GRAND PRIX Warszawy
2017
Zawodnicy
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2017-10-21
  7. 2017-10-07
  6. 2017-09-16
  5. 2017-09-02
  4. 2017-04-29
  3. 2017-04-08
  2. 2017-03-11
  1. 2017-02-04

2016
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2016-10-15
  7. 2016-10-01
  6. 2016-09-17
  5. 2016-09-03
  4. 2016-04-16
  3. 2016-03-19
  2. 2016-03-05
  1. 2016-02-13

2015
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2015-10-17
  7. 2015-10-03
  6. 2015-09-19
  5. 2015-06-20
  4. 2015-04-18
  3. 2015-03-21
  2. 2015-03-07
  1. 2015-02-14

2014
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2014-11-08
  8. 2014-10-18
  7. 2014-10-04
  6. 2014-09-13
  5. 2014-06-07
  4. 2014-04-27
  3. 2014-03-22
  2. 2014-03-08
  1. 2014-02-08

2013
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2013-11-09
  8. 2013-10-19
  7. 2013-10-05
  6. 2013-09-14
  5. 2013-06-22
  4. 2013-04-27
  3. 2013-03-16
  2. 2013-03-02
  1. 2013-02-16

2012
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2012-10-27*
  8. 2012-10-20
  7. 2012-10-06
  6. 2012-09-15
  5. 2012-06-16
  4. 2012-04-28
  3. 2012-03-31
  2. 2012-03-10
  1. 2012-02-11

2011
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2011-11-05
  8. 2011-10-22
  7. 2011-10-01
  6. 2011-09-17
  5. 2011-09-03
  4. 2011-06-11
  3. 2011-04-09
  2. 2011-03-12
  1. 2011-02-05

2010
Generalka
 wyniki zawodów:
  10. 2010-10-16
  9. 2010-10-09
  8. 2010-10-02
  7. 2010-08-31
  6. 2010-06-22
  5. 2010-06-15
  4. 2010-05-06
  3. 2010-04-10
  2. 2010-03-06
  1. 2010-02-20

2009
 wyniki zawodów:
  10. 2009-10-17
  9. 2009-10-03
  8. 2009-09-19
  7. 2009-09-01
  6. 2009-06-23
  5. 2009-06-09
  4. 2009-05-26
  3. 2009-04-04
  2. 2009-03-07
  1. 2009-02-07

2008
 wyniki zawodów:
  10. 2008-10-18
  9. 2008-09-13
  8. 2008-09-02
  7. 2008-05-27
  6. 2008-05-13
  5. 2008-04-26
  4. 2008-04-05
  3. 2008-03-08
  2. 2008-02-09
  1. 2007-10-20

2007
Generalka
 wyniki zawodów:
  6. 2007-09-15
  5. 2007-06-05
  4. 2007-05-22
  3. 2007-04-17
  2. 2007-03-31
  1. 2007-03-10

2006
 wyniki zawodów:
  6. 2006-09-30
  5. 2006-06-06
  4. 2006-05-23
  3. 2006-04-18
  2. 2006-04-01
  1. 2006-03-04

2005
 wyniki zawodów:
  6. 2005-06-23
  5. 2005-06-07
  4. 2005-05-17
  3. 2005-04-19
  2. 2005-04-02
  1. 2005-03-05

2004
 wyniki zawodów:
  6. 2004-09-14
  5. 2004-06-22
  4. 2004-06-08
  3. 2004-05-11
  2. 2004-04-06
  1. 2004-03-06


!-życiówka
D-debiut
WYNIKI ZAWODÓW
GRAND PRIX Warszawy z dnia 2014-09-13
Ostatnia modyfikacja: 2014-11-18 22:06:40
WYNIKI OFICJALNE - MINĄŁ OKRES PRZYJMOWANIA REKLAMACJI
OPEN KATEGORIE KLUBOWE 3NAJ inf pobierz

Wyniki zawodów kategoriami:

 Kategoria K-XIII 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria K-XII 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria K-XI 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:45:24Mikołajczyk MartaKB Start Pułaski Warka
200:56:58Żywek TeresaNiezrzeszony
301:07:13Otto TeresaHarley Davidson


