Cztery Pory Roku
2007
Generalka
 wyniki zawodów:
  4. 2007-09-01
  3. 2007-04-28
  2. 2007-02-03
  1. 2006-10-21

2006
 wyniki zawodów:
  4. 2006-09-02
  3. 2006-05-13
  2. 2006-02-04
  1. 2005-10-22

2005
 wyniki zawodów:
  4. 2005-09-03
  3. 2005-05-21
  2. 2005-02-19
  1. 2004-10-16

2004
 wyniki zawodów:
  4. 2004-09-05
  3. 2004-05-22
  2. 2004-02-21
  1. 2003-10-25


!-życiówka
D-debiut
WYNIKI ZAWODÓW
Cztery Pory Roku z dnia 2007-09-01
Ostatnia modyfikacja: 0000-00-00 00:00:00
WYNIKI OFICJALNE - MINĄŁ OKRES PRZYJMOWANIA REKLAMACJI
OPEN KATEGORIE KLUBOWE inf pobierz
PozKatplecCzasNumerNazwisko i imięKlub
1II/1M00:32:32 644Marcin Kufel 'Marcinas'ENTRE.PL Team
2I/1M00:32:54 D494Mateusz MarkiewiczKS AGROS Zamość
3II/2M00:32:55 !788Dariusz NożyńskiDCS Warszawa
4II/3M00:33:07 324Jan Marian Wróblewski 'struspedziwiatr'ENTRE.PL Team
5III/1M00:34:00 D541Robert ZającWałbrzych
6II/4M00:34:14 !338Sebastian Polak 'URSYNÓW' - 'Słonik'KB Gymnasion Warszawa
7III/2M00:34:33 616Marcin CzarneckiArt Profi Warszawa
8II/5M00:34:38 D537Grzegorz WróblewskiUNTS Warszawa
9K-III/1K00:34:44 !80Małgorzata JamrózKS Warszawianka
10III/3M00:35:16 260Wojciech Starzyński 'ours brun'ENTRE.PL Team
11IV/1M00:35:21 !523Piotr BielińskiACTION Warszawa
12II/6M00:35:22 !806Łukasz Kurek 'Łukasz Kurek'KS Piaseczno
13III/4M00:35:42 727Krzysztof Rajzer 'Walczak'ENTRE.PL Team
14IV/2M00:35:49 298Szymon DrabczykWarszawa-Mokotów
15II/7M00:36:11 724Robert Celiński 'Roberto_Celinho'Byledobiec Anin
16IV/3M00:36:16 424Norbert PrusińskiAON Warszawa
17K-II/1K00:36:36 96Renata AntropikKS Warszawianka
18III/5M00:36:36 !588Filip Wróblewski 'fil'ENTRE.PL Team
19IV/4M00:36:40 305Dariusz KrólKB Huragan Wołomin
20IV/5M00:36:48 589Wojciech Staszewski 'Szkielet'Gazeta Wyborcza
21II/8M00:36:58 !291Emanuel ZimnyZespół Szkół Sochaczew
22III/6M00:37:11 928Sebastian CybulaArt Profi Warszawa
23IV/6M00:37:15 D534Dariusz RosaENTRE.PL Team
24III/7M00:37:21 D560Tomasz LipiecWarszawa-Wesoła
25IV/7M00:37:21 !1032Wojciech WanatByledobiec Anin
26III/8M00:37:23 295Krzysztof Przybysz 'URSYNÓW'KB GALERIA Warszawa
27II/9M00:37:30 252Aleksander Celiński 'Alex_Celiński'Byledobiec Anin
28IV/8M00:37:36 222Sylwester Karczewski 'sylwester'ENTRE.PL Team
29III/9M00:37:38 263Mirosław BienieckiOTK Rzeźnik Gliwice
30III/10M00:37:43 828Adam BanaszekKB Huragan Wołomin
31IV/9M00:37:50 352Jacek NowocieńGLKS Nadarzyn
32II/10M00:38:09 369Jarosław BienieckiOTK Rzeźnik Gliwice
33IV/10M00:38:14 332Piotr PolańskiWarszawa-Mokotów
34III/11M00:38:21 290Dariusz Rożnowski 'darekR'Art Profi Warszawa
35II/11M00:38:37 !247Mikołaj KowalczykNieprzemakalni Warszawa
36III/12M00:38:40 !868Tomasz AnuszewskiWarszawa
37III/13M00:38:40 !934Maciej Górzyński 'Max'T-Mobile Running Team
38K-II/2K00:38:42 !152Katarzyna Panejko-WanatByledobiec Anin
