GRAND PRIX Warszawy
2019
Zawodnicy
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2019-10-19
  7. 2019-10-05
  6. 2019-09-14
  5. 2019-04-27
  4. 2019-04-06
  3. 2019-03-23
  2. 2019-03-09
  1. 2019-02-16

2018
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2018-10-20
  7. 2018-10-06
  6. 2018-09-22
  5. 2018-04-28
  4. 2018-04-07
  3. 2018-03-17
  2. 2018-03-03
  1. 2018-02-10

2017
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2017-10-21
  7. 2017-10-07
  6. 2017-09-16
  5. 2017-09-02
  4. 2017-04-29
  3. 2017-04-08
  2. 2017-03-11
  1. 2017-02-04

2016
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2016-10-15
  7. 2016-10-01
  6. 2016-09-17
  5. 2016-09-03
  4. 2016-04-16
  3. 2016-03-19
  2. 2016-03-05
  1. 2016-02-13

2015
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2015-10-17
  7. 2015-10-03
  6. 2015-09-19
  5. 2015-06-20
  4. 2015-04-18
  3. 2015-03-21
  2. 2015-03-07
  1. 2015-02-14

2014
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2014-11-08
  8. 2014-10-18
  7. 2014-10-04
  6. 2014-09-13
  5. 2014-06-07
  4. 2014-04-27
  3. 2014-03-22
  2. 2014-03-08
  1. 2014-02-08

2013
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2013-11-09
  8. 2013-10-19
  7. 2013-10-05
  6. 2013-09-14
  5. 2013-06-22
  4. 2013-04-27
  3. 2013-03-16
  2. 2013-03-02
  1. 2013-02-16

2012
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2012-10-27*
  8. 2012-10-20
  7. 2012-10-06
  6. 2012-09-15
  5. 2012-06-16
  4. 2012-04-28
  3. 2012-03-31
  2. 2012-03-10
  1. 2012-02-11

2011
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2011-11-05
  8. 2011-10-22
  7. 2011-10-01
  6. 2011-09-17
  5. 2011-09-03
  4. 2011-06-11
  3. 2011-04-09
  2. 2011-03-12
  1. 2011-02-05

2010
Generalka
 wyniki zawodów:
  10. 2010-10-16
  9. 2010-10-09
  8. 2010-10-02
  7. 2010-08-31
  6. 2010-06-22
  5. 2010-06-15
  4. 2010-05-06
  3. 2010-04-10
  2. 2010-03-06
  1. 2010-02-20

2009
 wyniki zawodów:
  10. 2009-10-17
  9. 2009-10-03
  8. 2009-09-19
  7. 2009-09-01
  6. 2009-06-23
  5. 2009-06-09
  4. 2009-05-26
  3. 2009-04-04
  2. 2009-03-07
  1. 2009-02-07

2008
 wyniki zawodów:
  10. 2008-10-18
  9. 2008-09-13
  8. 2008-09-02
  7. 2008-05-27
  6. 2008-05-13
  5. 2008-04-26
  4. 2008-04-05
  3. 2008-03-08
  2. 2008-02-09
  1. 2007-10-20

2007
Generalka
 wyniki zawodów:
  6. 2007-09-15
  5. 2007-06-05
  4. 2007-05-22
  3. 2007-04-17
  2. 2007-03-31
  1. 2007-03-10

2006
 wyniki zawodów:
  6. 2006-09-30
  5. 2006-06-06
  4. 2006-05-23
  3. 2006-04-18
  2. 2006-04-01
  1. 2006-03-04

2005
 wyniki zawodów:
  6. 2005-06-23
  5. 2005-06-07
  4. 2005-05-17
  3. 2005-04-19
  2. 2005-04-02
  1. 2005-03-05

2004
 wyniki zawodów:
  6. 2004-09-14
  5. 2004-06-22
  4. 2004-06-08
  3. 2004-05-11
  2. 2004-04-06
  1. 2004-03-06


!-życiówka
D-debiut
WYNIKI ZAWODÓW
GRAND PRIX Warszawy z dnia 2019-10-19
Ostatnia modyfikacja: 2019-10-31 21:53:32
WYNIKI OFICJALNE - MINĄŁ OKRES PRZYJMOWANIA REKLAMACJI
OPEN KATEGORIE KLUBOWE 3NAJ inf pobierz

Wyniki zawodów kategoriami:

 Kategoria K-XIII 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria K-XII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:00:32Żywek TeresaNiezrzeszony


 Kategoria K-XI 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:50:46Tula RenataWarszawa
200:56:31Marczak GrazynaLeczo Team


