GRAND PRIX Warszawy
2019
Zawodnicy
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2019-10-19
  7. 2019-10-05
  6. 2019-09-14
  5. 2019-04-27*
  4. 2019-04-06
  3. 2019-03-23
  2. 2019-03-09
  1. 2019-02-16

2018
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2018-10-20
  7. 2018-10-06
  6. 2018-09-22
  5. 2018-04-28
  4. 2018-04-07
  3. 2018-03-17
  2. 2018-03-03
  1. 2018-02-10

2017
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2017-10-21
  7. 2017-10-07
  6. 2017-09-16
  5. 2017-09-02
  4. 2017-04-29
  3. 2017-04-08
  2. 2017-03-11
  1. 2017-02-04

2016
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2016-10-15
  7. 2016-10-01
  6. 2016-09-17
  5. 2016-09-03
  4. 2016-04-16
  3. 2016-03-19
  2. 2016-03-05
  1. 2016-02-13

2015
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2015-10-17
  7. 2015-10-03
  6. 2015-09-19
  5. 2015-06-20
  4. 2015-04-18
  3. 2015-03-21
  2. 2015-03-07
  1. 2015-02-14

2014
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2014-11-08
  8. 2014-10-18
  7. 2014-10-04
  6. 2014-09-13
  5. 2014-06-07
  4. 2014-04-27
  3. 2014-03-22
  2. 2014-03-08
  1. 2014-02-08

2013
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2013-11-09
  8. 2013-10-19
  7. 2013-10-05
  6. 2013-09-14
  5. 2013-06-22
  4. 2013-04-27
  3. 2013-03-16
  2. 2013-03-02
  1. 2013-02-16

2012
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2012-10-27*
  8. 2012-10-20
  7. 2012-10-06
  6. 2012-09-15
  5. 2012-06-16
  4. 2012-04-28
  3. 2012-03-31
  2. 2012-03-10
  1. 2012-02-11

2011
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2011-11-05
  8. 2011-10-22
  7. 2011-10-01
  6. 2011-09-17
  5. 2011-09-03
  4. 2011-06-11
  3. 2011-04-09
  2. 2011-03-12
  1. 2011-02-05

2010
Generalka
 wyniki zawodów:
  10. 2010-10-16
  9. 2010-10-09
  8. 2010-10-02
  7. 2010-08-31
  6. 2010-06-22
  5. 2010-06-15
  4. 2010-05-06
  3. 2010-04-10
  2. 2010-03-06
  1. 2010-02-20

2009
 wyniki zawodów:
  10. 2009-10-17
  9. 2009-10-03
  8. 2009-09-19
  7. 2009-09-01
  6. 2009-06-23
  5. 2009-06-09
  4. 2009-05-26
  3. 2009-04-04
  2. 2009-03-07
  1. 2009-02-07

2008
 wyniki zawodów:
  10. 2008-10-18
  9. 2008-09-13
  8. 2008-09-02
  7. 2008-05-27
  6. 2008-05-13
  5. 2008-04-26
  4. 2008-04-05
  3. 2008-03-08
  2. 2008-02-09
  1. 2007-10-20

2007
Generalka
 wyniki zawodów:
  6. 2007-09-15
  5. 2007-06-05
  4. 2007-05-22
  3. 2007-04-17
  2. 2007-03-31
  1. 2007-03-10

2006
 wyniki zawodów:
  6. 2006-09-30
  5. 2006-06-06
  4. 2006-05-23
  3. 2006-04-18
  2. 2006-04-01
  1. 2006-03-04

2005
 wyniki zawodów:
  6. 2005-06-23
  5. 2005-06-07
  4. 2005-05-17
  3. 2005-04-19
  2. 2005-04-02
  1. 2005-03-05

2004
 wyniki zawodów:
  6. 2004-09-14
  5. 2004-06-22
  4. 2004-06-08
  3. 2004-05-11
  2. 2004-04-06
  1. 2004-03-06


!-życiówka
D-debiut
WYNIKI ZAWODÓW
GRAND PRIX Warszawy z dnia 2019-04-27
Ostatnia modyfikacja: 2019-06-17 22:04:04
WYNIKI UZUPEŁNIONE - CZEKAMY NA UWAGI I REKLAMACJE
OPEN KATEGORIE KLUBOWE 3NAJ inf pobierz

Wyniki zawodów kategoriami:

 Kategoria K-XIII 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria K-XII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:00:56Żywek TeresaNiezrzeszony


 Kategoria K-XI 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:59:51Marczak GrazynaLeczo Team