 Kategoria K-X 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:08:48Stawicka JadwigaPark Zdrojowy Konstancin
201:10:53Rawska ElżbietaKB ActiveSports Warszawa


 Kategoria K-IX 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:00:36Gogolewska AnnaSłupno
201:10:15Szyszka UrszulaPKO Bank Polski


 Kategoria K-VIII 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria K-VII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:48:46Wagner Jolanta  "URSYNÓW' - 'Jola." Warszawa-Ursynów
200:57:02Gójska JustynaGKS Grodzisk
300:57:24Odolczyk JoannaKondycja


 Kategoria K-VI 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:46:51Karłowicz Anna  "Aniaaa" Kondycja
200:49:19Pododemska-Zabdyr IzabelaChylice
300:52:09Andrejew AgnieszkaZąbki
400:55:10Nowacka MałgorzataPiaseczno
500:58:46Kuprianowicz MartaMysiadło
601:07:11Kuran SylwiaPiastów
701:17:08Dejewska Vel Dej JoannaPKO Bank Polski


 Kategoria K-V 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:45:50Dryja Monika  " URSYNÓW" Obozybiegowe.pl
200:49:27Piasecka MonikaJacekBiega Running Team
300:50:19Wach MonikaJacekBiega Running Team
400:51:23Konicka DorotaWarszawa-Bemowo
500:52:23Pawłowska KatarzynaaleTEMPO
600:56:30Takakura ChikakoNiezrzeszony
700:58:47Kępińska BeataJabłonna
800:59:17Gąsowska RenataJacekBiega Running Team
901:03:00Palus MalgorzataPiaseczno


 Kategoria K-IV 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:41:20Peret Elżbieta  "eloczka" Warszawa-Powsin
200:41:26Matusik Barbara  "URSYNÓW" OTK Rzeźnik Gliwice
300:43:25Najnigier-Pierzynowska AgnieszkaPZU Sport Team
400:49:44Dettlaff PatrycjaJacekBiega Running Team
500:51:04Czamara DorotaJacekBiega Running Team
600:51:18Abulkhanova MariaWarszawa-Ursynów
700:54:04Sierpińska MagdaWarszawa-Praga Południe
800:57:17Stankiewicz AgnieszkaJózefosław
901:01:17Szokalska AleksandraWarszawa-Wilanów
1001:05:32Rajska KatarzynaWarszawa-Ursynów


 Kategoria K-III 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:38:26Łęcka AgnieszkaJacekBiega Running Team
200:41:44Sawicka AnnaJacekBiega Running Team
300:43:06Makowska OlgaAccelerate - Klub Biegacza Accenture
400:45:35Kulma KatarzynaMińsk Mazowiecki
500:46:31Sierpińska MonikaSzczególnie Dziewczyny
600:46:36Picheta MagdalenaNiezrzeszony
700:46:49Sieczko BeataAKB MORT !
800:48:14Gilecka KatarzynaWarszawa-Mokotów
900:48:46Kulis AleksandraAKB MORT !
1000:54:53Farfał MagdalenaWarszawa-Śródmieście
1101:00:56Hornatkiewicz AleksandraNiezrzeszony


 Kategoria K-II 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:51:12Chudek AgnieszkaPatałachy
200:55:54Czostków WioletaAccelerate - Klub Biegacza Accenture
301:04:51Bełtowska Vel Kamińska MartaAccelerate - Klub Biegacza Accenture
401:43:26Kuźnicka MonikaNiezrzeszony


 Kategoria K-I 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:44:40Wielądek MagdalenaKobyłka


 Kategoria XIV 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:09:05Bucholc JerzyKB ActiveSports Warszawa
201:13:41Stokowski WitoldWarszawa-Praga Północ


 Kategoria XIII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:00:54Fido JerzyKB Lechici Zielonka


 Kategoria XII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:50:38Hołowacz Tomasz  " URSYNÓW" Kondycja
200:54:32Dembiński EugeniuszHuragan KB Wołomin
301:01:49Noworyta JacekActive-Arfrosan 'Biegiem Po Zdrowie' Team
401:03:21Moszkowicz Eugeniusz  "URSYNÓW' - 'Iryda" Kondycja
501:04:19Tomasik JanuszNiezrzeszony
601:16:24Łuksza WiesławWeteran L.A.