39II/12M00:38:52 !717Marcin BadziakWarszawa-Stegny
40V/1M00:38:53 807Kazimierz GrundasKS Kazimierz
41V/2M00:39:00 902Tadeusz KieszekKS Ożarowianka
42III/14M00:39:19 !835Michał PrądzyńskiPoznań
43V/3M00:39:21 359Jerzy ParzewskiKB Orientuz Warszawa
44III/15M00:39:27 742Piotr Szrajner 'PiotrekMarysin'Fitnessja.pl
45III/16M00:39:30 !306Marcin MichnaWarszawa-Ursynów
46III/17M00:39:41 !248Tomasz GrzanaNieprzemakalni Warszawa
47K-II/3K00:39:42 65Anna MałkiewiczWarszawa-Ursynów
48III/18M00:39:43 239Bartosz BednarczykWarszawa
49II/13M00:39:45 506Marcin Miśkiewicz 'Marcin_zwany_Misiek'KB GALERIA Warszawa
50III/19M00:39:51 !348Ireneusz WesołowskiWarszawa-Tarchomin
51III/20M00:39:55 735Jarosław SzczepaniukKB Huragan Wołomin
52III/21M00:39:59 619Paweł Kącki 'Konsul'KB Gymnasion Warszawa
53I/2M00:40:03 D477Marian MajczynoWarszawa
54III/22M00:40:07 614Marek PokorskiNokia
55IV/11M00:40:08 !1070Stephane CrouzatWarszawa-Saska Kępa
56I/3M00:40:09 660Bartłomiej Różycki 'Bartholomew'KB Lechici Zielonka
57II/14M00:40:28 917Piotr Mądrach 'SzYcHa'KB Gymnasion Warszawa
58V/4M00:40:32 !253Tadeusz GołębiewskiKB Huragan Wołomin
59III/23M00:40:46 330Mirosław Cisek 'tomir'KB GALERIA Warszawa
60III/24M00:40:50 !781Wojciech BanyDębe Wielkie
61III/25M00:40:52 !1027Michał Marzantowicz 'Wawer27'FBI Falenica
62K-III/2K00:40:52 60Beata Andres 'Beata'ENTRE.PL Team
63IV/12M00:40:52 !877Stanisław KamińskiNadarzyn
64V/5M00:40:59 357Paweł Święcki 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
65V/6M00:41:06 566Piotr PacewiczGazeta Wyborcza
66IV/13M00:41:16 !995Mirosław PietrońWarszawa-Białołęka
67V/7M00:41:22 845Włodzimierz KwaśniewskiKB GALERIA Warszawa
68IV/14M00:41:23 627Jacek ZiółkowskiKB Gymnasion Warszawa
69II/15M00:41:27 !266Bernard Wyszyński 'URSYNÓW' - 'Benek_78'Kimberly-Clark
70III/26M00:41:31 765Adam Krzesak 'adamkrzesak'KB Gymnasion Warszawa
71IV/15M00:41:38 !453Piotr GąsowskiNSP 97
72III/27M00:41:40 !1034Maciej MilewskiWarszawa
73IV/16M00:41:43 D532Zbigniew NurzyńskiKB Łuków
74III/28M00:41:46 722Jakub Kumoch 'k&k'Przeciętność Służew
75K-II/4K00:41:53 D79Dominika Stelmach 'DOM'ENTRE.PL Team
76III/29M00:41:58 731Paweł KowalczykKB Huragan Wołomin
77V/8M00:41:59 !405Tadeusz Kacprowski 'tadeK'Warszawa-Stegny
78III/30M00:42:01 833Rafał Zawada 'Lettki'KB Gymnasion Warszawa
79III/31M00:42:06 766Andrzej PągowskiWarszawa
80III/32M00:42:10 !207Antoni SenatorskiWarszawa
81III/33M00:42:26 518Jakub Lengiewicz 'KubaL'OTK Rzeźnik Gliwice
82III/34M00:42:34 889Andrzej Piotrowski 'jaszczurek'UKA.PL
83III/35M00:42:40 1072Tomasz KurackiWarszawa-Mokotów
84III/36M00:42:42 !274Michał Skwirut 'mksmdk'Drużyna Gazety Wyborczej
85K-II/5K00:42:51 145Ilona Polak 'Gazela'KB GALERIA Warszawa
86V/9M00:42:56 681Leszek Marzęcki 'Fotograf'KB Gymnasion Warszawa
87VI/1M00:42:59 439Jan KopytAllianz Warszawa
