GRAND PRIX Warszawy
2017
Zawodnicy
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2017-10-21*
  7. 2017-10-07
  6. 2017-09-16
  5. 2017-09-02
  4. 2017-04-29
  3. 2017-04-08
  2. 2017-03-11
  1. 2017-02-04

2016
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2016-10-15
  7. 2016-10-01
  6. 2016-09-17
  5. 2016-09-03
  4. 2016-04-16
  3. 2016-03-19
  2. 2016-03-05
  1. 2016-02-13

2015
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2015-10-17
  7. 2015-10-03
  6. 2015-09-19
  5. 2015-06-20
  4. 2015-04-18
  3. 2015-03-21
  2. 2015-03-07
  1. 2015-02-14

2014
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2014-11-08
  8. 2014-10-18
  7. 2014-10-04
  6. 2014-09-13
  5. 2014-06-07
  4. 2014-04-27
  3. 2014-03-22
  2. 2014-03-08
  1. 2014-02-08

2013
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2013-11-09
  8. 2013-10-19
  7. 2013-10-05
  6. 2013-09-14
  5. 2013-06-22
  4. 2013-04-27
  3. 2013-03-16
  2. 2013-03-02
  1. 2013-02-16

2012
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2012-10-27*
  8. 2012-10-20
  7. 2012-10-06
  6. 2012-09-15
  5. 2012-06-16
  4. 2012-04-28
  3. 2012-03-31
  2. 2012-03-10
  1. 2012-02-11

2011
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2011-11-05
  8. 2011-10-22
  7. 2011-10-01
  6. 2011-09-17
  5. 2011-09-03
  4. 2011-06-11
  3. 2011-04-09
  2. 2011-03-12
  1. 2011-02-05

2010
Generalka
 wyniki zawodów:
  10. 2010-10-16
  9. 2010-10-09
  8. 2010-10-02
  7. 2010-08-31
  6. 2010-06-22
  5. 2010-06-15
  4. 2010-05-06
  3. 2010-04-10
  2. 2010-03-06
  1. 2010-02-20

2009
 wyniki zawodów:
  10. 2009-10-17
  9. 2009-10-03
  8. 2009-09-19
  7. 2009-09-01
  6. 2009-06-23
  5. 2009-06-09
  4. 2009-05-26
  3. 2009-04-04
  2. 2009-03-07
  1. 2009-02-07

2008
 wyniki zawodów:
  10. 2008-10-18
  9. 2008-09-13
  8. 2008-09-02
  7. 2008-05-27
  6. 2008-05-13
  5. 2008-04-26
  4. 2008-04-05
  3. 2008-03-08
  2. 2008-02-09
  1. 2007-10-20

2007
Generalka
 wyniki zawodów:
  6. 2007-09-15
  5. 2007-06-05
  4. 2007-05-22
  3. 2007-04-17
  2. 2007-03-31
  1. 2007-03-10

2006
 wyniki zawodów:
  6. 2006-09-30
  5. 2006-06-06
  4. 2006-05-23
  3. 2006-04-18
  2. 2006-04-01
  1. 2006-03-04

2005
 wyniki zawodów:
  6. 2005-06-23
  5. 2005-06-07
  4. 2005-05-17
  3. 2005-04-19
  2. 2005-04-02
  1. 2005-03-05

2004
 wyniki zawodów:
  6. 2004-09-14
  5. 2004-06-22
  4. 2004-06-08
  3. 2004-05-11
  2. 2004-04-06
  1. 2004-03-06


OFICJALNA PUNKTACJA GENERALNA
GRAND PRIX WARSZAWY 2007


Punktacja generalna kobiet

PozycjaPunktyZawodnikKlub
1248Sypek AgnieszkaAMD-NTT System
2237Banaszek IlonaKB GALERIA Warszawa
3229Opowicz MarzenaKB Gymnasion Warszawa
4218Gawęda RenataENTRE.PL Team
5211Wicha MałgorzataGóra Kalwaria
6207Jasińska TeresaArt Profi Warszawa
7204Miszczuk LuizaWarszawa-Targówek
8193Smolnik BarbaraOTK Rzeźnik Gliwice
9186Paczkowska Magdalenabiegajznami.pl
10181Muzyka BarbaraKopytko
11175Chmielowiec AnnaKB GALERIA Warszawa
12169Madziarska MonikaKB Gymnasion Warszawa
13164Gliniewicz AleksandraKB Gymnasion Warszawa
14158Martyńska JoannaKB GALERIA Warszawa
15154Dobkowska AnnaKB GALERIA Warszawa
..154Dobosz ElaKB Gymnasion Warszawa
17147Hirszler ElżbietaKB Gymnasion Warszawa
18144Karłowicz AnnaKB Gymnasion Warszawa
19141Babenko OlenaWarszawa-Mokotów
20137Kowalczyk JustynaKB GALERIA Warszawa
21133Mika AdrianaOTK Rzeźnik Gliwice
22131Pawłowska JolantaENTRE.PL Team
23129Miasojedow BożenaOTK Rzeźnik Gliwice
24128Butkiewicz MałgorzataKB GALERIA Warszawa
25126Włodarczyk MajaENTRE.PL Team
26123Iwasińska OlgaStowarzyszenie Park Skaryszewski
27109Pawłowska-Pojawa AnnaKB GALERIA Warszawa
28108Polańska AnnaWarszawa-Mokotów
29105Wieteska EmiliaArt Profi Warszawa
30103Misiaczek EwaKB Gymnasion Warszawa
3199Andres BeataENTRE.PL Team
3297Wicha IwonaGóra Kalwaria
3388Kuźniewska MałgorzataCarservis Warszawa
3482Zarzycka MonikaNowy Dwór Maz.
3574Stańczak AgnieszkaKB Gymnasion Warszawa
3670Koma AnnaWarszawa-Mokotów
3769Karłowicz AnnaWarszawa
3868Kin Lewis JoannaKB Gymnasion Warszawa
3965Polak TeresaKB Gymnasion Warszawa
4059Żurowska KamilaWarszawa-Ursynów
4155Piątkowska NataliaKB Huragan Wołomin
4251Teichert MariaKB Gymnasion Warszawa
4350Stańczuk MirosławaCarservis Warszawa
4447Walasek EwaMysiadło
4545Jankowska AgnieszkaWarszawa-Natolin
..45Rawska ElżbietaKB Gymnasion Warszawa
4741Badziak KatarzynaWarszawa-Stegny
..41Konopka AnnaWarszawa-Ursynów
4939Mikołajczyk AgataWarszawa-Praga Południe
5037Góralska ElżbietaKB GALERIA Warszawa
5126Blanc JuliaInfovide-Matrix
5223Otto TeresaAllianz Warszawa
..23Stachurska AleksandraENTRE.PL Team
..23Tkaczyk WandaWarszawa-Ursynów
5521Kasprzak BarbaraKB Gymnasion Warszawa
562Odolczyk JoannaWarszawa-Ursynów



