GRAND PRIX Warszawy
2017
Zawodnicy
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2017-10-21
  7. 2017-10-07
  6. 2017-09-16
  5. 2017-09-02
  4. 2017-04-29
  3. 2017-04-08
  2. 2017-03-11
  1. 2017-02-04

2016
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2016-10-15
  7. 2016-10-01
  6. 2016-09-17
  5. 2016-09-03
  4. 2016-04-16
  3. 2016-03-19
  2. 2016-03-05
  1. 2016-02-13

2015
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2015-10-17
  7. 2015-10-03
  6. 2015-09-19
  5. 2015-06-20
  4. 2015-04-18
  3. 2015-03-21
  2. 2015-03-07
  1. 2015-02-14

2014
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2014-11-08
  8. 2014-10-18
  7. 2014-10-04
  6. 2014-09-13
  5. 2014-06-07
  4. 2014-04-27
  3. 2014-03-22
  2. 2014-03-08
  1. 2014-02-08

2013
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2013-11-09
  8. 2013-10-19
  7. 2013-10-05
  6. 2013-09-14
  5. 2013-06-22
  4. 2013-04-27
  3. 2013-03-16
  2. 2013-03-02
  1. 2013-02-16

2012
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2012-10-27*
  8. 2012-10-20
  7. 2012-10-06
  6. 2012-09-15
  5. 2012-06-16
  4. 2012-04-28
  3. 2012-03-31
  2. 2012-03-10
  1. 2012-02-11

2011
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2011-11-05
  8. 2011-10-22
  7. 2011-10-01
  6. 2011-09-17
  5. 2011-09-03
  4. 2011-06-11
  3. 2011-04-09
  2. 2011-03-12
  1. 2011-02-05

2010
Generalka
 wyniki zawodów:
  10. 2010-10-16
  9. 2010-10-09
  8. 2010-10-02
  7. 2010-08-31
  6. 2010-06-22
  5. 2010-06-15
  4. 2010-05-06
  3. 2010-04-10
  2. 2010-03-06
  1. 2010-02-20

2009
 wyniki zawodów:
  10. 2009-10-17
  9. 2009-10-03
  8. 2009-09-19
  7. 2009-09-01
  6. 2009-06-23
  5. 2009-06-09
  4. 2009-05-26
  3. 2009-04-04
  2. 2009-03-07
  1. 2009-02-07

2008
 wyniki zawodów:
  10. 2008-10-18
  9. 2008-09-13
  8. 2008-09-02
  7. 2008-05-27
  6. 2008-05-13
  5. 2008-04-26
  4. 2008-04-05
  3. 2008-03-08
  2. 2008-02-09
  1. 2007-10-20

2007
Generalka
 wyniki zawodów:
  6. 2007-09-15
  5. 2007-06-05
  4. 2007-05-22
  3. 2007-04-17
  2. 2007-03-31
  1. 2007-03-10

2006
 wyniki zawodów:
  6. 2006-09-30
  5. 2006-06-06
  4. 2006-05-23
  3. 2006-04-18
  2. 2006-04-01
  1. 2006-03-04

2005
 wyniki zawodów:
  6. 2005-06-23
  5. 2005-06-07
  4. 2005-05-17
  3. 2005-04-19
  2. 2005-04-02
  1. 2005-03-05

2004
 wyniki zawodów:
  6. 2004-09-14
  5. 2004-06-22
  4. 2004-06-08
  3. 2004-05-11
  2. 2004-04-06
  1. 2004-03-06


GRAND PRIX WARSZAWY 2013
Wstępna, nieoficjalna klasyfikacja po 9 biegach na dystansie 10 km

ostatnia modyfikacja:2013-11-12 19:53:58


punktacja generalna kobiet

PozycjaSumaStartyZawodnikKlub
17007Zielińska EmiliaKB ActiveSports Warszawa
26527Peret ElżbietaWarszawa-Powsin
36347Mikołajczyk MartaKB Start Pułaski Warka
45907Opowicz MarzenaKB ActiveSports Warszawa
55847Pławiak AnnaJacekBiega Running Team
65786Cibicka JoannaNiezrzeszony
75487Wagner JolantaWarszawa-Ursynów
85408Stefańska KatarzynaNiezrzeszony
95207Świstak AnnaKB Jogger Nowy Dwór Maz.
104627Kossakowska KatarzynaWarszawa-Ursynów
114387Pawłowska KatarzynaaleTEMPO
124288Odolczyk JoannaKondycja
..4289Wilk EwaKS Bednarska
144265Najnigier AgnieszkaWarszawa
154165Naumiuk AnnaJacekBiega Running Team
163665Czamara DorotaJacekBiega Running Team
173427Kieszek AgnieszkaENTRE.PL Team
183384Makowska OlgaAccelerate - Klub Biegacza Accenture
193205Krajewska-Suskiewicz MagdaObozybiegowe.pl
203186Gliniewicz AleksandraKB ActiveSports Warszawa
213164Czekaj JustynaJacekBiega Running Team
223067Kowalczyk JustynaJacekBiega Running Team
233005Matuszewicz EwaKondycja
242885Dąbrowska AleksandraAKB MORT !
252705Pacek AgnieszkaGrodzisk Mazowiecki
..2703Sulik AgnieszkaDead On Arrival
272664Wilk KalinaKS Bednarska
282583Liśkiewicz SylwiaLisia
292543Szczypczyńska AnnaJacekBiega Running Team
302487Zgliczyńska DanutaWarszawa-Praga Północ
312387Budziszewska MarlenaWarszawa-Bielany
..2385Wiraszka BarbaraNiezrzeszony
332188Majer BogusławaWarszawa-Imielin
342163Wach MonikaJacekBiega Running Team
351962Łęcka AgnieszkaJacekBiega Running Team
..1962Pawłowska-Pojawa AnnaByledobiec Anin
..1967Żywek TeresaNiezrzeszony
381943Lipowska BlankaAKB MORT !
391923Dziewulska AleksandraAKB MORT !
401882Łyjak OlgaJacekBiega Running Team
411862Bielińska AnnaACTION Warszawa
421843Nowocin MagdalenaBiegam Bo Lubię
..1848Polak TeresaKB ActiveSports Warszawa
441823Parczewska MartaTeam Kaczuchy
451642Sosnowska AleksandraJacekBiega Running Team
461622Świercz IwonaByledobiec Anin
471606Hornatkiewicz AleksandraNiezrzeszony
481563Frączyk KatarzynaParker Hannifin Runners
491502Kondeja MagdalenaWarszawa-Bielany
501482Skultecka JoannaAKB MORT !
511289Kowalska KatarzynaWarszawa
521243Dobkowska AnnaKB GALERIA Warszawa
531223Lenarska-majchrzak AgataWarszawa-Wawer
541148Gogolewska AnnaSłupno
..1142Torrijos Silva LauraWarszawa-Wola
561123Wójcik DorotaLublin
571042Szokalska UrszulaKlub Filipka
581004Kuhn GabrielaNiezrzeszony
59981Madahay FarrahWarsaw International Triathlon Club
..981Pisarek EwelinaWarszawa
61961Artyszuk MonikaJacekBiega Running Team
..962Budkiewicz-feluch DonataWarszawa
63941Biskupska MagdalenaJacekBiega Running Team
..942Kołodziejczak MałgorzataNiezrzeszony
..946Zabłocka MałgorzataWarszawa
..941Zatońska AnnaKS Bednarska
67921Kotecka JulitaAKL Ursynów
..921Palka JoannaBoot Camp Polska
69861Napiorkowska Iwona„Wspólna Droga” United Way Polska
..864Teichert MariaKB ActiveSports Warszawa
71841Paszczak AlicjaKlub Wysokogórski Warszawa
..842Sulej AnnaNiezrzeszony
73821Madziarska MonikaKB ActiveSports Warszawa
..821Selmowicz EmiliaNiezrzeszony
75782Dąbrowska LenaFitBack.pl
..782Lewandowska KarolinaJacekBiega Running Team
..781Sieczko BeataWarszawa
..781Siwczuk AleksandraOlsztyn
79763Godycka-Gorzelak BeataKTE TRAMP Warszawa
..761Pabin AdriannaWarszawa-Wola
81748Kołakowska-Starzyk HannaNiezrzeszony
..745Krawczyńska TinaRadziejowice
83721Zaśko RenataLegionowo
84701Andrejew AgnieszkaNiezrzeszony
..701Hałasa JoannaIntersport
..709Rawska ElżbietaKB ActiveSports Warszawa
87681Denisiewicz MalwinaKondycja
..681Mądzik AleksandraPLAY
..686Skuza AleksandraAKB MORT !
90661Rutkowska MałgorzataWarszawa-Żoliborz
91647Gąsowska RenataObozybiegowe.pl
..641Harasiewicz JoannaWarszawa
..641Kruczkowska CelinaŁebski Klub Żeglarski
94601Miąsek OlaWarszawa-Rembertów
..603Wiśniewska KatarzynaIndywidualistka
96581Jarosz-piwońska AldonaGóra Kalwaria
..582Maliszewska AnetaSportgas PGNiGo!
..581Wnorowska IwonaRed8 Team
99568Borowska MagdalenaWarszawa-Powiśle
..561Skucha KasiaWarszawa
..565Strachocka AnnaŻoliborz Biega
..561Wójcik BeataKondycja
103541Jarco OlgaPTB
..541Tyrowicz Agatatreningbiegacza.pl
..541Zawadzka MajaKondycja
106521Drozdowska AnnaAKB MORT !
..521Duber-Stachurska KatarzynaWarszawa-Mokotów
..521Jankowska AgnieszkaKondycja
..522Sudwoj-Nogalska KarolinaWarszawa
..522Szwad MartynaGapmont Running Team
..521Zawada AnnaWarszawa
112502Charmuszko MonikaWarszawa
..501Kowalska MagdalenaPGWB
..501Płoska IwonaWarszawa-Bielany
115481Stańczuk MartaOlsztyn
116461Malicka PatrycjaWarszawa-Wilanów
117443Grabowska RenataaleTEMPO
..441Hangiel UrszulaWarszawa
..441Janowska KatarzynaaleTEMPO
..441Kordacka AgnieszkaWarszawa
121421Godzimirska ElizaHJ Heinz Polska SA
..421Kasprzyszak DorotaZielona Góra
..428Stawicka JadwigaPark Zdrojowy Konstancin
124401Tokarska MichalinaNowa Iwiczna
125381Moldovenu CristinaWarsaw International Triathlon Club
126361Świetlik AgnieszkaOpole
127343Butkiewicz MałgorzataKB GALERIA Warszawa
..341Karpa KatarzynaKW Warszawa
..341Kulbicka EwaWarszawa-Bemowo
..342Takakura ChikakoNiezrzeszony
131321Matejek OlaAZS UMB Białystok
..321Sulej EwaWarszawa
..321Świerczyńska KatarzynaWarszawa
134301Prusinowska TamaraNiezrzeszony
135281Biesaga MirosławaWarszawa-Żoliborz
..281Kopertowska-latoszek AgnieszkaNiezrzeszony
..281Machowska MonikaInter Europol Piekarnia Szwajcarska
138261Koma AnnaWarszawa-Mokotów
..261Rzeszutko MałgorzataWarszawa-Kabaty
..261Sójka MałgorzataNiezrzeszony
141241Pasik MonikaWarszawa-Wola
..241Pavillet DorotaNiezrzeszony
143221Bork IdaWarszawa-Kabaty
..221Gradkowska MałgorzataBrwinów
..221Herbst IzabelaWarszawa-Mokotów
..221Iwanowicz ZuzannaWarszawa-Mokotów
..221Jamroz KatarzynaWarszawa-Kabaty
148201Bienko Małgorzata„Wspólna Droga” United Way Polska
..201Khodzinska AlinaKS Raszyn
..202Little VirginieNiezrzeszony
151181Brzezinska ArlettaRącze Pomrowy
..181Lipnicka Katarzynaostróda
153161Matys GrażynaNiezrzeszony
..161Pyrowicz PaulinaWarszawa
..162Szejko MartaRoche Runners
156141Aparicio CristinaNiezrzeszony
..141Czarnecka BeataRun Lusia Run
..141Czichon MagdalenaWarszawa-Praga Południe
159122Jurewicz JoannaKB GALERIA Warszawa
..121Matczuk EwaWarszawa-Bemowo
..124Otto TeresaHarley Davidson
..121Skrzypek ElżbietaNiezrzeszony
163101Lasota Edyta„Wspólna Droga” United Way Polska
..101Markivska IrynaNiezrzeszony
..104Mierkiewicz BernadettaWarszawa-Okęcie
..101Witkowska EvelinAKB MORT !
16781Pruś KatarzynaWarszawa-Gocław
16861Blaszczyk EwaT-Mobile Running Team
..61Grenda MagdalenaNiezrzeszony
..61Jarco AleksandraPTB
..62Księżak JolantaWarszawa
17241Sawa Annabazgroszyt.pl
..41Szymańska PaulinaNiezrzeszony
17421Leszczyńska AleksandraNiezrzeszony



punktacja generalna mężczyzn

PozycjaSumaStartyZawodnikKlub
16987Jabłoński ArturJacekBiega Running Team
26907Polak SebastianKB ActiveSports Warszawa
..6907Wasiewicz KrzysztofKondycja
46627Kurek ŁukaszKB ActiveSports Warszawa
56519Roszkowski Tomasz MichałWarszawa-Natolin
66497Król DariuszSklep Spożywczy B.Król
76438Budnicki RafałAKB MORT !
86317Gardener JacekJacekBiega Running Team
96187Wyszyński BernardKB ActiveSports Warszawa
106099Drabczyk SzymonWarszawa-Śródmieście
..6097Nowocień JacekGLKS Nadarzyn
126088Opała PrzemysławAKS Polonia Warszawa
135618Kwiatek TomaszAKB MORT !
145389Mądrach PiotrJacekBiega Running Team
155337Cichacki SylwesterAKB MORT !
165167Magierski JerzyByledobiec Anin
175128Ożdżeński WojciechMakaki Run
185099Piędel MichałAKB MORT !
195006Mossop AndrewWarsaw International Triathlon Club
204977Jankowski AndrzejKondycja
214939Knychas DariuszKB ERGO
224927Gałuszka FilipRosomak Warszawa
234848Owsiński AndrzejAccelerate - Klub Biegacza Accenture
244798Białogrodzki LeszekBracia 'B'
254728Grunwald WitoldMetro Warszawskie
264708Ochman PiotrKB Jogger Nowy Dwór Maz.
274607Góral TadeuszAKB MORT !
..4608Troniarz PawelDzikie_Dziki
294538Szczepaniuk Jarosławkb-rebus.pl
304316Osełka PrzemysławKondycja
314169Sawczenko Andrzejkb-rebus.pl
323947Frączyk PiotrNowa Iwiczna
333827Kasiński GrzegorzNiezrzeszony
343758Garbat RafałWarszawa-Wilanów
..3754Jendrych MarekJacekBiega Running Team
363687Selke RadosławAKB MORT !
373679Muzyka MichałAKB MORT !
383657Dąbrowski KrzysztofAccelerate - Klub Biegacza Accenture
393557Polański PiotrWarszawa-Mokotów
403395Kłósek TomaszJacekBiega Running Team
413338Troniarz MarcinDzikie_Dziki
423067Koćwin PiotrCzęstochowa
..3067Nadrowski PiotrKondycja
442987Białogrodzki SylwesterZalesie Górne
452933Blados TomaszJacekBiega Running Team
462925Popis PiotrAKB MORT !
472866Basis MarcinNiezrzeszony
482697Latoszek RafałWarszawa
492675Doroszuk CezaryAKB MORT !
502468Kurzawa SławomirWarszawa-Ursynów
512443Kącki PawełKB ActiveSports Warszawa
522424Stachura MarcinKB ActiveSports Warszawa
532383Lipowski MarcinJacekBiega Running Team
..2383Terpai DmytroUNTS Warszawa
552363Świerczewski DariuszWarszawa-Bielany
562287Piątek BogdanKB Lechici Zielonka
572154Koper Adekadekgoldfoto.com
582093Hołowacz KrzysztofKondycja
592083Lengiewicz JakubOTK Rzeźnik Gliwice
602075Piekarski ŁukaszWarszawa
612002Nowak JakubPref. Bet. Śniadowo
621962Buś SzymonLKS Ostromecko
..1968Korzonkowski ZbigniewENTRE.PL Team
641932Artyszuk KamilWARSZAWIAKY
..1937Przybysz KrzysztofArt Profi Warszawa
661922Lipiec TomaszByledobiec Anin
671898Pazdan MateuszNiezrzeszony
681842Wiącek MarcinByledobiec Anin
691802Wąsowski MichałAZS AON Warszawa
701796Klepacz KrzysztofGrodzisk Mazowiecki
..1794Rustecki MariuszWarszawa-Śródmieście
721772Serwiński RadekJacekBiega Running Team
..1773Zych JarosławWarszawa
741762Wesołowski IreneuszAZS-AWF Warszawa
751693Jakimowicz MikołajNiezrzeszony
761652Piasta DaruiszWarszawa-Ursynów
771647Krypa JanWarszawa-Białołęka
781622Wilk WojciechKS Bednarska
791612Weber ThomasWBS Warszawa Polsko-Niemiecka Szkoła
801602Domański BartłomiejPiaseczno
811592Feluch KrzysztofWarszawa
..1592Kobierski PiotrUKA.PL
831582Furgo GrzegorzWarszawa
841572Domański MichałByledobiec Anin
851562Lasecki MariuszKarczew
..1563Piasecki RafałJacekBiega Running Team
871542Kalinowski KrystianJacekBiega Running Team
881504Wiatr MichałSofttutor
891432Roccheggiani PierlucaItalia
901416Świercz JacekByledobiec Anin
911372Oworuszko JaroslawLeasePlan Running Team
921342Anders DanielMazowsze Warszawa
931313Trawkowski PawełWarszawa-Pyry
941292Colombo LucaAccelerate - Klub Biegacza Accenture
951284Czachor MarekWulkany Miłości
961252Kupidura PrzemysławAZS Politechnika Warszawska
971217Bugajski AdamPolanie
981132Czyżkowski RafałWTT Warszawa
991114Żmuda MichałDzikie_Dziki
..1114Żywek Maciejtripower.pl
1011103Petrów DawidJacekBiega Running Team
1021095Turzyński PiotrKondycja
..1099Wojewódzki GrzegorzWarszawa-Ursynów
1041082Skarżyński TomaszWarszawa-Gocław
1051056Mika TomaszWarszawa-Śródmieście
1061047Stolarz AdamWarszawa-Bemowo
1071002Całka BartłomiejPilawa
108983Golański RobertLasek Bielański Team
..981Parfianowicz PiotrUNTS Warszawa
..981Pavelko AndreyRC BNC
111973Pirek MariuszAccelerate - Klub Biegacza Accenture
112961Wołowczyk KrzysztofUNTS Warszawa
113951Bieliński PiotrACTION Warszawa
..951Karasek JakubNiezrzeszony
..952Kwaśniewski AdamFundacja KIM
..951Mazurek MariuszTriathlon Kalisz
..951Pudełko JakubKondycja
..951Zając RobertOrange Polska
..951Żurawski MichałENTRE.PL Team
120941Krauze KamilWołomin
..941Łyżwiński TomaszCabatiensis Bellator
122931Jagiełło DominikWarszawa
..933Kaczmarski RobertAKB MORT !
..938Wieczorek DariuszWarszawa-Wola
125921Belowski ŁukaszKW Warszawa
..922Bibik AndrijWarsaw International Triathlon Club
..921Grzybowski MariuszKobyłka
128911Sychowicz ŁukaszNiezrzeszony
129901Kruszyński GrzegorzPruszków
..903Pokrzywnicki TomaszLegionowo
..901Rajzer KrzysztofENTRE.PL Team
132895Jac AdamNiezrzeszony
133883Delabarre FabriceUSM Malakoff
..885Zalewski MarcinCanor Anticus
135871Juszczak MichałVIRTU Sp. z o.o. Sp. k
..871Stefański StefanKB WPionie.pl
137861Łyp MieszkoKS AGROS Zamość
..862Wiśniewski Paweł12tri.pl
139847Forycki MariuszPiaseczno
..842Kobiałka JakubAKB MORT !
..841Piotrowski AndrzejWarszawa-Mokotów
142831Gola ŁukaszWarszawa-Międzylesie
..837Kulak KlaudiuszBryk
..831Włodarski JarosławDecathlon
145811Sikora GrzegorzWarszawa-Ursynów
146801Staszewski WojciechKancelaria Sportowa Staszewcy
147791Dukała PiotrDecathlon Okęcie
..791Okrasa Maciejsuedeandmesh.com
149784Ślusarczyk BogumiłAccelerate - Klub Biegacza Accenture
150771Polak WojciechKuźnia Triathlonu
..771Pszczółkowski ArturMaratonyPolskie.pl TEAM
152764Piasecki TomaszOTK Rzeźnik Gliwice
..761Rutkowski MichalWarszawa
154751Błażejczyk PawełAkademia Obrony Narodowej
..751Misztal ŁukaszKondycja
..751Piotrowski AndrzejENTRE.PL Team
..752Wieliczko KrzysztofZamość
158741Rogóż GrzegorzRandonneurs Polska
159731Giulio MartinAsd polisportiva pedaggio castiglione
..731Sikora KrzysztofNiezrzeszony
161722Małkiewicz PawełWarszawa-Gocław
162711Biały PawełSKB Kraśnik
..712Muszyński AdamNiezrzeszony
..711Zmorzyński JakubaleTEMPO
165701Długosielski PiotrEndomondo
..701Kred HubertKB.im.Piotra Sękowskiego w Płońsku
167691Kotlarz PawełByledobiec Anin
168681Bąk Jarekkb-rebus.pl
..689Budnicki GrzegorzWarszawa-Kabaty
..684Cibicki TomaszŻabieniec
..682Zienkiewicz AndrzejBielawa
172677Brzozowski AndrzejWarszawa
..672Domagała JarosławBiegam Bo Lubię
..671Konrad ArturVIRTU Sp. z o.o. Sp. k
175661Dzidowski AleksanderVIRTU Sp. z o.o. Sp. k
..661Kostera KrzysztofWMLKS Nadodrze Powodowo
..662Sadalski ŁukaszPruszków
178652Glonek MarcinPruszków
..651Gwizdała CezaryKuźnia Triathlonu
..654Powroźnik GrzegorzWarszawa
..651Serocki PiotrMarki 77ERS
182641Ziemiński KarolSKB Kraśnik
183631Myszkowski SebastianNiezrzeszony
184621Buśko HubertNiezrzeszony
..624Opałczyński ZbigniewWarszawa
186611Kostecki KrzysztofWarszawa-Saska Kępa
..611Król DariuszAccelerate - Klub Biegacza Accenture
188601Makarewicz MichałDrżym Team
..601Michałowski DawidNiezrzeszony
190591Nowak TomaszKuźnia Triathlonu
..591Nowakowski JacekWarszawa-Ursynów
192581Smolarczyk TomaszIntersport
..581Talaga MarekNiezrzeszony
194562Głuszak GrzegorzWarszawa-Ursynów
..562Kisieliński RadosławWarszawa
..563Szachna PiotrWarszawa-Targówek
197551Kalinowski PawełCarolina Medical Center
..554Pieniążek LeszekBiegam Bo Lubię
..551Stanicki MateuszTrinergy / xTRI.pl
200541Batory StefanTak JakChcesz.PL
..541Dąbtowski MariuszNiezrzeszony
..541Nowacki MateuszOGKS Brzeg Oława
..541Ryżko DominikWarszawa-Ursynów
..541Stykowski SławomirArt Profi Warszawa
..541Syczuk MarekWarszawa-Mokotów
206531Dąbrowski PawełWarszawa-Ursynów
..532Seferyniak JacekWarszawa-Mokotów
..531Węcławek DariuszGolub-Dobrzyń
..532Zachoszcz MaciejBiegiem Przez Świat
210524Adamczyk PrzemysławWarszawa-Kabaty
..527Bogusz SebastianWarszawa Praga-Północ
..524Reszke MichałSpartanie Dzieciom
213511Gondek AndrzejKlub Maratończyka Adamed
..511Omilion SławomirWarsaw Red Devils
215502Sudnik IgorIgorSudnik.pl
..503Wąsiński JanKS Bednarska
217491Kozłowski KamilLider Winnica
218484Bielec TomaszFiltrowa
..483Fedorowicz ŁukaszWarszawa-Praga Północ
..481Połaski Dariuszkb-rebus.pl
221471Paparo RiccardoItalia
222463Gorlewski KarolSFC Aspołeczni
..461Kulis GrzegorzAKB MORT !
..462Pękala LeszekNiezrzeszony
..461Rzeszutko RafałUNIQA Warszawa
..461Timofiejuk PawełNight Runners
227451Berdychowski ZygmuntGrupa Biegowa Sądeczanin
..454Czarnota PiotrWarszawa-Targówek
..451Lewandowski BartłomiejLewi
230441Czop CyprianOMI Kijów
..441Dubis PrzemysławWarszawa
..442Krzesak AdamIM2010
..447Olesiak GrzegorzWarszawa-Bielany
..442Pojawa TomaszByledobiec Anin
..441Zawada MichałKB Ergo
..441Żurko TomaszSulejówek
237431Nojszewski KazimierzKondycja
..433Siergiej MarcinBielsko-Biała
239421Danek BartłomiejWTT/Trinergy
..421Strzeżysz PiotrKS Bednarska
241411Daniluk KarolFDNT Running Team
..411Krajewski MariuszWarszawa-Bielany
..412Pisarski ŁukaszWarszawa-Mokotów
..411Skwirut MichałMetro Warszawskie
245402Buszkowski JanuszWarszawa-Kabaty
..407Dembiński EugeniuszHuragan KB Wołomin
..403Święcki PawełWarszawa-Ursynów
248391Leszczyński BartoszWarszawa-Powiśle
..391Matczuk MarekWarszawa-Bemowo
250373Rykowski AdamWarszawa-Mokotów
251361Karwicki TomaszNiezrzeszony
..363Kolenda MariuszKobyłka
..362Kozakiewicz RyszardWarszawa
..361Krakowiak PawełOtwock
..368Wójcik RobertNiezrzeszony
256353Źródlak MarekT-Mobile Running Team
257341Goleń JanKB GALERIA Warszawa
..341Kazmierczak PiotrNiezrzeszony
259331Drozd MichałCederroth
..339Jasik PiotrWarszawa-Wesoła
261321Cisek MirosławKB GALERIA Warszawa
..321Gaspersich MarkWarsaw International Triathlon Club
..321Krużewski BartoszNiezrzeszony
..323Mikulski JacekBiegam Bo Lubię
265311Ferenc ErykKętrzyn
..313Krówczyński KarolWarszawa-Gocław
..314Matuszewski MaksymilianWarszawa-Ursus
..311Pietrzak MichałWarszawa-Śródmieście
..311Rybkowski GrzegorzBiegamy z Ochotą
270301Bułyk JacekWarszawa-Białołęka
..301Kwitowski PiotrObozybiegowe.pl
..303Płonkowski TomaszWarszawa-Białołęka
..301Rocha MarceloJundiai
..301Terczyński Paweł12tri.pl
..302Zawadzki KamilWarszawa-Bielany
276299Baran ZenonKB ActiveSports Warszawa
..294Grzeszak RafałGrodzisk Mazowiecki
..291Nosol TomaszJacekBiega Running Team
..291Patoła MaciejIwonicz-Zdrój
280283Czajkowski MarekWarszawa-Żoliborz
..281Janiga RobertWarszawa-Włochy
..282Snarski BogdanCZEREMCHA
..281Wojciechowski MichałKB Bossa
284271Churski SzymonSCS Muślibórz
..272Keller PawełWarszawa-Targówek
..271Paszczak ArturKonstancin-Jeziorna
..273Zając AdamWarszawa-Bielany
288261Trzeciak MaciejWarszawa-Żoliborz
289256Cisowski MaciejKozienice
..251Idziak JózefHJ Heinz Polska SA
..251Szymański PawełAZS AON Warszawa
292246Nartowski JanJózefosław
293231Krawczyk TomaszWarszawa-Ursynów
..232Leśniewski MichałSpartanie Dzieciom
..231Witkowski PawełNiezrzeszony
..231Zieliński ZbigniewWarszawa-Wawer
297221Dzikowski BartoszMKS Axel Toruń
298217Wawrowski JanuszACTION Warszawa
299203Hołtyn FilipWarszawa
..201Kasprzyk KrzysztofLasek Bielański Team
..207Pietroń MirosławWojskowa Sekcja Biegowa 'Cytadela'
..201Rębiś TomaszKondycja
..202Wielogórka PiotrByledobiec Anin
304191Bajorek PawełReckitt Benckiser
..192Górski JanKubuś Puchatek
..192Nowakowski SławomirHipolitów
307182Pisarski ArturWarszawa-Praga Południe
308171Białokozowicz PrzemysławWarszawa-Bielany
..172Kuczyński PiotrWarszawa-Białołęka
..171Moczydłowski BartoszWarszawa-Mokotów
..175Olszak ZenonNiezrzeszony
312161Baniakowski MichałBiegacz Cegłów
..162Borowiecki SzymonWarszawa
..163Grzegorczyk WojciechKondycja
315151Górski TomaszOstrołęka
..151Gregorkiewicz FranekMagda Klima
..157Kamiński StanisławNadarzyn
..156Kurpiński WaldemarWarszawa-Bielany
..158Miłosz KrzysztofZnikający Punkt
..159Nowakowski MariuszŻoliborz Biega
321141Gołębiewski TadeuszAktywny Relax
..141Janeczek AdamWarszawa
..142Kołdys ŁukaszWarszawa
..141Świętochowski KarolAktywny Relaks Wołomin
..144Warciak GrzegorzNiezrzeszony
326137Sroczyński LucjanWarszawa-Bródno
327121Kijowski FilipBednarzówka.pl
..124Letkowski DariuszGapmont Running Team
..124Mikulski ArturBlue Dog
330118Węgliński JacekWarszawa
331102Mościcki RadosławKB GALERIA Warszawa
..101Olędzki JacekKonstancin-Jeziorna
..103Suwald AndrzejJacekBiega Running Team
..101Tomza MichalQChL
33591Bednarz MateuszBednarzówka.pl
..91Giez MarcinWarszawa-Kabaty
..91Herbik MarcinWarszawa-Wawer
..93Piękos PiotrWarszawa-Saska Kępa
33981Bogusz LutosławMikrus YOLO Kenji Running Team
..89Rasztawicki LeszekWarszawa
..81Stachowicz JacekNiezrzeszony
..81Szerszenowicz GrzegorzNiezrzeszony
..81Więcek ŁukaszWarszawa-Wilanów
34471Krempa MichałNiezrzeszony
..73Lipiński DanielPilec
..71Nowakowski RafałRun Lusia Run
..71Rybak GrzegorzLas Kabacki
34861Epelbaum DariuszT-Mobile Running Team
..61Marciniszyn GrzegorzAKB MORT !
..61Moryc MateuszNiezrzeszony
35151Kurek PiotrMilanówek
..53Pierzak OlafAmok Team
..51Pikor DamianUKS Żoliborz
35441Erenc FilipWarszawa
..41Kaprzyk GrzegorzWarszawa-Ursus
..44Mazurczyk ZbigniewWTT Warszawa
..41Nowacki PiotrEko Napędy
35831Drabikowski MichałOTK Rzeźnik Gliwice
..32Majdan ŁukaszSpartanie Dzieciom
..31Merchelski PiotrNiezrzeszony
36121Bieńko AdamDeloitte Adventure Team
..25Maskiewicz ArkadiuszT-Mobile Running Team
36312Chabrowski MarcinWarszawa-Sadyba
..11Gąsowski PiotrNSP 97
..11Obluski Piotr„Wspólna Droga” United Way Polska
..17Spiewak MaciejWarszawa-Mokotów
..11Stokowski MichałKB Arturówek Łódź





