GRAND PRIX Warszawy
2018
Zawodnicy
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2018-10-20
  7. 2018-10-06
  6. 2018-09-22
  5. 2018-04-28
  4. 2018-04-07
  0. 2018-03-17
  2. 2018-03-03
  1. 2018-02-10

2017
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2017-10-21
  7. 2017-10-07
  6. 2017-09-16
  5. 2017-09-02
  4. 2017-04-29
  3. 2017-04-08
  2. 2017-03-11
  1. 2017-02-04

2016
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2016-10-15
  7. 2016-10-01
  6. 2016-09-17
  5. 2016-09-03
  4. 2016-04-16
  3. 2016-03-19
  2. 2016-03-05
  1. 2016-02-13

2015
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2015-10-17
  7. 2015-10-03
  6. 2015-09-19
  5. 2015-06-20
  4. 2015-04-18
  3. 2015-03-21
  2. 2015-03-07
  1. 2015-02-14

2014
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2014-11-08
  8. 2014-10-18
  7. 2014-10-04
  6. 2014-09-13
  5. 2014-06-07
  4. 2014-04-27
  3. 2014-03-22
  2. 2014-03-08
  1. 2014-02-08

2013
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2013-11-09
  8. 2013-10-19
  7. 2013-10-05
  6. 2013-09-14
  5. 2013-06-22
  4. 2013-04-27
  3. 2013-03-16
  2. 2013-03-02
  1. 2013-02-16

2012
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2012-10-27*
  8. 2012-10-20
  7. 2012-10-06
  6. 2012-09-15
  5. 2012-06-16
  4. 2012-04-28
  3. 2012-03-31
  2. 2012-03-10
  1. 2012-02-11

2011
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2011-11-05
  8. 2011-10-22
  7. 2011-10-01
  6. 2011-09-17
  5. 2011-09-03
  4. 2011-06-11
  3. 2011-04-09
  2. 2011-03-12
  1. 2011-02-05

2010
Generalka
 wyniki zawodów:
  10. 2010-10-16
  9. 2010-10-09
  8. 2010-10-02
  7. 2010-08-31
  6. 2010-06-22
  5. 2010-06-15
  4. 2010-05-06
  3. 2010-04-10
  2. 2010-03-06
  1. 2010-02-20

2009
 wyniki zawodów:
  10. 2009-10-17
  9. 2009-10-03
  8. 2009-09-19
  7. 2009-09-01
  6. 2009-06-23
  5. 2009-06-09
  4. 2009-05-26
  3. 2009-04-04
  2. 2009-03-07
  1. 2009-02-07

2008
 wyniki zawodów:
  10. 2008-10-18
  9. 2008-09-13
  8. 2008-09-02
  7. 2008-05-27
  6. 2008-05-13
  5. 2008-04-26
  4. 2008-04-05
  3. 2008-03-08
  2. 2008-02-09
  1. 2007-10-20

2007
Generalka
 wyniki zawodów:
  6. 2007-09-15
  5. 2007-06-05
  4. 2007-05-22
  3. 2007-04-17
  2. 2007-03-31
  1. 2007-03-10

2006
 wyniki zawodów:
  6. 2006-09-30
  5. 2006-06-06
  4. 2006-05-23
  3. 2006-04-18
  2. 2006-04-01
  1. 2006-03-04

2005
 wyniki zawodów:
  6. 2005-06-23
  5. 2005-06-07
  4. 2005-05-17
  3. 2005-04-19
  2. 2005-04-02
  1. 2005-03-05

2004
 wyniki zawodów:
  6. 2004-09-14
  5. 2004-06-22
  4. 2004-06-08
  3. 2004-05-11
  2. 2004-04-06
  1. 2004-03-06


!-życiówka
D-debiut
WYNIKI ZAWODÓW
GRAND PRIX Warszawy z dnia 2010-06-15
Ostatnia modyfikacja: 0000-00-00 00:00:00
WYNIKI OFICJALNE - MINĄŁ OKRES PRZYJMOWANIA REKLAMACJI
OPEN KATEGORIE KLUBOWE 3NAJ inf pobierz