punktacja generalna mężczyzn

PozycjaPunktyZawodnikKlub
1499Kufel MarcinENTRE.PL Team
2485Gardener JacekKB Legionowo
3477Nożyński DariuszDCS Warszawa
4475Wojtczak RafałKB Jogger Nowy Dwór Maz.
5473Celiński AleksanderByledobiec Anin
6465Polak SebastianKB Gymnasion Warszawa
7457Drabczyk SzymonWarszawa-Mokotów
8454Rajzer KrzysztofENTRE.PL Team
9433Karczewski SylwesterENTRE.PL Team
10429Kurek ŁukaszKS Piaseczno
11427Celiński RobertByledobiec Anin
12426Bogulak RafałKB Jogger Nowy Dwór Maz.
13420Staszewski WojciechGazeta Wyborcza
14413Nowocień JacekGLKS Nadarzyn
15411Król DariuszKB Huragan Wołomin
16407Rożnowski DariuszArt Profi Warszawa
17400Szynal PawełLKS Olymp Błonie
18398Przybysz KrzysztofKB GALERIA Warszawa
19393Barewski BogdanOTK Rzeźnik Gliwice
20382Gadziomski BartoszKS Psich Zaprzęgów
21367Dominiak RobertKB Jogger Nowy Dwór Maz.
22361Galicz KarolAZS-AWF Warszawa
23360Banaszek AdamKB Huragan Wołomin
24358Polański PiotrWarszawa-Mokotów
25333Charążka PawełWarszawa-Ochota
26329Skakluk JanKB Legionowo
27327Ziółkowski JacekKB Gymnasion Warszawa
28309Cybula SebastianArt Profi Warszawa
..309Różycki BartekKB Lechici Zielonka
30298Wiśniewski JakubENTRE.PL Team
31296Kieszek TadeuszKS Ożarowianka
32291Skalski PiotrWarszawa-Śródmieście
33284Szczepaniuk JarosławKB Huragan Wołomin
34277Bieniecki MirosławOTK Rzeźnik Gliwice
35275Kącki PawełKB Gymnasion Warszawa
36270Nowosielski JerzyDrukobia
37267Mościcki RadosławKB GALERIA Warszawa
38266Prusiński NorbertAON Warszawa
39256Kotlarz PawełKTE TRAMP Warszawa
40247Wróblewski FilipENTRE.PL Team
41239Badziak MarcinWarszawa-Stegny
..239Głuszak GrzegorzWarszawa-Ursynów
43236Stachura MarcinKB Gymnasion Warszawa
44228Dąbrowski KrzysztofAccenture Warszawa
45226Domański MichałKTE TRAMP Warszawa
46221Żelazko ŁukaszGrójec
47213Lengiewicz JakubOTK Rzeźnik Gliwice
48211Mioduszewski MariuszSBBP.PL
49207Bieliński PiotrACTION Warszawa
50203Piotrowski AndrzejUKA.PL
51202Błaździewicz RomualdWarszawa-Mokotów
52198Jankowski MarcinByledobiec Anin
53197Wróblewski Jan MarianENTRE.PL Team
54193Urbaniak MarcinAZS UKSW Kalisz
55189Kumoch JakubPrzeciętność Służew
56188Kamiński StanisławNadarzyn
57175Dembiński EugeniuszKB Huragan Wołomin
58174Weber MichałAZS WAT Warszawa
59171Chrabałowski JarosławWarszawa-Gocław
60165Roszkowski WojciechWarszawa-Ursynów
61160Święcki PawełWarszawa-Ursynów
62155Ilba PawełAZS WAT Warszawa
63152Sawicki PiotrKGB/SBBP
64149Wesołowski IreneuszWarszawa-Tarchomin
65148Parzewski JerzyKB Orientuz Warszawa
..148Romański KazimierzKB Legionowo
67147Balcerzak AndrzejSBM WARDOM Warszawa
68144Bobrowski DariuszKB Start Pułaski Warka
69139Protas KrzysztofENTRE.PL Team
70137Szymański ArturArt Profi Warszawa
71134Nowosielski ŁukaszJózefów
72133Miśkiewicz MarcinKB GALERIA Warszawa
73131Napiórkowski JerzyKB Start Pułaski Warka
74126Kamiński SławomirLKS Olymp Błonie
..126Różycki KonradKB Lechici Zielonka
76125Kowalczyk MikołajNieprzemakalni Warszawa
77124Kołakowski ZbigniewKGB/SBBP
78123Pokorski MarekNokia
79122Krypa JanWarszawa-Białołęka
80120Piątkowski MariuszKB Huragan Wołomin
81113Piątek BogdanKB Lechici Zielonka
82112Anuszewski TomaszWarszawa
83108Krzesak AdamKB Gymnasion Warszawa
84107Mądrach PiotrKB Gymnasion Warszawa
..107Reszke MichałWarszawa
86102Frączyk PiotrNowa Iwiczna
87101Łapiński ZenonAllianz Warszawa
..101Michna MarcinWarszawa-Ursynów
..101Pałasz MaciejWarszawa-Kabaty
9099Jasiński MarekArt Profi Warszawa
..99Klepacz KrzysztofGrodzisk Mazowiecki
9298Potrzuski KamilAZS Uniwersytet Warszawski
9391Sawicki KarolKB Gymnasion Warszawa
9490Borkowski PawełInfovide-Matrix
9589Wernik AleksanderStowarzyszenie Park Skaryszewski
9688Kordyzon AndrzejPłock
9786Kałęcki RafałZGRYZ Ząbki
..86Pietroń MirosławWarszawa-Białołęka
9978Nazar ChrystianByle do mety
10070Wołejszo TadeuszKB Orientuz Warszawa
..70Zawada RafałKB Gymnasion Warszawa
10269Nowisz JarosławKahuna
10367Kowalik MarcinWarszawa-Ursynów
10465Suchmiel PrzemysławTanren Dojo
10564Kwaśniewski WłodzimierzKB GALERIA Warszawa
10663Grzana TomaszNieprzemakalni Warszawa
10762Kuczkowski JerzyZUIS M.Dybiec
10860Kopyt JanAllianz Warszawa
..60Prądzyński DariuszAllianz Warszawa
11058Miotk MarcinKlub Wysokogórski Warszawa
11157Jarosiewicz PawełWarszawa
11255Załuski DariuszRadość
11354Koczwara JakubWorld Class
11450Dobrowolski KrzysztofWarszawa-Śródmieście
..50Kacprowski TadeuszWarszawa-Stegny
11649Jankowski MarekKB Huragan Wołomin
11748Drabikowski MichałOTK Rzeźnik Gliwice
11847Połaski LeszekWarszawa-Bielany
11946Kuracki TomaszWarszawa-Mokotów
12045Gołębiewski TadeuszKB Huragan Wołomin
12141Chrapek JanuszWarszawa-Mokotów
12239Kamiński MichałKB Gymnasion Warszawa
..39Kieslich MariuszKB MANIAC Poznań
..39Kostecki WiesławKB Legionowo
..39Żurawski MichałEra Running Team
12638Senatorski AntoniWarszawa
12736Piasecki TomaszOTK Rzeźnik Gliwice
..36Wójcik PiotrAllianz Warszawa
12935Rudnicki KubaWarszawa-Ursynów
13030Olbryś StanisławKB PIMAR Legionowo
..30Rychlik KonradWarszawa-Mokotów
13228Banowski JanuszInfovide-Matrix
13327Miszczuk ArkadiuszWarszawa-Targówek
13420Kowalski RobertAKS Płyń pod Prąd
..20Puchalski JerzyKB Podwórkowy
13619Kubiak BartoszKB Gymnasion Warszawa
13717Kacperski OlafWarszawa-Anin
..17Pawlak MikołajOTK Rzeźnik Gliwice
13914Kosiorek MarekWęgrów
14013Olędzki JanuszCentrum Onkologii
14110Arnold WaldemarKB Gymnasion Warszawa
..10Reda SławomirPasja Warszawa
..10Szota WojciechArt Profi Warszawa
1448Kużniak MarcinWarszawa-Mokotów
..8Wyszyński BernardKimberly-Clark
1467Budnicki GrzegorzWarszawa-Kabaty
..7Marzęcki LeszekKB Gymnasion Warszawa
..7Skwirut MichałDrużyna Gazety Wyborczej
1496Nowicki MarianTKKF Piaski Warszawa
..6Tolak TadeuszKB Gymnasion Warszawa
1515Kobrzyński BronisławGóra Kalwaria
..5Starzyński AndrzejKB Droga Warszawa
1533Szempliński PawełInfovide-Matrix
1542Grzegorek TomaszKB Start Pułaski Warka
..2Woźniak JózefKB Orientuz Warszawa
1561Goleń JanKB GALERIA Warszawa
..1Staniszewski WaldemarWarszawa-Tarchomin