Klasyfikacja kategoriami wiekowymi


  Kategoria K-XI 
PozSumastartyNazwisko i imię2013-02-162013-03-022013-03-162013-04-272013-06-222013-09-142013-10-052013-10-192013-11-09 
13507Mikołajczyk Marta
00:46:02(50)
00:48:54(50)
00:46:10(50)
 
 
00:43:41(50)
00:43:34(50)
00:44:12(50)
00:44:34(50)
23437Żywek Teresa
00:57:41(49)
00:58:28(49)
00:56:30(49)
 
 
00:56:38(49)
00:53:55(49)
00:53:59(49)
00:55:00(49)
31924Otto Teresa
 
01:09:42(48)
01:07:25(48)
 
 
 
01:08:35(48)
 
01:10:15(48)


  Kategoria K-X 
PozSumastartyNazwisko i imię2013-02-162013-03-022013-03-162013-04-272013-06-222013-09-142013-10-052013-10-192013-11-09 
13488Polak Teresa
00:59:07(48)
01:01:50(50)
01:01:47(49)
01:00:10(50)
01:00:06(50)
00:55:18(49)
00:53:10(50)
 
00:55:40(50)
23418Kołakowska-Starzyk Hanna
01:07:06(47)
01:06:35(49)
01:02:29(48)
01:04:08(49)
01:08:31(49)
00:59:34(48)
00:59:04(49)
 
00:59:53(49)
33358Stawicka Jadwiga
01:09:22(46)
01:08:54(48)
01:07:29(47)
01:07:18(48)
 
01:05:59(47)
01:02:16(48)
01:03:52(49)
01:03:58(48)
43339Rawska Elżbieta
00:57:44(49)
01:09:08(47)
01:08:26(46)
01:14:49(47)
01:18:36(48)
01:13:51(46)
01:07:20(47)
01:06:45(48)
01:09:51(47)
51503Dobkowska Anna
00:53:45(50)
 
00:53:59(50)
 
 
00:53:53(50)
6501Nowicka Joanna
 
 
 
 
 
 
 
01:00:13(50)
7461Dziki Marzenna
 
01:16:51(46)


  Kategoria K-IX 
PozSumastartyNazwisko i imię2013-02-162013-03-022013-03-162013-04-272013-06-222013-09-142013-10-052013-10-192013-11-09 
13006Gliniewicz Aleksandra
00:54:51(50)
00:53:38(50)
 
 
00:54:32(50)
00:51:18(50)
00:49:18(50)
00:50:23(50)
22455Strachocka Anna
 
01:00:42(49)
01:01:57(49)
 
01:01:16(49)
00:55:02(49)
00:55:47(49)
3992Kołodziejczak Małgorzata
00:56:20(49)
 
00:54:48(50)
4501Kulbicka Ewa
 
 
 
01:04:38(50)
5481Koperska Krystyna
 
01:22:26(48)


  Kategoria K-VIII 
PozSumastartyNazwisko i imię2013-02-162013-03-022013-03-162013-04-272013-06-222013-09-142013-10-052013-10-192013-11-09 
13507Opowicz Marzena
 
00:49:42(50)
00:47:28(50)
 
00:47:41(50)
00:45:15(50)
00:44:06(50)
00:44:20(50)
00:46:37(50)
23428Gogolewska Anna
01:03:43(50)
 
01:02:36(48)
01:01:52(50)
01:01:34(49)
00:56:53(48)
00:57:16(48)
00:58:50(48)
00:57:26(49)
32455Matuszewicz Ewa
 
00:54:22(49)
00:54:29(49)
 
 
00:49:14(49)
00:47:13(49)
00:48:37(49)
4952Wolicka Krystyna
 
 
 
 
01:31:13(48)
01:16:01(47)
5481Badełek Małgorzata
 
01:45:12(48)


  Kategoria K-VII 
PozSumastartyNazwisko i imię2013-02-162013-03-022013-03-162013-04-272013-06-222013-09-142013-10-052013-10-192013-11-09 
13477Wagner Jolanta
00:49:38(50)
00:50:06(49)
00:49:05(49)
00:47:46(50)
00:48:14(50)
00:48:57(49)
00:47:05(50)
23398Odolczyk Joanna
00:53:31(49)
00:54:59(48)
00:53:50(47)
00:51:23(48)
00:54:50(47)
00:49:57(48)
00:49:40(49)
00:49:07(50)
33389Wilk Ewa
00:56:22(48)
00:55:11(46)
00:53:02(48)
00:51:33(47)
00:54:40(48)
00:50:23(47)
00:49:44(48)
00:50:26(49)
00:49:15(50)
43208Borowska Magdalena
01:15:55(44)
01:14:47(45)
01:10:47(43)
01:06:00(45)
01:06:34(45)
01:02:13(46)
 
01:01:37(46)
01:02:50(49)
52375Wiraszka Barbara
00:58:06(47)
00:55:04(47)
00:56:49(46)
00:50:45(49)
 
 
 
00:50:39(48)
61844Teichert Maria
01:00:47(45)
 
 
00:59:03(46)
01:02:55(46)
 
 
00:56:14(47)
71383Butkiewicz Małgorzata
00:59:09(46)
 
01:02:45(45)
 
 
 
00:55:20(47)
81002Bielińska Anna
 
00:47:51(50)
00:46:03(50)
9501Paszczak Alicja
 
 
 
 
 
00:43:46(50)
10491Napiorkowska Iwona
 
 
 
 
00:48:19(49)
11441Bartoszewicz Agnieszka
 
 
01:04:38(44)


  Kategoria K-VI 
PozSumastartyNazwisko i imię2013-02-162013-03-022013-03-162013-04-272013-06-222013-09-142013-10-052013-10-192013-11-09 
13508Stefańska Katarzyna
00:53:28(47)
00:52:36(50)
00:52:41(50)
00:49:19(50)
00:49:19(50)
00:45:23(50)
00:45:00(50)
 
00:45:43(50)
23377Kowalczyk Justyna
 
00:56:38(49)
00:53:34(49)
00:52:41(49)
 
00:53:40(47)
00:53:26(48)
00:53:13(48)
00:54:13(47)
33229Kowalska Katarzyna
01:01:57(45)
01:03:52(46)
01:02:08(46)
01:01:30(46)
01:02:14(46)
00:58:17(43)
00:56:43(46)
00:57:44(46)
00:56:28(46)
41403Grabowska Renata
 
 
 
 
 
00:55:46(46)
00:53:56(47)
00:55:02(47)
51383Wiśniewska Katarzyna
01:00:44(46)
01:00:41(47)
 
 
 
 
 
 
00:57:56(45)
6982Świercz Iwona
00:46:46(49)
 
 
 
 
 
00:45:31(49)
..982Kondeja Magdalena
00:51:30(48)
 
 
 
 
 
 
00:46:38(50)
..982Szokalska Urszula
 
 
 
 
 
 
 
00:52:19(49)
00:52:08(49)
9962Sudwoj-Nogalska Karolina
 
00:58:22(48)
00:57:24(48)
10952Budkiewicz-feluch Donata
 
 
 
 
00:58:30(47)
 
 
 
00:53:30(48)
11882Gaj Bogna
01:21:46(44)
01:16:17(44)
12501Zatońska Anna
00:46:36(50)
13491Andrejew Agnieszka
 
 
 
 
00:53:40(49)
..491Biesaga Mirosława
 
 
 
 
 
00:52:43(49)
15481Zaśko Renata
 
 
 
00:52:46(48)
..481Kasprzyszak Dorota
 
 
 
 
00:57:39(48)
..481Pavillet Dorota
 
 
 
 
 
00:52:51(48)
18471Duber-Stachurska Katarzyna
 
 
 
00:56:07(47)
..471Skrzypek Elżbieta
 
 
00:59:40(47)
20451Kosicka-Grabowska Agnieszka
 
01:15:51(45)
..451Kunc Lucyna
 
 
 
 
 
00:57:34(45)
..451Bebłot Luiza
 
 
 
 
 
 
01:00:01(45)
23441Koma Anna
 
 
 
 
 
 
 
 
01:00:18(44)
..441Ferenc-borowska Agnieszka
 
 
 
 
 
00:58:00(44)
..441Kroczek Agnieszka
 
 
 
 
 
 
01:07:30(44)
26431Dyląg Renata
 
 
 
 
 
 
01:14:55(43)
27421Bania Anna
 
 
 
 
 
01:00:33(42)


  Kategoria K-V 
PozSumastartyNazwisko i imię2013-02-162013-03-022013-03-162013-04-272013-06-222013-09-142013-10-052013-10-192013-11-09 
13407Kossakowska Katarzyna
00:49:20(47)
00:56:47(46)
00:49:07(50)
 
 
00:46:33(50)
00:47:57(49)
00:49:44(49)
00:50:08(49)
23387Pawłowska Katarzyna
00:52:26(46)
 
00:52:30(48)
 
00:51:04(50)
00:50:25(49)
00:50:14(47)
00:50:11(48)
00:49:10(50)
33167Zgliczyńska Danuta
00:54:13(44)
01:00:04(43)
 
00:53:06(50)
 
00:54:42(45)
00:53:44(43)
00:52:46(45)
00:55:46(46)
42957Gąsowska Renata
01:06:23(40)
01:09:38(40)
01:08:51(40)
01:04:47(49)
01:08:19(44)
00:58:23(39)
 
 
00:59:59(43)
52626Zabłocka Małgorzata
 
01:01:48(42)
00:59:52(43)
 
01:04:17(45)
00:55:07(44)
 
00:55:07(41)
00:55:27(47)
62425Krajewska-Suskiewicz Magda
 
00:54:14(47)
00:52:22(49)
 
 
 
00:48:44(48)
00:49:26(50)
00:50:23(48)
72095Krawczyńska Tina
 
 
 
 
01:11:18(43)
00:58:06(40)
00:55:36(41)
00:55:57(40)
00:55:50(45)
81754Kuhn Gabriela
00:59:05(42)
00:59:37(44)
00:58:20(45)
 
 
 
 
 
00:56:25(44)
91483Liśkiewicz Sylwia
00:47:21(49)
00:48:33(49)
 
 
 
 
00:43:57(50)
101403Frączyk Katarzyna
00:53:44(45)
00:53:36(48)
00:55:14(47)
111363Godycka-Gorzelak Beata
 
 
 
 
 
00:54:08(46)
00:52:19(46)
00:53:44(44)
121002Pawłowska-Pojawa Anna
00:45:36(50)
00:45:47(50)
13912Lewandowska Karolina
 
 
 
 
 
 
00:52:26(45)
00:52:21(46)
14872Jurewicz Joanna
01:03:37(41)
 
 
 
01:03:43(46)
15832Little Virginie
 
 
 
 
 
00:57:37(41)
00:54:32(42)
16822Takakura Chikako
 
 
 
 
 
 
00:53:37(44)
00:58:21(38)
17762Kramza Agnieszka
01:08:34(39)
 
 
 
 
00:59:30(37)
18752Palus Malgorzata
 
 
 
 
 
00:58:33(38)
 
00:58:54(37)
19491Wnorowska Iwona
 
 
 
 
00:54:45(49)
20481Madziarska Monika
00:47:54(48)
..481Sójka Małgorzata
 
 
 
 
01:02:11(48)
..481Kopertowska-latoszek Agnieszka
 
 
 
01:06:16(48)
..481Jamroz Katarzyna
 
 
 
 
 
00:53:18(48)
24471Aparicio Cristina
 
 
 
 
01:03:35(47)
..471Lasota Edyta
 
 
 
 
 
00:54:06(47)
..471Malicka Patrycja
 
 
 
 
 
 
 
00:51:20(47)
27461Machowska Monika
 
 
00:57:07(46)
28451Świerczyńska Katarzyna
 
00:58:10(45)
29441Czarnecka Beata
 
 
00:59:32(44)
30431Moldovenu Cristina
00:57:04(43)
..431Stelmaszczyk Aneta
 
 
 
 
 
00:55:24(43)
..431Pasik Monika
 
 
 
 
 
 
 
00:54:34(43)
33421Sawa Anna
 
 
01:01:14(42)
..421Iwanowska Victoria
 
 
 
 
01:34:02(42)
..421Bujnowska Eliza
 
 
 
 
 
00:56:17(42)
..421Iwanowicz Zuzanna
 
 
 
 
 
 
 
00:54:36(42)
37411Plisiecka Anna
 
01:05:13(41)
..411Nowak Edyta
 
 
01:03:41(41)
39401Budny Joanna
 
 
 
 
 
 
01:06:24(40)
40391Kołodziejska Katarzyna
 
01:11:47(39)
..391Spychała Agnieszka
 
 
 
 
 
 
01:22:07(39)
..391Matczuk Ewa
 
 
 
 
 
 
 
00:56:55(39)
43361Stańczak Agnieszka
 
 
 
 
 
00:59:43(36)
..361Pletty Ineza
 
 
 
 
 
 
 
01:03:39(36)
45351Skóra Marlena
 
 
 
 
 
01:02:19(35)


  Kategoria K-IV 
PozSumastartyNazwisko i imię2013-02-162013-03-022013-03-162013-04-272013-06-222013-09-142013-10-052013-10-192013-11-09 
13507Zielińska Emilia
00:41:08(50)
00:43:06(50)
00:42:10(50)
 
00:43:58(50)
00:39:12(50)
00:39:27(50)
00:41:45(50)
23417Peret Elżbieta
00:47:07(49)
00:47:10(48)
 
00:44:40(50)
00:46:50(47)
00:42:27(49)
00:42:24(49)
00:43:09(49)
33327Pławiak Anna
00:52:17(46)
00:50:23(45)
00:49:08(49)
00:46:58(49)
00:49:29(46)
 
 
00:44:24(47)
00:43:19(50)
42777Budziszewska Marlena
 
00:58:30(38)
00:57:07(37)
 
01:00:35(39)
00:51:00(39)
00:54:27(39)
00:53:12(39)
00:52:21(46)
52738Majer Bogusława
00:58:04(40)
00:58:36(37)
01:06:06(32)
00:58:27(40)
00:56:35(41)
00:55:29(34)
00:52:07(41)
00:53:06(40)
62375Najnigier Agnieszka
00:48:08(48)
00:48:13(47)
 
00:48:10(48)
 
00:44:32(47)
00:44:12(47)
72315Naumiuk Anna
 
 
 
 
00:49:38(45)
00:44:41(46)
00:44:40(45)
00:45:26(46)
00:44:13(49)
82235Czamara Dorota
 
00:49:26(46)
 
00:49:40(44)
00:50:34(43)
 
 
00:50:14(43)
00:49:44(47)
92115Pacek Agnieszka
 
00:55:10(41)
00:55:03(43)
00:48:20(47)
 
00:54:22(35)
 
00:45:49(45)
101804Czekaj Justyna
 
 
00:49:18(48)
00:48:49(45)
00:50:10(44)
 
00:45:33(43)
111403Szczypczyńska Anna
 
 
00:52:34(46)
00:48:41(46)
00:46:01(48)
121363Wach Monika
 
 
 
 
 
00:46:38(44)
 
00:50:00(44)
00:46:57(48)
131313Parczewska Marta
00:52:45(45)
00:53:24(42)
00:53:18(44)
141293Nowocin Magdalena
00:52:49(44)
00:52:59(43)
 
00:54:21(42)
151233Lenarska-majchrzak Agata
00:57:55(42)
 
00:56:59(38)
00:54:06(43)
161013Machera Anna
01:06:26(36)
01:08:32(34)
01:06:14(31)
17972Łyjak Olga
 
00:46:36(49)
 
 
 
 
00:42:35(48)
18942Sosnowska Aleksandra
 
 
 
 
 
00:44:22(48)
00:44:25(46)
19892Skultecka Joanna
 
 
 
 
 
00:45:08(45)
00:45:28(44)
20822Dąbrowska Lena
00:56:46(43)
 
00:56:04(39)
..822Sulej Anna
 
 
 
 
00:57:43(40)
 
00:50:58(42)
22802Maliszewska Aneta
00:58:03(41)
00:58:18(39)
23772Charmuszko Monika
 
 
 
 
 
00:53:58(37)
00:53:01(40)
24732Szejko Marta
01:01:31(38)
 
01:00:03(35)
25722Księżak Jolanta
01:02:45(37)
01:03:50(35)
26491Artyszuk Monika
 
 
 
 
00:45:44(49)
27481Biskupska Magdalena
 
 
 
 
 
 
 
00:44:04(48)
28471Siwczuk Aleksandra
 
 
00:50:34(47)
..471Mądzik Aleksandra
00:51:34(47)
30451Kruczkowska Celina
 
 
00:53:04(45)
31441Hałasa Joanna
 
00:51:23(44)
32431Harasiewicz Joanna
 
 
 
 
 
00:47:19(43)
33421Jankowska Agnieszka
 
 
 
 
 
 
 
00:50:50(42)
..421Janowska Katarzyna
 
 
00:55:20(42)
..421Stańczuk Marta
 
 
 
 
00:56:35(42)
..421Skucha Kasia
 
 
 
 
 
00:49:19(42)
37411Hangiel Urszula
 
 
 
 
 
 
 
00:51:50(41)
..411Godzimirska Eliza
 
 
00:55:26(41)
..411Jarosz-piwońska Aldona
 
 
 
00:54:23(41)
..411Drozdowska Anna
 
 
 
 
 
00:50:05(41)
41401Karpa Katarzyna
 
00:57:38(40)
..401Tokarska Michalina
 
 
00:55:36(40)
..401Kordacka Agnieszka
 
 
 
 
 
00:50:26(40)
44391Bork Ida
00:58:54(39)
45381Gradkowska Małgorzata
 
 
 
 
01:02:34(38)
..381Prusinowska Tamara
 
 
 
 
 
00:52:23(38)
..381Żelazko Majcherczyk Joanna
 
 
 
 
 
 
01:21:47(38)
..381Pruś Katarzyna
 
 
 
 
 
 
 
00:57:38(38)
49371Bienko Małgorzata
 
 
 
 
01:02:46(37)
..371Okła Joanna
 
 
 
 
 
 
 
01:01:45(37)
51361Pyrowicz Paulina
 
01:00:06(36)
..361Brzezinska Arletta
 
 
00:59:14(36)
..361Lipnicka Katarzyna
 
 
 
 
01:02:46(36)
..361Blaszczyk Ewa
 
 
 
 
 
00:54:11(36)
55351Grotkowska Paulina
 
 
 
 
01:10:29(35)
56341Szczepińska Agnieszka
 
 
01:01:50(34)
..341Glinicka Agata
 
 
 
 
01:11:19(34)
58331Rudnicka Anna
 
01:21:26(33)
..331Katner Jolanta
 
 
01:04:46(33)
..331Wojnarowska Agnieszka
 
 
 
 
01:13:03(33)
..331Janik Dorota
 
 
 
 
 
00:56:08(33)
62321Papke Joanna
 
 
 
 
01:18:36(32)


  Kategoria K-III 
PozSumastartyNazwisko i imię2013-02-162013-03-022013-03-162013-04-272013-06-222013-09-142013-10-052013-10-192013-11-09 
13417Świstak Anna
00:50:56(48)
00:49:24(48)
 
00:54:00(48)
 
00:48:29(48)
00:45:25(50)
00:44:50(50)
00:48:27(49)
23327Kieszek Agnieszka
00:55:30(47)
 
00:58:06(46)
00:52:30(50)
00:54:05(49)
00:51:31(45)
00:50:46(47)
00:51:07(48)
32686Hornatkiewicz Aleksandra
01:03:06(43)
 
01:01:28(44)
 
00:55:57(46)
00:54:05(42)
 
00:52:32(46)
00:53:53(47)
42355Dąbrowska Aleksandra
00:50:51(49)
00:52:32(47)
 
 
00:57:10(44)
 
00:49:40(48)
00:51:18(47)
51974Makowska Olga
 
00:48:59(49)
00:47:43(49)
 
 
 
 
00:47:36(49)
00:45:34(50)
61714Mierkiewicz Bernadetta
 
 
 
 
 
01:07:08(38)
01:08:12(43)
01:00:01(45)
01:21:11(45)
71503Sulik Agnieszka
00:47:13(50)
00:47:14(50)
00:46:16(50)
81433Dziewulska Aleksandra
 
00:52:59(46)
 
 
00:54:06(48)
 
00:47:52(49)
91373Wójcik Dorota
00:57:38(46)
00:55:17(44)
00:56:24(47)
10972Torrijos Silva Laura
 
 
 
 
00:51:06(50)
00:50:49(47)
11862Zabrodzka-lis Maria
 
01:09:03(43)
01:03:30(43)
..862Szwad Martyna
 
 
 
 
01:00:54(43)
00:53:22(43)
13832Cichocka Edyta
01:11:04(41)
01:11:35(42)
14501Pisarek Ewelina
 
 
 
 
 
00:39:23(50)
15491Rutkowska Małgorzata
 
 
 
00:53:32(49)
..491Palka Joanna
 
 
 
 
 
00:42:04(49)
17481Sieczko Beata
 
 
 
 
 
 
 
 
00:48:41(48)
..481Tyrowicz Agata
 
 
00:54:05(48)
19471Płoska Iwona
 
 
 
00:57:15(47)
..471Jarco Olga
 
 
 
 
00:55:16(47)
21461Świetlik Agnieszka
 
 
 
 
 
00:51:21(46)
..461Witkowska Evelin
 
 
 
 
 
 
00:56:46(46)
..461Zawada Anna
 
 
 
 
 
 
 
 
00:54:56(46)
24451Czichon Magdalena
01:00:22(45)
..451Miąsek Ola
 
00:53:13(45)
..451Grenda Magdalena
 
 
01:01:00(45)
..451Kowalska Magdalena
 
 
 
 
00:55:57(45)
..451Szymańska Paulina
 
 
 
 
 
 
00:59:52(45)
29441Przysucha Justyna
01:03:05(44)
..441Rzeszutko Małgorzata
 
 
 
 
 
00:52:49(44)
..441Głów Edyta
 
 
 
 
 
 
01:04:30(44)
..441Dąbrowska Anna
 
 
 
 
 
 
 
01:03:13(44)
33421Krzemińska Marta
01:03:09(42)
..421Mroczka Karolina
 
 
01:07:01(42)
..421Jarco Aleksandra
 
 
 
 
01:07:44(42)
..421Sitkiewicz Sylwia
 
 
 
 
 
 
01:14:55(42)
37411Filipczyńska Aneta
 
 
01:07:14(41)
..411Sumlińska Katarzyna
 
 
 
 
01:10:33(41)
..411Kopeć Lidia
 
 
 
 
 
00:54:54(41)
..411Klaman Barbara
 
 
 
 
 
 
01:21:12(41)
41401Machul Ewa
 
 
 
 
01:12:17(40)
..401Bobrowicz Małgorzata
 
 
 
 
 
00:57:48(40)
43391Soroka Kinga
 
 
 
 
01:14:06(39)
..391Kuskowska Justyna
 
 
 
 
 
01:00:51(39)


  Kategoria K-II 
PozSumastartyNazwisko i imię2013-02-162013-03-022013-03-162013-04-272013-06-222013-09-142013-10-052013-10-192013-11-09 
12926Skuza Aleksandra
01:03:56(49)
01:03:21(50)
 
01:02:29(50)
 
01:02:50(49)
00:59:57(48)
 
