/5M/2000:18:45 4336Fabian GiskaNiezrzeszony
21V/5M/2100:19:14 4211Paweł Kącki 'Konsul'KB ActiveSports Warszawa
22II/4M/2200:19:19 4252Marek CzechowskialeTEMPO
23IV/4M/2300:19:22 4019Michał Wiatr 'URSYNÓW'Softtutor
24K-III/1K/100:19:22 5270Ewa ChreścionkoCenturion MTB Team
25II/5M/2400:19:25 4051Przemysław KrzymowskiKSS Ekonomik Siedlce
26IV/5M/2500:19:51 4498Bartosz GrześkowiakWarszawa-Ochota
27II/6M/2600:19:51 4490Paweł KociszewskiJW 1230
28VI/4M/2700:19:59 4503Łukasz PisarskiWarszawa-Mokotów
29V/6M/2800:20:08 4493Tomasz PustówkaDzięgielów
30III/6M/2900:20:18 4339Kamil StępieńNiezrzeszony
31II/7M/3000:20:24 4029Michał Gliniewicz 'URSYNÓW'Niezrzeszony
32III/7M/3100:20:27 4499Mariusz IlnickiWarszawa-Praga
33K-III/2K/200:20:27 5179Monika CackoAccelerate - Klub Biegacza Accenture
34II/8M/3200:20:29 4135Krzysztof SzymborskiAccelerate - Klub Biegacza Accenture
35III/8M/3300:20:42 4318Michał KamińskiArt Profi Warszawa
36VI/5M/3400:20:46 4078Kazimierz NojszewskiByledobiec Anin
37X/1M/3500:20:47 4013Zbigniew KorzonkowskiENTRE.PL Team
38IV/6M/3600:20:47 4288Tomasz BryłaWarszawa-Ursynów
39IX/1M/3700:20:50 4033Tadeusz KieszekKS Ożarowianka
40K-III/3K/300:21:12 5305Olga LutsNiezrzeszony
41VII/1M/3800:21:15 4087Mariusz Dziaczyński 'Astronom_'KB ABCKONDYCJA.PL (Las Kabacki)
42VIII/2M/3900:21:17 4034Stanisław KamińskiNadarzyn
43V/7M/4000:21:22 4489Wojciech GrunwaldByledobiec Anin
44VII/2M/4100:21:34 4317Marek DobrowolskiKB Jogger Nowy Dwór Maz.
45K-VII/1K/400:21:56 5203Barbara RosińskaNiezrzeszony
46I/2M/4200:22:05 4382Wojciech MorawskiNiezrzeszony
47IX/2M/4300:22:05 4481Włodzimierz TomczakAGR Welodrom
48I/3M/4400:22:13 4377Damian PasikPG Poświętne
49X/2M/4500:22:20 4308Janusz Kęcik 'Stary'Warszawa-Powiśle
50K-I/1K/500:22:22 5166Agnieszka SzymańskaKB Jogger Nowy Dwór Maz.
51K-I/2K/600:22:22 5121Paulina ŚlusarczykKB Jogger Nowy Dwór Maz.
52III/9M/4600:22:36 4195Adam GontarekPG Poświętne
53VI/6M/4700:22:38 4183Jacek BednarekPiaseczno
54VI/7M/4800:22:41 4487Zbigniew Zieliński Warszawa-Wawer
55IV/7M/4900:22:44 4488Marcin MatusiakNiezrzeszony
56V/8M/5000:22:46 4338Leszek PurchałaPuławy
57XII/1M/5100:22:47 4187Marian KościelniakKB Jogger Nowy Dwór Maz.
58IV/8M/5200:22:49 4497Piotr War__aWarszawa-Mokotów
59VIII/3M/5300:23:00 4005Andrzej PiekutKB Jogger Nowy Dwór Maz.
60K-V/1K/700:23:08 5304Hanna WalentaObozybiegowe.pl
61VI/8M/5400:23:11 4500Tomasz GrewińskiRun Kayax Run
62K-II/1K/800:23:23 5267Anna ŚwistakKB Jogger Nowy Dwór Maz.
63I/4M/5500:23:23 4436Bartłomiej KielczykPG Poświętne
64IV/9M/5600:23:29 4421Jacek DudaNiezrzeszony
65IX/3M/5700:23:34 4103Mirosław WiatrSofttutor
66IX/4M/5800:23:38 4325Jacek BojarowskialeTEMPO
67V/9M/5900:23:39 4124Rafał ZakrzewskiKS Bednarska
68VII/3M/6000:23:41 4302Marcin ParfianowiczNiezrzeszony
69IX/5M/6100:23:42 4259Andrzej PaterekaleTEMPO
70III/10M/6200:23:47 4502Artur BaczyńskiWarszawa-Mokotów
71K-V/2K/900:24:01 5040Katarzyna StefańskaGLKS Nadarzyn
72IV/10M/6300:24:09 4070Przemysław ŚmiałekTeam Kaczuchy
73IV/11M/6400:24:36 4496Mateusz DuszyńskiWarszawa-Mokotów
74K-VI/1K/1000:24:48 5308Paulina RosińskaMilanówek
75I/5M/6500:24:59 4448Mikołaj CegłowskiKS Bednarska
76K-I/3K/1100:25:07 5269Angelika DutkiewiczKB Jogger Nowy Dwór Maz.