Klasyfikacja kategoriami


 Kategoria K-X 
PozPunktyNazwisko i imię2007-03-102007-03-312007-04-172007-05-222007-06-052007-09-15
1200Otto Teresa
68:14/ 50
65:57/ 50
 
70:49/ 50
 
61:52/ 50


 Kategoria K-IX 
PozPunktyNazwisko i imię2007-03-102007-03-312007-04-172007-05-222007-06-052007-09-15
1250Dobkowska Anna
50:57/ 50
50:01/ 50
 
53:35/ 50
49:13/ 50
49:07/ 50
2245Polak Teresa
60:24/ 48
 
58:19/ 50
67:15/ 49
59:48/ 49
59:29/ 49
3242Rawska Elżbieta
60:00/ 49
 
75:23/ 49
73:07/ 48
71:00/ 48
81:13/ 48


 Kategoria K-VIII 
PozPunktyNazwisko i imię2007-03-102007-03-312007-04-172007-05-222007-06-052007-09-15
1250Jasińska Teresa
47:40/ 50
47:11/ 50
50:29/ 50
49:25/ 50
48:54/ 50
46:53/ 50
2244Gliniewicz Aleksandra
 
50:16/ 48
50:35/ 49
50:25/ 49
49:06/ 49
49:01/ 49
3239Miasojedow Bożena
52:58/ 48
51:37/ 47
53:17/ 48
53:05/ 48
52:57/ 48
53:28/ 47
4141Karłowicz Anna
53:46/ 47
53:44/ 46
 
 
 
50:39/ 48


 Kategoria K-VII 
PozPunktyNazwisko i imię2007-03-102007-03-312007-04-172007-05-222007-06-052007-09-15
1248Gawęda Renata
46:42/ 50
47:27/ 50
45:21/ 49
47:19/ 49
 