88IV/17M00:43:03 351Jerzy PuchalskiKB Podwórkowy
89V/10M00:43:05 395Dariusz Prądzyński 'Krokomierz'Allianz Warszawa
90III/37M00:43:06 !1059Olaf KacperskiWarszawa-Anin
91II/16M00:43:08 D475Marcin BrzezińskiPruszków
92I/4M00:43:09 341Paweł JarosiewiczWarszawa
93II/17M00:43:13 554Mikołaj PawlakOTK Rzeźnik Gliwice
94II/18M00:43:16 791Aleksander Wernik 'kireiname'Stowarzyszenie Park Skaryszewski
95II/19M00:43:18 844Michał KamińskiKB Gymnasion Warszawa
96IV/18M00:43:18 483Wiesław PiątekWarszawa-Kabaty
97V/11M00:43:21 289Marcin Zalewski 'Nicram'Warszawa
98V/12M00:43:30 728Romuald BłaździewiczWarszawa-Mokotów
99II/20M00:43:34 211Konrad Rychlik 'Conrad'Warszawa-Mokotów
100V/13M00:43:39 240Jerzy KuczkowskiZUIS M.Dybiec
101IV/19M00:43:40 !816Krzysztof BudzyńskiWarszawa-Ursynów
102II/21M00:43:46 D571Łukasz SokołowskiWrocław
103III/38M00:43:49 !1023Robert JagielskiArt Profi Warszawa
104III/39M00:43:53 219Przemysław SuchmielTanren Dojo
105IV/20M00:43:58 269Mariusz KieslichKB MANIAC Poznań
106III/40M00:43:59 !862Paweł Szempliński 'szempli'Infovide-Matrix
107IV/21M00:44:02 277Piotr WójcikAllianz Warszawa
108IV/22M00:44:03 !557Krzysztof LuftWarszawa-Mokotów
109IV/23M00:44:07 !990Robert WojdakWarszawa-Ochota
110III/41M00:44:10 !473Tomasz KłósekWarszawa-Ursus
111V/14M00:44:17 649Tadeusz TolakKB Gymnasion Warszawa
112I/5M00:44:20 D540Mateusz WróblewskiUNTS Warszawa
113V/15M00:44:25 !704Andrzej KurekAMD-NTT System
114IV/24M00:44:38 !993Adam CybulskiWarszawa-Praga Południe
115III/42M00:44:44 319Jan Goleń 'JanG'KB GALERIA Warszawa
116III/43M00:44:47 !1046Jan Cieślawskibiegajznami.pl
117V/16M00:44:53 !421Krzysztof PrędotaWarszawa-Wilanów
118K-IV/1K00:45:00 52Marzena Opowicz 'Marzka-63'KB Gymnasion Warszawa
119I/6M00:45:13 882Bartosz Kubiak 'Laver'KB Gymnasion Warszawa
120IV/25M00:45:21 605Wojciech RoszkowskiWarszawa-Ursynów
121IV/26M00:45:22 D539Tadeusz WróblewskiUNTS Warszawa
122IV/27M00:45:23 D543Paweł WiśniewskiWarszawa-Włochy
123V/17M00:45:24 1030Grzegorz Budnicki 'URSYNÓW'Warszawa-Kabaty
124K-II/6K00:45:36 !61Maja Włodarczyk 'maya'ENTRE.PL Team
125II/22M00:45:37 D485Marcin RosłońskiWarszawa-Śródmieście
126V/18M00:45:38 535Danilo FerrarisArt Profi Warszawa
127II/23M00:45:40 415Andrzej Jankowski 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
128III/44M00:45:46 1071Marcin KużniakWarszawa-Mokotów
129III/45M00:45:55 741Marcin Stachura 'URSYNÓW' - 'Szczygieł'KB Gymnasion Warszawa
130III/46M00:45:56 D486Robert KamińskiWarszawa-Kabaty
131III/47M00:45:58 !801Mirosław Szymański 'Mirszym'KB Gymnasion Warszawa
132V/19M00:46:02 930Mirosław KomorPiastów
133III/48M00:46:05 865Vasyl Kovalczuk 'vkoval'biegajznami.pl
134I/7M00:46:11 !315Jakub LitwiniukWarszawa-Wola
135III/49M00:46:11 410Marcin Adach 'Madach'SBBP.WAW.PL
136III/50M00:46:14 D465Adam GasWarszawa-Groty
137V/20M00:46:23 375Mieczysław ŚmigielskiNiezrzeszony