Wyniki zawodów kategoriami:

 Kategoria K-XIII 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria K-XII 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria K-XI 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria K-X 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:51:23Mikołajczyk MartaKB Start Pułaski Warka
200:57:07Żywek TeresaKB ABCKONDYCJA.PL (Las Kabacki)
301:08:58Otto TeresaHarley Davidson


 Kategoria K-IX 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:51:08Gliniewicz Aleksandra  "URSYNÓW" KB Gymnasion Warszawa


 Kategoria K-VIII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:50:37Matuszewicz EwaKB Gymnasion Warszawa


 Kategoria K-VII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:45:12Opowicz Marzena  "Marzka-63" KB Gymnasion Warszawa
200:51:48Odolczyk JoannaKB ABCKONDYCJA.PL (Las Kabacki)
300:59:14Teichert MariaKB Gymnasion Warszawa
401:03:53Balcerzak KrystynaPiaseczno


 Kategoria K-VI 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:44:52Świercz IwonaByledobiec Anin
200:46:30Paszczak AlicjaKB Gymnasion Warszawa
300:47:22Wagner Jolanta  "URSYNÓW' - 'Jola." Warszawa-Ursynów
400:51:56Butkiewicz Małgorzata  "gosiaczek" KB GALERIA Warszawa


 Kategoria K-V 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:44:46Bereznowska PatrycjaAktywny Relaks Wołomin
200:48:53Kossakowska Katarzyna  "URSYNÓW" KB ABCKONDYCJA.PL (Las Kabacki)
300:49:23Ratuszyńska UrszulaaleTEMPO
400:49:50Karewicz KatarzynaNiezrzeszony
500:49:52Mzyk ElżbietaByledobiec Anin
600:50:28Oksiejuk-Wasilewska AnnaKobiecy Klub Biegowy M.W.
700:53:48Słowińska IdaWarszawa-Ursus


 Kategoria K-IV 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:41:10Polak Ilona  "Gazela" KB GALERIA Warszawa
200:45:26Lewandowska MartynaaleTEMPO
300:48:08Pawłowska-Pojawa Anna  "Beauty&Beast" Byledobiec Anin
400:55:04Takakura ChikakoNiezrzeszony
500:55:55Zagrzejewska AntoninaLobo Sisters Runners Club


 Kategoria K-III 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:46:17Peret Elżbieta  "eloczka" KB Gymnasion Warszawa
200:54:06Siwczuk Aleksandra  " URSYNÓW" Olsztyn
300:58:33Jóźwiak-Majewska KatarzynaLKS Olymp Błonie


 Kategoria K-II 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:51:17Król DorotaKS Raszyn


 Kategoria K-I 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:48:43Słowińska DominikaWarszawa-Ursus


 Kategoria XIV 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria XIII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:57:18Prokopowicz EdmundKB Lechici Zielonka
201:04:22Andrzejewski TadeuszWarszawa-Bielany
301:19:41Kotowicz OttonWarszawa-Mokotów
401:51:00Błaszczak ZbigniewWhite Raven


 Kategoria XII 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria XI 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:48:01Dembiński EugeniuszAktywny Relaks Wołomin
200:59:16Szymczak RyszardKB Wars
301:07:18Łuksza WiesławKB Gymnasion Warszawa


 Kategoria X 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:44:08Dąbrowski KrzysztofAccenture Warszawa
200:47:00Orzechowski KrzysztofKM Aktywni Sochaczew
300:47:09Całka PawełMetro Warszawskie
400:47:37Łapanowski JacentyKB Orientuz Warszawa
500:48:10Połaski LeszekWarszawa-Bielany
600:48:50Kocimski JanKM Aktywni Sochaczew
700:50:08Staniszewski WaldemarWarszawa-Tarchomin
800:51:45Maldis MarekLasek Bielański Team
900:55:41Tokarzewski StanisławKomorów
1000:57:10Sarnecki JerzyNiezrzeszony