 Kategoria K-X 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:55:42Kołodziejczak Małgorzata  "URSYNÓW" Warszawa-Ursynów
201:06:28Głowacka Elżbieta  "URSYNÓW" Team ZabieganeDni


 Kategoria K-IX 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:50:02Opowicz Marzena  "Marzka-63" KB ActiveSports Warszawa
200:55:32Hawryluk-stasiak EwaVege Runners
300:57:41Teichert MariaKB ActiveSports Warszawa


 Kategoria K-VIII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:43:39Paszczak AlicjaKlub Wysokogórski Warszawa
200:49:19Rzymowska KrystynaVege Runners
300:52:00Wagner Jolanta  "URSYNÓW' - 'Jola." Warszawa-Ursynów
401:00:19Rososzczuk BogumiłaNiezrzeszony
501:01:51Ksieniewicz-Kowalska IzabelaWarszawa-Gocław
601:05:36Butkiewicz Małgorzata  "gosiaczek" KB Galeria Warszawa
701:11:53Krzyzanowska ZojaVege Runners


 Kategoria K-VII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:48:05Galocz-ilkow AgnieszkaBiegunki Kabackie
200:53:19Turczyńska MonikaLeczo Team
300:57:11Ratuszyńska UrszulaWarszawa-Saska Kępa


 Kategoria K-VI 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:41:21Josypenko BożenaDream Run
200:42:54Wach MonikaDream Run
300:44:55Dryja Monika  " URSYNÓW" Obozybiegowe.pl
400:48:36Lewandowska Martynatripower.pl
500:49:30Gorzkiewicz PatrycjaWarszawa
600:50:21Chmielowiec Anna  "Ania emce" KB GALERIA Warszawa
700:54:35Bzura EmiliaWarszawa-Bielany
800:54:37Sztarbała EwaNiezrzeszony
900:56:23Król MonikaZabiegani Team
1001:01:40Modras Agnieszka Warszawa
1101:06:28Grzegorzewska MałgorzataGrzegorzewscy Team
1201:10:23Studzińska-samborska ZofiaWarszawa Ursynów


 Kategoria K-V 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:42:46Matusik Barbara  "URSYNÓW" JacekBiega Running Team
200:44:31Serwińska AnnaDream Run
300:47:07Torebko IzabelaWarszawa-Bemowo
400:49:20Majer Bogusława  "URSYNÓW" Vege Runners
500:51:28Dziełak-Andruszewska AnnaWarszawa-Wilanów
600:52:51Lityńska MałgorzataTeam ZabieganeDni
700:54:41Kaczmarska AlicjaWarszawa-Ursynów
800:55:07Pasternak AnnaBractwo Biegowe BGK
900:55:17Sielicka JuliaUnilogo Running Team
1000:57:42Padowicz AnnaWarszawa-Bemowo
1100:57:52Wojciechowska Magdalena Warszawa-Tarchomin
1201:04:02Sikorska AgnieszkaWarszawa
1301:06:15Ochenkowska MonikaKobyłka


 Kategoria K-IV 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:40:05Nawrat MonikaDream Run
200:40:37Sawicka Anna  "URSYNÓW" Dream Run
300:48:26Machul EwaDream Run
400:51:54Skelton SarahVege Runners
500:52:46Kucharska Aleksandra  "URSYNÓW" Dream Run
600:55:26Brodawka OlgaWarszawa
700:58:31Szczotkowska AleksandraPiaseczno
801:01:57Warchulska KarolinaWarszawa


 Kategoria K-III 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:45:39Pszeniczna Joanna Vege Runners
200:45:48Kupaj OktawiaVege Runners
300:46:38Jaskólska MagdaVege Runners
400:51:57Raczyńska MagdalenaVege Runners
500:52:57Muranty KatarzynaWarszawa-Wola
601:01:04Komór MagdalenaWarszawa-Mokotów


 Kategoria K-II 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria K-I 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria XIV 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:20:24Duszyński ZbigniewKB ActiveSports Warszawa


 Kategoria XIII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:53:16Dembiński EugeniuszKB Huragan Wołomin
201:01:33Kozakow BorysLegia Warszawa
301:02:38Hołowacz Tomasz  " URSYNÓW" Kondycja
401:07:27Moszkowicz Eugeniusz  "URSYNÓW' - 'Iryda" Kondycja
501:15:12Noworyta JacekActive-Arfrosan 'Biegiem Po Zdrowie' Team
601:16:51Wałęga EdmundWarszawa-Wola


 Kategoria XII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:51:13Jankins ChristopherNiezrzeszony
200:56:50Niewiadomski ZdzisławNiezrzeszony
300:58:28Tokarzewski StanisławKomorów
401:06:56Kępczyński JanuszGOSIR Ożarów Maz.