 Kategoria K-X 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:09:11Głowacka Elżbieta  "URSYNÓW" Team ZabieganeDni


 Kategoria K-IX 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:50:03Opowicz Marzena  "Marzka-63" KB ActiveSports Warszawa
200:54:26Hawryluk-Stasiak EwaVege Runners
300:57:35Teichert MariaKB ActiveSports Warszawa


 Kategoria K-VIII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:44:23Paszczak AlicjaKlub Wysokogórski Warszawa
200:49:30Rzymowska KrystynaVege Runners
300:53:30Wagner Jolanta  "URSYNÓW' - 'Jola." Warszawa-Ursynów
400:53:38Odolczyk JoannaNiezrzeszony
501:04:58Butkiewicz Małgorzata  "gosiaczek" KB Galeria Warszawa
601:09:07Krzyzanowska ZojaVege Runners
701:09:50Borowska MagdalenaWarszawa-Powiśle


 Kategoria K-VII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:45:34Wasilewska JoannaWarszawa
200:47:13Stańczyk KarolinaDream Run
300:50:28Turczyńska MonikaLeczo Team
400:51:08Kossakowska Katarzyna  "URSYNÓW" Warszawa-Ursynów
500:56:01Koma AnnaWarszawa
601:01:44Minakowska KatarzynaWarsaw International Triathlon Club
701:08:05Szulc KatarzynaNiezrzeszony
801:22:08Sałacińska KatarzynaWarszawa-Tarchomin


 Kategoria K-VI 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:41:53Josypenko BożenaDream Run
200:43:07Lewandowska KarolinaDream Run
300:45:16Szymborska MonikaTeam ZabieganeDni
400:45:24Wach MonikaDream Run
500:45:53Gąsiorowska AlicjaŻórawski Team
600:46:34Żuraniewska AgnieszkaVege Runners
700:47:42Gregorczyk MonikaVege Runners
800:47:54Dryja Monika  " URSYNÓW" Obozybiegowe.pl
900:49:39Wróblewska OlgaVege Runners
1000:49:49Kostera KatarzynaVege Runners
1100:50:09Napierska Dominika Vege Runners
1200:50:33Leszczyńska Joanna  "URSYNÓW' - 'JoAsia" Vege Runners
1300:53:25Pawłowska KatarzynaaleTEMPO
1400:55:48Matejak KatarzynaVege Runners
1500:57:24Król MonikaTeam ZabieganeDni
1600:58:29Grzegorzewska MałgorzataGrzegorzewscy Team


 Kategoria K-V 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:41:11Prugar-Fukowska PaulinaDream Run
200:42:38Majer Bogusława  "URSYNÓW" Vege Runners
300:44:18Serwińska AnnaDream Run
400:45:35Nowak AnnaDream Run
500:45:52Łazowska AlicjaWarszawa
600:46:00Torebko IzabelaDream Run
700:49:31Ziajko ZuzannaVege Runners
800:55:22Godzisz EwaVege Runners
900:55:41Mazurkiewicz AgnieszkaWMT
1000:56:03Hangiel UrszulaCatch the rabbit
1100:59:16Wojciechowska Magdalena Warszawa-Tarchomin
1200:59:18Padowicz AnnaWarszawa-Bemowo
1301:22:08Sikorska AgnieszkaWarszawa


 Kategoria K-IV 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:41:02Nawrat MonikaDream Run
200:43:39Tomczak JoannaDream Run
300:50:38Kalinca AmaliaWarszawa
400:53:15Kropiak KatarzynaVege Runners
500:54:58Skelton SarahVege Runners
600:58:40Brodawka OlgaWarszawa
701:02:01Szczotkowska AleksandraPiaseczno


 Kategoria K-III 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:41:38Jusińska MartaDream Run
200:44:21Miszkiewicz-Górecka Olga  "URSYNÓW" Vege Runners
300:44:49Pszeniczna Joanna Vege Runners
400:52:56Baran PaulinaRęcze Raciczki
500:56:51Witkowska AnnaVege Runners


 Kategoria K-II 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:11:32Gojan JoannaVege Runners


 Kategoria K-I 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria XIV 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:25:33Duszyński ZbigniewKB ActiveSports Warszawa


 Kategoria XIII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:00:09Kozakow BorysLegia Warszawa
201:03:08Hołowacz Tomasz  " URSYNÓW" Kondycja
301:12:41Wałęga EdmundWarszawa-Wola
401:13:44Noworyta JacekActive-Arfrosan 'Biegiem Po Zdrowie' Team


 Kategoria XII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:53:27Niewiadomski ZdzisławNiezrzeszony
200:53:29Tokarzewski StanisławKomorów
301:11:07Kępczyński JanuszGOSIR Ożarów Maz.