01:01:12(46)
21473Lipowska Blanka
 
 
 
 
 
 
00:49:32(49)
00:50:03(50)
00:49:07(48)
31002Łęcka Agnieszka
 
 
 
 
 
00:39:36(50)
 
 
00:40:16(50)
4501Kotecka Julita
00:46:38(50)
..501Kapuśniak Dorota
 
 
01:16:21(50)
..501Wojtczak Agnieszka
 
 
 
 
01:17:54(50)
..501Madahay Farrah
 
 
 
 
 
 
00:40:18(50)
8491Selmowicz Emilia
 
 
 
 
 
 
 
 
00:48:17(49)
9471Matejek Ola
 
 
 
 
 
 
 
 
00:58:46(47)
10451Herbst Izabela
 
 
 
 
 
 
 
 
01:01:55(45)
11441Khodzinska Alina
 
 
 
 
 
 
 
 
01:02:21(44)


  Kategoria K-I 
PozSumastartyNazwisko i imię2013-02-162013-03-022013-03-162013-04-272013-06-222013-09-142013-10-052013-10-192013-11-09 
13006Cibicka Joanna
 
 
00:45:10(50)
 
00:44:31(50)
00:42:13(50)
00:42:07(50)
00:42:17(50)
00:43:07(50)
21964Wilk Kalina
 
 
 
 
00:54:27(49)
00:50:23(49)
 
00:47:44(49)
00:49:07(49)
3501Denisiewicz Malwina
 
 
 
00:53:19(50)
4491Pabin Adrianna
 
 
00:51:35(49)
..491Wójcik Beata
 
 
 
00:54:39(49)
6481Zawadzka Maja
 
 
 
00:55:10(48)


  Kategoria XIII 
PozSumastartyNazwisko i imię2013-02-162013-03-022013-03-162013-04-272013-06-222013-09-142013-10-052013-10-192013-11-09 
13507Bucholc Jerzy
01:07:14(50)
01:07:27(50)
01:04:51(50)
01:07:30(50)
01:03:45(50)
01:04:39(50)
01:01:44(50)
22956Andrzejewski Tadeusz
 
01:24:41(49)
 
01:18:03(49)
01:12:41(49)
01:11:27(49)
01:11:17(49)
01:10:58(50)
3491Stokowski Witold
 
 
01:10:21(49)


  Kategoria XII 
PozSumastartyNazwisko i imię2013-02-162013-03-022013-03-162013-04-272013-06-222013-09-142013-10-052013-10-192013-11-09 
13507Hołowacz Tomasz
00:53:33(50)
00:54:02(50)
00:54:53(50)
 
00:53:26(50)
00:52:09(50)
00:50:17(50)
00:48:54(50)
23438Moszkowicz Eugeniusz
01:06:17(47)
01:06:08(48)
 
01:04:40(49)
01:02:30(49)
00:58:30(49)
00:59:58(49)
01:00:14(49)
01:00:35(50)
33429Fido Jerzy
01:02:14(49)
01:05:05(49)
01:02:02(49)
01:01:03(50)
01:05:53(48)
01:03:09(47)
01:01:42(48)
01:02:54(48)
01:02:12(49)
43277Noworyta Jacek
01:09:39(45)
 
01:10:13(47)
01:09:54(47)
01:22:24(45)
01:00:05(48)
 
01:03:18(47)
01:02:30(48)
53268Łuksza Wiesław
01:09:11(46)
 
01:15:25(45)
01:08:56(48)
01:09:02(47)
01:05:07(46)
01:06:20(47)
01:10:31(44)
01:10:37(47)
63257Tomasik Janusz
01:03:21(48)
01:08:47(47)
01:02:09(48)
 
 
01:07:14(45)
01:07:42(46)
01:08:00(46)
01:21:11(45)
73208Duszyński Zbigniew
 
01:15:12(46)
01:13:12(46)
01:15:39(46)
01:17:36(46)
01:16:53(44)
01:10:30(45)
01:08:18(45)
01:13:18(46)


  Kategoria XI 
PozSumastartyNazwisko i imię2013-02-162013-03-022013-03-162013-04-272013-06-222013-09-142013-10-052013-10-192013-11-09 
13507Dembiński Eugeniusz
00:49:31(50)
00:49:23(50)
00:48:17(50)
00:46:18(50)
00:48:04(50)
 
00:44:25(50)
00:45:40(50)
23397Tokarzewski Stanisław
00:50:15(47)
 
00:51:42(49)
00:50:01(49)
 
00:48:44(50)
00:49:14(46)
00:49:17(48)
00:50:12(50)
33367Połaski Leszek
00:50:00(49)
00:51:16(49)
 
00:50:32(48)
00:53:42(48)
 
00:48:52(47)
00:50:08(47)
00:51:26(48)
43347Staniszewski Waldemar
00:50:07(48)
 
00:54:10(47)
00:52:00(47)
 
00:49:12(49)
00:49:19(45)
00:49:13(49)
00:50:27(49)
53287Zalewski Ksawery
00:58:06(45)
00:57:23(47)
00:57:06(45)
00:52:40(46)
00:53:10(49)
00:50:59(48)
00:48:31(48)
63127Zaperty Adam
01:00:28(44)
01:01:44(46)
01:00:41(44)
01:02:03(45)
 
 
01:02:10(42)
01:03:32(45)
01:04:17(46)
73017Wojtyński Jerzy
01:09:46(42)
 
01:17:19(41)
01:16:25(44)
 
01:18:42(44)
01:14:14(41)
01:11:12(44)
01:16:40(45)
82696Krawczyński Jacek
01:03:04(43)
 
01:01:59(43)
 
01:12:20(47)
00:56:02(47)
00:55:17(43)
00:55:19(46)
91864Nowicki Marian
00:52:13(46)
00:52:54(48)
00:53:55(48)
 
 
 
00:49:29(44)
10872Sarnecki Jerzy
 
01:05:38(45)
01:05:42(42)
11491Całka Paweł
 
 
 
 
 
 
00:46:16(49)
12471Kołodziej Stanisław
 
 
 
 
 
 
 
 
01:01:31(47)
13461Jenkins Chris
 
 
00:54:24(46)
..461Sawa Ryszard
 
 
 
 
 
00:56:25(46)
15451Wydra Remigiusz
 
 
 
 
 
01:00:27(45)


  Kategoria X 
PozSumastartyNazwisko i imię2013-02-162013-03-022013-03-162013-04-272013-06-222013-09-142013-10-052013-10-192013-11-09 
13507Dąbrowski Krzysztof
00:42:21(50)
00:43:22(50)
00:42:53(50)
 
00:41:24(50)
00:41:11(50)
 
00:40:50(50)
00:42:22(50)
23427Piątek Bogdan
00:43:53(48)
 
00:46:18(48)
00:45:05(50)
00:45:12(49)
00:41:34(49)
00:42:10(49)
 
00:42:46(49)
..3428Korzonkowski Zbigniew
00:42:34(49)
00:45:45(49)
00:43:43(49)
 
00:46:05(48)
00:43:25(48)
00:42:03(50)
00:45:19(49)
00:43:35(48)
43208Przybylski Bogusław
00:49:39(45)
00:50:09(46)
00:50:32(43)
 
00:51:52(44)
00:48:45(45)
00:48:22(47)
00:50:35(47)
00:49:06(46)
53117Wasiliew Christo
00:54:05(42)
00:53:50(43)
00:49:26(44)
 
 
00:49:04(43)
00:52:26(44)
00:49:31(48)
00:48:11(47)
63107Mazurkiewicz Andrzej
00:53:20(43)
00:53:35(44)
00:52:33(42)
00:52:14(48)
00:53:54(43)
00:48:59(44)
00:48:31(46)
73028Maldis Marek
00:54:55(40)
00:54:32(42)
00:55:47(40)
00:54:40(47)
00:55:21(42)
00:54:01(41)
 
00:52:27(45)
00:53:38(45)
82436Biernacki Adam
00:59:16(38)
01:00:20(40)
00:58:09(39)
 
00:57:40(40)
 
00:53:59(42)
00:56:06(44)
92385Zalewski Marcin
00:46:49(47)
00:46:35(48)
00:46:46(47)
00:45:37(49)
00:46:07(47)
102135Kępczyński Janusz
 
 
01:01:39(38)
01:01:05(45)
00:51:15(46)
 
00:56:57(41)
00:59:40(43)
111804Balcerzak Andrzej
00:49:56(44)
00:50:42(45)
 
00:57:20(46)
00:51:42(45)
121634Krawczyk Piotr
00:54:36(41)
00:55:11(41)
 
 
00:57:45(39)
00:52:10(42)
131383Kęcik Janusz
00:47:22(46)
00:48:38(47)
00:48:44(45)
141203Czechowski Jerzy
01:08:12(37)
 
 
 
 
 
01:01:09(39)
 
01:00:24(44)
15932Arnold Waldemar
 
 
00:48:13(46)
 
 
00:46:03(47)
16892Rudar Krzysztof
 
 
 
 
 
 
00:52:29(43)
00:52:10(46)
17481Gołębiewski Tadeusz
 
 
 
 
 
 
00:42:47(48)
18461Strzeżek Andrzej
 
 
 
 
 
00:48:25(46)
19451Mulawa Grzegorz
 
 
 
 
 
 
00:48:33(45)
20411Łapanowski Jacenty
 
 
 
 
00:55:35(41)
..411Bordzał Jan
 
 
00:52:41(41)
22401Galej Krzysztof
 
 
 
 
 
 
00:58:47(40)
..401Smoliński Tadeusz
 
 
 
 
 
01:07:46(40)
24391BARTKIEWICZ TOMASZ
00:55:44(39)
25381Chruśliński Zbigniew
 
 
 
 
 
 
01:13:02(38)


  Kategoria IX 
PozSumastartyNazwisko i imię2013-02-162013-03-022013-03-162013-04-272013-06-222013-09-142013-10-052013-10-192013-11-09 
13497Magierski Jerzy
00:38:08(50)
 
00:40:36(50)
00:38:30(50)
 
00:40:36(49)
00:36:54(50)
00:39:06(50)
00:41:08(50)
23458Grunwald Witold
00:40:56(49)
00:42:45(50)
00:40:54(49)
00:40:45(49)
 
00:39:30(50)
00:39:19(49)
00:39:15(49)
00:41:26(49)
33377Krypa Jan
00:44:26(48)
00:45:29(49)
00:45:33(48)
00:45:29(48)
00:45:16(50)
00:44:22(46)
 
00:44:05(48)
43287Brzozowski Andrzej
00:48:33(45)
00:48:03(46)
00:47:22(46)
00:47:36(46)
00:45:29(49)
00:43:23(48)
00:44:03(48)
53249Budnicki Grzegorz
00:50:22(42)
00:50:12(42)
00:49:24(45)
00:47:15(47)
00:47:39(46)
00:45:46(44)
00:44:36(47)
00:44:46(47)
00:44:24(48)
63169Jasik Piotr
00:48:03(46)
00:48:30(45)
00:49:57(44)
00:47:56(44)
00:49:00(44)
00:45:52(43)
00:45:39(46)
00:46:15(45)
00:46:23(46)
..3167Kamiński Stanisław
00:47:00(47)
00:47:25(48)
00:46:47(47)
 
00:48:38(45)
00:46:32(42)
 
00:49:39(42)
00:47:36(45)
83047Wawrowski Janusz
00:49:53(43)
00:50:11(43)
00:51:22(42)
00:47:49(45)
00:52:28(43)
 
00:46:48(45)
00:46:46(43)
92697Senator Ryszard
01:02:29(36)
01:04:17(39)
01:02:02(33)
 
01:04:51(40)
00:51:26(41)
 
00:53:17(39)
00:52:47(41)
102536Ferraris Danilo
00:51:13(41)
 
00:51:32(41)
00:50:03(43)
 
 
00:53:37(43)
00:49:43(41)
00:48:52(44)
111985Wosik Marek
00:55:43(37)
 
00:53:45(37)
00:54:16(42)
 
 
 
00:52:45(40)
00:51:13(42)
121824Mazurczyk Zbigniew
00:49:30(44)
 
 
 
00:47:33(47)
00:45:04(45)
 
00:46:00(46)
131423Święcki Paweł
 
 
 
 
00:46:16(48)
00:43:48(47)
 
 
00:45:28(47)
141223Marzęcki Leszek
 
 
00:56:40(35)
 
 
 
00:48:57(44)
 
00:49:09(43)
151193Prędota Krzysztof
 
00:53:26(40)
00:53:06(38)
 
00:56:13(41)
16832Zieliński Karol
 
 
00:53:00(39)
 
 
 
 
00:46:42(44)
17822Prądzyński Dariusz
00:52:40(39)
 
00:50:25(43)
18782Pałasiewicz Grzegorz
00:53:36(38)
 
 
 
 
00:51:26(40)
19471Markiewicz Paweł
 
00:47:44(47)
20441Jezierski Jan
 
00:49:46(44)
21421Natkański Jerzy
 
 
 
 
00:54:05(42)
..421Hackemer Marek
 
 
 
 
 
 
00:54:58(42)
23411Kajak Mirosław
 
00:52:15(41)
..411Tytkowski Jacek
 
 
 
00:54:43(41)
..411Żukowski Piotr
 
 
 
 
 
 
01:06:23(41)
26401Krzak Maciej
 
 
00:52:19(40)
..401Jadłowski Tomasz
00:51:55(40)
..401Strzęboszewski Dariusz
 
 
 
 
 
 
 
 
01:01:52(40)
29391Miziołek Adam
 
 
 
 
01:08:02(39)
..391Suszyło Franciszek
 
 
 
 
 
00:51:39(39)
..391Zieliński Tomasz
 
 
 
 
 
 
 
 
01:21:11(39)
32381Pazdan Ryszard
 
 
 
 
 
00:54:34(38)
33371Słaby Jerzy
 
 
 
 
 
00:55:10(37)
34361Radomski Dariusz
 
 
00:56:32(36)
35341Generalczyk Wiesław
 
 
00:58:37(34)


  Kategoria VIII 
PozSumastartyNazwisko i imię2013-02-162013-03-022013-03-162013-04-272013-06-222013-09-142013-10-052013-10-192013-11-09 
13497Nowocień Jacek
00:39:05(50)
00:39:34(50)
00:39:04(50)
00:38:22(50)
00:37:46(50)
00:37:09(50)
00:37:12(49)
23469Drabczyk Szymon
00:39:53(49)
00:39:52(49)
00:40:38(49)
00:38:32(49)
00:38:23(49)
00:37:21(49)
00:36:38(50)
00:37:51(50)
00:37:24(50)
33379Sawczenko Andrzej
00:42:53(48)
00:45:05(45)
00:41:56(47)
00:41:56(48)
00:43:19(46)
00:39:50(48)
00:39:20(48)
00:40:23(49)
00:40:33(49)
43327Białogrodzki Sylwester
00:43:07(47)
00:43:48(48)
 
 
00:42:34(47)
00:41:49(47)
00:40:52(47)
00:41:48(48)
00:42:25(48)
53109Nowakowski Mariusz
00:48:31(43)
00:49:17(43)
00:50:00(40)
00:49:20(41)
00:51:21(42)
00:46:14(45)
00:45:05(46)
00:46:04(46)
00:47:03(45)
63068Miłosz Krzysztof
00:50:30(40)
00:50:55(38)
00:48:29(44)
 
00:49:40(43)
00:47:39(42)
00:46:09(44)
00:46:00(47)
00:46:20(46)
73039Baran Zenon
00:47:23(45)
00:49:27(41)
00:48:34(43)
00:47:20(46)
00:49:30(44)
00:49:15(38)
00:48:51(39)
00:47:46(41)
00:47:29(43)
82967Pietroń Mirosław
00:49:41(42)
00:49:19(42)
 
00:48:07(44)
 
00:48:33(39)
00:48:00(43)
00:47:39(42)
00:47:26(44)
92877Olesiak Grzegorz
00:57:26(34)
00:54:37(35)
00:51:39(38)
00:48:33(43)
 
 
00:45:44(45)
00:46:26(45)
00:44:01(47)
102747Płochocki Ryszard
00:55:05(37)
00:54:06(36)
00:53:08(34)
00:50:41(40)
00:52:51(41)
 
 
00:47:05(44)
00:48:32(42)
112727Stefański Dariusz
00:52:09(38)
 
00:52:03(36)
00:51:17(39)
00:53:14(40)
00:49:35(37)
00:48:14(42)
00:48:05(40)
122627Babiński Jerzy
00:55:25(36)
00:55:02(33)
00:53:53(33)
 
 
00:47:48(41)
00:48:49(40)
00:48:41(39)
00:49:47(40)
132518Grochowski Grzegorz
00:56:42(35)
00:57:51(32)
01:03:11(32)
 
00:59:52(38)
00:57:50(32)
00:48:40(41)
01:01:57(35)
00:50:45(38)
142496Nartowski Jan
00:50:19(41)
00:52:24(37)
 
00:47:39(45)
 
00:46:47(44)
 
00:47:17(43)
00:50:05(39)
151884Koper Adek
00:43:24(46)
00:44:38(46)
00:41:28(48)
 
00:40:13(48)
161814Pieniążek Leszek
 
00:47:38(44)
00:48:14(45)
00:44:46(47)
00:47:39(45)
171233Suwald Andrzej
 
 
00:49:51(41)
00:49:02(42)
 
00:48:07(40)
181083Białecki Jerzy
 
 
00:52:18(35)
 
 
00:50:40(36)
00:50:44(37)
19902Marciniak Janusz
00:47:48(44)
 
 
 
 
00:43:31(46)
20812Szylderowicz Witold
 
00:50:01(39)
00:49:17(42)
21792Szokalski Kazimierz
 
 
 
 
 
 
 
00:49:27(38)
00:49:00(41)
22762Rurka Grzegorz
00:50:54(39)
 
00:51:44(37)
23742Michalski Jerzy
 
 
 
01:01:11(38)
 
 
 
00:56:59(36)
24712Sluzek Mirosław
 
 
 
 
 
00:53:43(34)
 
00:55:34(37)
25642Olborski Andrzej
01:07:14(33)
 
01:04:29(31)
26471Berdychowski Zygmunt
 
00:43:52(47)
27461Idziak Józef
 
 
00:44:58(46)
28431Serdakowski Witold
 
 
 
 
 
00:47:35(43)
29401Dyjak Marek
 
00:50:00(40)
30391Wołowczyk Marek
 
 
00:50:36(39)
..391Szyper Ryszard
 
 
 
 
00:59:40(39)
32381Sutkowski Michał
 
 
 
 
 
 
00:50:38(38)
33371Zyhatynski Maciej
 
 
 
 
 
 
 
 
01:00:17(37)
34351Pedowicz Sylwester
 
 
 
 
 
00:52:44(35)
35341Krasuski Andrzej
 
00:54:44(34)
36331Zieliński Zbigniew
 
 
 
 
 
00:56:16(33)
37311Broszkiewicz Stanisław
 
01:22:26(31)


  Kategoria VII 
PozSumastartyNazwisko i imię2013-02-162013-03-022013-03-162013-04-272013-06-222013-09-142013-10-052013-10-192013-11-09 
13497Król Dariusz
00:37:35(50)
 
00:37:40(50)
 
00:37:11(50)
00:36:08(50)
00:36:14(49)
00:35:58(50)
00:36:10(50)
23417Gardener Jacek
 
00:38:05(49)
00:38:34(49)
 
00:37:23(49)
00:36:56(48)
00:36:28(48)
00:36:53(49)
00:37:06(49)
33317Polański Piotr
00:42:45(48)
00:45:34(45)
00:43:24(48)
00:42:42(48)
00:43:30(48)
 
00:39:58(47)
 
00:40:38(47)
43267Nadrowski Piotr
00:44:48(47)
 
 
00:43:56(47)
00:44:16(47)
00:40:23(46)
00:40:39(46)
00:41:00(47)
00:42:59(46)
53218Kurzawa Sławomir
00:45:00(46)
00:44:33(47)
00:45:12(47)
00:44:57(45)
 
00:42:43(44)
00:40:51(45)
00:42:06(46)
00:43:10(45)
63089Wojewódzki Grzegorz
00:47:46(44)
00:46:58(44)
00:47:01(46)
00:47:16(44)
00:46:58(41)
00:43:38(42)
00:43:48(42)
00:43:51(44)
00:43:27(44)
73068Wieczorek Dariusz
00:45:29(45)
00:49:58(41)
00:48:12(45)
00:47:48(43)
00:46:01(42)
00:43:29(43)
00:42:51(43)
00:43:34(45)
82728Węgliński Jacek
00:54:15(39)
00:51:06(37)
00:51:47(42)
 
00:51:47(36)
00:47:15(35)
00:46:40(39)
00:47:39(38)
00:46:38(41)
92677Kierzek Robert
00:51:44(41)
 
00:52:57(40)
00:50:40(41)
 
00:49:09(34)
00:47:37(34)
00:47:11(39)
00:49:42(38)
102396Kurpiński Waldemar
 
 
 
00:48:12(42)
00:48:10(40)
00:45:52(41)
00:46:57(37)
00:47:10(40)
00:48:06(39)
112207Paluch Paweł
01:15:32(30)
 
01:10:01(33)
01:06:21(36)
 
01:04:59(26)
01:00:43(27)
01:01:50(33)
00:59:32(35)
121986Guz Jacek
 
 
01:00:25(35)
00:57:52(37)
01:03:16(31)
00:57:11(30)
00:56:28(31)
00:56:01(34)
..1985Olszak Zenon
 
 
 
00:51:12(40)
00:50:05(39)
 
00:47:07(36)
00:45:55(41)
00:46:14(42)
141875Lipski Sławomir
00:54:48(38)
00:54:29(32)
00:52:52(41)
00:51:40(39)
00:51:30(37)
151453Świerczewski Dariusz
 
 
 
00:40:48(49)
 
 
 
00:38:34(48)
00:38:28(48)
161414Matuszewski Dariusz
00:58:49(33)
00:54:56(31)
00:55:05(39)
00:56:31(38)
171394Kosmala Dariusz
00:57:04(35)
 
 
 
00:54:32(35)
00:49:33(33)
 
00:49:23(36)
181324Litwinienko Dariusz
 
00:58:24(30)
00:55:34(38)
 
 
00:54:26(32)
00:54:15(32)
191283Płonkowski Tomasz
00:48:28(43)
00:48:26(42)
 
 
00:45:39(43)
201243Grzegorczyk Wojciech
 
 
 
 
 
00:46:12(40)
00:43:50(41)
00:44:33(43)
211203Zając Adam
 
 
 
 
 
 
00:47:14(35)
00:45:32(42)
00:44:44(43)
221173Leoniak Grzegorz
 
00:51:07(36)
00:49:06(43)
 
 
00:46:29(38)
231113Skrzypczak Jarosław
 
 
 
 
 
00:47:10(36)
00:46:48(38)
00:49:04(37)
24902Domagała Jarosław
 
 
 
 
00:44:28(46)
 
00:42:17(44)
25842Pietrzyk Sławomir
 
00:50:04(40)
00:49:00(44)
26742Kowalski Robert
00:52:27(40)
00:51:24(34)
27712Arciszewski Tomasz
00:56:28(36)
00:51:08(35)
..712Czapski Piotr
 
 
 
 
 
 
 
00:52:59(35)
00:54:12(36)
29682Krupowicz Marcin
 
 
 
 
 
00:54:51(31)
 
 
00:52:05(37)
30602Szczepaniak Jan
01:07:25(31)
01:07:21(29)
31582Pawłowski Tomasz
 
 
 
 
 
01:00:10(28)
00:58:04(30)
32501Bieliński Piotr
 
00:37:36(50)
..501Stefański Stefan
 
 
 
00:39:39(50)
..501Łyżwiński Tomasz
 
 
 
 
 
 
00:36:03(50)
35491Nowakowski Jacek
00:42:13(49)
..491Grzybowski Mariusz
 
 
 
 
 
00:36:20(49)
37481Król Dariusz
 
00:42:53(48)
38471Staszewski Wojciech
 
 
 
 
 
00:37:54(47)
39461Rybkowski Grzegorz
 
00:45:03(46)
..461Syczuk Marek
 
 
 
00:44:25(46)
41451Paszczak Artur
 
 
 
 
 
00:41:37(45)
..451Żurko Tomasz
 
 
 
 
00:44:42(45)
43441Nojszewski Kazimierz
 
 
 
 
00:44:51(44)
44431Olszówka Robert
 
00:48:23(43)
45421Ciechanowski Sławomir
00:48:59(42)
46401Gąsowski Piotr
 
 
 
 
 
 
 
 
00:47:40(40)
..401Koc Jan
 
 
 
 
 
 
00:46:35(40)
48391Kreps Andrzej
 
 
 
 
 
00:46:20(39)
..391Pyłka Paweł
 
00:50:45(39)
50381Loska Dariusz
 
00:51:01(38)
..381Nurzyński Zbigniew
 
 
 
 
00:51:19(38)
52371Szymański Jacek
00:54:53(37)
..371Lech Paweł
 
 
 
 
 
00:46:54(37)
..371Mroczek Krzysztof
 
 
00:57:46(37)
55361Kuśmierski Jacek
 
 
00:59:24(36)
56341Ferchmin Jacek
00:57:15(34)
..341Smerkowski Mariusz
 
 
01:01:29(34)
..341Adamowicz Tomasz
 
 
 
 
00:59:39(34)
59331Rudalski Rafał
 
 
 
 
 
 
00:49:19(33)
..331Jusiński Zbigniew
 
00:52:19(33)
..331Antczak Remigiusz
 
 
 
 
01:02:02(33)
62321Barej Krzysztof
01:00:43(32)
..321Berent Adam
 
 
 
 
01:02:37(32)
64301Pietrasik Wojciech
 
 
 
 
01:07:45(30)
65291Grochowski Paweł
 
 
 
 
 
 
01:00:01(29)
..291Dołhun Wojciech
 
 
 
 
 
00:57:45(29)
67281Oleksa Wiesław
 
 
 
 
 
 
01:00:42(28)
68271Hryszkiewicz Jacek
 
 
 
 
 
01:02:22(27)


  Kategoria VI 
PozSumastartyNazwisko i imię2013-02-162013-03-022013-03-162013-04-272013-06-222013-09-142013-10-052013-10-192013-11-09 
13269Knychas Dariusz
00:42:14(44)
00:42:29(44)
00:41:35(47)
00:41:02(48)
00:41:29(45)
00:39:04(46)
00:38:31(48)
00:39:10(47)
00:39:31(45)
..3268Owsiński Andrzej
00:42:17(43)
00:43:20(40)
00:41:52(46)
 
00:41:44(44)
00:38:50(47)
00:38:17(49)
00:38:59(48)
00:38:09(49)
33258Ożdżeński Wojciech
00:40:50(47)
00:40:00(49)
00:45:47(36)
00:38:57(50)
00:40:25(48)
00:39:26(43)
 
00:39:55(44)
00:40:14(44)
43218Białogrodzki Leszek
00:40:14(48)
00:40:55(47)
 
00:41:20(47)
00:44:38(40)
00:39:09(45)
00:39:45(46)
00:40:04(42)
00:39:25(46)
53178Szczepaniuk Jarosław
00:41:09(45)
00:42:40(43)
00:40:52(48)
00:39:58(49)
00:41:08(46)
00:42:51(33)
00:40:41(45)
00:40:29(41)
63137Góral Tadeusz
 
00:43:35(38)
00:42:57(44)
00:42:00(44)
00:41:03(47)
 
00:38:38(47)
00:39:17(46)
00:38:45(47)
72997Kasiński Grzegorz
00:42:35(42)
00:43:07(41)
00:42:49(45)
00:41:54(45)
 