 Kategoria XI 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:47:24Zalewski Marcin  "Nicram" Canor Anticus
200:47:55Krypa JanWarszawa-Białołęka
300:48:50Prądzyński Dariusz  "URSYNÓW' - 'Krokomierz" calidris minuta
400:49:54Korzonkowski ZbigniewENTRE.PL Team
500:50:59Leszczyński Romanso-biebie-gam
600:54:42Przybylski BogusławWarszawa-Falenica
700:57:18Wawrowski JanuszACTION Warszawa
800:57:49Biernacki AdamŁódź


 Kategoria X 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:41:10Nowocień JacekUczniowski Klub Sportowy RUSIEC
200:43:47Grunwald WitoldA.K.B. MORT!
300:45:09Sawczenko AndrzejDream Run
400:45:40Markiewicz PawełKB ActiveSports Warszawa
500:46:53Święcki Paweł  "URSYNÓW" Warszawa-Ursynów
600:49:20Kieszek TadeuszKS Ożarowianka
700:49:27Kamiński StanisławNadarzyn
800:50:24Budnicki Grzegorz  "URSYNÓW" Warszawa-Kabaty
900:51:52Prędota KrzysztofWarszawa-Wilanów
1001:04:02Kułakowski PiotrNiezrzeszony


 Kategoria IX 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:38:13Horne ThomasVege Runners
200:43:17Drabczyk SzymonWarszawa-Mokotów
300:43:58Miłosz KrzysztofZnikający Punkt
400:44:47Baran Zenon  "ZB" KB ActiveSports Warszawa
500:46:41Wojewódzki Grzegorz  "URSYNÓW" Team ZabieganeDni
600:51:58Juszczak LeszekStrzelec Żyrardów
701:01:27Brodawka SławomirWarszawa-Białołęka
801:01:49Kowalczyk BogdanWarszawa-Bródno


 Kategoria VIII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:38:34Kotwa AndrzejVege Runners
200:41:22Polański PiotrWarszawa-Mokotów
300:42:56Wojtas Janusz  " URSYNÓW" Poczta Polska
400:44:37Kurzawa Sławomir  "URSYNÓW" T-Mobile Running Team
500:49:23Kamiński WiesławNasielsk Baszta Team
600:49:48Wójcik PiotrWarszawiaky
700:52:13Jusiński Zbigniew  "URSYNÓW" Kondycja
800:58:49Pawłowski TomaszBiegam Bo Lubię
901:22:12Przybysz Krzysztof  "URSYNÓW" Art Profi Warszawa


 Kategoria VII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:36:07Piasta Dariusz  "URSYNÓW" Warszawa-Ursynów
200:36:27Primik Marek  "URSYNÓW" Vege Runners
300:38:59Feluch KrzysztofJacekBiega Running Team
400:39:01Wojciechowski Michał  "URSYNÓW" ganianie.pl
500:39:46Malewicz AdamNiezrzeszony
600:40:49Pisarski ŁukaszWarszawa-Mokotów
700:41:15Szczepaniuk JarosławDream Run
800:41:26Zięba TomaszJacekBiega Running Team
900:41:45Bar WiesławNiezrzeszony
1000:42:40Latak MichałJacekBiega Running Team
1100:43:24Grzegorzewski MichałGrzegorzewscy Team
1200:44:11Góral TadeuszKKB
1300:44:36Kowalski PawełWarszawa
1400:45:16Jeż PawełJózefosław
1500:46:12Kurek GrzegorzAktywny Relaks Wołomin
1600:46:18Danik Piotr  "URSYNÓW" Warszawa-Ursynów
1700:47:18Ciuk PiotrFujitsu Sport Warsaw
1800:47:29Tamkun WitoldNiezrzeszony
1900:48:39Pierzak Olaf  "URSYNÓW" Kabackie Dziki
2000:49:58Maskiewicz ArkadiuszT-Mobile Running Team
2100:50:51Matyskiel KrzysztofAlbatrosy
2200:52:59Kaniuga LeszekWarszawa-Stegny
2300:53:16Szczotkowski MarekPiaseczno
2400:53:19Krajewski PrzemysławLeczo Team
2500:54:09Radomski ArturWarszawa-Wawer
2600:55:15Frątczak MarcinWarszawa
2700:55:33Grądzki Adam  "URSYNÓW" Warszawa-Ursynów
2800:56:23Pancerow MarcinWarszawa Mokotów
2901:04:29Kubala SławomirWarszawa
3001:10:23Miastowski Rafał  "URSYNÓW" Warszawa-Dzielnica Ursynów
3101:34:09Mirecki JanWarszawa