 Kategoria XI 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:47:32Całka PawełKB ActiveSports Warszawa
200:50:33Zalewski KsaweryWarszawa
300:50:57Tokarzewski StanisławKomorów
400:52:56Staniszewski WaldemarTarchomin Wieś
501:01:15Maldis MarekNiezrzeszony
601:14:19Kuran WłodzimierzPiastów


 Kategoria X 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:42:42Piątek Bogdan  "BOP" KB Lechici Zielonka
200:43:47Dąbrowski KrzysztofAccelerate - Klub Biegacza Accenture
300:45:46Krypa JanWarszawa-Białołęka
400:46:26Baltyn StefanJAHAI Suchedniow
500:47:02Korzonkowski ZbigniewENTRE.PL Team
600:47:38Mulawa GrzegorzWarszawa-Mokotów
700:47:48Wasiliew ChristoKB Start Pułaski Warka
800:47:56Prądzyński Dariusz  "URSYNÓW' - 'Krokomierz" calidris minuta
900:49:27Balcerzak AndrzejWarszawa-Bielany
1000:50:08Makowski TadeuszWarszawa-Mokotów
1100:50:09Wawrowski JanuszACTION Warszawa
1200:51:02Przybylski BogusławWarszawa-Falenica
1300:53:10Mazurkiewicz Andrzej  "Mazurek" KB ActiveSports Warszawa
1400:53:10Pałasiewicz GrzegorzWarszawa-Ursynów
1500:54:33Krawczyk PiotrMLKS Józefovia - Józefów
1600:56:50Słaby Jerzy  "URSYNÓW" Warszawa-Ursynów
1700:57:15Biernacki AdamŁódź


 Kategoria IX 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:37:20Nowocień JacekGLKS Nadarzyn
200:40:01Grunwald WitoldMetro Warszawskie
300:40:46Magierski JerzyByledobiec Anin
400:41:12Sawczenko Andrzejkb-rebus.pl
500:42:23Rutkowski SławomirWarszawa-Bielany
600:42:53Zalewski AndrzejTeam Nutrilite
700:43:58Ziółek GrzegorzHeron Wieliszew
800:44:34Święcki Paweł  "URSYNÓW" Warszawa-Ursynów
900:45:14Kamiński StanisławNadarzyn
1000:49:57Budnicki Grzegorz  "URSYNÓW" Warszawa-Kabaty
1100:52:22Marzęcki Leszek  "Fotograf" KB ActiveSports Warszawa
1200:58:59Wosik Marek  "URSYNÓW" Warszawa-Natolin


 Kategoria VIII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:39:37Drabczyk SzymonWarszawa-Śródmieście
200:42:18Bobrowski DariuszKB Start Pułaski Warka
300:43:29Baran Zenon  "ZB" KB ActiveSports Warszawa
400:44:12Gójski MirosławGKS Grodzisk
500:44:15Wojewódzki Grzegorz  "URSYNÓW" Warszawa-Ursynów
600:46:30Olszak ZenonNiezrzeszony
700:46:34Miłosz KrzysztofZnikający Punkt
800:48:25Suwald Andrzej  "suwi" JacekBiega Running Team
900:48:26Rurka GrzegorzAni Centa.PL
1000:48:55Płochocki RyszardRun4 Ursus
1101:08:27Paluch PawełAccelerate - Klub Biegacza Accenture


 Kategoria VII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:36:46Gardener JacekJacekBiega Running Team
200:37:41Weber ThomasWBS Warszawa Polsko-Niemiecka Szkoła
300:40:21Staszewski Wojciech  "Szkielet" Kancelaria Sportowa Staszewcy
400:40:24Przybysz Krzysztof  "URSYNÓW" Art Profi Warszawa
500:41:25Polański PiotrWarszawa-Mokotów
600:43:22Wieczorek DariuszWarszawa-Wola
700:43:26Prokopiuk DariuszTim Tirimtim Tim
800:43:31Klechowski DariuszWarszawa-Mokotów
900:43:49Goleń Jan  "JanG" KB Galeria Warszawa
1000:46:18Węgliński Jacek  " URSYNÓW" Warszawa
1100:46:38Dziaczyński Mariusz  "Astronom_" Kondycja
1200:47:30Zabdyr MarcinChylice
1300:48:49Kierzek RobertKS Bednarska
1400:49:33Dubiecki MariuszTeam ASA - Biegiem po Zdrowie
1500:49:54Loska DariuszBrwinów
1600:50:40Skrzypczak JarosławKB ActiveSports Warszawa
1700:52:13Nowacki JarosławNiezrzeszony