 
00:40:43(44)
00:40:52(40)
00:41:19(42)
82919Muzyka Michał
00:45:28(34)
00:43:29(39)
00:43:30(43)
00:42:47(42)
00:42:10(43)
00:40:35(42)
00:41:15(41)
00:42:15(37)
00:41:37(41)
92667Latoszek Rafał
00:43:56(39)
00:43:49(37)
00:44:10(41)
00:43:23(41)
00:43:39(42)
00:41:53(36)
 
 
00:46:17(30)
102477Przybysz Krzysztof
00:45:06(37)
00:48:07(26)
00:49:41(27)
00:43:25(40)
00:45:42(37)
 
00:41:41(40)
 
00:42:11(40)
112207Forycki Mariusz
00:49:15(25)
00:47:46(27)
00:45:37(37)
00:49:19(31)
00:51:20(24)
 
00:42:12(38)
00:41:35(38)
122185Popis Piotr
00:40:51(46)
00:41:09(46)
00:40:49(49)
 
 
00:41:41(38)
 
00:41:07(39)
132156Świercz Jacek
00:45:17(36)
00:47:06(29)
00:44:52(39)
 
 
 
00:42:19(37)
00:42:31(36)
00:43:08(38)
141909Rasztawicki Leszek
00:51:09(18)
00:50:05(21)
00:50:37(24)
00:52:27(25)
00:50:28(28)
00:48:25(24)
00:47:22(30)
00:48:05(30)
00:47:05(29)
151746Cisowski Maciej
00:51:07(19)
 
00:49:28(28)
 
00:47:02(33)
00:45:22(29)
00:44:00(33)
00:44:35(32)
161614Rustecki Mariusz
00:45:55(33)
 
 
00:42:12(43)
 
00:40:48(40)
 
00:39:29(45)
171595Jac Adam
00:47:44(29)
00:46:56(32)
00:50:28(25)
00:45:56(35)
00:45:13(38)
181424Żywek Maciej
 
00:45:18(34)
 
 
 
 
00:42:45(36)
00:43:51(33)
00:42:11(39)
191385Piotrowski Adam
00:50:39(20)
 
00:48:11(32)
 
 
 
00:46:27(31)
00:48:27(27)
00:48:06(28)
201344Powroźnik Grzegorz
00:45:25(35)
00:47:00(31)
 
 
 
00:43:24(32)
 
 
00:43:18(36)
211224Mikulski Artur
 
 
 
00:50:17(29)
00:47:27(31)
00:45:25(28)
00:43:41(34)
221216Grzejdziak Igor
00:57:53(9)
 
00:54:11(20)
00:51:23(28)
00:56:02(20)
00:52:22(17)
 
 
00:49:12(27)
231193Trawkowski Paweł
00:42:58(41)
00:44:58(35)
 
 
 
 
 
00:40:00(43)
241164Grzeszak Rafał
00:46:56(31)
00:48:57(23)
 
 
 
00:44:42(30)
 
 
00:44:17(32)
251083Kaczmarski Robert
 
 
 
00:44:12(38)
00:45:09(39)
00:44:41(31)
261074Matuszewski Maksymilian
00:49:43(22)
 
00:51:31(23)
00:47:09(32)
00:47:50(30)
..1073Delabarre Fabrice
 
 
 
 
00:46:02(35)
 
 
00:43:29(35)
00:43:13(37)
281065Maskiewicz Arkadiusz
00:53:27(14)
00:52:02(18)
00:52:15(22)
00:49:33(30)
 
00:48:39(22)
291013Szachna Piotr
 
00:47:06(30)
00:47:50(34)
00:44:58(37)
301002Lipiec Tomasz
 
00:36:56(50)
 
 
00:36:43(50)
31982Feluch Krzysztof
 
 
 
 
00:39:53(49)
00:38:14(49)
32972Piasta Daruisz
00:39:40(49)
00:40:52(48)
..972Weber Thomas
 
 
 
 
 
 
 
00:38:32(49)
00:38:17(48)
34933Mikulski Jacek
00:46:44(32)
00:47:45(28)
 
00:47:05(33)
35914Kuciński Piotr
00:52:06(17)
00:50:49(20)
00:49:05(29)
 
 
00:47:17(25)
36893Źródlak Marek
00:47:12(30)
00:44:47(36)
 
 
 
00:48:27(23)
..892Oworuszko Jaroslaw
 
 
 
00:43:45(39)
 
00:38:04(50)
..892Roccheggiani Pierluca
 
 
 
00:41:42(46)
 
 
 
 
00:40:28(43)
39873Rykowski Adam
00:48:31(27)
00:48:16(25)
 
 
 
 
 
 
00:43:25(35)
40855Jankowski Michał
00:58:08(8)
00:59:32(10)
 
 
01:01:47(19)
 
 
00:52:43(23)
00:51:54(25)
41762Muszyński Adam
 
 
 
 
00:44:05(41)
00:41:59(35)
42753Mazuruk Maciej
00:48:42(26)
00:51:10(19)
00:48:50(30)
43733Pawlak Paweł
 
 
 
00:52:21(27)
 
00:51:17(18)
 
00:48:10(28)
44712Pojawa Tomasz
00:44:58(38)
00:45:27(33)
45682Kisieliński Radosław
 
 
 
00:46:20(34)
 
 
 
00:43:46(34)
46662Leśniewski Michał
00:48:05(28)
 
00:45:25(38)
47632Pisarski Łukasz
 
 
 
 
00:51:55(22)
00:40:46(41)
..632Kozakiewicz Ryszard
 
 
 
 
00:47:06(32)
 
 
 
00:44:39(31)
49593Chabrowski Bartłomiej
00:52:19(16)
00:52:05(17)
00:50:25(26)
50563Sawa Paweł
 
 
01:01:15(16)
00:52:23(26)
 
00:56:25(14)
51523Mirecki Tomasz
00:57:15(10)
 
00:55:59(19)
00:53:48(23)
..522Scibisz Tomasz
 
 
 
 
00:51:01(26)
00:46:59(26)
53512Natalia Gianluca
 
 
 
 
 
 
 
00:49:24(25)
00:49:49(26)
54501Rajzer Krzysztof
 
 
 
 
 
 
 
00:36:39(50)
..501Piotrowski Andrzej
 
 
 
 
 
 
00:38:04(50)
..501Piotrowski Andrzej
 
 
00:39:08(50)
..502De Bello Salvatore
 
 
 
 
 
 
00:52:39(26)
 
00:52:06(24)
..501Jagiełło Dominik
00:37:54(50)
..502Tylutki Kamil
 
 
 
 
00:49:21(29)
00:49:38(21)
..501Mazurek Mariusz
 
 
 
 
 
 
 
 
00:36:19(50)
61482Kowalczyk Artur
00:49:28(23)
 
 
 
00:51:04(25)
..482Trólka Piotr
 
 
00:54:09(21)
 
 
00:46:58(27)
..481Rogóż Grzegorz
 
 
 
 
 
00:38:23(48)
..482Domżała Artur
 
 
 
 
 
 
00:53:52(25)
 
00:52:18(23)
65451Polak Wojciech
 
00:41:12(45)
66441Nowak Tomasz
 
 
 
 
 
00:39:10(44)
67431Goleń Jan
 
 
 
 
 
 
00:41:01(43)
68421Strzeżysz Piotr
 
 
00:43:38(42)
..421Gwizdała Cezary
 
00:42:40(42)
..421Krużewski Bartosz
 
 
 
 
 
 
00:41:12(42)
71401Danek Bartłomiej
00:43:00(40)
..401Terczyński Paweł
 
 
00:44:43(40)
73391Wojciechowski Michał
 
 
 
 
 
00:41:35(39)
..391Churski Szymon
 
 
 
 
 
 
00:41:45(39)
75382Burmajster Krzysztof
 
 
 
 
 
00:53:34(16)
 
00:53:05(22)
76371Zieliński Zbigniew
 
 
 
 
 
00:41:50(37)
77361Paparo Riccardo
 
 
 
00:45:12(36)
..361Janiga Robert
 
 
 
 
00:45:51(36)
79351Olędzki Jacek
 
 
 
 
 
 
00:43:08(35)
..351Nowakowski Rafał
 
 
00:46:55(35)
81341Cisek Mirosław
 
 
 
 
 
 
 
 
00:44:04(34)
..341Janeczek Adam
 
 
 
 
 
00:42:28(34)
..341Moczydłowski Bartosz
 
 
 
 
00:46:23(34)
84331Galiński Rafał
 
 
00:48:09(33)
..331Rocha Marcelo
 
 
 
 
 
 
 
 
00:44:14(33)
86321Chim Marcin
 
 
 
 
 
 
00:44:20(32)
87311Mrowiec Michał
 
 
00:48:25(31)
..311Herbik Marcin
 
 
 
 
 
 
 
00:44:44(31)
89292Kulesza Krzysztof
00:53:41(13)
00:52:31(16)
..291Stanoch Edward
 
 
 
 
 
 
00:47:27(29)
..291Sycan Krzysztof
 
 
 
 
 
 
 
00:48:07(29)
92281Imiołek Robert
 
 
 
 
 
 
00:50:41(28)
93271Zakrzewski Robert
 
 
 
 
00:50:38(27)
..271Ośmiałowski Marcin
 
 
 
 
 
 
00:51:51(27)
95262Wieteska Waldemar
00:56:12(12)
00:53:04(14)
..261Czachowski Michal
 
 
 
 
 
 
 
00:49:20(26)
97241Stachurski Rafał
 
 
 
00:52:29(24)
..241Kacperski Olaf
 
00:48:47(24)
..241Kubala Sławomir
00:49:20(24)
..241Szygalski Piotr
 
 
 
 
 
 
01:21:12(24)
..241Kowalski Marcin
 
 
 
 
 
 
 
00:51:46(24)
102231Domanski Piotr
 
 
 
 
00:51:46(23)
103221Gałęzia Grzegorz
 
00:49:18(22)
..221Pikiel Piotr
 
 
 
 
 
 
 
 
00:57:18(22)
..221Komorowski Adam
 
 
 
00:54:37(22)
106211Stryjek Piotr
00:50:27(21)
..211Molenda Piotr
 
 
 
00:56:32(21)
..211Nycz Mariusz
 
 
 
 
00:52:15(21)
..211Adamowski Krzysztof
 
 
 
 
 
 
 
00:58:39(21)
110201Gondek Andrzej
 
 
 
 
 
00:50:04(20)
111191Maliszewski Michał
 
 
 
 
 
00:51:03(19)
112181Ratajczak Marcin
 
 
00:58:11(18)
113171Kryst Artur
 
 
00:58:24(17)
114162Majdowski Michał
01:01:37(7)
00:59:46(9)
115151Sej Maciej
 
00:52:43(15)
..151Chabrowski Paweł
00:52:21(15)
..151Reid Scott
 
 
 
 
 
00:53:39(15)
118131Malmon Rafał
 
00:53:07(13)
..131Borowski Jacek
 
 
 
 
 
00:58:00(13)
120121Pawłowski Albin
 
00:54:03(12)
..121Gawełek Krystian
 
 
 
 
 
00:59:52(12)
122111Solak Marek
 
00:57:49(11)
..111Slawinski Bartlomiej
00:57:03(11)


  Kategoria V 
PozSumastartyNazwisko i imię2013-02-162013-03-022013-03-162013-04-272013-06-222013-09-142013-10-052013-10-192013-11-09 
13447Wyszyński Bernard
00:38:07(50)
00:39:15(50)
00:37:34(49)
 
 
00:37:00(48)
00:37:09(49)
00:37:21(48)
00:37:20(50)
23207Jankowski Andrzej
00:41:51(44)
00:42:10(45)
00:41:18(43)
 
00:39:59(49)
00:38:39(45)
 
00:39:09(46)
00:39:18(48)
32998Garbat Rafał
 
00:48:52(32)
00:45:44(31)
00:43:06(48)
00:42:11(47)
00:39:04(43)
00:39:29(42)
00:40:28(42)
00:42:04(45)
42967Frączyk Piotr
00:41:46(45)
00:43:37(42)
00:41:42(41)
00:43:41(46)
00:42:25(44)
00:39:51(40)
00:40:23(38)
52948Troniarz Marcin
00:43:50(38)
00:44:09(41)
 
00:43:22(47)
00:42:16(45)
00:41:18(35)
00:41:29(36)
00:42:03(40)
00:41:15(47)
62577Bugajski Adam
00:45:26(35)
00:47:02(35)
 
00:46:50(43)
 
00:42:02(33)
00:44:19(33)
00:45:44(36)
00:42:53(42)
72556Basis Marcin
 
00:46:44(36)
 
00:42:52(49)
 
00:40:50(38)
00:39:24(43)
00:40:14(43)
00:41:27(46)
82317Kulak Klaudiusz
00:50:43(23)
 
00:47:16(27)
00:46:35(45)
 
00:44:37(26)
00:43:04(35)
00:43:42(37)
00:46:21(38)
92265Kłósek Tomasz
 
 
00:41:25(42)
 
00:40:39(48)
00:39:37(41)
00:38:46(46)
 
00:39:06(49)
101744Stachura Marcin
00:42:41(41)
00:41:51(46)
00:43:12(39)
 
 
 
00:38:19(48)
111678Wójcik Robert
00:55:18(7)
00:56:44(14)
00:53:15(21)
00:46:43(44)
00:54:40(21)
00:49:10(16)
00:51:43(23)
 
00:50:52(28)
121514Opałczyński Zbigniew
 
 
 
00:48:02(42)
00:48:17(32)
 
 
00:43:39(38)
00:45:18(39)
..1517Oziębło Marcin
00:54:50(10)
00:55:16(19)
00:55:27(15)
00:53:06(36)
 
00:49:05(17)
00:48:16(28)
00:49:46(26)
141423Kącki Paweł
00:39:49(48)
00:40:30(48)
00:40:36(46)
..1424Żmuda Michał
00:44:02(37)
00:44:31(40)
 
 
00:44:57(38)
00:44:07(27)
161403Hołowacz Krzysztof
00:41:35(46)
 
 
 
 
 
00:38:36(47)
00:38:58(47)
171396Maj Paweł
00:54:29(12)
00:54:51(21)
00:51:38(23)
 
00:50:52(27)
00:45:31(23)
 
 
00:48:01(33)
181343Lengiewicz Jakub
00:39:23(49)
 
00:39:43(48)
 
 
 
00:40:47(37)
191334Warciak Grzegorz
 
00:47:28(34)
 
 
 
 
00:45:19(32)
00:47:35(31)
00:46:58(36)
201284Adamczyk Przemysław
00:48:15(28)
 
00:46:44(29)
 
00:45:18(37)
 
00:43:18(34)
211207Zabłocki Rafał
00:55:00(8)
00:55:13(20)
00:54:17(18)
 
00:58:17(18)
00:51:10(11)
 
00:52:15(21)
00:55:28(24)
221114Letkowski Dariusz
 
 
 
 
00:47:59(33)
00:53:21(7)
 
00:47:13(34)
00:46:37(37)
231103Golański Robert
00:45:32(34)
 
00:44:33(34)
 
00:43:34(42)
241096Najmóła Sławomir
00:54:32(11)
00:55:30(17)
00:54:21(17)
 
00:55:27(20)
00:49:39(15)
 
00:47:55(29)
25992Wesołowski Ireneusz
 
 
 
 
00:39:26(50)
00:36:41(49)
..992Wiącek Marcin
 
00:39:20(49)
 
 
 
00:36:00(50)
27973Pierzak Olaf
 
 
 
 
 
 
00:46:07(30)
00:47:26(33)
00:47:25(34)
28962Domański Bartłomiej
 
 
 
00:40:02(50)
 
00:38:07(46)
29953Fedorowicz Łukasz
00:46:57(29)
 
00:45:50(30)
 
 
00:41:14(36)
30942Kobierski Piotr
 
00:41:29(47)
 
 
 
00:37:42(47)
31903Czajkowski Marek
00:50:23(26)
00:50:56(25)
 
 
 
 
 
00:43:07(39)
32882Kupidura Przemysław
 
 
 
 
00:42:16(46)
00:39:17(42)
33834Traczyk Dariusz
 
 
 
 
 
00:54:04(4)
00:50:30(27)
00:50:23(25)
00:51:20(27)
34802Kwaśniewski Adam
00:42:53(40)
 
00:42:56(40)
35742Sadalski Łukasz
 
 
 
 
 
00:42:29(31)
 
 
00:42:19(43)
36732Seferyniak Jacek
00:45:52(33)
 
 
 
 
 
00:40:14(40)
..732Zienkiewicz Andrzej
 
 
 
 
00:45:30(36)
00:41:06(37)
38705Korwin-Mikke Kacper
01:02:44(0)
00:59:21(12)
 
 
 
00:50:49(12)
00:51:53(22)
00:50:29(24)
39692Wielogórka Piotr
00:46:11(32)
00:46:10(37)
40682Nowakowski Sławomir
00:46:21(30)
00:46:09(38)
41643Dobrogowski Maciej
 
 
 
 
 
00:51:43(10)
00:47:42(29)
 
00:55:14(25)
42622Krzesak Adam
00:42:58(39)
00:51:26(23)
43612Majdan Łukasz
 
00:47:54(33)
00:47:15(28)
44602Chmiel Przemysław
 
 
 
 
00:49:22(29)
 
00:45:33(31)
45592Stępień Krzysztof
 
 
 
00:50:11(39)
 
00:48:03(20)
46582Sienkiewicz Paweł
 
00:48:56(30)
 
 
 
 
 
00:47:57(28)
..583Sowiński Grzegorz
00:57:43(1)
 
00:53:40(20)
00:52:59(37)
48572Pękala Leszek
 
 
00:43:22(38)
 
 
 
 
00:53:59(19)
..574Drożdż Witold
 
 
00:56:14(13)
 
00:58:45(17)
00:56:34(1)
 
 
00:53:19(26)
50562Mościcki Radosław
 
 
00:47:36(26)
 
 
00:42:58(30)
..562Borowiecki Szymon
00:50:42(24)
 
 
 
 
00:42:06(32)
52532Świetlikowski Robert
 
 
 
 
 
 
 
00:51:01(23)
00:50:29(30)
53512Duliński Marcin
00:49:07(27)
00:51:04(24)
..512Przedpełski Łukasz
00:50:58(22)
00:49:00(29)
..512Starościak Mariusz
 
 
 
 
 
 
 
00:51:49(22)
00:50:35(29)
56501Żurawski Michał
 
 
00:37:01(50)
..501Kruszyński Grzegorz
 
 
 
 
 
 
00:36:11(50)
..501Zając Robert
 
 
 
 
 
 
 
00:35:37(50)
59495Idzkiewicz Marcin
01:21:46(0)
01:20:01(9)
01:10:26(10)
 
01:06:09(14)
 
 
01:01:01(16)
..491Sychowicz Łukasz
 
 
 
 
 
 
 
00:36:36(49)
61471Okrasa Maciej
 
 
00:40:32(47)
..472Bielski Andrzej
00:52:53(15)
 
 
 
 
 
 
 
00:50:00(32)
..471Pszczółkowski Artur
00:40:33(47)
..472Kępiński Marek
 
 
00:54:13(19)
 
 
00:44:00(28)
..472Kuźlak Grzegorz
 
 
 
 
00:51:50(25)
00:45:36(22)
66451Serocki Piotr
 
 
 
 
 
 
00:39:07(45)
..451Bąk Jarek
 
 
00:40:56(45)
..451Makarewicz Michał
 
 
 
 
 
 
 
00:39:39(45)
69441Ryżko Dominik
 
 
 
 
 
 
 
 
00:42:16(44)
..441Kotlarz Paweł
 
 
 
 
 
00:38:46(44)
..441Długosielski Piotr
 
00:42:13(44)
..441Konrad Artur
 
 
00:41:02(44)
..441Buśko Hubert
 
 
 
 
 
 
00:39:17(44)
..441Stanicki Mateusz
 
 
 
 
 
 
 
00:39:57(44)
75431Stykowski Sławomir
 
00:43:23(43)
..431Michałowski Dawid
00:42:09(43)
..431Myszkowski Sebastian
 
 
 
 
00:43:01(43)
78421Batory Stefan
00:42:22(42)
..423Krzyżanowski Jan
00:57:06(3)
 
00:55:41(14)
 
 
 
00:50:37(25)
80411Skwirut Michał
 
 
 
 
 
 
 
 
00:43:15(41)
..411Dąbrowski Paweł
 
 
 
 
 
 
00:39:47(41)
..411Szerszenowicz Grzegorz
 
 
 
00:49:13(41)
..411Dąbtowski Mariusz
 
 
 
 
00:43:58(41)
..411Matczuk Marek
 
 
 
 
 
 
 
00:41:34(41)
85401Kaprzyk Grzegorz
 
 
 
00:49:27(40)
..401Połaski Dariusz
 
 
 
 
00:44:28(40)
..401Kazmierczak Piotr
 
 
 
 
 
 
 
 
00:44:00(40)
88391Kwitowski Piotr
 
00:45:03(39)
..391Gondek Andrzej
 
 
 
 
 
00:39:54(39)
..391Timofiejuk Paweł
 
 
 
 
00:44:29(39)
..391Lewandowski Bartłomiej
 
 
 
 
 
 
00:40:20(39)
92381Kuracki Tomasz
 
 
 
00:51:14(38)
93371Czop Cyprian
 
 
00:43:30(37)
94361Drozd Michał
 
 
00:44:22(36)
..362KOSTEK Andrzej
00:53:05(14)
00:51:36(22)
..362Śmiałek Przemysław
00:51:08(20)
 
00:55:22(16)
..361Krawczyk Tomasz
00:44:46(36)
98351Stachowicz Jacek
 
 
 
 
00:47:17(35)
..351Gaspersich Mark
 
 
00:44:24(35)
..351Arkuszewski Adam
 
 
 
00:57:01(35)
..351Tomalik Lukasz
 
 
 
 
 
 
 
00:46:13(35)
..351Epelbaum Dariusz
 
 
 
 
 
 
 
 
00:47:18(35)
103341Rębiś Tomasz
 
 
 
 
 
00:41:58(34)
..341Szczepański Sebastian
 
 
 
01:01:08(34)
..341Obluski Piotr
 
 
 
 
00:47:41(34)
106331Kasprzyk Krzysztof
 
 
00:45:36(33)
..331Grzeszczak Robert
 
 
 
01:04:25(33)
108322Iwanowicz Marcin
 
 
 
 
 
00:53:23(5)
 
00:49:02(27)
..321Bajorek Paweł
 
 
00:45:36(32)
..321Jaskóła Przemysław
 
 
 
 
 
 
 
00:47:27(32)
111311Drabikowski Michał
00:46:16(31)
..311Janczuk Piotr
 
00:48:53(31)
..311Dygdoń Przemysław
 
 
 
 
00:48:39(31)
..312Plewiński Radosław
 
 
 
 
01:11:58(12)
00:49:00(19)
..311Waga Kazimierz
 
 
 
 
 
 
 
 
00:50:13(31)
116301Żakiewicz Maciej
 
 
 
 
00:48:56(30)
..301Skarbek Wojciech
 
 
 
 
 
 
 
00:47:43(30)
118291Bieńko Adam
 
 
 
 
 
00:43:26(29)
119281Lewandowski Stefan
 
00:49:21(28)
..281Del Rio Jorge
 
 
 
 
00:50:19(28)
121271Czaplarski Mariusz
 
00:49:23(27)
122261Szymon Czechowski
 
00:50:38(26)
..261Raczyński Cezary
 
 
 
 
00:51:08(26)
..261Sapała Łukasz
 
 
 
 
 
 
00:50:34(26)
125251Bruś Marcin
 
 
 
 
 
00:44:42(25)
..251Jarosiński Arkadiusz
00:50:38(25)
..251Kycia Michał
 
 
00:48:39(25)
128241Rożek Robert
 
 
00:49:50(24)
..242Osadnik Jacek
00:55:21(6)
00:55:18(18)
..241Jarosz Jacek
 
 
 
 
00:53:10(24)
..241Karski Jarosław
 
 
 
 
 
00:45:30(24)
..241Szaniawski Tomasz
 
 
 
 
 
 
00:51:23(24)
133232Dzbański Michał
 
01:01:01(11)
00:56:22(12)
..231Baniecki Karol
 
 
 
 
00:53:34(23)
135221Cieminski Marcin
 
 
00:52:42(22)
..221Kurosz Marcin
 
 
 
 
00:53:44(22)
137211Kozal Marcin
00:51:04(21)
..211Gradoń Kacper
 
 
 
 
 
00:47:37(21)
..211Poręba Paweł
 
 
 
 
 
 
00:52:01(21)
140202Cieślak Piotr
00:57:23(2)
 
 
 
 
00:49:01(18)
..202Malillo Pasquale
 
 
 
 
 
00:57:41(0)
 
00:53:02(20)
..201Belmonte Diaz Luis
 
 
 
 
 
 
00:54:13(20)
143191Modzelewski Karol
 
 
 
 
 
 
00:56:13(19)
..191ZALEWSKI ROBERT
00:51:25(19)
..191Debowski Tomasz
 
 
 
 
00:55:27(19)
146181Szołański Bartłomiej
00:51:35(18)
..181Maliszewski Grzegorz
 
 
 
 
 
 
 
00:54:08(18)
148171Osuch Michał
00:51:53(17)
..171Bartnik Jacek
 
 
 
 
 
 
 
00:59:57(17)
150161Gierada Paweł
00:52:23(16)
..161Helman Jarosław
 
00:55:57(16)
..161Zawistowski Bartłomiej
 
 
 
 
01:01:11(16)
153151Sławiński Piotr
 
00:56:12(15)
..151Dąbrowski Robert
 
 
 
 
01:03:56(15)
155141Kmieciński Artur
 
 
 
 
 
00:49:50(14)
156131Sołtysiak Paweł
00:54:00(13)
..131Bujak Krzysztof
 
00:57:27(13)
..131Leszczynski Rafał
 
 
 
 
01:07:28(13)
..131Sulej Paweł
 
 
 
 
 
00:50:48(13)
160111Ćwiek Arkadiusz
 
 
01:01:50(11)
..111Nowak Dominik
 
 
 
 
01:16:24(11)
162102Kierszniewski Piotr
01:08:23(0)
01:01:40(10)
16391Anisimowicz Jan
00:54:58(9)
..91Wojtaszko Maciej
 
 
 
 
 
00:52:05(9)
16581Grygorowicz Maciej
 
 
 
 
 
00:53:20(8)
16661Wroczyński Paweł
 
 
 
 
 
00:53:22(6)
16751Tkaczyk Paweł
00:56:27(5)
16841Bieniek Maciej
00:56:32(4)
16931Bujnowski Rafał
 
 
 
 
 
00:55:29(3)
17021Kulesza Rafał
 
 
 
 
 
00:55:49(2)
17101Zujkiewicz Tomasz
01:01:41(0)
..01Cisowski Artur
00:57:44(0)
..01Grabek Radosław
00:58:01(0)
..01Boguszewski Marcin
01:05:21(0)
..01Cuesta Luis
 
 
 
 
 
00:59:38(0)


  Kategoria IV 
PozSumastartyNazwisko i imię2013-02-162013-03-022013-03-162013-04-272013-06-222013-09-142013-10-052013-10-192013-11-09 
13507Jabłoński Artur
00:32:47(50)
00:32:32(50)
00:33:20(50)
00:35:08(50)
00:33:29(50)
 