 Kategoria IX 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:42:35Piątek Bogdan  "BOP" KB Lechici Zielonka
200:42:46Łapiński Zenon  "tatuch" aleTEMPO
300:42:51Parzewski JerzyKB Orientuz Warszawa
400:44:14Komor MirosławPiastów
500:45:46Prądzyński Dariusz  "URSYNÓW' - 'Krokomierz" Laska Baśki
600:45:56Balcerzak AndrzejSBM WARDOM Warszawa
700:46:05Wawrowski JanuszACTION Warszawa
800:46:06Dobrowolski KrzysztofWarszawa-Śródmieście
900:46:10Budnicki Grzegorz  "URSYNÓW" Warszawa-Kabaty
1000:46:14Wasiliew ChristoKB Start Pułaski Warka
1100:47:07Brzozowski AndrzejWarszawa-Mokotów
1200:51:30Bojarowski JacekNiezrzeszony


 Kategoria VIII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:38:10Drabczyk SzymonWarszawa-Mokotów
200:41:05Karczewski Sylwester  "sylwester" ENTRE.PL Team
300:43:31Szczepański WojciechWarszawa
400:44:23Wojakowski AndrzejWarszawa-Wilanów
500:44:36Reda Sławomir  "Słarro" KB Gymnasion Warszawa
600:44:39Roszkowski WojciechWarszawa-Ursynów
700:46:44Granat ZbigniewA1 Pol
800:48:09Ferraris DaniloArt Profi Warszawa
900:48:56Nowakowski Mariuszpolskabiega.pl
1000:49:36Tolak TadeuszKB Gymnasion Warszawa
1100:49:39Zarzycki ZdzisławKB Jogger Nowy Dwór Maz.
1200:51:02Kuciński AndrzejBrwinów


 Kategoria VII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:37:00Król DariuszAktywny Relaks Wołomin
200:38:04Leśniak AdamByledobiec Anin
300:40:08Polański PiotrWarszawa-Mokotów
400:42:08Różycki Konrad  "Konroz" aleTEMPO
500:42:37Rajkowski KrzysztofKB Pruszków
600:42:40Białogrodzki SylwesterZalesie Górne
700:43:42Dobrowolski MarekKB Jogger Nowy Dwór Maz.
800:44:50Odolczyk JerzyKB ABCKONDYCJA.PL (Las Kabacki)
900:45:10Czechowski Robert  "robcio" aleTEMPO
1000:49:35Maślanka JózefWarszawa-Żoliborz
1100:53:35Konrad PawełNiezrzeszony
1200:58:27Grochowski GrzegorzBiegamy z Ochotą


 Kategoria VI 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:37:27Gardener JacekKB PIMAR Legionowo
200:38:57Kołodziejek PiotrWarszawa-Praga Południe
300:39:12Matuszak Jacek  "henley" Byledobiec Anin
400:39:36Rożnowski Dariusz  "darekR" KB Gymnasion Warszawa
500:39:41Jastrzębski KrzysztofKB Jogger Nowy Dwór Maz.
600:40:36Olbryś StanisławKB PIMAR Legionowo
700:41:42Świercz JacekByledobiec Anin
800:42:44Góral TadeuszWarszawa
900:43:49Owsiński AndrzejTech Data Team
1000:44:57Przybysz Krzysztof  "URSYNÓW" Warszawa-Ursynów
1100:47:05Kolat DanielNiezrzeszony
1200:47:44Leoniak GrzegorzITI Adventure Team
1300:50:15Skrzypczak JarosławKB Gymnasion Warszawa
1400:50:33Terer KipkenoiNiezrzeszony