 Kategoria XI 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:46:32Zalewski Marcin  "Nicram" Canor Anticus
200:47:34Krypa JanWarszawa-Białołęka
300:56:25Leszczyński Romanso-biebie-gam
400:56:44Przybylski BogusławWarszawa-Falenica
500:57:44Galej KrzysztofWarszawa-Ursynów
601:00:22Biernacki AdamŁódź


 Kategoria X 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:41:02Nowocień JacekUczniowski Klub Sportowy RUSIEC
200:45:18Święcki Paweł  "URSYNÓW" Warszawa-Ursynów
300:46:27Grunwald WitoldA.K.B. MORT!
400:46:34Kamiński StanisławNadarzyn
500:51:22Budnicki Grzegorz  "URSYNÓW" Warszawa-Kabaty
600:52:42Bator ZbigniewNiezrzeszony
700:53:18Ferraris DaniloArt Profi Warszawa


 Kategoria IX 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:38:30Horne ThomasVege Runners
200:39:55Roszkowski WojciechWarszawa-Ursynów
300:44:21Drabczyk SzymonWarszawa-Mokotów
400:45:07Baran Zenon  "ZB" KB ActiveSports Warszawa
500:46:15Gójski MirosławGKS Grodzisk
600:46:24Wojewódzki Grzegorz  "URSYNÓW" Team ZabieganeDni
700:49:10Dyczkowski AndrzejTygryski Kubusia Puchatka
800:54:49Kowalczyk BogdanWarszawa-Bródno
900:56:59Selwa StanisławWarszawa-Wola
1000:59:15Michalak TomaszNiezrzeszony


 Kategoria VIII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:38:04Kotwa AndrzejVege Runners
200:39:23Gardener JacekJacekBiega Running Team
300:39:39Stefański StefanWarszawa
400:42:50Piątkowski AndrzejDream Run
500:44:09Kurzawa Sławomir  "URSYNÓW" T-Mobile Running Team
600:44:53Grzegorczyk Wojciech  "URSYNÓW" Kondycja
700:46:23Kamiński WiesławNasielsk Baszta Team
800:50:18Jusiński Zbigniew  "URSYNÓW" Kondycja
900:57:09Pawłowski TomaszBiegam Bo Lubię
1001:01:26Przybysz Krzysztof  "URSYNÓW" Art Profi Warszawa


 Kategoria VII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:34:58Piasta Dariusz  "URSYNÓW" Warszawa-Ursynów
200:35:23Primik Marek  "URSYNÓW" Vege Runners
300:39:27Feluch KrzysztofJacekBiega Running Team
400:39:52Trybuszkiewicz WojciechGenerali Running Team
500:41:04Rustecki MariuszWarszawa-Śródmieście
600:41:53Bar WiesławNiezrzeszony
700:41:58Malewicz AdamNiezrzeszony
800:42:52Grzegorzewski MichałGrzegorzewscy Team
900:43:17Latak MichałJacekBiega Running Team
1000:44:22Tamkun WitoldNiezrzeszony
1100:44:40Kowalski PawełWarszawa
1200:44:51Jeż PawełJózefosław
1300:45:32Ciuk PiotrFujitsu Sport Warsaw
1400:45:43Góral TadeuszKKB
1500:45:56Matyskiel KrzysztofAlbatrosy
1600:46:26Goralski RomanStare Babice Biegają
1700:47:55Pierzak Olaf  "URSYNÓW" Kabackie Dziki
1800:48:27Krajewski PrzemysławLeczo Team
1900:48:57Ubysz MarekJacekBiega Running Team
2000:49:12Kubala SławomirWarszawa
2100:50:40Maskiewicz ArkadiuszT-Mobile Running Team
2200:55:35De Bello Salvatoredbitalia.pl
2300:56:34Pancerow MarcinWarszawa Mokotów
2400:58:15Grądzki Adam  "URSYNÓW" Warszawa-Ursynów
2501:18:23Szymański Mirosław  "Mirszym" Warszawa-Ursynów