45:55/ 50
2238Pawłowska Jolanta
53:16/ 47
51:10/ 47
53:01/ 46
54:35/ 47
51:46/ 49
49:38/ 48
3193Dobosz Ela
48:04/ 49
48:04/ 48
49:57/ 48
49:19/ 48
..193Hirszler Elżbieta
48:30/ 48
47:38/ 49
50:08/ 47
 
 
48:26/ 49
5150Babenko Olena
 
 
44:43/ 50
42:38/ 50
42:34/ 50
6136Kasprzak Barbara
59:19/ 45
61:16/ 46
60:54/ 45
792Tkaczyk Wanda
 
 
 
68:12/ 46
 
62:51/ 46


 Kategoria K-VI 
PozPunktyNazwisko i imię2007-03-102007-03-312007-04-172007-05-222007-06-052007-09-15
1250Opowicz Marzena
46:07/ 50
44:48/ 50
44:56/ 50
46:01/ 50
43:45/ 50
2246Butkiewicz Małgorzata
60:08/ 49
54:28/ 48
54:37/ 49
51:44/ 49
50:09/ 49
50:23/ 50
3141Teichert Maria
 
 
58:01/ 46
58:40/ 47
55:06/ 48
497Góralska Elżbieta
 
53:06/ 49
55:19/ 48
595Odolczyk Joanna
67:12/ 48
65:58/ 47


 Kategoria K-V 
PozPunktyNazwisko i imię2007-03-102007-03-312007-04-172007-05-222007-06-052007-09-15
1250Sypek Agnieszka
 
37:49/ 50
40:33/ 50
38:21/ 50
38:31/ 50
39:12/ 50
2242Paczkowska Magdalena
47:46/ 50
49:40/ 48
48:29/ 48
52:27/ 47
48:11/ 49
3240Muzyka Barbara
50:20/ 49
50:31/ 47
48:51/ 47
50:50/ 48
48:46/ 48
48:55/ 48
4235Kowalczyk Justyna
52:37/ 47
51:50/ 46
52:44/ 46
56:47/ 45
53:33/ 47
47:43/ 49
5228Misiaczek Ewa
59:04/ 44
56:03/ 44
54:37/ 45
53:35/ 46
53:37/ 46
53:44/ 47
6223Kin Lewis Joanna
57:44/ 46
59:16/ 43
58:49/ 44
58:31/ 44
 
56:43/ 46
7175Stańczuk Mirosława
59:01/ 45
59:23/ 42
59:06/ 43
 
56:29/ 45
897Koma Anna
52:06/ 48
46:51/ 49


 Kategoria K-IV 
PozPunktyNazwisko i imię2007-03-102007-03-312007-04-172007-05-222007-06-052007-09-15
1246Miszczuk Luiza
48:47/ 49
49:07/ 48
48:40/ 49
49:41/ 50
46:21/ 49
45:52/ 49
2239Chmielowiec Anna
49:14/ 48
50:36/ 45
48:52/ 48
53:55/ 47
48:59/ 48
47:55/ 48
3233Karłowicz Anna
 
50:14/ 46
53:56/ 46
50:59/ 49
50:24/ 46
49:39/ 46
4228Iwasińska Olga
52:05/ 46
54:19/ 42
52:37/ 47
53:50/ 48
50:58/ 45
5207Mikołajczyk Agata
63:53/ 39
66:27/ 36
65:34/ 44
 
67:21/ 44
61:09/ 44
6183Pawłowska-Pojawa Anna
56:18/ 43
 
 
54:06/ 46
50:18/ 47
48:34/ 47
7178Stańczak Agnieszka
53:32/ 45
54:12/ 43
56:43/ 45
58:05/ 45
8138Kuźniewska Małgorzata
49:56/ 47
55:22/ 41
48:35/ 50
9100Andres Beata
40:16/ 50
 
 
 
 
39:46/ 50
1088Konopka Anna
53:52/ 44
53:11/ 44
1181Stachurska Aleksandra
57:55/ 42
58:06/ 39


 Kategoria K-III 
PozPunktyNazwisko i imię2007-03-102007-03-312007-04-172007-05-222007-06-052007-09-15
1246Banaszek Ilona
44:39/ 50
41:15/ 49
41:43/ 48
 
41:48/ 49
40:09/ 50
2233Madziarska Monika
51:17/ 48
48:13/ 47
51:12/ 44
51:35/ 46
49:22/ 45
48:36/ 47
3229Martyńska Joanna
 
51:49/ 45
50:23/ 45
50:04/ 47
47:37/ 47
53:41/ 45
4199Smolnik Barbara
 
41:13/ 50
41:02/ 49
41:28/ 50
40:58/ 50
5183Wieteska Emilia
50:45/ 49
 
52:17/ 43
55:28/ 45
 
51:53/ 46
6144Mika Adriana
 
 
46:17/ 47
46:06/ 49
45:04/ 48
7142Włodarczyk Maja
 
 
 
49:48/ 48
48:05/ 46
43:57/ 48
8132Badziak Katarzyna
57:50/ 45
61:14/ 44
 
 
 
55:51/ 43
9128Jankowska Agnieszka
 
 
 
68:32/ 43
61:01/ 43
56:39/ 42
1084Blanc Julia
 
 
61:09/ 40
 
58:31/ 44


 Kategoria K-II 
PozPunktyNazwisko i imię2007-03-102007-03-312007-04-172007-05-222007-06-052007-09-15
1100Wicha Iwona
42:57/ 50
41:02/ 50
299Żurowska Kamila
 
51:02/ 49
49:38/ 50
398Walasek Ewa
63:10/ 48
 
 
 
 
46:43/ 50


 Kategoria K-I 
PozPunktyNazwisko i imię2007-03-102007-03-312007-04-172007-05-222007-06-052007-09-15
1249Wicha Małgorzata
47:45/ 50
45:10/ 50
46:23/ 50
49:04/ 50
 