 Kategoria V 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:35:40Przepióra SebastianENTRE.PL Team
200:36:41Szrajner Piotr  "PiotrekMarysin" ENTRE.PL Team
300:36:50Rajzer Krzysztof  "Walczak" ENTRE.PL Team
400:36:54Szynal PawełLKS Olymp Błonie
500:37:15Starzyński Wojciech  "ours brun" ENTRE.PL Team
600:37:17Żurawski MichałEra Running Team
700:38:38Domański BartłomiejPiaseczno
800:38:40Piasta Dariusz  "URSYNÓW" Warszawa-Ursynów
900:39:04Piotrowski Andrzej  "jaszczurek" ENTRE.PL Team
1000:39:17Żywek MaciejaleTEMPO
1100:42:09Muzyka MichałKopytko
1200:42:44Niewęgłowski MarcinLegionowo
1300:42:55Woszczyk LeszekWarszawa-Tarchomin
1400:43:51Gondek AndrzejKlub Maratończyka Adamed
1500:43:57Białogrodzki LeszekPiaseczno
1600:44:44Rustecki MariuszWarszawa-Śródmieście
1700:44:48Piotrowski Adam  "dex-adam" www.fort-bema.pl
1800:45:38Janeczek AdamRadom
1900:46:53Pojawa Tomasz  "Vidrobellinus" Byledobiec Anin
2000:47:24Bonik PawełPędzące Chomiki
2100:47:27Strzelczyk PiotrPiaseczno
2200:47:35Szota WojciechArt Profi Warszawa
2300:50:32Isasi GorkaBILBAO


 Kategoria IV 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:34:53Kuśmierz SylwesterByledobiec Anin
200:35:17Polak Sebastian  "URSYNÓW' - 'Słonik" KB Gymnasion Warszawa
300:39:29Bryła KrzysztofNiezrzeszony
400:40:11Cichawa PawełOpoczno
500:40:26Figat AndrzejKobyłka
600:41:18Zawadzki MaciejWarszawa-Ochota
700:43:13Lengiewicz Jakub  "KubaL" OTK Rzeźnik Gliwice
800:43:39Trochimczuk RafałWarszawa-Targówek
900:45:53Wiśniewski SewerynWarszawa-Tarchomin
1000:47:41Grycner TomaszWarszawa-Ursynów
1100:49:37Olesiński Artur  "aolesins" KB Gymnasion Warszawa
1200:49:38Piotrowski PatrykStegny Cup
1300:49:56D'Alia FeliceItalia
1400:50:33Prosiński TomaszNowa Wola
1500:51:34Pokrzywnicki TomaszLegionowo
1600:51:37Bagiński PawełWarszawa-Ursynów
1700:53:21Sielecki GrzegorzOpatów


 Kategoria III 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:35:13Blados TomaszITI Adventure Team
200:37:29Artyszuk KamilPuma z Biegiem Warszawy
300:37:46Piszczek JakubAZS Politechnika Warszawska
400:38:51Radzikowski AndrzejLKS Olymp Błonie
500:39:35Stefaniak MaciejAccelerate - Klub Biegacza Accenture
600:40:44Chrabałowski Jarosław  "Yaro" KB Gymnasion Warszawa
700:41:32Madetko ŁukaszKS Raszyn
800:41:59Musolf MaciejWarszawa-Kabaty
900:42:10Skudlarski PiotrNajpiękniej w Brennej
1000:45:21Czachor MarekWarszawa-Ursynów
1100:46:03Sikora GrzegorzWarszawa-Ursynów
1200:46:24Zajączkowski CezaryKS Raszyn
1300:46:45Biffis TerenceWarszawa-Mokotów
1400:53:45Przybylski PiotrŚ.U.K.S. Polna


 Kategoria II 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:38:36Pilipczuk PrzemysławCzeneka
200:38:40Wróbel Marcin  "Elemelek" KB GALERIA Warszawa
300:42:30Wernik Jan  "M@TRIX" aleTEMPO


 Kategoria I 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:42:27Buga MariuszCzeneka
200:43:21Pietrzykowski TomaszKB Jogger Nowy Dwór Maz.
300:43:27Klepacz KrzysztofGrodzisk Mazowiecki
400:44:54Koral JakubNiezrzeszony
500:59:00Pustuła DanielTechnikum Kasprzaka