 Kategoria VI 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:39:34Frączyk PiotrA.K.B. MORT!
200:39:42Jankowski Andrzej  "URSYNÓW" Accenture Warszawa
300:40:40Garbat RafałA.K.B. MORT!
400:41:01Bzura JacekOSiR Bemowo
500:41:06Pazdan Mateusz  "URSYNÓW" Niezrzeszony
600:41:37Stykowski Sławomir  "URSYNÓW' - 'Styku78" Art Profi Warszawa
700:41:57Ochman Piotr  "URSYNÓW" Warszawa-Kabaty
800:43:02Przychodzień RafałKuźnia Triathlonu
900:43:07Modelski AdamUnilogo Running Team
1000:43:29Sławiński Piotr  "URSYNÓW" Warszawa-Ursynów
1100:44:18Cetlin MaciejDream Run
1200:44:34Chęciński MarekWarszawa
1300:44:39Dąbrowski PawełWarszawa-Ursynów
1400:45:16Małkowski MarcinW Obi Jest Moc
1500:46:34Półtorak KatarzynaWarszawa
1600:47:03Płócienniczak JakubDream Run
1700:47:52Kuracki TomaszKick Center
1800:54:50Perzyński MichałVege Runners
1900:55:17Kłos PiotrUnilogo Running Team


 Kategoria V 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:34:44Polak Sebastian  "URSYNÓW' - 'Słonik" KB ActiveSports Warszawa
200:35:57Gregorczyk Łukasz Vege Runners
300:36:33Głuszak Grzegorz  "URSYNÓW" Warszawa-Ursynów
400:38:44Sachs Karol  "URSYNÓW" Airbike.pl
500:39:24Żukowski PawełVege Runners
600:40:02Taras MarcinWarszawa-Tarchomin
700:40:30Jaworski Hubert  "URSYNÓW" Vege Runners
800:41:03Wołosewicz KamilParkrun Warszawa Ursynów
900:41:52Makles MarekStraż Graniczna
1000:42:16Sęk TomaszPiastów
1100:45:25Gembus DanielTomaszów Mazowiecki
1200:45:34Zaborowski RomanWarszawa-Bielany
1300:45:38Wojciechowski Sebastian  "URSYNÓW" Vege Runners
1400:45:42Kowalczyk PiotrTriWawa
1500:46:10Groniecki MikołajJacekBiega Running Team
1600:47:41Makowski TomaszDream Run
1700:48:59Dzideczek MarcinTeam ZabieganeDni
1800:49:34Sypniewski TomaszEmo Oi!
1900:49:45Hellwing WojciechWarszawa-Kabaty
2000:49:51Strojek BartoszAnia Strojek Fotografia
2100:53:11Kadelski RemigiuszVege Runners
2200:59:36Gontarz MarekWarszawa-Natolin
2301:00:56Wójcik MarcinWarszawa
2401:07:02Zając PiotrWarszawa


 Kategoria IV 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:35:11Josypenko JędrzejDream Run
200:35:26Urmanowski DanielDream Run
300:39:22Schneider FredericDream Run
400:39:39Sprengel PiotrA.K.B. MORT!
500:39:57Kościk JakubNiezrzeszony
600:40:58Bieniek PiotrPKP Intercity Running Team
700:41:50Brewczak Maciejrun4fun.pl
800:44:34Onuszkiewicz MarekWarszawa
900:47:26Mianowski RafałWarszawa Ursynów
1000:47:34Pawlak PiotrNationale-Nederlanden
1100:48:49Zabłocki KarolWarsaw Eagles
1200:51:46Rostkowski KonradWarszawa
1300:54:42Trześniewski KrzysztofVege Runners
1400:57:12Komor JacekWarszawa-Sadyba


 Kategoria III 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:38:54Kowalik PawełJacekBiega Running Team
200:40:03Ostasiuk AleksanderSKN
300:43:25Skibiński MarekLasek Bielański Team
400:49:11Własinowicz SebastianOSP Łomianki
500:55:01Radzimirski AdamDeloitte Adventure Team


 Kategoria II 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:46:40Galocz MichałBiegunki Kabackie
200:47:21Wilgucki KrzysztofBirczańskie Łotry


 Kategoria I 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:35:38Grabowiec ArkadiuszKB ActiveSports Warszawa