00:31:11(50)
00:32:51(50)
23447Polak Sebastian
 
 
00:35:26(49)
00:35:25(49)
00:35:10(49)
00:33:17(49)
00:33:48(49)
00:33:48(49)
00:33:07(50)
33367Kurek Łukasz
00:37:37(48)
00:38:32(48)
00:37:27(48)
 
00:37:11(48)
00:34:55(48)
00:34:38(48)
00:35:02(48)
43198Kwiatek Tomasz
00:40:44(45)
00:41:03(46)
00:40:21(46)
00:41:22(45)
 
00:37:46(46)
00:38:14(41)
00:38:20(43)
00:37:27(48)
53109Mądrach Piotr
00:46:46(32)
00:45:01(36)
00:41:59(41)
00:39:46(47)
00:39:31(47)
00:37:57(44)
00:37:16(43)
00:38:48(42)
00:38:18(46)
62968Ochman Piotr
00:41:30(43)
00:43:27(40)
 
00:40:42(46)
00:43:17(43)
00:40:20(39)
00:39:13(39)
00:39:25(41)
00:38:50(44)
72958Troniarz Pawel
00:42:06(41)
00:42:23(43)
 
00:41:50(44)
00:41:53(45)
00:39:45(41)
00:39:49(37)
00:39:53(38)
00:39:28(43)
82786Mossop Andrew
00:40:57(44)
00:40:35(47)
00:39:29(47)
 
 
00:36:42(47)
00:36:30(46)
 
00:38:05(47)
92418Pazdan Mateusz
00:50:52(21)
00:50:16(24)
00:48:08(31)
00:45:51(39)
00:43:56(42)
00:41:57(36)
00:41:09(33)
00:41:35(36)
101996Mika Tomasz
00:47:12(29)
00:48:20(28)
 
 
00:45:54(38)
00:44:12(31)
00:41:20(32)
 
00:42:48(41)
111965Doroszuk Cezary
00:42:29(40)
00:44:04(39)
 
 
 
00:40:07(40)
00:39:18(38)
00:39:31(39)
121728Siegert Piotr
00:58:43(7)
00:58:05(5)
00:57:10(21)
 
00:50:26(33)
00:46:57(24)
00:47:31(23)
00:46:41(30)
00:49:54(34)
..1727Spiewak Maciej
00:54:27(14)
00:55:10(8)
00:54:24(25)
00:49:35(30)
00:47:49(36)
00:47:05(22)
 
 
00:47:44(37)
141514Wiatr Michał
00:44:39(36)
 
00:44:11(38)
 
00:44:12(40)
 
 
00:41:13(37)
151483Blados Tomasz
00:34:45(49)
00:36:14(49)
 
 
 
00:32:53(50)
161404Czachor Marek
 
 
 
00:44:27(41)
 
00:45:18(29)
00:40:50(35)
00:41:37(35)
171354Piasecki Tomasz
00:45:10(35)
00:47:37(31)
 
00:44:07(42)
 
 
00:45:53(27)
181344Ślusarczyk Bogumił
00:48:06(27)
00:47:46(29)
00:45:36(35)
00:44:04(43)
..1343Lipowski Marcin
 
 
 
 
 
00:38:44(42)
00:36:52(45)
00:37:07(47)
201294Reszke Michał
00:46:59(30)
00:46:40(32)
 
 
00:46:01(37)
 
00:42:46(30)
211263Zych Jarosław
00:43:05(39)
00:42:03(44)
00:41:22(43)
..1267Podgórski Paweł
 
01:00:24(2)
 
00:56:38(23)
01:01:08(18)
00:52:44(9)
00:52:18(20)
00:52:36(24)
00:56:01(30)
231193Jakimowicz Mikołaj
 
 
 
 
 
00:41:03(37)
00:38:42(40)
 
00:40:59(42)
241063Pokrzywnicki Tomasz
00:43:17(38)
00:45:00(37)
 
 
 
 
00:42:18(31)
251057Sobiesiak Rafał
01:08:01(1)
01:01:59(0)
00:58:57(19)
 
 
01:04:34(4)
00:50:48(21)
00:49:11(27)
00:50:59(33)
261013Gorlewski Karol
00:44:10(37)
 
00:46:09(33)
00:49:21(31)
27973Krówczyński Karol
 
 
 
00:48:27(34)
 
00:44:17(30)
 
00:43:47(33)
28952Serwiński Radek
 
 
 
 
 
 
 
00:37:12(46)
00:37:21(49)
29943Wąsiński Jan
00:50:04(23)
00:45:29(34)
00:44:49(37)
30922Furgo Grzegorz
00:39:35(47)
00:41:57(45)
31914Belkiewicz Rafał
00:51:17(19)
00:50:20(23)
 
 
 
00:48:00(20)
 
00:46:49(29)
32882Domański Michał
 
 
 
 
 
 
00:37:10(44)
00:38:18(44)
33872Lasecki Mariusz
 
 
 
 
 
 
00:37:34(42)
00:38:06(45)
34862Anders Daniel
00:40:05(46)
 
00:42:39(40)
..863Kolenda Mariusz
 
 
 
 
 
00:48:45(14)
 
00:45:04(32)
00:44:13(40)
36842Colombo Luca
00:41:58(42)
00:42:37(42)
37822Całka Bartłomiej
 
 
 
 
00:43:05(44)
00:40:55(38)
..823Hołtyn Filip
 
 
 
 
 
00:50:32(12)
 
00:46:38(31)
00:45:34(39)
39762Czyżkowski Rafał
 
 
 
 
 
 
00:39:50(36)
00:39:29(40)
40742Głuszak Grzegorz
 
 
00:43:59(39)
 
 
00:42:05(35)
41733Foryt Marcin
00:50:42(22)
00:49:09(26)
 
00:53:42(25)
..733Junak Piotr
 
 
 
 
00:57:33(24)
00:49:41(13)
 
 
00:49:35(36)
43682Sudnik Igor
 
 
 
 
 
00:42:22(34)
00:41:00(34)
44672Snarski Bogdan
00:46:52(31)
 
00:44:50(36)
..672Kołdys Łukasz
00:46:35(33)
 
00:46:02(34)
46633Zielonka Robert
00:51:06(20)
00:53:18(15)
00:49:54(28)
..632Guhr Floirian
 
 
 
 
00:48:03(35)
 
00:44:59(28)
48622Zawadzki Kamil
00:47:33(28)
 
 
 
 
 
 
00:42:38(34)
49542Wojciechowski Paweł
 
 
 
 
 
 
00:46:20(26)
00:47:04(28)
50532Pisarski Artur
 
 
 
 
 
00:48:35(15)
 
 
00:46:07(38)
51493Śliz Daniel
00:55:14(12)
00:54:21(11)
00:53:32(26)
52481Łyp Mieszko
 
 
 
00:39:41(48)
53471Belowski Łukasz
 
 
 
 
 
 
00:36:06(47)
..473Nowak Przemysław
00:57:47(9)
00:57:04(6)
 
 
 
 
 
 
00:51:39(32)
55461Sikora Krzysztof
 
 
 
 
00:41:26(46)
56451Zmorzyński Jakub
 
 
00:40:50(45)
..451Sikora Grzegorz
 
 
 
 
 
00:37:52(45)
..451Gola Łukasz
 
 
 
 
 
 
 
 
00:38:21(45)
59441Dzidowski Aleksander
 
 
00:41:03(44)
60431Misztal Łukasz
 
 
 
 
 
00:38:18(43)
61421Talaga Marek
 
 
00:41:49(42)
..422Dragan Radosław
 
 
 
 
 
00:48:12(18)
00:47:01(24)
63411Smolarczyk Tomasz
 
00:43:09(41)
..412D'Alia Felice
 
 
 
 
 
 
00:53:37(19)
00:58:21(22)
..411Omilion Sławomir
 
 
 
 
00:44:10(41)
66401Dubis Przemysław
 
 
 
00:45:42(40)
67391Leszczyński Bartosz
 
 
 
 
00:45:04(39)
68381Karwicki Tomasz
 
00:44:44(38)
..381Krajewski Mariusz
 
 
 
00:46:16(38)
70371Bułyk Jacek
 
 
 
00:47:14(37)
71361Witkowski Paweł
 
 
 
00:47:45(36)
72351Patoła Maciej
 
00:45:04(35)
..351Białokozowicz Przemysław
 
 
 
00:48:07(35)
..351Kocemba Askaniusz
 
 
 
 
 
 
 
 
00:49:39(35)
75341Kurek Piotr
00:46:04(34)
..341Gil Radosław
 
 
 
 
00:49:44(34)
77331Gregorkiewicz Franek
 
00:46:14(33)
..331Kijowski Filip
 
 
 
00:48:33(33)
..331Giez Marcin
 
 
 
 
 
00:43:04(33)
80321Moryc Mateusz
 
 
00:46:56(32)
..321Bednarz Mateusz
 
 
 
00:49:11(32)
..321Wegrzyniak Juliusz
 
 
 
 
00:51:03(32)
..321Więcek Łukasz
 
 
 
 
 
00:43:05(32)
84312Sidwiński Marcin
00:58:23(8)
 
00:55:29(23)
..311Francisco Rubio
 
 
 
 
00:51:07(31)
..311Skarzyński Krzysztof
 
 
 
 
 
 
 
 
00:53:13(31)
87302Mistrzak Marcin
00:54:04(17)
00:53:58(13)
..301Ryczkowski Marcin
 
 
00:48:17(30)
..301Workiewicz Maciej
 
00:47:45(30)
..301Dominik Ścigalski
 
 
 
 
00:52:26(30)
91291Rybak Grzegorz
 
 
 
 
 
 
00:43:20(29)
..291Biela Wojciech
 
 
00:49:01(29)
..291Filipkowski Filip
 
 
 
00:50:22(29)
..291Głębicki Łukasz
 
 
 
 
00:54:03(29)
95281Majewski Tomasz
 
 
 
 
00:54:23(28)
..281Radusiński Michał
 
 
 
00:51:01(28)
..281Sokołowski Tomasz
 
 
 
 
 
00:45:26(28)
98271Łapiński Marcin
 
 
00:52:31(27)
..271Giez Wojciech
 
00:48:28(27)
..271Senda Tomasz
 
 
 
00:51:21(27)
..271Pacholski Michał
 
 
 
 
00:55:24(27)
..271Szałachwij Grzegorz
 
 
 
 
 
00:45:55(27)
103261Wiśniewski Marcin
00:48:47(26)
..262Królak Jarosław
00:58:57(6)
 
00:57:37(20)
..261Bekker Piotr
 
 
 
00:53:38(26)
..261Pietraszewski Przemysław
 
 
 
 
00:55:40(26)
..261Wudarczyk Arkadiusz
 
 
 
 
 
00:46:11(26)
..261Dębek Piotr
 
 
 
 
 
 
 
00:49:32(26)
109251Parsons Alan
00:48:48(25)
..251Przytycki Piotr
 
00:49:10(25)
..251Banaszak Maciej
 
 
 
 
00:55:58(25)
..251Urban Aleksander
 
 
 
 
 
00:46:39(25)
..251Olejnik Bartłomiej
 
 
 
 
 
 
00:46:47(25)
..251Audziejczyk Sebastian
 
 
 
 
 
 
 
00:51:09(25)
115241Przysucha Michał
00:49:47(24)
..241Kołczewiak Adrian
 
 
00:55:22(24)
..241Fajks Krzysztof
 
 
 
00:55:04(24)
118231Roske Fabian
 
 
 
 
00:58:04(23)
..231Bobrowicz Mateusz
 
 
 
 
 
00:46:58(23)
..231Badowski Adrian
 
 
 
 
 
 
 
00:53:14(23)
121221Yago Antolin
 
00:50:41(22)
..221Habiak Piotr
 
 
00:55:35(22)
..221Drygalski Adam
 
 
 
 
00:58:26(22)
..221Komorowski Michal
 
 
 
 
 
 
00:50:17(22)
125211Skrzydło Jarosław
 
00:51:22(21)
..211Gizowski Michał
 
 
 
 
00:59:16(21)
..211Kwiatkowski Marek
 
 
 
 
 
00:47:05(21)
128201Luboiński Szymon
 
00:51:54(20)
..201Kulinski Karol
 
 
 
 
00:59:53(20)
130191Szatyński Krzysztof
 
00:51:59(19)
..191Andrzejczyk Seweryn
 
 
 
 
01:00:54(19)
..191Rosłon Dominik
 
 
 
 
 
00:48:02(19)
133181Grzesiak Krzysztof
 
00:52:36(18)
..181Chmura Mateusz
00:52:23(18)
..182Dolatowski Łukasz
 
01:01:39(0)
00:59:03(18)
..181Maryl Krzysztof
 
 
 
 
 
 
00:59:38(18)
137171Skubiszewski Piotr
 
00:52:39(17)
..171Błasiak Mariusz
 
 
 
 
01:01:48(17)
..171Wlodarczyk Wojciech
 
 
 
 
 
00:48:29(17)
140161Płociński Wojciech
00:54:11(16)
..161Kolaćny Rudolf
 
00:52:41(16)
..161Kamiński Sebastian
 
 
 
 
01:03:59(16)
..161Milewski Rafal
 
 
 
 
 
00:48:32(16)
144151Żurawski Wojciech
00:54:23(15)
..151Dobrowolski Andrzej
 
 
 
 
01:04:18(15)
146141Nawrocki Paweł
 
00:53:48(14)
..141Nowakowski Daniel
 
 
 
 
01:08:30(14)
148131Raszewski Andrzej
00:54:38(13)
..131Dubielecki Radosław
 
 
 
 
01:12:20(13)
150121Gradowski Krzysztof
 
00:54:10(12)
..121Borsukiewicz Jacek
 
 
 
 
01:20:49(12)
152111Daszczyński Tadeusz
00:55:16(11)
..111Rudnik Marcin
 
 
 
 
 
00:50:46(11)
154101Fabiański Łukasz
00:56:00(10)
..101Małanij Rafał
 
 
 
 
 
00:51:36(10)
..101Kwiatkowski Rafal
 
00:54:25(10)
15791Oponowicz Daniel
 
00:54:43(9)
15881Baran Jakub
 
 
 
 
 
00:52:46(8)
15971Nawrocki Marcin
 
00:56:21(7)
..71Wozniakowski Grzegorz
 
 
 
 
 
00:52:59(7)
16161Grudzień Grzegorz
 
 
 
 
 
00:57:28(6)
16251Jakub Lech
01:01:52(5)
..51Kusina Jakub
 
 
 
 
 
01:02:09(5)
16441Targoński Tadeusz
01:03:46(4)
..41Wywrot Grzegorz
 
00:58:39(4)
16631Wojciechowski Krzysztof
01:03:46(3)
..31Staciwa Dariusz
 
00:59:57(3)
16822Plisiecki Adam
01:07:36(2)
01:11:02(0)
16911Szelka Jakub
 
01:01:18(1)


  Kategoria III 
PozSumastartyNazwisko i imię2013-02-162013-03-022013-03-162013-04-272013-06-222013-09-142013-10-052013-10-192013-11-09 
13449Roszkowski Tomasz Michał
00:37:56(49)
00:39:25(49)
00:38:07(49)
00:36:28(50)
00:36:59(49)
00:35:53(49)
00:36:12(47)
00:36:03(49)
00:37:24(48)
23408Budnicki Rafał
00:37:58(48)
00:38:25(50)
00:37:26(50)
00:37:11(49)
00:37:34(48)
00:38:35(47)
00:36:08(48)
00:37:02(47)
33328Opała Przemysław
00:41:35(44)
 
00:40:44(45)
00:38:34(48)
00:38:52(47)
00:37:11(48)
00:36:05(49)
00:36:51(48)
00:37:56(47)
43199Piędel Michał
00:42:18(42)
00:42:46(46)
00:50:20(37)
00:40:06(47)
00:39:15(46)
00:38:51(46)
00:39:15(45)
00:39:01(44)
00:38:52(45)
53137Gałuszka Filip
00:41:36(43)
00:43:15(44)
00:41:27(44)
 
 
00:38:56(45)
00:36:46(46)
00:38:17(45)
00:38:42(46)
62977Selke Radosław
00:43:31(39)
00:43:56(42)
 
 
00:43:47(44)
00:40:14(42)
00:39:29(43)
00:39:42(43)
00:39:44(44)
72487Bogusz Sebastian
 
00:52:27(30)
00:54:56(32)
00:48:04(43)
00:48:58(34)
00:46:05(32)
00:43:14(37)
00:43:19(40)
82397Sroczyński Lucjan
00:49:39(29)
00:49:16(35)
 
00:48:33(42)
00:48:12(35)
00:46:50(29)
00:46:46(35)
00:49:05(34)
92248Winnicki Łukasz
 
00:54:46(25)
00:59:38(28)
00:50:27(39)
00:51:27(32)
00:51:05(26)
00:50:44(34)
00:50:14(32)
01:02:12(33)
102095Piekarski Łukasz
00:44:31(37)
00:43:38(43)
00:42:41(43)
00:42:55(46)
00:46:30(40)
111974Jendrych Marek
 
00:40:24(48)
 
 
 
00:34:37(50)
00:34:50(50)
 
00:35:26(49)
121554Czarnota Piotr
 
 
 
00:49:55(40)
00:46:44(38)
00:43:08(37)
00:42:01(40)
131373Terpai Dmytro
00:38:36(47)
 
00:40:30(47)
 
 
 
 
 
00:40:11(43)
141254Sanzovo Martino
00:53:54(22)
00:50:47(33)
00:48:57(39)
 
00:56:08(31)
151213Petrów Dawid
 
00:46:00(38)
 
 
 
 
00:40:54(41)
00:39:56(42)
161183Pirek Mariusz
00:45:04(36)
00:44:31(41)
00:44:00(41)
171123Siergiej Marcin
 
 
 
 
00:48:04(36)
00:43:25(36)
 
 
00:43:17(40)
181083Piękos Piotr
00:47:37(31)
 
00:48:02(40)
 
00:47:06(37)
..1083Lipiński Daniel
 
 
 
 
 
 
00:44:41(36)
00:46:17(35)
00:47:11(37)
201002Artyszuk Kamil
00:37:21(50)
 
 
 
00:36:11(50)
21872Skarżyński Tomasz
 
 
 
 
 
00:40:06(43)
00:39:22(44)
22863Żukowski Piotr
00:52:18(25)
00:53:25(26)
00:50:31(35)
23853Wojciechowski Rafał
00:53:14(23)
00:52:45(28)
00:51:14(34)
24842Wieliczko Krzysztof
 
 
 
00:44:33(45)
 
 
00:42:05(39)
25832Wiśniewski Paweł
00:44:19(38)
00:43:08(45)
26822Bibik Andrij
 
 
 
 
 
00:40:39(40)
00:39:55(42)
27812Glonek Marcin
00:43:11(41)
00:45:10(40)
..812Małkiewicz Paweł
 
 
 
 
00:44:55(43)
00:41:21(38)
29803Kozicki Paweł
 
00:58:45(22)
00:59:35(29)
 
01:01:21(29)
30742Górski Jan
 
 
 
 
 
 
 
00:45:58(36)
00:45:58(38)
31723Hornatkiewicz Waldemar
01:01:26(18)
 
00:57:42(30)
 
 
00:54:56(24)
..722Buszkowski Janusz
00:49:51(28)
 
 
00:46:16(44)
..722Kuczyński Piotr
 
 
 
 
 
00:45:16(34)
00:42:22(38)
34702Keller Paweł
 
 
 
 
 
00:46:22(31)
 
 
00:44:29(39)
35602Kowalczyk Piotr
 
00:55:05(24)
00:50:26(36)
36592Juchnowicz Michał
00:55:06(21)
 
00:49:10(38)
37552Kowalczyk Paweł
00:53:09(24)
00:51:47(31)
38501Krauze Kamil
 
 
 
 
 
 
 
00:35:40(50)
..501Pavelko Andrey
 
 
 
 
 
 
 
 
00:34:52(50)
40481Juszczak Michał
 
 
00:38:56(48)
41471Ziemiński Karol
 
00:42:43(47)
42461Błażejczyk Paweł
 
 
00:40:37(46)
..461Dukała Piotr
00:40:15(46)
..461Włodarski Jarosław
 
 
 
 
 
 
 
00:37:23(46)
45451Rutkowski Michal
 
 
 
 
00:41:04(45)
..451Kred Hubert
00:41:01(45)
47441Kostecki Krzysztof
 
 
 
 
 
00:39:07(44)
48421Daniluk Karol
 
 
00:43:42(42)
..421Kalinowski Paweł
 
 
 
 
 
 
 
 
00:42:14(42)
..421Pietrzak Michał
 
 
 
 
00:45:34(42)
51411Merchelski Piotr
 
 
 
00:49:31(41)
..411Rzeszutko Rafał
 
 
 
 
 
00:40:21(41)
..411Zawada Michał
 
 
 
 
 
 
 
 
00:43:09(41)
..411Trzeciak Maciej
 
 
 
 
00:45:58(41)
..411Kulis Grzegorz
 
 
 
 
 
 
 
00:40:38(41)
56401Krakowiak Paweł
00:43:25(40)
57391Świętochowski Karol
 
 
 
 
00:46:44(39)
..391Szymański Paweł
 
00:45:14(39)
..391Ferenc Eryk
 
 
 
 
 
00:41:20(39)
..391Tomza Michal
 
 
 
 
 
 
 
00:44:39(39)
61381Kozak Paweł
 
 
 
00:52:48(38)
..381Marciniszyn Grzegorz
 
 
 
 
 
 
 
00:45:01(38)
63371Rowicki Robert
 
00:47:56(37)
..371Zieliński Maciej
 
 
 
00:56:32(37)
..371Nowacki Piotr
 
 
 
 
 
 
 
00:45:06(37)
66361Kozłowski Łukasz
 
00:48:00(36)
..361Dolatowski Marek
 
 
 
 
 
 
 
 
00:48:03(36)
..361Piechota Marcin
 
 
 
00:59:25(36)
69351Górski Tomasz
00:45:16(35)
..351Andreasik Mariusz
 
 
 
01:07:05(35)
..351Bielik Daniel
 
 
 
 
 
00:45:07(35)
..351Malesa Maciej
 
 
 
 
 
 
 
 
00:59:40(35)
73341Stokowski Michał
00:46:24(34)
..341Bieniek Piotr
 
00:49:16(34)
..341Skrzywan Paweł
 
 
 
 
 
 
 
 
00:59:47(34)
76331Kocyk Marcin
00:46:40(33)
..331Jakubowski Wojciech
 
 
00:53:14(33)
..331Miks Mateusz
 
 
 
 
00:50:18(33)
..331Stąporek Paweł
 
 
 
 
 
00:45:50(33)
..331Magnus Marcin
 
 
 
 
 
 
00:58:30(33)
..331Werman Tomasz
 
 
 
 
 
 
 
00:49:57(33)
82321Dzierżanowski Kajetan
00:47:07(32)
..321Perlejewski Sebastian
 
00:51:21(32)
84311Pławiak Wojciech
 
 
00:55:58(31)
..311Skarzyński Marek
 
 
 
 
 
 
 
00:54:08(31)
86301Szczepaniak Sebastian
 
 
 
 
 
00:46:41(30)
..301Wlizło Marcin
00:49:23(30)
..301Flakiewicz Piotr
 
 
 
 
01:00:06(30)
89291Walczak Michał
 
00:52:37(29)
90281Chudy Michał
 
 
 
 
01:01:21(28)
..281Fiołna Marcin
 
 
 
 
 
00:50:29(28)
92271Grześkowiak Paweł
00:51:10(27)
..271Pedrycz Mikołaj
 
00:53:06(27)
..271Sedzikowski Michał
 
 
 
 
01:07:27(27)
..271Wójcik Kamil
 
 
 
 
 
00:50:34(27)
96261Ciesielski Michal
00:51:50(26)
..261Nawrot Michał
 
 
 
 
01:09:58(26)
98251Bartczak Tomasz
 
 
 
 
 
00:53:15(25)
..251Soroka Jakub
 
 
 
 
01:17:02(25)
100231Bubiłek Szymon
 
00:57:15(23)
..231Martin Vergara Carlos
 
 
 
 
 
00:57:50(23)
102201Zamora Wojciech
00:56:00(20)
103191Sołtysik Andrzej
00:58:28(19)


  Kategoria II 
PozSumastartyNazwisko i imię2013-02-162013-03-022013-03-162013-04-272013-06-222013-09-142013-10-052013-10-192013-11-09 
13477Wasiewicz Krzysztof
00:34:20(49)
00:33:55(49)
00:33:43(50)
 
00:34:58(50)
00:32:49(50)
 
00:35:01(49)
00:34:34(50)
23347Cichacki Sylwester
00:40:16(48)
00:40:49(48)
00:38:59(49)
00:39:26(48)
 
00:39:06(46)
00:38:33(48)
00:39:15(47)
33277Koćwin Piotr
 
00:44:32(46)
00:44:02(46)
00:43:03(47)
00:46:17(46)
 
00:40:03(47)
00:40:16(46)
00:42:30(49)
42998Sprengel Piotr
00:54:08(41)
00:50:44(43)
00:50:31(38)
00:51:32(45)
00:56:40(40)
00:48:01(42)
00:46:49(46)
00:46:41(42)
52898Sułkowski Michał
00:54:47(39)
00:55:30(39)
00:51:57(35)
 
00:52:07(42)
00:50:20(39)
00:52:12(44)
00:52:06(41)
00:48:42(45)
62726Klepacz Krzysztof
00:42:57(46)
 
00:44:14(45)
 
00:46:40(45)
00:41:44(45)
 
00:43:37(43)
00:43:18(48)
71744Cibicki Tomasz
 
00:52:41(41)
00:50:03(40)
00:47:16(46)
00:45:03(47)
81674Bielec Tomasz
00:54:25(40)
 
00:51:37(36)
 
 
 
 
00:43:21(44)
00:44:54(47)
91293Płochocki Jacek
00:52:59(43)
 
00:47:39(42)
 
00:48:53(44)
101173Lipski Michał
 
00:53:23(40)
00:53:41(34)
 
 
00:46:38(43)
111002Nowak Jakub
00:30:52(50)
00:30:56(50)
..1002Buś Szymon
 
 
 
 
 
 
00:34:16(50)
00:34:45(50)
13992Wąsowski Michał
 
 
 
00:36:22(50)
 
00:37:46(49)
14972Wilk Wojciech
 
 
 
 
00:40:10(49)
 
 
00:37:58(48)
15952Kalinowski Krystian
 
00:41:20(47)
00:40:34(48)
16892Zachoszcz Maciej
 
00:45:10(45)
00:44:55(44)
17882Chabrowski Marcin
00:49:17(44)
00:47:40(44)
18872Małkiewicz Michał
 
 
 
 
00:49:31(43)
00:45:32(44)
19812Piotrowski Maciej
 
00:51:05(42)
00:50:04(39)
20491Karasek Jakub
 
 
 
00:38:17(49)
..491Pudełko Jakub
 
 
 
 
 
 
00:35:58(49)
22481Węcławek Dariusz
 
 
 
 
00:44:04(48)
..481Giulio Martin
 
 
 
 
 
00:38:27(48)
24471Biały Paweł
00:41:00(47)
..471Nowacki Mateusz
 
 
00:41:59(47)
..471Kostera Krzysztof
 
 
 
 
 
00:38:54(47)
27461Dzikowski Bartosz
 
 
 
 
 
 
 
 
00:45:20(46)
28451Bogusz Lutosław
00:45:42(45)
..451Laskowski Paweł
 
 
 
 
 
 
00:48:20(45)
..451Nosol Tomasz
 
 
 
 
 
 
 
00:43:05(45)
31441Malesa Adam
 
 
 
 
 
 
 