 Kategoria VI 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:36:14Piasta Dariusz  "URSYNÓW" Warszawa-Ursynów
200:37:36Ożdżeński WojciechMakaki Run
300:39:22Knychas DarekKB Ergo
400:39:52Owsiński AndrzejAccelerate - Klub Biegacza Accenture
500:40:13Wojciechowski Michał  "URSYNÓW" KB Bossa
600:41:16Muszyński AdamNiezrzeszony
700:42:29Białas KonradWarszawa-Ursynów
800:42:46Matyskiel KrzysztofNight Runners
900:43:28Krzesak Adam  "adamkrzesak" IM2010
1000:45:00Wojtan RobertPKO Bank Polski
1100:45:09Adamczewski MarekPiaseczno
1200:45:22Golański RobertLasek Bielański Team
1300:45:25Góral TadeuszAKB MORT !
1400:45:50Danik Piotr  "URSYNÓW" Warszawa-Ursynów
1500:45:50Mikulski ArturBlue Dogs
1600:47:28Mazuruk MaciejAWAO
1700:47:30Maskiewicz ArkadiuszT-Mobile Running Team
1800:47:34Pszczółkowski JerzyWarszawa-Ursynów
1900:48:26Źródlak Marek  "runny" T-Mobile Running Team
2000:48:31Stępień KrzysztofWarszawa-Praga Południe
2100:49:01Kuciński PiotrWarszawa-Mokotów
2200:50:32Burmajster KrzysztofWarszawa-Śródmieście
2300:52:37Jankowski MichałWarszawa-Mokotów
2400:53:30De Bello Salvatoredbitalia.pl
2500:53:40Rupik PiotrWarszawa
2600:53:43Pawlak PawełObozybiegowe.pl
2700:56:32Drożdz WitoldNiezrzeszony
2800:58:49Wujec PawełWarszawa-Natolin


 Kategoria V 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:37:36Mossop AndrewWarsaw International Triathlon Club
200:37:52Jankowski Andrzej  "URSYNÓW" Kondycja
300:38:00Pazdan Mateusz  "URSYNÓW" Niezrzeszony
400:38:38Wyszyński Bernard  "URSYNÓW' - 'Benek_78" KB ActiveSports Warszawa
500:38:42Hołowacz KrzysztofKondycja
600:38:50Troniarz PawelDzikie_Dziki
700:39:18Kołdys ŁukaszWarszawa
800:39:24Myszkowski SebastianNiezrzeszony
900:41:30Troniarz MarcinDzikie_Dziki
1000:42:25Seferyniak JacekPKO Bank Polski
1100:42:43Szumielewicz WojciechDB Marathon Team
1200:42:47Wasilewski Dominik  "WrednyFrankie" ENTRE.PL Team
1300:42:49Garbat RafałWarszawa-Wilanów
1400:42:52Borowiecki SzymonAccelerate - Klub Biegacza Accenture
1500:43:46Arak TomaszPiaseczno
1600:43:48Skwirut Michał  "mksmdk" Metro Warszawskie
1700:44:02Fedorowicz ŁukaszWarszawa-Praga Północ
1800:44:56Ostrowski MarekPZU Sport Team
1900:45:52Grzana TomaszNieprzemakalni Warszawa
2000:46:00Del Rio JorgeWarsaw International Triathlon Club
2100:46:03Kulak KlaudiuszBryk
2200:46:32Dragan RadosławPKO Bank Polski
2300:47:06Lubelski MarcinMińsk Mazowiecki
2400:47:55Osiński MichałTruskaw
2500:49:08Najmóła SławomirWarszawa-Ursynów
2600:49:14Józwik RobertWarszawa-Saska Kępa
2700:49:14Pietrzakowski RafalVege Runners
2800:49:42Siubczyński ŁukaszPKO Bank Polski
2900:50:20Oziębło MarcinWulkany Miłości
3000:51:42Poręba PawełTrainhard.PL
3100:58:09Pawłowski BartłomiejWMT
3201:01:17Grudniewski Cezary  "URSYNÓW" Warszawa-Ursynów