138III/51M00:46:30 !380Andrzej MroczekWarszawa-Kabaty
139K-IV/2K00:46:36 93Renata Gawęda 'Renata'ENTRE.PL Team
140K-I/1K00:46:39 98Magdalena MroczekSiedlce
141IV/28M00:46:42 !331Tomasz MroczekSiedlce
142III/52M00:46:43 D476Krzysztof PółtorakWarszawa-Mokotów
143V/21M00:46:46 302Jacek KapuścińskiKB Gymnasion Warszawa
144V/22M00:47:07 705Janusz Kęcik 'Stary'Team Herbalife
145III/53M00:47:07 D547Jan Piotr KolasaWarszawa-Ursynów
146IV/29M00:47:25 !834Zenon Baran 'ZB'KB Gymnasion Warszawa
147V/23M00:47:28 D564Włodzimierz BerneTeam Herbalife
148IV/30M00:47:30 D467Sławomir StanskiWarszawa-Wola
149V/24M00:47:31 648Andrzej Mazurkiewicz 'Mazurek'KB Gymnasion Warszawa
150IV/31M00:47:34 822Dariusz StefańskiWarszawa-Ochota
151II/24M00:47:46 777Damian MichalukŁosice
152K-III/3K00:47:55 58Sylwia LiśkiewiczAZS-AWF Warszawa
153IV/32M00:47:57 !1022Ireneusz WojtkowskiInfovide-Matrix
154III/54M00:48:01 !497Sławomir TrocWarszawa-Ursynów
155IV/33M00:48:07 D570Andrzej KucińskiBrwinów
156V/25M00:48:12 501Jan SzwedaWarszawa-Tarchomin
157VI/2M00:48:16 D546Jan KolasaWarszawa-Ursynów
158V/26M00:48:26 434Leszek NowocieńPodkowa Leśna
159II/25M00:48:30 640Sławomir Stykowski 'URSYNÓW' - 'Styku78'Art Profi Warszawa
160K-V/1K00:48:52 !2Anna Dobkowska 'URSYNÓW' - 'and'KB GALERIA Warszawa
161V/27M00:48:54 232Tadeusz MakowskiWarszawa-Mokotów
162K-V/2K00:48:57 24Aleksandra Gliniewicz 'URSYNÓW'KB Gymnasion Warszawa
163K-III/4K00:49:08 43Ewa Witek-Piotrowska 'ta_Ruda'ENTRE.PL Team
164K-III/5K00:49:10 140Anna Karłowicz 'Aniaaa'KB Gymnasion Warszawa
165V/28M00:49:14 462Feliks PrzytyckiWarszawa-Ursynów
166IV/34M00:49:24 !201Zdzisław ZarzyckiNowy Dwór Maz.
167K-III/6K00:49:31 40Barbara Muzyka 'Melody'ja'Kopytko
168III/55M00:49:45 !447Grzegorz MaleszaWarszawa-Mokotów
169I/8M00:49:46 !342Bartłomiej KluskaWarszawa-Bródno
170K-III/7K00:50:00 !91Katarzyna PółtorakArt Profi Warszawa
171VI/3M00:50:04 596Andrzej MadziarKB Amator Mińsk Mazowiecki
172K-III/8K00:50:09 !147Anna Pawłowska-Pojawa 'Beauty&Beast'KB GALERIA Warszawa
173V/29M00:50:15 810Krzysztof RydelKB Gymnasion Warszawa
174K-IV/3K00:50:23 67Małgorzata Butkiewicz 'gosiaczek'KB GALERIA Warszawa
175IV/35M00:50:23 870Andrzej Karlak 'AnKa'KB GALERIA Warszawa
176III/56M00:50:40 797Artur BrzezińskiCargill
177III/57M00:50:44 1047Paweł BagińskiWarszawa-Ursynów
178K-V/3K00:51:00 !77Anna KarłowiczWarszawa
179V/30M00:51:06 430Jacenty ŁapanowskiKB Orientuz Warszawa
180K-IV/4K00:51:08 75Jolanta Pawłowska 'Ojla'ENTRE.PL Team
181V/31M00:51:11 !521Maciej KrzakWarszawa
182K-III/9K00:51:17 149Małgorzata KrepsCarservis Warszawa
183V/32M00:51:25 D492Tadeusz MajewskiWarszawa-Wola
184II/26M00:51:42 416Paweł BiedaKB Gymnasion Warszawa
185III/58M00:52:08 510Marek Źródlak 'runny'T-Mobile Running Team
186V/33M00:52:29 444Janusz KępczyńskiAllianz Warszawa