48:22/ 49
2193Polańska Anna
50:20/ 48
 
52:20/ 49
56:58/ 46
50:19/ 50
..193Zarzycka Monika
 
56:25/ 48
53:35/ 48
53:01/ 48
58:25/ 49
4192Piątkowska Natalia
65:37/ 47
55:55/ 49
59:33/ 47
51:58/ 49


 Kategoria XIII 
PozPunktyNazwisko i imię2007-03-102007-03-312007-04-172007-05-222007-06-052007-09-15
1250Kotowicz Otton
59:48/ 50
59:33/ 50
58:34/ 50
65:37/ 50
65:35/ 50
60:35/ 50
2244Niedźwiecki Jan
85:00/ 49
81:30/ 49
80:01/ 48
 
89:30/ 49
96:30/ 49


 Kategoria XII 
PozPunktyNazwisko i imię2007-03-102007-03-312007-04-172007-05-222007-06-052007-09-15
1249Bucholc Jerzy
50:42/ 50
50:19/ 50
51:03/ 50
51:28/ 49
 
51:19/ 50
2247Prokopowicz Edmund
51:36/ 49
51:14/ 49
51:46/ 49
51:13/ 50
51:35/ 50
51:50/ 49
3241Andrzejewski Tadeusz
54:41/ 48
54:42/ 48
55:29/ 48
58:58/ 48
55:47/ 49
57:36/ 48
4236Błaszczak Zbigniew
87:01/ 47
84:54/ 47
 
88:11/ 47
87:23/ 48
91:20/ 47


 Kategoria XI 
PozPunktyNazwisko i imię2007-03-102007-03-312007-04-172007-05-222007-06-052007-09-15
1249Madziar Andrzej
49:42/ 49
51:01/ 49
49:33/ 50
53:01/ 50
51:26/ 50
50:01/ 50
2243Fido Jerzy
53:11/ 48
53:26/ 47
54:10/ 49
55:41/ 49
54:26/ 49
56:47/ 48
3241Duszyński Zbigniew
53:41/ 47
52:03/ 48
56:18/ 48
56:42/ 48
54:57/ 48
55:04/ 49
4232Noworyta Jacek
55:04/ 46
53:59/ 46
56:37/ 47
58:48/ 46
55:14/ 47
5230Łuksza Wiesław
59:30/ 45
58:25/ 45
59:45/ 46
58:17/ 47
57:27/ 46
58:40/ 46
6133Grabowski Wojciech
73:20/ 44
62:58/ 44
 
 
 
64:16/ 45
7100Starzyński Andrzej
44:04/ 50
43:48/ 50


 Kategoria X 
PozPunktyNazwisko i imię2007-03-102007-03-312007-04-172007-05-222007-06-052007-09-15
1250Dembiński Eugeniusz
42:40/ 50
41:20/ 50
41:45/ 50
41:25/ 50
 
39:53/ 50
2245Kopyt Jan
43:19/ 49
43:51/ 49
44:24/ 47
43:13/ 48
42:43/ 50
42:31/ 49
3242Połaski Leszek
43:23/ 48
 
43:50/ 48
43:02/ 49
43:16/ 49
42:47/ 48
4228Szczepaniak Ryszard
56:30/ 44
54:39/ 47
56:01/ 43
57:27/ 45
53:30/ 46
54:56/ 46
5223Flisak Adam
56:34/ 43
54:48/ 46
55:07/ 44
60:34/ 43
56:26/ 45
57:10/ 45
6222Krawczyński Jacek
63:57/ 42
56:32/ 45
56:58/ 42
54:49/ 46
52:56/ 47
7187Sitnik Jan
 
 
45:21/ 45
45:27/ 47
45:08/ 48
45:06/ 47
8166Bartkowiak Henryk
70:54/ 41
70:05/ 43
71:26/ 41
82:42/ 41
9133Szymczak Ryszard
54:22/ 45
 
 
59:19/ 44
57:05/ 44
1097Nowicki Marian
 
49:21/ 48
43:39/ 49
1188Wojtyński Jerzy
 
59:57/ 44
 
 
 
60:36/ 44


 Kategoria IX 
PozPunktyNazwisko i imię2007-03-102007-03-312007-04-172007-05-222007-06-052007-09-15
1250Skakluk Jan
38:44/ 50
38:05/ 50
39:04/ 50
39:58/ 50
38:42/ 50
39:19/ 50
2241Dąbrowski Krzysztof
40:24/ 49
40:57/ 47
40:50/ 48
 
40:37/ 49
40:15/ 48
3240Błaździewicz Romuald
 
39:12/ 49
39:40/ 49
41:28/ 49
40:55/ 48
44:08/ 45
4225Kacprowski Tadeusz
44:18/ 44
42:34/ 44
 
44:43/ 46
42:45/ 45
42:28/ 46
5221Staniszewski Waldemar
44:14/ 45
43:57/ 43
44:35/ 45
45:42/ 45
44:27/ 43
6208Kęcik Janusz
48:26/ 41
49:03/ 36
49:01/ 40
47:43/ 44
47:03/ 40
45:15/ 43
7207Kobrzyński Bronisław
59:31/ 33
47:38/ 39
45:19/ 44
44:38/ 47
43:06/ 44
..207Kobusiński Józef
49:05/ 40
46:19/ 42
45:42/ 43
 
45:48/ 42
46:56/ 40
..207Śmigielski Mieczysław
47:10/ 42
46:46/ 40
48:01/ 41
48:29/ 42
48:18/ 38
46:13/ 42
10200Komor Mirosław
49:50/ 38
47:51/ 38
53:38/ 36
50:11/ 41
47:58/ 39
45:05/ 44
..200Rydel Krzysztof
 