 Kategoria IV 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:32:04Nożyński DariuszNiezrzeszony
200:32:28Jabłoński ArturDream Run
300:34:38Gromek RadosławUKS GEPARD
400:37:08Serwiński RadekJacekBiega Running Team
500:38:11Dettlaff MariuszJacekBiega Running Team
600:38:33Kwiatek TomaszAKB MORT !
700:39:18Mądrach Piotr  "SzYcHa" JacekBiega Running Team
800:39:49Petrów DawidJacekBiega Running Team
900:39:53Piędel MichałAKB MORT !
1000:40:05Wiechecki TomaszDziałamy Działamy
1100:40:51Czachor MarekWulkany Miłości
1200:41:01Czyżkowski RafałWTT Warszawa
1300:41:30Lipowski MarcinJacekBiega Running Team
1400:41:30Skrzydło JarosławWarszawa-Natolin
1500:42:26Kisielewski KrzysztofNadleśnictwo Dwukoły
1600:43:13Olejnik BartłomiejNiezrzeszony
1700:44:00Hołtyn FilipWarszawa
1800:44:12Grabowski Błażej  "URSYNÓW" JacekBiega Running Team
1900:44:13Łastowski TomaszWarszawa-Kabaty
2000:44:47Więcek ŁukaszWarszawa-Wilanów
2100:44:51Truszczyński RadosławBiskupiec
2200:46:10Kowal KonradNiezrzeszony
2300:47:14Mukoid MichałWarszawa-Kabaty
2400:47:21Sobipan IreneuszObozybiegowe.pl
2500:49:11Findeisen StanisławWertep Run
2600:50:06Sekuła JerzyJózefów
2700:50:21Majer JakubWarszawa-Imielin
2800:51:25Chojnacki KrystianWarka
2900:51:56Solecki WojciechWarszawa
3000:54:00Sidwiński MarcinWarszawa-Praga Północ
3100:54:50Szelka JakubWarszawa-Mokotów
3200:55:39Firląg ArkadiuszPKO Bank Polski
3300:55:51Podgórski PawełNiezrzeszony
3400:56:19Hornatkiewicz WaldemarWarszawa


 Kategoria III 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:35:03Budnicki RafałAKB MORT !
200:38:07Opała PrzemysławAKS Polonia Warszawa
300:38:55Selke RadosławAKB MORT !
400:39:17Gałuszka FilipKS Rosomak
500:40:04Sprengel PiotrNiezrzeszony
600:42:41Pawluczyk AdamPKO Bank Polski
700:43:11Kuczyński ŁukaszOstrów Mazowiecki
800:43:39Starzyk MichałWarszawa-Mokotów
900:43:59Kunicki AdamEDC Runners
1000:44:10Górski JanKubuś Puchatek
1100:44:43Szymański PawełAZS AON Warszawa
1200:44:59Bogusz SebastianWarszawa-Praga Północ
1300:45:21Cichacki SylwesterAKB MORT !
1400:45:38Grycz DarekTwierdza Modlin
1500:47:19Keller PawełWarszawa-Targówek
1600:48:56Radzki AdamBenefit Systems
1700:49:41Genechko VitaliyWarszawa-Ursynów
1800:50:06Sekuła JarosławJózefów
1900:51:20Wójcik KamilPKO Bank Polski
2000:53:58Chojnacki ŁukaszWarka
2100:54:32Winnicki ŁukaszWarszawa-Praga Północ
2200:55:06Werman Tomaszroadzmarathon.pl
2301:03:59Stachlewski TomaszNiezrzeszony
2401:43:26Kielczyk RadosławKobyłka
2501:44:40Struciński MariuszKobyłka


 Kategoria II 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:32:55Wasiewicz KrzysztofKondycja
200:37:18Tkaczyk Adam  "URSYNÓW" Warszawa
300:42:12Skibiński MarekWarszawa-Bielany
400:42:34Klepacz KrzysztofGrodzisk Mazowiecki
500:49:53Czumaj PrzemysławPatałachy


 Kategoria I 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:34:14Osełka PrzemysławENTRE.PL Team
200:42:27Stolarz AdamWarszawa-Bemowo