 
00:59:40(44)
32431Erenc Filip
 
 
00:47:13(43)
33421Furmanek Łukasz
00:53:49(42)
34411Sajewski Wojciech
 
 
00:48:21(41)
..411Rosłoniec Krystian
 
 
 
 
00:52:36(41)
..411Ołowski Marek
 
 
 
 
 
00:48:51(41)
37401Pawelczyk Sebastian
 
 
 
 
 
00:49:33(40)
38391Przywozny Patryk
 
 
 
 
01:05:43(39)
39381Pruszek Stanisław
 
00:56:46(38)
..381Łuczak Bartosz
 
 
 
 
 
00:51:14(38)
41371Wasilewski Marek
 
 
00:51:36(37)
..371Kościcki Mateusz
 
00:58:24(37)
..371Kowieszko Tomasz
 
 
 
 
 
00:52:59(37)
44361Sar Tomasz
 
01:01:37(36)
..361Kraśniewski Jakub
 
 
 
 
 
00:54:24(36)
46351Grochowski Krzysztof
 
 
 
 
 
00:57:47(35)
47341Gąsior Tomasz
 
 
 
 
 
00:58:21(34)
48331Ławniczak Adam
 
 
00:59:13(33)


  Kategoria I 
PozSumastartyNazwisko i imię2013-02-162013-03-022013-03-162013-04-272013-06-222013-09-142013-10-052013-10-192013-11-09 
13357Stolarz Adam
00:47:02(46)
00:48:18(49)
00:46:42(47)
00:46:56(49)
00:46:06(49)
 
00:43:00(47)
00:43:16(48)
22976Osełka Przemysław
00:42:38(50)
 
00:37:48(48)
00:38:38(50)
00:39:02(50)
 
00:36:24(50)
00:43:09(49)
32395Turzyński Piotr
00:43:46(49)
 
 
00:46:57(48)
00:48:54(47)
 
00:41:54(48)
00:43:49(47)
41493Piasecki Rafał
 
 
 
 
 
00:41:11(50)
00:39:56(49)
 
00:39:41(50)
51393Kierzek Artur
 
 
 
00:50:22(47)
 
 
00:47:30(46)
00:46:05(46)
6982Kobiałka Jakub
00:43:51(48)
 
 
 
 
 
 
00:40:08(50)
7922Jędrzejczak Jakub
00:54:59(44)
00:50:09(48)
8892Młynarski Maciej
00:50:45(45)
 
00:50:16(44)
9501Kozłowski Kamil
 
00:43:37(50)
..501Parfianowicz Piotr
 
 
00:34:34(50)
11491Wołowczyk Krzysztof
 
 
00:36:00(49)
..491Suflida Szymon
 
 
 
 
 
00:49:39(49)
13481Pikor Damian
 
 
 
 
00:47:30(48)
..481Zagrajek Marcin
 
 
 
 
 
00:50:07(48)
15471Baniakowski Michał
00:45:16(47)
..471Śluzek Krzysztof
 
 
 
 
 
00:56:58(47)
17461Wołowczyk Michał
 
 
00:47:52(46)
..461Hatała Kacper
 
 
 
 
01:07:43(46)
19451Borzęcki Maciej
 
 
00:48:16(45)
..451Zdrojewski Fryderyk
 
 
 
 
01:16:00(45)
21441Sobczak Jakub
 
 
 
 
01:16:01(44)




klasyfikacja klubowa kobiet

PozycjaPunktyKlub
12422JacekBiega by POWERGYM
21948KB ActiveSports Warszawa
3958Kondycja
4952AKB MORT !
5788KS Bednarska
6634KB Start Pułaski Warka
7526aleTEMPO
8520KB Jogger Nowy Dwór Maz.
9496JacekBiega Running Team
10358Byledobiec Anin
11348Obozybiegowe.pl
12342ENTRE.PL Team
13338Accelerate - Klub Biegacza Accenture
14270Dead On Arrival
15258Lisia
16208KB GALERIA Warszawa
17186ACTION Warszawa
18184Biegam Bo Lubię
19182Team Kaczuchy
201800
21156Parker Hannifin Runners
22136Warsaw International Triathlon Club
23116„Wspólna Droga” United Way Polska
24104Klub Filipka
2592Boot Camp Polska
..92AKL Ursynów
2782KB ABCKONDYCJA.PL (Las Kabacki)
2878FitBack.pl
2970Intersport
3068PLAY
..68KTE TRAMP Warszawa
3264Łebski Klub Żeglarski
3360Indywidualistka
..60PTB
3558Red8 Team
..58Sportgas PGNiGo!
3756Żoliborz Biega
3854treningbiegacza.pl
3952Gapmont Running Team
4050PGWB
4142Park Zdrojowy Konstancin
..42HJ Heinz Polska SA
4334KW Warszawa
4432AZS UMB Białystok
4528Inter Europol Piekarnia Szwajcarska
4620KS Raszyn
4718Rącze Pomrowy
4816Roche Runners
4914Run Lusia Run
5012Harley Davidson
518PKO Bank Polski
526T-Mobile Running Team
534bazgroszyt.pl



klasyfikacja klubowa mężczyzn

PozycjaPunktyKlub
14275AKB MORT !
23197JacekBiega By PowerGym
32491Kondycja
42305KB ActiveSports Warszawa
51323Byledobiec Anin
61214Accelerate - Klub Biegacza Accenture
71080kb-rebus.pl
8904Dzikie_Dziki
9624Warsaw International Triathlon Club
10609GLKS Nadarzyn
11554Sklep Spożywczy B.Król
12537KB ERGO
13535AKS Polonia Warszawa
14516JacekBiega Running Team
15513Metro Warszawskie
16512Makaki Run
17492Rosomak Warszawa
18479Bracia 'B'
19470KB Jogger Nowy Dwór Maz.
20462Warszawa-Natolin
21456ENTRE.PL Team
22432UNTS Warszawa
23287OTK Rzeźnik Gliwice
24247Art Profi Warszawa
25228KB Lechici Zielonka
26220VIRTU Sp. z o.o. Sp. k
27215adekgoldfoto.com
28205AZS AON Warszawa
29201Kuźnia Triathlonu
30200Pref. Bet. Śniadowo
31199Reckitt Benckiser
32196LKS Ostromecko
33193WARSZAWIAKY
34176AZS-AWF Warszawa
35173KS Bednarska
36161WBS Warszawa Polsko-Niemiecka Szkoła
37159UKA.PL
38154Biegam Bo Lubię
39150Softtutor
40137LeasePlan Running Team
41135SKB Kraśnik
42134Mazowsze Warszawa
43128Wulkany Miłości
44125AZS Politechnika Warszawska
45121Polanie
46118Lasek Bielański Team
47117WTT Warszawa
4811612tri.pl
..116ACTION Warszawa
50111tripower.pl
5198RC BNC
5295Triathlon Kalisz
..95Fundacja KIM
..95Orange Polska
5594Cabatiensis Bellator
5692KW Warszawa
5788Canor Anticus
..88USM Malakoff
5987KB WPionie.pl
6086KS AGROS Zamość
6183Decathlon
..83Bryk
6381Smurfit Kappa Polska
6480Kancelaria Sportowa Staszewcy
6579suedeandmesh.com
..79Decathlon Okęcie
6777MaratonyPolskie.pl TEAM
6876KB GALERIA Warszawa
6975Akademia Obrony Narodowej
7074Randonneurs Polska
7173Strzeszewo
..73Asd polisportiva pedaggio castiglione
7371aleTEMPO
7470KB.im.Piotra Sękowskiego w Płońsku
..70Endomondo
7666WMLKS Nadodrze Powodowo
7765Marki 77ERS
..65Spartanie Dzieciom
7962Drużyna Szpiku
8060Drżym Team
8158Intersport
8255Carolina Medical Center
..55Trinergy / xTRI.pl
8454Tak JakChcesz.PL
..54OGKS Brzeg Oława
8653Biegiem Przez Świat
8751Warsaw Red Devils
..51Klub Maratończyka Adamed
8950IgorSudnik.pl
9049Lider Winnica
9148Filtrowa
92470
9346Night Runners
..46SFC Aspołeczni
..46UNIQA Warszawa
9645Grupa Biegowa Sądeczanin
..45Lewi
9844OMI Kijów
..44IM2010
10043T-Mobile Running Team
10142WTT/Trinergy
10241FDNT Running Team
10340Huragan KB Wołomin
10433Cederroth
10531Biegamy z Ochotą
10630Obozybiegowe.pl
10728CZEREMCHA
..28KB Bossa
10927SCS Muślibórz
11025HJ Heinz Polska SA
11122MKS Axel Toruń
11221Bednarzówka.pl
11320Wojskowa Sekcja Biegowa 'Cytadela'
11419Kubuś Puchatek
11516Biegacz Cegłów
11615Magda Klima
..15Żoliborz Biega
..15Znikający Punkt
11914Aktywny Relaks Wołomin
..14Aktywny Relax
12112Blue Dog
..12Gapmont Running Team
12310QChL
1248Mikrus YOLO Kenji Running Team
1257Run Lusia Run
1265UKS Żoliborz
..5Amok Team
1284Eko Napędy
1292Deloitte Adventure Team
1301„Wspólna Droga” United Way Polska
..1NSP 97
..1KB Arturówek Łódź



klasyfikacja klubowa

PozycjaPunktyKlub
15619JacekBiega By PowerGym
25227AKB MORT !
34253KB ActiveSports Warszawa
43449Kondycja
51681Byledobiec Anin
61552Accelerate - Klub Biegacza Accenture
71080kb-rebus.pl
81012JacekBiega Running Team
9990KB Jogger Nowy Dwór Maz.
10961KS Bednarska
11904Dzikie_Dziki
12798ENTRE.PL Team
13760Warsaw International Triathlon Club
14634KB Start Pułaski Warka
15609GLKS Nadarzyn
16597aleTEMPO
17554Sklep Spożywczy B.Król
18537KB ERGO
19535AKS Polonia Warszawa
20513Metro Warszawskie
21512Makaki Run
22492Rosomak Warszawa
23479Bracia 'B'
24462Warszawa-Natolin
25432UNTS Warszawa
26378Obozybiegowe.pl
27338Biegam Bo Lubię
28302ACTION Warszawa
29287OTK Rzeźnik Gliwice
30284KB GALERIA Warszawa
31270Dead On Arrival
32258Lisia
33247Art Profi Warszawa
34228KB Lechici Zielonka
352270
36220VIRTU Sp. z o.o. Sp. k
37215adekgoldfoto.com
38205AZS AON Warszawa
39201Kuźnia Triathlonu
40200Pref. Bet. Śniadowo
41199Reckitt Benckiser
42196LKS Ostromecko
43193WARSZAWIAKY
44182Team Kaczuchy
45176AZS-AWF Warszawa
46161WBS Warszawa Polsko-Niemiecka Szkoła
47159UKA.PL
48156Parker Hannifin Runners
49150Softtutor
50137LeasePlan Running Team
51135SKB Kraśnik
52134Mazowsze Warszawa
53128Intersport
..128Wulkany Miłości
55126KW Warszawa
56125AZS Politechnika Warszawska
57121Polanie
58118Lasek Bielański Team
59117WTT Warszawa
..117„Wspólna Droga” United Way Polska
6111612tri.pl
62111tripower.pl
63104Klub Filipka
6498RC BNC
6595Triathlon Kalisz
..95Orange Polska
..95Fundacja KIM
6894Cabatiensis Bellator
6992Boot Camp Polska
..92AKL Ursynów
7188USM Malakoff
..88Canor Anticus
7387KB WPionie.pl
7486KS AGROS Zamość
7583Decathlon
..83Bryk
7782KB ABCKONDYCJA.PL (Las Kabacki)
7881Smurfit Kappa Polska
7980Kancelaria Sportowa Staszewcy
8079suedeandmesh.com
..79Decathlon Okęcie
8278FitBack.pl
8377MaratonyPolskie.pl TEAM
8475Akademia Obrony Narodowej
8574Randonneurs Polska
8673Strzeszewo
..73Asd polisportiva pedaggio castiglione
8871Żoliborz Biega
8970Endomondo
..70KB.im.Piotra Sękowskiego w Płońsku
9168PLAY
..68KTE TRAMP Warszawa
9367HJ Heinz Polska SA
9466WMLKS Nadodrze Powodowo
9565Spartanie Dzieciom
..65Marki 77ERS
9764Gapmont Running Team
..64Łebski Klub Żeglarski
9962Drużyna Szpiku
10060PTB
..60Drżym Team
..60Indywidualistka
10358Sportgas PGNiGo!
..58Red8 Team
10555Carolina Medical Center
..55Trinergy / xTRI.pl
10754OGKS Brzeg Oława
..54treningbiegacza.pl
..54Tak JakChcesz.PL
11053Biegiem Przez Świat
11151Klub Maratończyka Adamed
..51Warsaw Red Devils
11350PGWB
..50IgorSudnik.pl
11549T-Mobile Running Team
..49Lider Winnica
11748Filtrowa
11846Night Runners
..46SFC Aspołeczni
..46UNIQA Warszawa
12145Lewi
..45Grupa Biegowa Sądeczanin
12344IM2010
..44OMI Kijów
12542Park Zdrojowy Konstancin
..42WTT/Trinergy
12741FDNT Running Team
12840Huragan KB Wołomin
12933Cederroth
13032AZS UMB Białystok
13131Biegamy z Ochotą
13228Inter Europol Piekarnia Szwajcarska
..28KB Bossa
..28CZEREMCHA
13527SCS Muślibórz
13622MKS Axel Toruń
13721Run Lusia Run
..21Bednarzówka.pl
13920Wojskowa Sekcja Biegowa 'Cytadela'
..20KS Raszyn
14119Kubuś Puchatek
14218Rącze Pomrowy
14316Roche Runners
..16Biegacz Cegłów
14515Znikający Punkt
..15Magda Klima
14714Aktywny Relax
..14Aktywny Relaks Wołomin
14912Blue Dog
..12Harley Davidson
15110QChL
1528Mikrus YOLO Kenji Running Team
..8PKO Bank Polski
1545Amok Team
..5UKS Żoliborz
1564bazgroszyt.pl
..4Eko Napędy
1582Deloitte Adventure Team
1591KB Arturówek Łódź
..1NSP 97



klasyfikacja czasowa kobiet

PozycjaczasZawodnikKlub
100:39:12Emilia ZielińskaKB ActiveSports Warszawa
200:39:23Ewelina PisarekWarszawa
300:39:36Agnieszka ŁęckaJacekBiega Running Team
400:40:18Farrah MadahayWarsaw International Triathlon Club
500:41:51. .
600:42:04Joanna PalkaBoot Camp Polska
700:42:07Joanna CibickaNiezrzeszony
800:42:24Elżbieta PeretWarszawa-Powsin
900:42:35Olga ŁyjakJacekBiega Running Team
1000:43:19Anna PławiakJacekBiega Running Team
1100:43:34Marta MikołajczykKB Start Pułaski Warka
1200:43:46Alicja PaszczakKlub Wysokogórski Warszawa
1300:43:57Sylwia LiśkiewiczLisia
1400:44:04Magdalena BiskupskaJacekBiega Running Team
1500:44:06Marzena OpowiczKB ActiveSports Warszawa
1600:44:12Agnieszka NajnigierWarszawa
1700:44:13Anna NaumiukJacekBiega Running Team
1800:44:22Aleksandra SosnowskaJacekBiega Running Team
1900:44:50Anna ŚwistakKB Jogger Nowy Dwór Maz.
2000:45:00Katarzyna StefańskaNiezrzeszony
2100:45:08Joanna SkulteckaAKB MORT !
2200:45:31Iwona ŚwierczByledobiec Anin
2300:45:33Justyna CzekajJacekBiega Running Team
2400:45:34Olga MakowskaAccelerate - Klub Biegacza Accenture
2500:45:36Anna Pawłowska-PojawaByledobiec Anin
2600:45:44Monika ArtyszukJacekBiega Running Team
2700:45:49Agnieszka PacekGrodzisk Mazowiecki
2800:46:01Anna SzczypczyńskaJacekBiega Running Team
2900:46:03Anna BielińskaACTION Warszawa
3000:46:16Agnieszka SulikDead On Arrival
3100:46:33Katarzyna KossakowskaWarszawa-Ursynów
3200:46:36Anna ZatońskaKS Bednarska
3300:46:38Magdalena KondejaWarszawa-Bielany
..00:46:38Monika WachJacekBiega Running Team
..00:46:38Julita KoteckaAKL Ursynów
3600:47:05Jolanta WagnerWarszawa-Ursynów
3700:47:13Ewa MatuszewiczKondycja
3800:47:19Joanna HarasiewiczWarszawa
3900:47:44Kalina WilkKS Bednarska
4000:47:52Aleksandra DziewulskaAKB MORT !
4100:47:54Monika MadziarskaKB ActiveSports Warszawa
4200:48:17Emilia SelmowiczNiezrzeszony
4300:48:19Iwona Napiorkowska„Wspólna Droga” United Way Polska
4400:48:41Beata SieczkoWarszawa
4500:48:44Magda Krajewska-SuskiewiczObozybiegowe.pl
4600:49:07Joanna OdolczykKondycja
..00:49:07Blanka LipowskaAKB MORT !
4800:49:10Katarzyna PawłowskaaleTEMPO
4900:49:15Ewa WilkKS Bednarska
5000:49:18Aleksandra GliniewiczKB ActiveSports Warszawa
5100:49:19Kasia SkuchaWarszawa
5200:49:26Dorota CzamaraJacekBiega Running Team
5300:49:40Aleksandra DąbrowskaAKB MORT !
5400:50:05Anna DrozdowskaAKB MORT !
5500:50:26Agnieszka KordackaWarszawa
5600:50:34Aleksandra SiwczukOlsztyn
5700:50:39Barbara WiraszkaNiezrzeszony
5800:50:46Agnieszka KieszekENTRE.PL Team
5900:50:49Laura Torrijos SilvaWarszawa-Wola
6000:50:50Agnieszka JankowskaKondycja
6100:50:58Anna SulejNiezrzeszony
6200:51:00Marlena BudziszewskaWarszawa-Bielany
6300:51:20Patrycja MalickaWarszawa-Wilanów
6400:51:21Agnieszka ŚwietlikOpole
6500:51:23Joanna HałasaIntersport
6600:51:34Aleksandra MądzikPLAY
6700:51:35Adrianna PabinWarszawa-Wola
6800:51:50Urszula HangielWarszawa
6900:52:07Bogusława MajerWarszawa-Imielin
7000:52:08Urszula SzokalskaKlub Filipka
7100:52:19Beata Godycka-GorzelakKTE TRAMP Warszawa
7200:52:21Ewa SulejWarszawa
..00:52:21Karolina LewandowskaJacekBiega Running Team
7400:52:23Tamara PrusinowskaNiezrzeszony
7500:52:32Aleksandra HornatkiewiczNiezrzeszony
7600:52:41Justyna KowalczykJacekBiega Running Team
7700:52:43Mirosława BiesagaWarszawa-Żoliborz
7800:52:45Marta ParczewskaTeam Kaczuchy
7900:52:46Renata ZaśkoLegionowo
..00:52:46Danuta ZgliczyńskaWarszawa-Praga Północ
8100:52:49Małgorzata RzeszutkoWarszawa-Kabaty
..00:52:49Magdalena NowocinBiegam Bo Lubię
8300:52:51Dorota PavilletNiezrzeszony
8400:53:01Monika CharmuszkoWarszawa
8500:53:04Celina KruczkowskaŁebski Klub Żeglarski
8600:53:10Teresa PolakKB ActiveSports Warszawa
8700:53:13Ola MiąsekWarszawa-Rembertów
8800:53:18Katarzyna JamrozWarszawa-Kabaty
8900:53:19Malwina DenisiewiczKondycja
9000:53:22Martyna SzwadGapmont Running Team
9100:53:30Donata Budkiewicz-feluchWarszawa
9200:53:32Małgorzata RutkowskaWarszawa-Żoliborz
9300:53:36Katarzyna FrączykParker Hannifin Runners
9400:53:37Chikako TakakuraNiezrzeszony
9500:53:40Agnieszka AndrejewNiezrzeszony
9600:53:45Anna DobkowskaKB GALERIA Warszawa
9700:53:55Teresa ŻywekNiezrzeszony
9800:53:56Renata GrabowskaaleTEMPO
9900:54:05Agata Tyrowicztreningbiegacza.pl
10000:54:06Agata Lenarska-majchrzakWarszawa-Wawer
..00:54:06Edyta Lasota„Wspólna Droga” United Way Polska
10200:54:11Ewa BlaszczykT-Mobile Running Team
10300:54:23Aldona Jarosz-piwońskaGóra Kalwaria
10400:54:32Virginie LittleNiezrzeszony
10500:54:34Monika PasikWarszawa-Wola
10600:54:36Zuzanna IwanowiczWarszawa-Mokotów
10700:54:39Beata WójcikKondycja
10800:54:45Iwona WnorowskaRed8 Team
10900:54:48Małgorzata KołodziejczakNiezrzeszony
11000:54:54Lidia KopećT-Mobile Running Team
11100:54:56Anna ZawadaWarszawa
11200:55:02Anna StrachockaŻoliborz Biega
11300:55:07Małgorzata ZabłockaWarszawa
11400:55:10Maja ZawadzkaKondycja
11500:55:16Olga JarcoPTB
11600:55:17Dorota WójcikLublin
11700:55:20Małgorzata ButkiewiczKB GALERIA Warszawa
..00:55:20Katarzyna JanowskaaleTEMPO
11900:55:24Aneta StelmaszczykWarszawa
12000:55:26Eliza GodzimirskaHJ Heinz Polska SA
12100:55:36Michalina TokarskaNowa Iwiczna
..00:55:36Tina KrawczyńskaRadziejowice
12300:55:57Magdalena KowalskaPGWB
12400:56:04Lena DąbrowskaFitBack.pl
12500:56:07Katarzyna Duber-StachurskaWarszawa-Mokotów
12600:56:08Dorota JanikWarszawa-Kabaty
12700:56:14Maria TeichertKB ActiveSports Warszawa
12800:56:17Eliza BujnowskaWarszawa
12900:56:25Gabriela KuhnNiezrzeszony
13000:56:28Katarzyna KowalskaWarszawa
13100:56:35Marta StańczukOlsztyn
13200:56:46Evelin WitkowskaAKB MORT !
13300:56:53Anna GogolewskaSłupno
13400:56:55Ewa MatczukWarszawa-Bemowo
13500:57:04Cristina MoldovenuWarsaw International Triathlon Club
13600:57:07Monika MachowskaInter Europol Piekarnia Szwajcarska
13700:57:15Iwona PłoskaWarszawa-Bielany
13800:57:24Karolina Sudwoj-NogalskaWarszawa
13900:57:34Lucyna KuncRandonneurs Polska
14000:57:38Katarzyna KarpaKW Warszawa
..00:57:38Katarzyna PruśWarszawa-Gocław
14200:57:39Dorota KasprzyszakZielona Góra
14300:57:44Elżbieta RawskaKB ActiveSports Warszawa
14400:57:48Małgorzata BobrowiczAccelerate - Klub Biegacza Accenture
14500:57:56Katarzyna WiśniewskaIndywidualistka
14600:58:00Agnieszka Ferenc-borowskaNiezrzeszony
14700:58:03Aneta MaliszewskaSportgas PGNiGo!
14800:58:10Katarzyna ŚwierczyńskaWarszawa
14900:58:23Renata GąsowskaObozybiegowe.pl
15000:58:33Malgorzata PalusPiaseczno
15100:58:46Ola MatejekAZS UMB Białystok
15200:58:54Ida BorkWarszawa-Kabaty
15300:59:04Hanna Kołakowska-StarzykNiezrzeszony
15400:59:14Arletta BrzezinskaRącze Pomrowy
15500:59:21Grażyna MatysNiezrzeszony
15600:59:30Agnieszka KramzaWarszawa
15700:59:32Beata CzarneckaRun Lusia Run
15800:59:40Elżbieta SkrzypekNiezrzeszony
15900:59:43Agnieszka StańczakKB ActiveSports Warszawa
16000:59:52Paulina SzymańskaNiezrzeszony
16100:59:57Aleksandra SkuzaAKB MORT !
16201:00:01Luiza BebłotWarszawa-Bielany
..01:00:01Bernadetta MierkiewiczWarszawa-Okęcie
16401:00:03Marta SzejkoRoche Runners
16501:00:06Paulina PyrowiczWarszawa
16601:00:13Joanna NowickaWarszawa-Stegny
16701:00:18Anna KomaWarszawa-Mokotów
16801:00:22Magdalena CzichonWarszawa-Praga Południe
16901:00:33Anna BaniaWarszawa
17001:00:51Justyna Kuskowska„Wspólna Droga” United Way Polska
17101:01:00Magdalena GrendaNiezrzeszony
17201:01:05Iryna MarkivskaNiezrzeszony
17301:01:14Anna Sawabazgroszyt.pl
17401:01:37Magdalena BorowskaWarszawa-Powiśle
17501:01:45Joanna OkłaWarszawa-Bemowo
17601:01:50Agnieszka SzczepińskaRącze Pomrowy
17701:01:55Izabela HerbstWarszawa-Mokotów
17801:02:11Małgorzata SójkaNiezrzeszony
17901:02:16Jadwiga StawickaPark Zdrojowy Konstancin
18001:02:19Marlena SkóraWarszawa-Kabaty
18101:02:21Alina KhodzinskaKS Raszyn
18201:02:34Małgorzata GradkowskaBrwinów
18301:02:45Jolanta KsiężakWarszawa
18401:02:46Małgorzata Bienko„Wspólna Droga” United Way Polska
..01:02:46Katarzyna Lipnickaostróda
18601:03:01Aleksandra LeszczyńskaNiezrzeszony
18701:03:05Justyna PrzysuchaNiezrzeszony
18801:03:09Marta KrzemińskaWarszawa-Służew
18901:03:13Anna DąbrowskaKielce
19001:03:30Maria Zabrodzka-lisWarszawa-Ursynów
19101:03:35Cristina AparicioNiezrzeszony
19201:03:37Joanna JurewiczKB GALERIA Warszawa
19301:03:39Ineza PlettyWarszawa
19401:03:41Edyta NowakInter Europol Piekarnia Szwajcarska
19501:04:30Edyta GłówPyry z Bzikiem
19601:04:38Ewa KulbickaWarszawa-Bemowo
..01:04:38Agnieszka BartoszewiczWarszawa-Ursus
19801:04:46Jolanta KatnerRącze Pomrowy
19901:05:13Anna PlisieckaKS Bednarska
20001:06:14Anna MacheraWarszawa-Ursynów
20101:06:16Agnieszka Kopertowska-latoszekNiezrzeszony
20201:06:24Joanna BudnyWarszawa
20301:07:01Karolina MroczkaWarszawa-Saska Kępa
20401:07:14Aneta FilipczyńskaWarszawa-Ursynów
20501:07:25Teresa OttoHarley Davidson
20601:07:30Agnieszka KroczekWarszawa-Ursynów
20701:07:44Aleksandra JarcoPTB
20801:10:29Paulina GrotkowskaLublin
20901:10:33Katarzyna SumlińskaSkandia Running Team
21001:11:04Edyta CichockaLider Winnica
21101:11:19Agata Glinicka„Wspólna Droga” United Way Polska
21201:11:47Katarzyna KołodziejskaKS Bednarska
21301:12:17Ewa MachulBrwinów
21401:13:03Agnieszka WojnarowskaWarszawa-Wola
21501:14:06Kinga SorokaWarszawa
21601:14:55Renata DylągNiezrzeszony
..01:14:55Sylwia SitkiewiczWarszawa-Białołęka
21801:15:51Agnieszka Kosicka-GrabowskaWarszawa-Ursynów
21901:16:01Krystyna Wolicka„Wspólna Droga” United Way Polska
22001:16:17Bogna GajOgony
22101:16:21Dorota KapuśniakWilanów Coffin Podgers
22201:16:51Marzenna DzikialeTEMPO
22301:17:54Agnieszka WojtczakWarszawa
22401:18:36Joanna PapkeWarszawa-Mokotów
22501:21:12Barbara KlamanWarszawa
22601:21:26Anna RudnickaWarszawa-Bemowo
22701:21:47Joanna Żelazko MajcherczykWarszawa
22801:22:07Agnieszka SpychałaNiezrzeszony
22901:22:26Krystyna KoperskaNie ma lekko
23001:34:02Victoria IwanowskaNiezrzeszony
23101:45:12Małgorzata BadełekWarszawa-Mokotów