47:57/ 37
47:12/ 42
47:59/ 43
46:43/ 41
48:50/ 37
12188Wołejszo Tadeusz
42:12/ 47
42:21/ 46
 
44:12/ 48
41:47/ 47
13185Fomfara Krzysztof
52:59/ 36
51:18/ 32
52:50/ 37
52:47/ 39
51:40/ 37
52:12/ 36
14174Kępczyński Janusz
54:51/ 35
53:55/ 31
56:29/ 35
54:31/ 38
52:31/ 35
15150Chruśliński Zbigniew
49:35/ 39
 
52:07/ 38
54:39/ 37
52:03/ 36
16145Parzewski Jerzy
40:29/ 48
39:56/ 48
 
 
 
39:25/ 49
17138Dobrowolski Krzysztof
42:18/ 46
42:28/ 45
43:04/ 47
18130Woźniak Józef
44:41/ 43
46:28/ 41
43:51/ 46
19116Biernacki Adam
 
49:24/ 35
 
50:48/ 40
 
46:51/ 41
20111Makowski Tadeusz
 
50:38/ 33
49:35/ 39
 
 
47:59/ 39
2198Szabłowski Marek
57:31/ 34
54:36/ 30
 
 
 
57:33/ 34
2293Kwaśniewski Włodzimierz
 
 
 
 
42:09/ 46
40:33/ 47
2371Łapanowski Jacenty
51:29/ 37
49:30/ 34


 Kategoria VIII 
PozPunktyNazwisko i imię2007-03-102007-03-312007-04-172007-05-222007-06-052007-09-15
1250Barewski Bogdan
36:38/ 50
35:40/ 50
 
38:59/ 50
37:03/ 50
37:23/ 50
2244Kieszek Tadeusz
39:23/ 48
38:58/ 49
39:24/ 49
39:42/ 49
39:27/ 49
41:36/ 48
3233Święcki Paweł
41:43/ 45
42:31/ 46
42:15/ 45
42:45/ 46
41:09/ 47
41:09/ 49
4230Balcerzak Andrzej
43:06/ 42
41:55/ 47
41:35/ 46
41:55/ 47
40:41/ 48
5217Prądzyński Dariusz
43:31/ 41
43:26/ 43
42:43/ 43
43:18/ 44
42:43/ 45
45:02/ 42
6212Kuczkowski Jerzy
43:02/ 43
43:22/ 44
42:30/ 44
50:11/ 34
 
42:34/ 47
7211Budnicki Grzegorz
45:05/ 37
44:39/ 39
43:37/ 41
46:05/ 43
43:40/ 44
44:46/ 44
8207Arnold Waldemar
45:14/ 36
43:54/ 42
43:36/ 42
46:10/ 42
44:33/ 42
45:44/ 39
9204Marzęcki Leszek
44:47/ 38
44:27/ 41
45:11/ 38
46:58/ 39
45:41/ 40
43:44/ 46
10195Tolak Tadeusz
45:41/ 34
 
43:55/ 40
46:29/ 41
49:16/ 35
43:59/ 45
11179Prędota Krzysztof
47:30/ 33
45:46/ 37
47:19/ 33
47:32/ 38
47:11/ 38
12169Mazurkiewicz Andrzej
51:10/ 29
50:48/ 31
49:11/ 31
51:23/ 33
48:14/ 36
47:29/ 38
13167Wawrowski Janusz
54:17/ 28
48:17/ 35
49:37/ 30
48:26/ 35
46:42/ 39
14163Nowocień Leszek
51:03/ 31
50:46/ 32
52:14/ 28
52:01/ 32
49:23/ 34
48:41/ 34
15150Krzak Maciej
 
58:28/ 26
54:52/ 27
57:26/ 31
52:10/ 33
49:50/ 33
16149Natkański Jerzy
47:34/ 32
44:38/ 40
45:59/ 36
 
 
45:19/ 41
17148Ferraris Danilo
 
45:41/ 38
47:00/ 34
48:23/ 36
 
45:23/ 40
18146Michalik Wojciech
55:23/ 26
54:59/ 29
58:14/ 26
64:29/ 29
58:02/ 32
58:03/ 30
19141Krypa Jan
41:12/ 46
 
40:48/ 47
41:19/ 48
20140Resztik Tadeusz
57:52/ 25
56:09/ 28
59:26/ 25
64:04/ 30
 
53:34/ 32
21130Gołębiewski Tadeusz
44:17/ 39
 
 
42:58/ 45
41:53/ 46
22115Kapuściński Jacek
 
46:12/ 36
45:06/ 39
46:54/ 40
23103Szweda Jan
 
48:23/ 34
48:03/ 32
 
47:23/ 37
2497Łapiński Zenon
40:38/ 47
 
39:15/ 50
..97Piątek Bogdan
39:16/ 49
 
40:00/ 48
2692Kostecki Wiesław
42:25/ 44
41:39/ 48
2785Olędzki Janusz
43:47/ 40
43:08/ 45
2883Kobusiński Eugeniusz
 
 
67:24/ 23
 
64:26/ 31
63:26/ 29
2980Mazurczyk Zbigniew
 
 
 
47:50/ 37
44:31/ 43
3078Wiśniewski Andrzej
 
 
46:29/ 35
 
 
45:00/ 43
3176Pacewicz Piotr
 
 
 