187K-I/2K00:52:34 154Natalia PiątkowskaKB Huragan Wołomin
188K-III/10K00:52:41 47Olga Kowalska 'suwmiara'Stowarzyszenie Park Skaryszewski
189V/34M00:52:42 287Krzysztof MakowieckiKLM Warszawa
190K-II/7K00:53:05 85Monika Madziarska 'Monia M.'KB Gymnasion Warszawa
191III/59M00:53:27 842Tomasz MoczekWarszawa-Praga Południe
192II/27M00:53:30 D482Grzegorz RomanowskiAutomex Międzylesie
193K-III/11K00:53:49 4Ewa Misiaczek 'Misiaczek'KB Gymnasion Warszawa
194I/9M00:53:51 317Jakub WodarskiWarszawa-Bemowo
195K-I/3K00:54:01 163Marta ZawadaWiązowna
196III/60M00:54:05 733Michał Łubian 'Michał'Blockers Garwolin
197III/61M00:54:20 D487Artur MiniewiczThe Brands Running Team
198K-III/12K00:54:23 !148Mirosława StańczukCarservis Warszawa
199IV/36M00:54:33 803Kazimierz MieczkowskiŁomża
200K-II/8K00:54:38 3Kamila ŻurowskaWarszawa-Ursynów
201VI/4M00:54:48 542Ryszard SzymczakAllianz Warszawa
202III/62M00:55:11 D565Daniel KilianMysiadło
203K-I/4K00:55:19 54Anna PolańskaWarszawa-Mokotów
204IV/37M00:55:21 779Wojciech Grzegorczyk 'URSYNÓW'Warszawa
205K-II/9K00:55:28 D63Katarzyna RucińskaWarszawa
206VI/5M00:55:32 488Jerzy FidoKB Lechici Zielonka
207VII/1M00:55:33 496Tadeusz AndrzejewskiWarszawa-Bielany
208II/28M00:56:05 400Maciej WrońskiWarszawa-Mokotów
209VI/6M00:56:27 489Zbigniew DuszyńskiKB Gymnasion Warszawa
210VI/7M00:56:39 455Adam FlisakArt Profi Warszawa
211IV/38M00:56:43 209Dariusz MieszkowskiWarszawa-Żoliborz
212IV/39M00:56:45 376Józef MaślankaWarszawa-Żoliborz
213IV/40M00:57:21 D569Krzysztof ZielińskiWarszawa-Stare Miasto
214K-II/10K00:58:05 107Katarzyna BadziakWarszawa-Stegny
215K-IV/5K00:58:07 D78Bożena Badurek 'Bożena'ENTRE.PL Team
216V/35M00:58:53 373Wojciech Michalik 'Pierwszygal'KB GALERIA Warszawa
217K-II/11K00:58:57 D76Małgorzata FortinWarszawa
218II/29M00:58:57 D545Łukasz KuźmickiAWF Warszawa
219III/63M00:58:58 D559Jacek OsadnikWarszawa-Ursynów
220II/30M00:59:11 679Wojciech GrajkowskiWarszawa-Ursynów
221V/36M00:59:15 D561Jacek DziekońskiKonstancin-Jeziorna
222K-III/13K00:59:25 D56Adrianna PułeckaKonstancin-Jeziorna
223III/64M00:59:25 500Przemysław Kupidura 'ptemo'biegajznami.pl
224K-III/14K00:59:47 9Agnieszka StańczakKB Gymnasion Warszawa
225III/65M01:00:17 1012Tomasz Pojawa 'Vidrobellinus'Warszawa-Wola
226K-II/12K01:00:41 D68Dorota WernikStowarzyszenie Park Skaryszewski
227K-V/4K01:01:34 19Teresa Polak 'URSYNÓW' - 'Tenia'KB Gymnasion Warszawa
228K-IV/6K01:03:29 !123Joanna DopierałaKopytko
229K-VI/1K01:04:04 53Teresa OttoAllianz Warszawa
230VI/8M01:07:43 775Wojciech GrabowskiPasmo Warszawa
231K-IV/7K01:08:13 D69Bogna Ziarkiewicz-WróblewskaUNTS Warszawa
232K-II/13K01:08:15 D72Anna Nowakowska32 WDH
233III/66M01:11:33 D493Artur WierzchońKimberly-Clark
234K-V/5K01:13:00 25Elżbieta RawskaKB Gymnasion Warszawa
235VII/2M01:26:25 503Zbigniew BłaszczakWhite Raven