klasyfikacja czasowa mężczyzn

PozycjaczasZawodnikKlub
100:30:52Jakub NowakPref. Bet. Śniadowo
200:31:11Artur JabłońskiJacekBiega Running Team
300:32:49Krzysztof WasiewiczKondycja
400:32:53Tomasz BladosJacekBiega Running Team
500:33:07Sebastian PolakKB ActiveSports Warszawa
600:34:16Szymon BuśLKS Ostromecko
700:34:34Piotr ParfianowiczUNTS Warszawa
800:34:37Marek JendrychJacekBiega Running Team
900:34:38Łukasz KurekKB ActiveSports Warszawa
1000:34:52Andrey PavelkoRC BNC
1100:35:37Robert ZającOrange Polska
1200:35:40Kamil KrauzeWołomin
1300:35:53Tomasz Michał RoszkowskiWarszawa-Natolin
1400:35:58Jakub PudełkoKondycja
..00:35:58Dariusz KrólSklep Spożywczy B.Król
1600:36:00Krzysztof WołowczykUNTS Warszawa
..00:36:00Marcin WiącekByledobiec Anin
1800:36:03Tomasz ŁyżwińskiCabatiensis Bellator
1900:36:05Przemysław OpałaAKS Polonia Warszawa
2000:36:06Łukasz BelowskiKW Warszawa
2100:36:08Rafał BudnickiAKB MORT !
2200:36:11Grzegorz KruszyńskiPruszków
..00:36:11Kamil ArtyszukWARSZAWIAKY
2400:36:19Mariusz MazurekTriathlon Kalisz
2500:36:20Mariusz GrzybowskiKobyłka
2600:36:22Michał WąsowskiAZS AON Warszawa
2700:36:24Przemysław OsełkaKondycja
2800:36:28Jacek GardenerJacekBiega Running Team
2900:36:30Andrew MossopWarsaw International Triathlon Club
3000:36:36Łukasz SychowiczNiezrzeszony
3100:36:38Szymon DrabczykWarszawa-Śródmieście
3200:36:39Krzysztof RajzerENTRE.PL Team
3300:36:41Ireneusz WesołowskiAZS-AWF Warszawa
3400:36:43Tomasz LipiecByledobiec Anin
3500:36:46Filip GałuszkaRosomak Warszawa
3600:36:52Marcin LipowskiJacekBiega Running Team
3700:36:54Jerzy MagierskiByledobiec Anin
3800:37:00Bernard WyszyńskiKB ActiveSports Warszawa
3900:37:01Michał ŻurawskiENTRE.PL Team
4000:37:09Jacek NowocieńGLKS Nadarzyn
4100:37:10Michał DomańskiByledobiec Anin
4200:37:12Radek SerwińskiJacekBiega Running Team
4300:37:16Piotr MądrachJacekBiega Running Team
4400:37:23Jarosław WłodarskiDecathlon
4500:37:27Tomasz KwiatekAKB MORT !
4600:37:34Mariusz LaseckiKarczew
4700:37:36Piotr BielińskiACTION Warszawa
4800:37:42Piotr KobierskiUKA.PL
4900:37:52Grzegorz SikoraWarszawa-Ursynów
5000:37:54Wojciech StaszewskiKancelaria Sportowa Staszewcy
..00:37:54Dominik JagiełłoWarszawa
5200:37:58Wojciech WilkKS Bednarska
5300:38:04Andrzej PiotrowskiENTRE.PL Team
..00:38:04Jaroslaw OworuszkoLeasePlan Running Team
5500:38:07Bartłomiej DomańskiPiaseczno
5600:38:09Andrzej OwsińskiAccelerate - Klub Biegacza Accenture
5700:38:14Krzysztof FeluchWarszawa
5800:38:17Thomas WeberWBS Warszawa Polsko-Niemiecka Szkoła
..00:38:17Jakub KarasekNiezrzeszony
6000:38:18Łukasz MisztalKondycja
6100:38:19Marcin StachuraKB ActiveSports Warszawa
6200:38:21Łukasz GolaWarszawa-Międzylesie
6300:38:23Grzegorz RogóżRandonneurs Polska
6400:38:27Martin GiulioAsd polisportiva pedaggio castiglione
6500:38:28Dariusz ŚwierczewskiWarszawa-Bielany
6600:38:31Dariusz KnychasKB ERGO
6700:38:33Sylwester CichackiAKB MORT !
6800:38:36Krzysztof HołowaczKondycja
..00:38:36Dmytro TerpaiUNTS Warszawa
7000:38:38Tadeusz GóralAKB MORT !
7100:38:39Andrzej JankowskiKondycja
7200:38:42Mikołaj JakimowiczNiezrzeszony
7300:38:46Paweł KotlarzByledobiec Anin
..00:38:46Tomasz KłósekJacekBiega Running Team
7500:38:50Piotr OchmanKB Jogger Nowy Dwór Maz.
7600:38:51Michał PiędelAKB MORT !
7700:38:54Krzysztof KosteraWMLKS Nadodrze Powodowo
7800:38:56Michał JuszczakVIRTU Sp. z o.o. Sp. k
7900:38:57Wojciech OżdżeńskiMakaki Run
8000:39:04Rafał GarbatWarszawa-Wilanów
8100:39:07Krzysztof KosteckiWarszawa-Saska Kępa
..00:39:07Piotr SerockiMarki 77ERS
8300:39:08Andrzej PiotrowskiWarszawa-Mokotów
8400:39:09Leszek BiałogrodzkiBracia 'B'
8500:39:10Tomasz NowakKuźnia Triathlonu
8600:39:15Witold GrunwaldMetro Warszawskie
8700:39:17Przemysław KupiduraAZS Politechnika Warszawska
..00:39:17Hubert BuśkoNiezrzeszony
8900:39:18Cezary DoroszukAKB MORT !
9000:39:20Andrzej Sawczenkokb-rebus.pl
9100:39:22Tomasz SkarżyńskiWarszawa-Gocław
9200:39:23Jakub LengiewiczOTK Rzeźnik Gliwice
9300:39:24Marcin BasisNiezrzeszony
9400:39:28Pawel TroniarzDzikie_Dziki
9500:39:29Mariusz RusteckiWarszawa-Śródmieście
..00:39:29Radosław SelkeAKB MORT !
..00:39:29Rafał CzyżkowskiWTT Warszawa
9800:39:35Grzegorz FurgoWarszawa
9900:39:39Michał MakarewiczDrżym Team
..00:39:39Stefan StefańskiKB WPionie.pl
10100:39:40Daruisz PiastaWarszawa-Ursynów
10200:39:41Rafał PiaseckiJacekBiega Running Team
..00:39:41Mieszko ŁypKS AGROS Zamość
10400:39:47Paweł DąbrowskiWarszawa-Ursynów
10500:39:49Paweł KąckiKB ActiveSports Warszawa
10600:39:51Piotr FrączykNowa Iwiczna
10700:39:54Andrzej GondekKlub Maratończyka Adamed
10800:39:55Andrij BibikWarsaw International Triathlon Club
10900:39:56Dawid PetrówJacekBiega Running Team
11000:39:57Mateusz StanickiTrinergy / xTRI.pl
11100:39:58Piotr PolańskiWarszawa-Mokotów
..00:39:58Jarosław Szczepaniukkb-rebus.pl
11300:40:00Paweł TrawkowskiWarszawa-Pyry
11400:40:03Piotr KoćwinCzęstochowa
11500:40:05Daniel AndersMazowsze Warszawa
11600:40:08Jakub KobiałkaAKB MORT !
11700:40:13Adek Koperadekgoldfoto.com
11800:40:14Jacek SeferyniakWarszawa-Mokotów
11900:40:15Piotr DukałaDecathlon Okęcie
12000:40:20Bartłomiej LewandowskiLewi
12100:40:21Rafał RzeszutkoUNIQA Warszawa
12200:40:23Piotr NadrowskiKondycja
12300:40:28Pierluca RoccheggianiItalia
12400:40:32Maciej Okrasasuedeandmesh.com
12500:40:33Artur PszczółkowskiMaratonyPolskie.pl TEAM
12600:40:34Krystian KalinowskiJacekBiega Running Team
12700:40:35Michał MuzykaAKB MORT !
12800:40:37Paweł BłażejczykAkademia Obrony Narodowej
12900:40:38Grzegorz KulisAKB MORT !
13000:40:43Grzegorz KasińskiNiezrzeszony
13100:40:46Łukasz PisarskiWarszawa-Mokotów
13200:40:49Piotr PopisAKB MORT !
13300:40:50Jakub ZmorzyńskialeTEMPO
..00:40:50Marek CzachorWulkany Miłości
..00:40:50Krzysztof DąbrowskiAccelerate - Klub Biegacza Accenture
13600:40:51Sławomir KurzawaWarszawa-Ursynów
13700:40:52Sylwester BiałogrodzkiZalesie Górne
13800:40:55Bartłomiej CałkaPilawa
13900:40:56Jarek Bąkkb-rebus.pl
14000:41:00Igor SudnikIgorSudnik.pl
..00:41:00Paweł BiałySKB Kraśnik
14200:41:01Hubert KredKB.im.Piotra Sękowskiego w Płońsku
..00:41:01Jan GoleńKB GALERIA Warszawa
14400:41:02Artur KonradVIRTU Sp. z o.o. Sp. k
14500:41:03Aleksander DzidowskiVIRTU Sp. z o.o. Sp. k
14600:41:04Michal RutkowskiWarszawa
14700:41:06Andrzej ZienkiewiczBielawa
14800:41:09Mateusz PazdanNiezrzeszony
14900:41:12Bartosz KrużewskiNiezrzeszony
..00:41:12Wojciech PolakKuźnia Triathlonu
15100:41:13Michał WiatrSofttutor
15200:41:14Łukasz FedorowiczWarszawa-Praga Północ
15300:41:15Marcin TroniarzDzikie_Dziki
15400:41:20Eryk FerencKętrzyn
..00:41:20Tomasz MikaWarszawa-Śródmieście
15600:41:21Paweł MałkiewiczWarszawa-Gocław
15700:41:22Jarosław ZychWarszawa
15800:41:26Krzysztof SikoraNiezrzeszony
15900:41:32. .
16000:41:34Bogdan PiątekKB Lechici Zielonka
..00:41:34Marek MatczukWarszawa-Bemowo
16200:41:35Michał WojciechowskiKB Bossa
..00:41:35Mariusz ForyckiPiaseczno
16400:41:37Artur PaszczakKonstancin-Jeziorna
16500:41:41Krzysztof PrzybyszArt Profi Warszawa
16600:41:44Krzysztof KlepaczGrodzisk Mazowiecki
16700:41:45Szymon ChurskiSCS Muślibórz
16800:41:49Marek TalagaNiezrzeszony
16900:41:50Zbigniew Zieliński Warszawa-Wawer
17000:41:53Rafał LatoszekWarszawa
17100:41:54Piotr TurzyńskiKondycja
17200:41:58Luca ColomboAccelerate - Klub Biegacza Accenture
..00:41:58Tomasz RębiśKondycja
17400:41:59Adam MuszyńskiNiezrzeszony
..00:41:59Mateusz NowackiOGKS Brzeg Oława
17600:42:01Piotr CzarnotaWarszawa-Targówek
17700:42:02Adam BugajskiPolanie
17800:42:03Zbigniew KorzonkowskiENTRE.PL Team
17900:42:05Krzysztof WieliczkoZamość
..00:42:05Grzegorz GłuszakWarszawa-Ursynów
18100:42:06Szymon BorowieckiWarszawa
18200:42:09Dawid MichałowskiNiezrzeszony
18300:42:11Maciej Żywektripower.pl
18400:42:13Piotr DługosielskiEndomondo
..00:42:13Jacek NowakowskiWarszawa-Ursynów
18600:42:14Paweł KalinowskiCarolina Medical Center
18700:42:16Dominik RyżkoWarszawa-Ursynów
18800:42:17Jarosław DomagałaBiegam Bo Lubię
18900:42:18Tomasz PokrzywnickiLegionowo
19000:42:19Jacek ŚwierczByledobiec Anin
..00:42:19Łukasz SadalskiPruszków
19200:42:22Piotr KuczyńskiWarszawa-Białołęka
..00:42:22Stefan BatoryTak JakChcesz.PL
19400:42:28Adam JaneczekWarszawa
19500:42:38Kamil ZawadzkiWarszawa-Bielany
19600:42:40Cezary GwizdałaKuźnia Triathlonu
19700:42:41Łukasz PiekarskiWarszawa
19800:42:43Karol ZiemińskiSKB Kraśnik
19900:42:46Michał ReszkeSpartanie Dzieciom
20000:42:47Tadeusz GołębiewskiAktywny Relax
20100:42:51Dariusz WieczorekWarszawa-Wola
20200:42:53Dariusz KrólAccelerate - Klub Biegacza Accenture
..00:42:53Adam KwaśniewskiFundacja KIM
20400:42:58Radosław MościckiKB GALERIA Warszawa
..00:42:58Adam KrzesakIM2010
20600:43:00Adam StolarzWarszawa-Bemowo
..00:43:00Bartłomiej DanekWTT/Trinergy
20800:43:01Sebastian MyszkowskiNiezrzeszony
20900:43:04Klaudiusz KulakBryk
..00:43:04Marcin GiezWarszawa-Kabaty
21100:43:05Łukasz WięcekWarszawa-Wilanów
..00:43:05Tomasz NosolJacekBiega Running Team
21300:43:07Marek CzajkowskiWarszawa-Żoliborz
21400:43:08Paweł Wiśniewski12tri.pl
..00:43:08Jacek OlędzkiKonstancin-Jeziorna
21600:43:09Michał ZawadaKB Ergo
..00:43:09Tomasz SmolarczykIntersport
21800:43:11Marcin GlonekPruszków
21900:43:13Fabrice DelabarreUSM Malakoff
22000:43:14Sebastian BoguszWarszawa Praga-Północ
22100:43:15Michał SkwirutMetro Warszawskie
22200:43:17Marcin SiergiejBielsko-Biała
22300:43:18Przemysław AdamczykWarszawa-Kabaty
..00:43:18Grzegorz PowroźnikWarszawa
22500:43:20Grzegorz RybakLas Kabacki
22600:43:21Tomasz BielecFiltrowa
22700:43:22Leszek PękalaNiezrzeszony
22800:43:23Sławomir StykowskiArt Profi Warszawa
..00:43:23Andrzej BrzozowskiWarszawa
23000:43:25Adam RykowskiWarszawa-Mokotów
..00:43:25Paweł KrakowiakOtwock
23200:43:26Adam BieńkoDeloitte Adventure Team
23300:43:27Grzegorz WojewódzkiWarszawa-Ursynów
23400:43:30Cyprian CzopOMI Kijów
23500:43:31Janusz MarciniakWARSZAWIAKY
23600:43:34Robert GolańskiLasek Bielański Team
23700:43:37Kamil KozłowskiLider Winnica
23800:43:38Piotr StrzeżyszKS Bednarska
23900:43:39Zbigniew OpałczyńskiWarszawa
24000:43:41Artur MikulskiBlue Dog
24100:43:42Karol DanilukFDNT Running Team
24200:43:46Radosław KisielińskiWarszawa
24300:43:47Karol KrówczyńskiWarszawa-Gocław
24400:43:48Paweł ŚwięckiWarszawa-Ursynów
24500:43:50Wojciech GrzegorczykKondycja
24600:43:52Zygmunt BerdychowskiGrupa Biegowa Sądeczanin
24700:43:58Mariusz DąbtowskiNiezrzeszony
24800:44:00Maciej CisowskiKozienice
..00:44:00Mariusz PirekAccelerate - Klub Biegacza Accenture
..00:44:00Marek KępińskiNiezrzeszony
..00:44:00Piotr KazmierczakNiezrzeszony
25200:44:01Grzegorz OlesiakWarszawa-Bielany
25300:44:02Michał ŻmudaDzikie_Dziki
25400:44:04Bogumił ŚlusarczykAccelerate - Klub Biegacza Accenture
..00:44:04Mirosław CisekKB GALERIA Warszawa
..00:44:04Dariusz WęcławekGolub-Dobrzyń
25700:44:05Jan KrypaWarszawa-Białołęka
25800:44:07Tomasz PiaseckiOTK Rzeźnik Gliwice
25900:44:10Sławomir OmilionWarsaw Red Devils
..00:44:10Karol GorlewskiSFC Aspołeczni
26100:44:12Robert KaczmarskiAKB MORT !
26200:44:13Mariusz KolendaKobyłka
26300:44:14Marcelo RochaJundiai
26400:44:17Rafał GrzeszakGrodzisk Mazowiecki
26500:44:20Marcin ChimCargill
26600:44:22Michał DrozdCederroth
26700:44:24Mark GaspersichWarsaw International Triathlon Club
..00:44:24Grzegorz BudnickiWarszawa-Kabaty
26900:44:25Marek SyczukWarszawa-Mokotów
..00:44:25Eugeniusz DembińskiHuragan KB Wołomin
27100:44:28Dariusz Połaskikb-rebus.pl
27200:44:29Paweł TimofiejukNight Runners
..00:44:29Paweł KellerWarszawa-Targówek
27400:44:39Ryszard KozakiewiczWarszawa
..00:44:39Michal TomzaQChL
27600:44:41Daniel LipińskiPilec
27700:44:42Tomasz ŻurkoSulejówek
..00:44:42Marcin BruśNiezrzeszony
27900:44:43Paweł Terczyński12tri.pl
28000:44:44Marcin HerbikWarszawa-Wawer
..00:44:44Adam ZającWarszawa-Bielany
..00:44:44Tomasz KarwickiNiezrzeszony
28300:44:46Tomasz KrawczykWarszawa-Ursynów
..00:44:46Leszek PieniążekBiegam Bo Lubię
28500:44:47Marek ŹródlakT-Mobile Running Team
28600:44:49Jan WąsińskiKS Bednarska
28700:44:50Bogdan SnarskiCZEREMCHA
28800:44:51Kazimierz NojszewskiKondycja
28900:44:55Maciej ZachoszczBiegiem Przez Świat
29000:44:58Tomasz PojawaByledobiec Anin
..00:44:58Piotr SzachnaWarszawa-Targówek
..00:44:58Józef IdziakHJ Heinz Polska SA
29300:44:59Floirian GuhrNiezrzeszony
29400:45:01Grzegorz MarciniszynAKB MORT !
29500:45:03Tomasz CibickiŻabieniec
..00:45:03Grzegorz RybkowskiBiegamy z Ochotą
..00:45:03Piotr KwitowskiObozybiegowe.pl
29800:45:04Maciej PatołaIwonicz-Zdrój
..00:45:04Bartosz LeszczyńskiWarszawa-Powiśle
..00:45:04Zbigniew MazurczykWTT Warszawa
30100:45:05Mariusz NowakowskiŻoliborz Biega
30200:45:06Piotr NowackiEko Napędy
30300:45:07Daniel BielikNiezrzeszony
30400:45:12Riccardo PaparoItalia
30500:45:13Adam JacNiezrzeszony
30600:45:14Paweł SzymańskiAZS AON Warszawa
30700:45:16Michał BaniakowskiBiegacz Cegłów
..00:45:16Tomasz GórskiOstrołęka
30900:45:19Grzegorz WarciakNiezrzeszony
31000:45:20Bartosz DzikowskiMKS Axel Toruń
31100:45:25Michał LeśniewskiSpartanie Dzieciom
31200:45:26Tomasz SokołowskiJacekBiega Running Team
31300:45:30Jarosław KarskiLegionowo
31400:45:31Paweł MajWarszawa-Ursynów
31500:45:32Michał MałkiewiczWarszawa-Gocław
31600:45:33Przemysław ChmielNiezrzeszony
31700:45:34Filip HołtynWarszawa
..00:45:34Michał PietrzakWarszawa-Śródmieście
31900:45:36Grzegorz KuźlakPKO Bank Polski
..00:45:36Krzysztof KasprzykLasek Bielański Team
..00:45:36Paweł BajorekReckitt Benckiser
32200:45:37Marcin ZalewskiCanor Anticus
32300:45:39Tomasz PłonkowskiWarszawa-Białołęka
..00:45:39Piotr JasikWarszawa-Wesoła
32500:45:42Lutosław BoguszMikrus YOLO Kenji Running Team
..00:45:42Przemysław DubisWarszawa
32700:45:43Marcin WalczakNiezrzeszony
32800:45:50Paweł StąporekWarszawa
32900:45:51Robert JanigaWarszawa-Włochy
33000:45:52Waldemar KurpińskiWarszawa-Bielany
33100:45:55Zenon OlszakNiezrzeszony
..00:45:55Grzegorz SzałachwijWarszawa-Mokotów
33300:45:58Jan GórskiKubuś Puchatek
..00:45:58Maciej TrzeciakWarszawa-Żoliborz
33500:46:00Krzysztof MiłoszZnikający Punkt
33600:46:02Łukasz KołdysWarszawa
33700:46:03Waldemar ArnoldKliwer Bike
33800:46:04Piotr KurekMilanówek
33900:46:05Artur KierzekKS Bednarska
34000:46:07Artur PisarskiWarszawa-Praga Południe
..00:46:07Olaf PierzakAmok Team
34200:46:09Sławomir NowakowskiHipolitów
34300:46:10Piotr WielogórkaByledobiec Anin
34400:46:11Arkadiusz WudarczykWarszawa
34500:46:13Lukasz TomalikNiezrzeszony
34600:46:14Franek GregorkiewiczMagda Klima
34700:46:16Janusz BuszkowskiWarszawa-Kabaty
..00:46:16Paweł CałkaMetro Warszawskie
..00:46:16Michał DrabikowskiOTK Rzeźnik Gliwice
..00:46:16Mariusz KrajewskiWarszawa-Bielany
35100:46:20Paweł Wojciechowskieightcreate
..00:46:20Andrzej KrepsCarservis Warszawa
35300:46:23Bartosz MoczydłowskiWarszawa-Mokotów
35400:46:24Michał StokowskiKB Arturówek Łódź
35500:46:27Adam Piotrowskiwww.fort-bema.pl
35600:46:29Grzegorz LeoniakITI Adventure Team
35700:46:32Stanisław KamińskiNadarzyn
35800:46:35Jan KocRzucamWyzwanie
35900:46:37Dariusz LetkowskiGapmont Running Team
36000:46:38Michał LipskiKonstancin-Jeziorna
..00:46:38Jacek WęglińskiWarszawa
36200:46:39Aleksander UrbanWarszawa-Ursynów
36300:46:40Marcin KocykWarszawa-Kabaty
36400:46:41Sebastian SzczepaniakWarszawa-Praga Południe
..00:46:41Piotr SiegertEDC Runners
..00:46:41Piotr SprengelNiezrzeszony
36700:46:42Karol ZielińskiNiezrzeszony
36800:46:43Robert WójcikNiezrzeszony
36900:46:44Karol ŚwiętochowskiAktywny Relaks Wołomin
..00:46:44Jacek MikulskiBiegam Bo Lubię
37100:46:46Lucjan SroczyńskiWarszawa-Bródno
..00:46:46Janusz WawrowskiACTION Warszawa
37300:46:47Jan NartowskiJózefosław
..00:46:47Bartłomiej OlejnikWarszawa-Mokotów
37500:46:48Jarosław SkrzypczakKB ActiveSports Warszawa
37600:46:49Rafał BelkiewiczWarszawa-Ursynów
37700:46:54Paweł LechGIBnO Amator
37800:46:55Rafał NowakowskiRun Lusia Run
37900:46:56Mateusz MorycNiezrzeszony
38000:46:58Mateusz Bobrowicz Accelerate - Klub Biegacza Accenture
..00:46:58Piotr TrólkaNiezrzeszony
38200:46:59Tomasz Scibisz„Wspólna Droga” United Way Polska
38300:47:01Radosław DraganPlatforma Inteligo
38400:47:05Ryszard PłochockiRun4 Ursus
..00:47:05Marek KwiatkowskiWarszawa-Wola
..00:47:05Leszek RasztawickiWarszawa
..00:47:05Maciej SpiewakWarszawa-Mokotów
38800:47:06Piotr PiękosWarszawa-Saska Kępa
38900:47:07Kajetan DzierżanowskiWarszawski Klub Kyokushin Karate
39000:47:09Maksymilian MatuszewskiWarszawa-Ursus
39100:47:11Robert KierzekKS Bednarska
39200:47:13Filip ErencWarszawa
39300:47:14Jacek BułykWarszawa-Białołęka
39400:47:15Łukasz MajdanSpartanie Dzieciom
39500:47:17Jacek StachowiczNiezrzeszony
..00:47:17Piotr KucińskiWarszawa-Mokotów
39700:47:18Dariusz EpelbaumT-Mobile Running Team
39800:47:20Zenon BaranKB ActiveSports Warszawa
39900:47:21Michał KrempaNiezrzeszony
40000:47:22Janusz KęcikSpartanie Dzieciom
40100:47:26Mirosław PietrońWojskowa Sekcja Biegowa 'Cytadela'
40200:47:27Przemysław JaskółaKlub Wysokogórski Warszawa
..00:47:27Edward StanochWTT/Trinergy
40400:47:30Damian PikorUKS Żoliborz
40500:47:35Witold SerdakowskiJacekBiega Running Team
40600:47:37Kacper GradońKW Warszawa
40700:47:39Jacek PłochockiRun4 Ursus
40800:47:40Piotr GąsowskiNSP 97
..00:47:40Marcin ChabrowskiWarszawa-Sadyba
41000:47:41Piotr Obluski„Wspólna Droga” United Way Polska
41100:47:42Maciej DobrogowskiPKO Bank Polski
41200:47:43Wojciech SkarbekStare Babice
41300:47:44Paweł MarkiewiczKB ActiveSports Warszawa
41400:47:45Maciej WorkiewiczPiwniczna
..00:47:45Paweł WitkowskiNiezrzeszony
41600:47:48Jerzy BabińskiNadarzyn
41700:47:52Michał WołowczykUNTS Warszawa
41800:47:55Sławomir NajmółaWarszawa-Ursynów
41900:47:56Robert RowickiWarszawa-Natolin
42000:47:57Paweł SienkiewiczWarszawa-Rakowiec
42100:48:00Łukasz Kozłowskikajasport.PL
42200:48:02Dominik RosłonWarszawa-Kabaty
42300:48:03Marek DolatowskiŚwiebodzin
..00:48:03Krzysztof StępieńWarszawa-Praga Południe
42500:48:05Dariusz StefańskiAKB MORT !
42600:48:07Przemysław BiałokozowiczWarszawa-Bielany
..00:48:07Andrzej SuwaldJacekBiega Running Team
..00:48:07Krzysztof SycanPKO BP
42900:48:09Rafał GalińskiVIRTU Sp. z o.o. Sp. k
43000:48:10Paweł PawlakObozybiegowe.pl
43100:48:11Christo WasiliewKB Start Pułaski Warka
43200:48:16Maciej BorzęckiWTW Warszawa
..00:48:16Marcin OziębłoWulkany Miłości
43400:48:17Marcin RyczkowskiNiezrzeszony
43500:48:20Paweł LaskowskiWarszawa-Żoliborz
43600:48:21Wojciech SajewskiStowarzyszenie Socjologów Wolnobiegających
43700:48:22Bogusław PrzybylskiWarszawa-Falenica
43800:48:23Robert OlszówkaStare Babice
43900:48:25Andrzej StrzeżekWarszawa-Centrum
..00:48:25Michał MrowiecCC
44100:48:28Wojciech Giezrowerek.EU Bike Team
44200:48:29Wojciech WlodarczykLeBiegi
44300:48:31Ksawery ZalewskiWarszawa
..00:48:31Andrzej MazurkiewiczKB ActiveSports Warszawa
44500:48:32Rafal MilewskiAccelerate - Klub Biegacza Accenture
44600:48:33Grzegorz MulawaWarszawa-Mokotów
..00:48:33Filip KijowskiBednarzówka.pl
44800:48:39Michał KyciaWarszawa-Bielany
..00:48:39Przemysław DygdońAccelerate - Klub Biegacza Accenture
..00:48:39Arkadiusz MaskiewiczT-Mobile Running Team
45100:48:40Grzegorz GrochowskiBiegamy z Ochotą
45200:48:42Maciej MazurukAWAO
..00:48:42Michał SułkowskiWarszawa
45400:48:44Stanisław TokarzewskiKomorów
45500:48:47Olaf KacperskiWarszawa-Anin
..00:48:47Marcin WiśniewskiNiezrzeszony
45700:48:48Alan ParsonsWarsaw International Triathlon Club
45800:48:51Marek OłowskiNiezrzeszony
45900:48:52Danilo FerrarisArt Profi Warszawa
..00:48:52Leszek PołaskiWarszawa-Bielany
46100:48:53Piotr JanczukKW Warszawa
46200:48:54Tomasz HołowaczKondycja
46300:48:56Maciej ŻakiewiczNiezrzeszony
46400:48:57Martino SanzovoAccelerate - Klub Biegacza Accenture
..00:48:57Leszek MarzęckiKB ActiveSports Warszawa
46600:48:59Sławomir CiechanowskiWarszawa-Mokotów
46700:49:00Łukasz PrzedpełskiPLAY
..00:49:00Sławomir Pietrzykkb-rebus.pl
..00:49:00Kazimierz SzokalskiNowy Prażmów
..00:49:00Radosław PlewińskiNiezrzeszony
47100:49:01Wojciech BielaWarszawa-Ursynów
..00:49:01Piotr CieślakJeźdźcy Hardkoru
47300:49:02Marcin IwanowiczWarszawa-Mokotów
47400:49:07Marcin DulińskiSpartanie Dzieciom
47500:49:09Marcin ForytWarszawa-Bielany
47600:49:10Michał JuchnowiczAccelerate - Klub Biegacza Accenture
..00:49:10Piotr PrzytyckiWarszawa
47800:49:11Rafał SobiesiakWarszawa-Praga Południe
..00:49:11Mateusz BednarzBednarzówka.pl
48000:49:12Waldemar StaniszewskiTarchomin Wieś
..00:49:12Igor GrzejdziakWarszawa
48200:49:13Grzegorz SzerszenowiczNiezrzeszony
48300:49:16Piotr BieniekSKN
48400:49:17Witold SzylderowiczDrzonków
48500:49:18Grzegorz GałęziaSpartanie Dzieciom
48600:49:19Rafał RudalskiWarszawa
48700:49:20Sławomir KubalaWarszawa-Mokotów
..00:49:20Michal CzachowskiWarszawa
48900:49:21Kamil Tylutki„Wspólna Droga” United Way Polska
..00:49:21Stefan LewandowskiWarszawa-Bielany
49100:49:23Mariusz CzaplarskiPiaseczno
..00:49:23Marcin WlizłoNiezrzeszony
..00:49:23Dariusz KosmalaA1 POL Warszawa
49400:49:24Gianluca NataliaNiezrzeszony
49500:49:27Grzegorz KaprzykWarszawa-Ursus
49600:49:28Artur KowalczykWarszawa-Bielany
49700:49:29Marian NowickiTKKF Piaski Warszawa
49800:49:31Piotr MerchelskiNiezrzeszony
49900:49:32Piotr DębekWarszawa-Wola
50000:49:33Sebastian PawelczykNiezrzeszony
50100:49:35Piotr JunakWarszawa
50200:49:39Askaniusz KocembaAlaska
..00:49:39Szymon SuflidaWarszawa-Mokotów
50400:49:44Radosław GilNiezrzeszony
50500:49:46Jan JezierskiWarszawa-Białołęka
50600:49:47Michał PrzysuchaNiezrzeszony
50700:49:50Artur KmiecińskiQMS Warszawa
..00:49:50Robert RożekWarszawa
50900:49:54Robert ZielonkaParczew
51000:49:56Andrzej BalcerzakWarszawa-Bielany
51100:49:57Tomasz WermanWarszawa-Natolin
51200:50:00Andrzej BielskiAccelerate - Klub Biegacza Accenture
..00:50:00Marek DyjakBBL Warszawa
51400:50:04Andrzej GondekWarszawa-Ursynów
..00:50:04Maciej PiotrowskiWarszawa
51600:50:07Marcin ZagrajekPruszków
51700:50:09Jakub JędrzejczakWarszawa-Ursynów
51800:50:13Kazimierz WagaPiaseczno
51900:50:14Łukasz WinnickiWarszawa-Praga Północ
52000:50:16Maciej MłynarskiWarszawa-Radość
52100:50:17Michal KomorowskiNiezrzeszony
52200:50:18Mateusz MiksWarszawa-Saska Kępa
52300:50:19Jorge Del RioSantiago de Compostela
52400:50:22Filip FilipkowskiNiezrzeszony
52500:50:23Dariusz TraczykWarszawa-Mokotów
52600:50:25Dariusz Prądzyńskicalidris minuta
..00:50:25Bartłomiej ChabrowskiWarszawa-Sadyba
52800:50:26Piotr KowalczykPruszków
52900:50:27Piotr StryjekNiezrzeszony
53000:50:29Robert ŚwietlikowskiPKO BP
..00:50:29Marcin FiołnaNiezrzeszony
..00:50:29Kacper Korwin-MikkeClos
53300:50:31Piotr ŻukowskiWarszawa-Ursynów
53400:50:34Łukasz SapałaWarszawa-Bemowo
..00:50:34Kamil WójcikPKO Bank Polski
53600:50:35Mariusz StarościakPOLONIA Warszawa
53700:50:36Marek WołowczykUNTS Warszawa
53800:50:37Jan Krzyżanowski2SMAKI.PL
53900:50:38Michał SutkowskiLekarze Rodzinni Warszawa
..00:50:38Czechowski SzymonKuźnia Triathlonu
..00:50:38Robert ZakrzewskiWarszawa-Wawer
..00:50:38Arkadiusz JarosińskiWarszawa
54300:50:40Jerzy BiałeckialeTEMPO
54400:50:41Antolin YagoVigo
..00:50:41Robert ImiołekPiaseczno
54600:50:45Paweł PyłkaWarszawa-Mokotów
54700:50:46Marcin RudnikWarszawa-Ursynów
54800:50:48Paweł SulejWarszawa
54900:50:54Grzegorz RurkaAni Centa.PL
55000:51:01Dariusz LoskaBrwinów
..00:51:01Michał RadusińskiWarszawa-Żoliborz
55200:51:03Michał MaliszewskiPiaseczno
..00:51:03Juliusz Wegrzyniak„Wspólna Droga” United Way Polska
55400:51:04Marcin KozalPLAY
55500:51:07Dariusz MiśkiewiczOsowiec
..00:51:07Rubio FranciscoWarszawa-Śródmieście
55700:51:08Cezary RaczyńskiNiezrzeszony
..00:51:08Przemysław ŚmiałekTeam Kaczuchy
..00:51:08Tomasz ArciszewskiWodmax Olsztyn
56000:51:09Sebastian AudziejczykWarszawa
56100:51:10Rafał ZabłockiING Życie.PL
..00:51:10Paweł Grześkowiakpawelgrzeskowiak.pl
56300:51:13Marek WosikWarszawa-Natolin
56400:51:14Bartosz ŁuczakAT Team
..00:51:14Tomasz KurackiKick Center
..00:51:14Rafał WojciechowskiBiegiem po Zdrowie - Team ASA
56700:51:15Janusz KępczyńskiGOSIR Ożarów Maz.
56800:51:19Zbigniew NurzyńskiNiezrzeszony
56900:51:21Sebastian PerlejewskiNiezrzeszony
..00:51:21Tomasz SendaSuwałki
57100:51:22Jarosław SkrzydłoWarszawa-Natolin
57200:51:23Tomasz SzaniawskiWarszawa-Bielany
57300:51:24Robert KowalskiAKS Płyń pod Prąd
57400:51:25ROBERT ZALEWSKIwww.rowerek.eu bike team
57500:51:26Grzegorz PałasiewiczWarszawa-Ursynów
..00:51:26Ryszard SenatoraleTEMPO
57700:51:30Sławomir LipskiKonstancin-Jeziorna
57800:51:35Bartłomiej SzołańskiNiezrzeszony
57900:51:36Rafał MałanijWarszawa
..00:51:36Marek WasilewskiFiltrowa
..00:51:36Andrzej KOSTEKKS Bednarska
58200:51:39Franciszek SuszyłoWarszawa-Ursynów
..00:51:39Przemysław NowakWarszawa
58400:51:43Jan BajerskiNiezrzeszony
58500:51:45Krzysztof SolendakNiezrzeszony
58600:51:46Marcin KowalskiWarszawa
..00:51:46Tadeusz Nagalski„Wspólna Droga” United Way Polska
..00:51:46Piotr Domanski„Wspólna Droga” United Way Polska
58900:51:47Paweł KowalczykLider Winnica
59000:51:50Michal CiesielskiWarszawa
59100:51:51Paweł KaczmarekNiezrzeszony
..00:51:51Marcin OśmiałowskiWarszawa
59300:51:53Michał OsuchPlannja Racing Team
59400:51:54Szymon LuboińskiWarszawa-Mokotów
..00:51:54Michał JankowskiWarszawa-Mokotów
59600:51:55Tomasz JadłowskiWarszawa-Wilanów
59700:51:59Krzysztof SzatyńskiWarszawa-Ursynów
59800:52:01Paweł PorębaTrainhard.PL
59900:52:05Maciej WojtaszkoNiezrzeszony
..00:52:05Marcin KrupowiczWarszawa-Kabaty
60100:52:06Salvatore De Bellodbitalia.pl
60200:52:10Krzysztof RudarKB ActiveSports Warszawa
..00:52:10Piotr KrawczykMLKS Józefovia - Józefów
60400:52:15Mariusz NyczNiezrzeszony
..00:52:15Mirosław Kajaktruchtacz.pl
60600:52:18Paweł PodgórskiNiezrzeszony
..00:52:18Artur DomżałaWarszawa
60800:52:19Maciej KrzakKondycja
..00:52:19Zbigniew JusińskiKondycja
61000:52:21Paweł ChabrowskiWarszawa-Sadyba
61100:52:23Paweł GieradaWarszawa-Ursynów
..00:52:23Paweł SawaNestle Wellness Runners
..00:52:23Mateusz ChmuraWarszawa-Ursynów
61400:52:26Ścigalski DominikWarszawa
61500:52:27Marek MaldisNiezrzeszony
61600:52:29Rafał StachurskiWarszawa-Mokotów
61700:52:31Marcin ŁapińskiWarszawa-Wilanów
..00:52:31Krzysztof KuleszaPeKaOeKiPa
61900:52:36Krzysztof GrzesiakProRunning Promotion
..00:52:36Krystian RosłoniecWarszawa-Gocław
62100:52:37Michał WalczakGrodzisk Mazowiecki
62200:52:39Piotr SkubiszewskiWarszawa-Ursynów
62300:52:41Jan BordzałLubartów
..00:52:41Rudolf KolaćnyBootcamp Holesovice
62500:52:42Marcin CieminskiWarszawa
62600:52:43Maciej SejNiezrzeszony
62700:52:44Sylwester PedowiczWarszawa-Ochota
62800:52:46Jakub BaranNiezrzeszony
62900:52:48Paweł KozakŁomianki
63000:52:59Grzegorz SowińskiWarszawa-Wawer
..00:52:59Grzegorz WozniakowskiWarszawa-Ursynów
..00:52:59Tomasz Kowieszko Warszawa-Ursynów
..00:52:59Piotr CzapskiWarszawa
63400:53:02Pasquale MalilloForza Roma
63500:53:04Waldemar WieteskaDzikie_Dziki
63600:53:05Krzysztof BurmajsterNiezrzeszony
63700:53:06Mikołaj PedryczKuźnia Triathlonu
..00:53:06Krzysztof PrędotaWarszawa-Wilanów
63900:53:07Rafał MalmonKB Szydłowiec
64000:53:10Jacek Jaroszkb-rebus.pl
64100:53:13Krzysztof SkarzyńskiWarszawa-Ursus
64200:53:14Adrian BadowskiSiedlce
..00:53:14Wojciech JakubowskiBóbr Tłuszcz
64400:53:15Tomasz BartczakPragmatists
64500:53:19Witold DrożdżNiezrzeszony
64600:53:20Maciej GrygorowiczWarszawa-Wawer
64700:53:22Paweł WroczyńskiWarszawa-Mokotów
64800:53:32Daniel ŚlizZąbki
64900:53:34Karol BanieckiNiezrzeszony
..00:53:34Krzysztof PrydotaNiezrzeszony
65100:53:37Felice D'AliaItalia
65200:53:38Piotr BekkerWarszawa-Bielany
65300:53:39Scott ReidWarszawa-Wola
65400:53:43Mirosław SluzekWarszawa-Anin
65500:53:44Marcin Kurosz„Wspólna Droga” United Way Polska
65600:53:48Paweł NawrockiPoznań
..00:53:48Tomasz MireckiNiezrzeszony
65800:53:49Łukasz FurmanekMikrus YOLO Kenji Running Team
65900:53:58Marcin MistrzakPiaseczno
66000:53:59Adam BiernackiŁódź
66100:54:00Paweł SołtysiakWarszawa-Włochy
66200:54:03Albin PawłowskiGrodzisk Mazowiecki
..00:54:03Łukasz GłębickiWarszawa-Wola
66400:54:05Jerzy NatkańskiNiezrzeszony
66500:54:06Grzegorz LasotaUltra Team Radom
66600:54:08Grzegorz MaliszewskiNiezrzeszony
..00:54:08Marek SkarzyńskiWarszawa-Wesoła
66800:54:10Krzysztof GradowskiBiegamy z Ochotą
66900:54:11Wojciech PłocińskiPruszków
67000:54:13Luis Belmonte DiazAlbacete
67100:54:15Dariusz LitwinienkoNowa Iwiczna
67200:54:23Tomasz MajewskiNiezrzeszony
..00:54:23Wojciech ŻurawskiNiezrzeszony
67400:54:24Chris JenkinsWilanów Coffin Podgers
..00:54:24Jakub KraśniewskiWarszawa
67600:54:25Rafal KwiatkowskiKuźnia Triathlonu
67700:54:28Krzysztof GodlewskiNiezrzeszony
67800:54:34Ryszard PazdanDębica
67900:54:37Adam KomorowskiParker Hannifin Runners
68000:54:38Andrzej RaszewskiWarszawa-Ursus
68100:54:43Jacek TytkowskiWarm RT
..00:54:43Daniel OponowiczWarszawa-Gocław
68300:54:44Andrzej KrasuskiBiegam Bo Lubię
68400:54:53Jacek SzymańskiNiezrzeszony
68500:54:56Dariusz MatuszewskiWarszawa
..00:54:56Waldemar HornatkiewiczNiezrzeszony
68700:54:58Marek HackemerWrocław
..00:54:58Jan AnisimowiczC&F Running Team
68900:55:04Krzysztof FajksWarszawa-Bielany
69000:55:10Jerzy SłabyWarszawa-Ursynów
69100:55:16Tadeusz DaszczyńskiAZS Politechnika Warszawska
69200:55:17Jacek KrawczyńskiNiezrzeszony
69300:55:18Jacek OsadnikWarszawa-Ursynów
69400:55:22Adrian KołczewiakRącze Pomrowy
69500:55:24Michał PacholskiNiezrzeszony
69600:55:27Tomasz Debowski„Wspólna Droga” United Way Polska
69700:55:29Rafał BujnowskiWarszawa
..00:55:29Marcin SidwińskiWarszawa-Praga Północ
69900:55:35Jacenty ŁapanowskiKB Orientuz Warszawa
..00:55:35Piotr HabiakSGGW
70100:55:40Przemysław Pietraszewski„Wspólna Droga” United Way Polska
70200:55:44TOMASZ BARTKIEWICZWarszawa-Ursus
70300:55:49Krzysztof ChmielakNiezrzeszony
..00:55:49Rafał KuleszaNiezrzeszony
70500:55:57Jarosław HelmanWarszawa-Wilanów
70600:55:58Wojciech PławiakNiezrzeszony
..00:55:58Maciej BanaszakNiezrzeszony
70800:56:00Wojciech ZamoraNestle Wellness Runners
..00:56:00Łukasz FabiańskiByledobiec Anin
71000:56:01Jacek GuzLegionowo
71100:56:12Piotr SławińskiWarszawa-Ursynów
71200:56:13Karol ModzelewskiPanSportPro
71300:56:16Zbigniew ZielińskiTychy
71400:56:21Marcin NawrockiKraków
71500:56:22Michał DzbańskiWarszawa
71600:56:25Ryszard SawaNiezrzeszony
71700:56:27Paweł TkaczykKarpatczyków Stare
71800:56:32Dariusz RadomskiEUROCASH SA
..00:56:32Maciej BieniekPolbank EFG
..00:56:32Maciej ZielińskiWarszawa-Białołęka
..00:56:32Piotr MolendaWarszawa-Bemowo
72200:56:46Stanisław PruszekGrodzisk Mazowiecki
72300:56:52Leszek DąbrowskiUrząd Ursynów
72400:56:58Krzysztof ŚluzekWarszawa-Anin
72500:56:59Jerzy MichalskiIzabelin
72600:57:01Adam ArkuszewskiWarszawa-Bielany
72700:57:03Bartlomiej SlawinskiNiezrzeszony
72800:57:15Jacek FerchminWarszawa-Mokotów
..00:57:15Szymon BubiłekWarszawa-Mokotów
73000:57:18Piotr PikielKS Raszyn
73100:57:27Krzysztof BujakBiegam Bo Lubię
73200:57:28Grzegorz GrudzieńWarszawa-Tarchomin
73300:57:37Jarosław KrólakWarszawa-Imielin
73400:57:44Artur CisowskiWarszawa-Radość
73500:57:45Wojciech DołhunWarszawa
73600:57:46Krzysztof MroczekHJ Heinz Polska SA
73700:57:47Krzysztof GrochowskiBiegamy z Ochotą
73800:57:49Marek SolakRandstad Bike Team
73900:57:50Carlos Martin VergaraWarszawa
74000:58:00Jacek BorowskiNiezrzeszony
74100:58:01Radosław GrabekNiezrzeszony
74200:58:04Fabian RoskeAccelerate - Klub Biegacza Accenture
..00:58:04Tomasz PawłowskiBiegam Bo Lubię
74400:58:11Marcin RatajczakImperial Tobacco
74500:58:21Tomasz GąsiorWarszawa-Żoliborz
74600:58:24Mateusz KościckiNiezrzeszony
..00:58:24Artur KrystWarszawa-Stegny
74800:58:26Adam DrygalskiWarszawa
74900:58:28Andrzej SołtysikWarszawa-Mokotów
75000:58:30Eugeniusz MoszkowiczKondycja
..00:58:30Marcin MagnusPyry z Bzikiem
75200:58:37Wiesław GeneralczykPoradnik Handlowca
75300:58:39Grzegorz WywrotNiezrzeszony
..00:58:39Krzysztof AdamowskiAccelerate - Klub Biegacza Accenture
75500:58:45Paweł KozickiEDC Runners
75600:58:47Krzysztof GalejNiezrzeszony
75700:59:03Łukasz DolatowskiWarszawa-Ursynów
75800:59:13Adam ŁawniczakWilanów Coffin Podgers
75900:59:16Michał GizowskiNiezrzeszony
76000:59:24Jacek KuśmierskiMccain Poland
76100:59:25Marcin PiechotaRzeszów
76200:59:26Maciej KołomyjskiNiezrzeszony
76300:59:32Paweł PaluchNiezrzeszony
76400:59:38Luis CuestaWarszawa-Śródmieście
..00:59:38Krzysztof MarylWarszawa-Śródmieście
76600:59:39Tomasz Adamowicz„Wspólna Droga” United Way Polska
76700:59:40Adam MalesaGK Kościaszyn
..00:59:40Maciej MalesaGK Kościaszyn
..00:59:40Ryszard SzyperNiezrzeszony
77000:59:46Michał MajdowskiNiezrzeszony
77100:59:47Paweł SkrzywanŁomianki
77200:59:52Krystian Gawełek„Wspólna Droga” United Way Polska
77300:59:53Karol Kulinski„Wspólna Droga” United Way Polska
77400:59:57Jacek BartnikNiezrzeszony
..00:59:57Dariusz StaciwaWarszawa-Tarchomin
77601:00:01Paweł GrochowskiWarszawa-Praga Południe
77701:00:05Jacek NoworytaActive-Arfrosan \'Biegiem Po Zdrowie\' Team
77801:00:06Piotr FlakiewiczŻyrardów
77901:00:17Maciej ZyhatynskiWarszawa
78001:00:24Jerzy CzechowskiMZA Warszawa
78101:00:27Remigiusz WydraBBL Radom
78201:00:28Adam ZapertyKB ActiveSports Warszawa
78301:00:42Wiesław OleksaTarnobrzeg
78401:00:43Krzysztof BarejWarszawa
78501:00:54Seweryn AndrzejczykWarszawa-Gocławek
78601:01:01Marcin IdzkiewiczOgony
78701:01:03Jerzy FidoKB Lechici Zielonka
78801:01:08Sebastian SzczepańskiNiezrzeszony
78901:01:11Bartłomiej ZawistowskiWarszawa-Ursynów
79001:01:12Katarzyna WerleNiezrzeszony
79101:01:18Jakub SzelkaWarszawa-Mokotów
79201:01:21Michał ChudyWarszawa
79301:01:29Mariusz SmerkowskiAugneo 6 Warszawa
79401:01:31Stanisław KołodziejNiezrzeszony
79501:01:37Tomasz SarNiezrzeszony
79601:01:40Piotr KierszniewskiNiezrzeszony
79701:01:41Tomasz ZujkiewiczOtwock
79801:01:44Jerzy BucholcKB ActiveSports Warszawa
79901:01:48Mariusz BłasiakNowa Wieś
80001:01:50Arkadiusz ĆwiekDAOPG
80101:01:52Lech JakubWarszawa-Wilanów
..01:01:52Dariusz StrzęboszewskiNiezrzeszony
80301:02:02Remigiusz AntczakWarszawa
80401:02:09Janusz TomasikNiezrzeszony
..01:02:09Jakub KusinaWarszawa-Praga Południe
80601:02:22Jacek HryszkiewiczZero
80701:02:37Adam Berent„Wspólna Droga” United Way Polska
80801:03:19Norbert TajerBiegnę dla Moniki
80901:03:46Tadeusz TargońskiNiezrzeszony
..01:03:46Krzysztof WojciechowskiGolden Team
81101:03:56Robert DąbrowskiWarszawa-Wawer
81201:03:59Sebastian Kamiński„Wspólna Droga” United Way Polska
81301:04:18Andrzej Dobrowolski„Wspólna Droga” United Way Polska
81401:04:25Robert GrzeszczakGrafla-Team
81501:04:29Andrzej OlborskiNiezrzeszony
81601:05:07Wiesław ŁukszaWeteran L.A.
81701:05:21Marcin BoguszewskiWarszawa-Mokotów
81801:05:38Jerzy SarneckiNiezrzeszony
81901:05:43Patryk Przywozny„Wspólna Droga” United Way Polska
82001:06:23Piotr ŻukowskiNiezrzeszony
82101:07:05Mariusz AndreasikWarszawa-Wilanów
82201:07:21Jan Szczepaniakwww.bocce.pl
82301:07:27Michał Sedzikowski„Wspólna Droga” United Way Polska
82401:07:28Rafał LeszczynskiNiezrzeszony
82501:07:36Adam PlisieckiKS Bednarska
82601:07:43Kacper HatałaNiezrzeszony
82701:07:45Wojciech Pietrasik„Wspólna Droga” United Way Polska
82801:07:46Tadeusz SmolińskiWarszawa
82901:08:02Adam MiziołekWarszawa-Gocław
83001:08:18Zbigniew DuszyńskiKB ActiveSports Warszawa
83101:08:30Daniel Nowakowski„Wspólna Droga” United Way Polska
83201:09:46Jerzy WojtyńskiWarszawa-Ursynów
83301:09:58Michał NawrotNiezrzeszony
83401:10:21Witold StokowskiNiezrzeszony
83501:10:58Tadeusz AndrzejewskiWarszawa-Bielany
83601:12:20Radosław DubieleckiBrwinów
83701:13:02Zbigniew Chruślińskikb-rebus.pl
83801:16:00Fryderyk ZdrojewskiNiezrzeszony
83901:16:01Jakub SobczakNiezrzeszony
84001:16:24Dominik NowakKiełpin
84101:17:02Jakub SorokaWarszawa
84201:20:49Jacek BorsukiewiczBrwinów
84301:21:11Tomasz ZielińskiŻoliborz Biega
84401:21:12Piotr SzygalskiŁódź
84501:22:26Stanisław BroszkiewiczWarszawa