 
44:43/ 41
48:34/ 35
3272Pytkowski Marek
45:31/ 35
 
45:48/ 37
3360Rumin Wiesław
51:07/ 30
50:58/ 30
3454Karwecki Ryszard
 
 
66:38/ 24
 
66:26/ 30
..54Pomianowski Jan
55:07/ 27
56:17/ 27


 Kategoria VII 
PozPunktyNazwisko i imię2007-03-102007-03-312007-04-172007-05-222007-06-052007-09-15
1248Drabczyk Szymon
35:51/ 49
35:49/ 50
36:06/ 50
36:22/ 49
35:41/ 50
35:46/ 49
2246Karczewski Sylwester
35:35/ 50
37:03/ 48
36:33/ 49
36:09/ 50
36:18/ 49
3241Nowocień Jacek
37:00/ 48
36:37/ 49
36:58/ 48
37:33/ 48
36:25/ 48
36:19/ 48
4225Kamiński Stanisław
42:00/ 42
41:23/ 46
41:39/ 43
42:17/ 47
40:57/ 44
41:04/ 45
5223Roszkowski Wojciech
40:44/ 46
40:59/ 47
41:32/ 44
43:17/ 44
41:14/ 42
6211Różycki Konrad
41:02/ 44
43:16/ 45
42:37/ 42
 
39:40/ 46
53:46/ 34
7209Jasiński Marek
41:09/ 43
47:11/ 39
42:45/ 41
42:42/ 46
41:54/ 40
46:53/ 38
8204Pietroń Mirosław
44:31/ 39
 
44:17/ 38
42:43/ 45
42:32/ 38
41:09/ 44
9193Kłoszewski Tomasz
45:50/ 38
44:58/ 43
45:57/ 35
47:09/ 40
44:17/ 37
10178Cybulski Adam
46:20/ 37
46:38/ 40
46:24/ 34
48:07/ 37
46:33/ 30
11174Stefański Dariusz
46:24/ 36
47:42/ 37
48:07/ 32
50:21/ 33
 
47:37/ 36
12155Majdak Andrzej
57:00/ 27
50:10/ 35
48:21/ 31
48:31/ 35
48:33/ 27
13153Pluta Ireneusz
47:51/ 34
45:30/ 42
45:23/ 36
46:50/ 41
14152Mieczkowski Kazimierz
53:56/ 28
52:49/ 34
54:44/ 24
55:00/ 32
55:17/ 25
54:11/ 33
15136Kamiński Sławomir
40:53/ 45
 
40:43/ 46
 
40:54/ 45
16135Piątkowski Mariusz
40:39/ 47
 
40:26/ 47
 
41:17/ 41
17134Napiórkowski Jerzy
 
 
41:03/ 45
 
41:02/ 43
40:57/ 46
18129Jasik Piotr
47:19/ 35
 
50:50/ 27
48:11/ 36
46:27/ 31
19121Wojtkowski Ireneusz
53:02/ 29
 
49:06/ 29
 
48:25/ 28
47:48/ 35
20120Kieslich Mariusz
 
 
43:12/ 39
44:08/ 42
42:12/ 39
21117Puchalski Jerzy
49:08/ 31
44:20/ 44
 
 
 
42:36/ 42
22116Reda Sławomir
43:26/ 41
 
 
 
45:18/ 35
43:29/ 40
..116Zarzycki Zdzisław
 
56:14/ 33
51:36/ 26
55:47/ 31
50:41/ 26
24110Baran Zenon
48:14/ 33
47:35/ 38
 
 
 
46:35/ 39
25100Sobieszek Marek
 
 
49:58/ 28
47:37/ 39
46:24/ 33
2683Załuski Dariusz
 
 
43:01/ 40
 
 
41:27/ 43
2768Dudziński Witold
 
 
48:54/ 30
48:04/ 38
..68Luft Krzysztof
 
 
 
49:47/ 34
46:11/ 34
2964Odolczyk Jerzy
 
66:00/ 32
 
 
46:25/ 32
3057Maślanka Józef
48:41/ 32
 
54:12/ 25


 Kategoria VI 
PozPunktyNazwisko i imię2007-03-102007-03-312007-04-172007-05-222007-06-052007-09-15
1250Gardener Jacek
33:56/ 50
33:31/ 50
33:12/ 50
34:16/ 50
34:09/ 50
35:22/ 50
2242Staszewski Wojciech
36:27/ 48
36:13/ 49
36:31/ 48
37:31/ 47
36:16/ 49
37:36/ 48
3237Król Dariusz
36:52/ 47
39:09/ 47
37:48/ 46
37:36/ 46
36:35/ 48
35:43/ 49
4230Polański Piotr
37:32/ 46
37:05/ 48
38:57/ 44
39:11/ 44
38:21/ 46
38:00/ 46
5226Ziółkowski Jacek
 
41:01/ 43
37:44/ 47
38:32/ 45
37:52/ 47
38:24/ 44
6223Skalski Piotr
40:21/ 45
40:26/ 45
40:10/ 43
39:47/ 43
39:31/ 45
38:11/ 45
7211Romański Kazimierz
41:07/ 44
40:45/ 44
41:31/ 41
43:27/ 40
42:04/ 42
46:48/ 39
8194Miszczuk Arkadiusz
44:17/ 40
44:51/ 39
44:52/ 35
46:46/ 35
45:30/ 39
42:19/ 41
..194Wójcik Piotr
46:02/ 38
46:40/ 37
 
43:56/ 38
42:39/ 41
43:22/ 40
10173Skrzypczak Jarosław
49:54/ 34
47:00/ 36
47:58/ 32
47:26/ 33
 
47:21/ 38
11165Bobrowski Dariusz
 
 
41:14/ 42
46:43/ 36
40:34/ 44
40:17/ 43
12161Jankowski Marek
42:20/ 42
 
42:51/ 40
43:42/ 39
43:42/ 40
13147Radomski Grzegorz
47:37/ 37
45:27/ 38
46:52/ 34
 
46:29/ 38
14146Prusiński Norbert
35:42/ 49
 
36:08/ 49
37:11/ 48
15140Bieliński Piotr
 
39:57/ 46
38:28/ 45
36:42/ 49
16134Wojdak Robert
48:31/ 35
47:44/ 34
48:17/ 31
47:05/ 34
17127Ostrowski Sylwester
57:00/ 29
57:00/ 31
47:53/ 33
 
56:31/ 34
18120Kowalski Robert
43:09/ 41
43:20/ 42
43:35/ 37
1997Dąbrowski Jarosław
48:12/ 36
47:52/ 33
49:57/ 28
2080Olbryś Stanisław
 