 Kategoria VI 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:37:20Witusowski PiotrVege Runners
200:37:44Jankowski Andrzej  "URSYNÓW" Accenture Warszawa
300:38:06Kobierski Piotr  "URSYNÓW" uka.pl
400:38:07Pluszka AdamVege Runners
500:38:40Recław ArkadiuszVege Runners
600:38:57Smogorowski ŁukaszVege Runners
700:39:46Wiatr Michał  "URSYNÓW" Softtutor
800:39:47Stykowski Sławomir  "URSYNÓW' - 'Styku78" Art Profi Warszawa
900:40:19Hołowacz KrzysztofKondycja
1000:40:52Ochman Piotr  "URSYNÓW" Warszawa-Kabaty
1100:40:59Frączyk PiotrA.K.B. MORT!
1200:41:04Garbat RafałA.K.B. MORT!
1300:41:11Pazdan Mateusz  "URSYNÓW" Niezrzeszony
1400:42:09Domański BartłomiejPiaseczno
1500:42:54Milczarek JakubSofttutor
1600:43:27Drozd MaciejDream Run
1700:44:31Seferyniak JacekPKO Bank Polski
1800:45:49Kostera TomaszVege Runners
1900:46:00Małkowski MarcinW Obi Jest Moc
2000:46:51Kalicy IreneuszVege Runners
2100:48:47Szymański RobertWarszawa-Ursynów
2200:53:59Józwik RobertWarszawa-Gocław
2300:54:07Perzyński MichałVege Runners


 Kategoria V 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:34:43Jabłoński ArturDream Run
200:34:57Polak Sebastian  "URSYNÓW' - 'Słonik" KB ActiveSports Warszawa
300:37:01Kwiatek TomaszA.K.B. MORT!
400:37:59Żukowski PawełVege Runners
500:38:00Gregorczyk Łukasz Vege Runners
600:38:01Mentel Marcin Dream Run
700:39:30Wołosewicz KamilParkrun Warszawa Ursynów
800:39:48Piatka TomaszAdidas Runners Warszawa
900:40:29Piasecki Paweł  "PawełP" Stare Babice Biegają
1000:40:32Makles MarekStraż Graniczna
1100:40:42Niegowski RobertStare Babice Biegają
1200:41:07Jaworski Hubert  "URSYNÓW" Vege Runners
1300:41:38Petrów DawidDream Run
1400:41:43Ćwiklewski ŁukaszVege Runners
1500:41:44Sęk TomaszPiastów
1600:42:06Belkiewicz RafałNiezrzeszony
1700:42:36Łohutko PrzemysławWarszawa
1800:43:56Groniecki MikołajJacekBiega Running Team
1900:44:21Lesiak KamilDream Run
2000:45:32Ruszczewski AndrzejVege Runners
2100:46:01Banaszak MaciejWarszawa Mokotów
2200:48:15Iwaszkiewicz BartoszVege Runners
2300:53:04Merchelski PiotrWarszawa
2400:53:30Wojciechowski Sebastian Niezrzeszony
2500:54:44Czugała PatrykWMT


 Kategoria IV 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:34:45Josypenko JędrzejDream Run
200:35:30Urmanowski DanielDream Run
300:35:35Piasecki PatrykNiezrzeszony
400:35:36Stupak MarcinDream Run
500:37:00Grześkowiak KrzysztofNarodowy Bank Polski
600:38:50Borawski JuliuszVege Runners
700:39:36Klimowicz MichałNiezrzeszony
800:39:52Madejek KamilVege Runners
900:39:59Schneider FredericDream Run
1000:41:34Bieniek PiotrPKP Intercity Running Team
1100:44:28Rutkowski MichalWarszawa
1200:45:04Płochocki JacekGrupa Biegowa Ursus
1300:48:27Pawlak PiotrNationale-Nederlanden
1400:59:18Milbert PiotrVege Runners


 Kategoria III 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:35:52Biały Paweł  "URSYNÓW" SKB Kraśnik
200:39:20Nowosielski GrzegorzŻórawski Team
300:39:56Kowalik PawełJacekBiega Running Team
400:41:21Ostasiuk AleksanderSKN
500:42:38Witkowski Piotr  "URSYNÓW" Vege Runners
600:43:52Skibiński MarekLasek Bielański Team
700:44:45Gil MaciejVege Runners
800:55:58Sulikowski JakubVege Runners
901:00:58Radzimirski AdamDeloitte Adventure Team


 Kategoria II 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:39:37Cami MarcWarszawa Mokotów
200:41:31Snopek StanisławHornówek
300:42:38Galocz MichałBiegunki Kabackie
400:47:26Nagórski IgorSkierniewice
500:50:15Mossor ŁukaszDream Run


 Kategoria I 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:37:41Grabowiec ArkadiuszKB ActiveSports Warszawa