3 naj kobiet

PozycjaPunktyKlub
11608KB ActiveSports Warszawa
21356Niezrzeszony
3936JacekBiega by POWERGYM
4872Warszawa
5796Kondycja
6788KS Bednarska
7674AKB MORT !
8526aleTEMPO
9438Warszawa-Bielany
10170KB GALERIA Warszawa
11142Warszawa-Wola
12116„Wspólna Droga” United Way Polska
13100Warszawa-Mokotów
1470Warszawa-Kabaty


3 naj mężczyzn

PozycjaPunktyKlub
11790KB ActiveSports Warszawa
21689JacekBiega By PowerGym
31656AKB MORT !
41618Kondycja
5978Accelerate - Klub Biegacza Accenture
6964kb-rebus.pl
7938Niezrzeszony
8904Dzikie_Dziki
9893Warszawa-Śródmieście
10892Byledobiec Anin
11666Warszawa
12624Warsaw International Triathlon Club
13520Warszawa-Ursynów
14493Warszawa-Mokotów
15432UNTS Warszawa
16381ENTRE.PL Team
17321Warszawa-Bielany
18287OTK Rzeźnik Gliwice
19224Warszawa-Białołęka
20221Pruszków
21220VIRTU Sp. z o.o. Sp. k
22211Warszawa-Gocław
23201Kuźnia Triathlonu
24160Warszawa-Kabaty
25154Biegam Bo Lubię
26131KS Bednarska
27128Warszawa-Targówek
2876KB GALERIA Warszawa
2962Spartanie Dzieciom
3043T-Mobile Running Team