77VIII/4M/6600:25:12 4413Ryszard PłochockiRun4 Ursus
78I/6M/6700:25:19 4301Adam ParfianowiczNiezrzeszony
79III/11M/6800:25:36 4328Tomasz SiedleckiGrójec
80K-V/3K/1200:25:41 5212Małgorzata SójkaNiezrzeszony
81VI/9M/6900:25:42 4484Christophe DefouxWarszawa-Ursynów
82K-IV/1K/1300:25:50 5285Anna Drejarz-KaczmarekWarszawa-Ursus
83I/7M/7000:26:08 4373Adrian SadochaPG Poświętne
84IV/12M/7100:26:09 4501Maciej BanaszakNiezrzeszony
85K-IV/2K/1400:26:20 5099Marta ParczewskaWarszawa-Centrum
86VI/10M/7200:26:23 4227Piotr KoberaleTEMPO
87K-IV/3K/1500:26:29 5281Anna PlisieckaKS Bednarska
88VI/11M/7300:26:31 4270Piotr ZalewskialeTEMPO
89K-I/4K/1600:26:35 5240Marta DąbrowskaPG Poświętne
90K-VI/2K/1700:26:42 5201Ewa Misiaczek 'Misiaczek'SBBP.WAW.PL
91K-X/1K/1800:26:49 5020Teresa ŻywekKB ABCKONDYCJA.PL (Las Kabacki)
92K-V/4K/1900:26:50 5189Renata GrabowskaaleTEMPO
93K-VI/3K/2000:26:57 5306Patrycja Borowicz-DworakWarszawa-Wesoła
94K-II/2K/2100:27:20 5312Agata SiwekNiezrzeszony
95III/12M/7400:27:23 4474Bartłomiej FideckiOrłów Morowany Team
96K-X/2K/2200:27:39 5209Teresa Polak 'URSYNÓW' - 'Tenia'KB ActiveSports Warszawa
97X/3M/7500:27:49 4225Janusz KępczyńskiGOSIR Ożarów Maz.
98VI/12M/7600:27:51 4491Piotr DrachWarszawa-Ursus
99K-I/5K/2300:27:55 5206Monika ChoinkaKB Jogger Nowy Dwór Maz.
100K-III/4K/2400:28:13 5207Joanna MadetkoKS Raszyn
101XI/1M/7700:28:30 4122Jacek NoworytaNiezrzeszony
102XI/2M/7800:28:34 4324Ryszard SzymczakKB Wars
103K-V/5K/2500:28:38 5313Joanna MotylNiezrzeszony
104III/13M/7900:28:49 4305Michał TrawińskiWarszawa-Mokotów
105K-III/5K/2600:28:50 5195Monika StarczewskaWarszawa-Mokotów
106K-III/6K/2700:28:50 5309Marta GrześkowiakWarszawa-Mokotów
107K-I/6K/2800:28:55 5311Weronika BudnikWarszawa-Śródmieście
108I/8M/8000:29:22 4495Adrian KrzymowskiSTH Siedlce
109K-IV/4K/2900:29:30 5233Aneta PrzybysiakNiezrzeszony
110X/4M/8100:29:42 4163Adam ZapertyKB ActiveSports Warszawa
111K-VI/4K/3000:29:43 5210Ewa ŻukowskaKuźnia Triathlonu
112V/10M/8200:29:45 4492Pedro BandeiraWarszawa
113IV/13M/8300:29:50 4440Adam PlisieckiKS Bednarska
114K-II/3K/3100:29:55 5310Edyta CichockaPułtusk
115K-IX/1K/3200:30:00 5151Marzenna Dziki 'Roxi'aleTEMPO
116K-I/7K/3300:31:06 5283Alicja KossowskaKS Bednarska
117K-V/6K/3400:31:37 5173Monika KukieraleTEMPO
118K-I/8K/3500:32:03 5005Sandra OrdońskaKB Jogger Nowy Dwór Maz.
119K-IX/2K/3600:32:05 5058Jadwiga StawickaKonstancin-Jeziorna
120XI/3M/8400:32:06 4155Eugeniusz Moszkowicz 'URSYNÓW' - 'Iryda'KB ABCKONDYCJA.PL (Las Kabacki)
121VIII/5M/8500:32:13 4321Stanisław KrólakPoprawna 107
122VIII/6M/8600:32:20 4504Jacek KilianNiezrzeszony
123K-V/7K/3700:32:53 5302Tina KrawczyńskaPiastów
124VI/13M/8700:33:42 4404Artur ZdrojekNiezrzeszony
125K-II/4K/3800:34:12 5227Katarzyna MąkosaJastrzębia
126K-I/9K/3900:34:27 5307Aleksandra WilkołaskaKS Bednarska
127XI/4M/8800:35:26 4003Henryk BartkowiakNowa Iwiczna
128X/5M/8900:38:57 4469Grzegorz HahnWarszawa-Żoliborz
129XIII/1M/9000:50:14 4428Mieczysław ZielczyńskiNiezrzeszony
130K-XII/1K/4000:53:36 5271Helena ZielczyńskaNiezrzeszony