 
 
44:30/ 37
41:39/ 43
..80Rudalski Rafał
44:58/ 39
44:21/ 41
2277Banowski Janusz
 
 
44:28/ 36
42:51/ 41
2363Jaworski Dariusz
50:00/ 33
 
 
52:43/ 30
2461Janiec Janusz
 
 
49:05/ 30
49:02/ 31
..61Maj Przemysław
 
55:10/ 32
49:47/ 29
2658Rzeźnik Robert
52:51/ 31
 
50:43/ 27


 Kategoria V 
PozPunktyNazwisko i imię2007-03-102007-03-312007-04-172007-05-222007-06-052007-09-15
1244Przybysz Krzysztof
36:31/ 49
36:11/ 50
37:01/ 50
38:05/ 47
38:06/ 48
37:39/ 47
2243Rożnowski Dariusz
38:00/ 48
37:09/ 48
37:38/ 49
36:55/ 49
36:37/ 49
36:47/ 48
3237Banaszek Adam
38:24/ 46
38:26/ 47
38:26/ 48
39:02/ 46
38:50/ 46
36:15/ 50
4225Szczepaniuk Jarosław
38:36/ 45
38:34/ 45
40:02/ 46
40:36/ 44
39:52/ 45
5217Piotrowski Andrzej
41:59/ 40
41:51/ 43
41:00/ 45
39:33/ 45
40:08/ 44
6211Zawada Rafał
43:08/ 37
43:01/ 42
43:17/ 42
44:32/ 41
41:43/ 43
42:55/ 43
7199Senatorski Antoni
43:30/ 34
43:41/ 41
44:06/ 41
46:47/ 38
46:16/ 35
41:59/ 44
8187Nowosielski Jerzy
38:09/ 47
38:29/ 46
38:30/ 47
 
38:45/ 47
9178Goleń Jan
46:04/ 28
45:25/ 37
46:45/ 38
47:29/ 35
 
44:29/ 40
10176Szempliński Paweł
51:20/ 21
48:11/ 32
47:32/ 36
49:15/ 33
47:26/ 33
44:13/ 42
11170Pałasz Maciej
42:29/ 38
 
42:00/ 44
43:23/ 43
 
41:46/ 45
..170Tomaszkiewicz Jarosław
50:31/ 23
49:39/ 31
49:25/ 32
47:17/ 36
45:42/ 36
51:45/ 35
13154Borowski Marcin
 
51:51/ 26
50:23/ 31
50:04/ 31
47:40/ 32
53:43/ 34
14150Madziar Paweł
 
47:43/ 34
46:22/ 39
46:52/ 37
44:23/ 40
15110Więckowski Grzegorz
 
 
48:45/ 33
 
45:09/ 39
47:15/ 38
16109Grzegorek Tomasz
 
 
46:56/ 37
 
47:41/ 31
44:26/ 41
17107Sankowski Adam
45:54/ 30
46:03/ 36
 
 
43:43/ 41
18106Lewis George
 
45:20/ 39
54:03/ 27
45:24/ 40
19101Łapiński Radosław
45:59/ 29
47:17/ 35
 
 
 
47:43/ 37
2090Pokorski Marek
39:01/ 44
 
 
 
 
39:05/ 46
2187Anuszewski Tomasz
39:03/ 43
39:07/ 44
..87Kiliński Robert
48:45/ 26
 
51:21/ 29
49:55/ 32
2375Mamot Jacek
52:22/ 20
51:26/ 27
52:03/ 28
2473Adach Marcin
43:36/ 33
44:44/ 40
2568Matukiewicz Waldemar
59:00/ 17
58:04/ 23
 
 
57:00/ 28
2662Chlebowski Michał
 
50:59/ 28
48:37/ 34
2760Zakrzewski Robert
 
 
 
50:18/ 30
48:12/ 30
2848Karas Piotr
49:34/ 24
54:45/ 24
2944Pietrusiewicz Michał
55:29/ 19
53:56/ 25


 Kategoria IV 
PozPunktyNazwisko i imię2007-03-102007-03-312007-04-172007-05-222007-06-052007-09-15
1248Rajzer Krzysztof
36:19/ 48
35:34/ 49
35:33/ 50
36:34/ 49
36:11/ 50
36:05/ 50
2239Szynal Paweł
36:59/ 46
36:50/ 45
36:33/ 49
37:44/ 46
37:23/ 49
36:58/ 49
3208Kącki Paweł
39:50/ 40
39:27/ 39
 
40:28/ 42
39:22/ 47
39:47/ 40
4205Mościcki Radosław
40:19/ 38
41:11/ 33
39:09/ 45
40:33/ 41
40:31/ 42
39:50/ 39
5195Stachura Marcin
 
39:35/ 38
39:55/ 42
39:31/ 43
39:17/ 48
44:44/ 24
6188Lengiewicz Jakub
44:02/ 23
40:47/ 34
39:49/ 43
41:20/ 39
40:09/ 44
42:45/ 28
..188Mioduszewski Mariusz
42:31/ 29
41:16/ 32
40:20/ 41
41:46/ 37
41:50/ 35
39:14/ 43
8185Cybula Sebastian
36:36/ 47
37:23/ 44
 
37:19/ 47
 
37:42/ 47
9184Kumoch Jakub
41:35/ 32
40:07/ 36
42:33/ 35
41:12/ 40
41:30/ 37
41:00/ 36
10180Kotlarz Paweł
 
 
39:31/ 44
39:24/ 44
39:41/ 46
37:50/ 46
11175Bieniecki Mirosław
38:33/ 42
37:41/ 42
38:19/ 46
38:26/ 45
12153Kałęcki Rafał
45:55/ 17
45:13/ 20
42:11/ 37
42:54/ 35
41:36/ 36
44:40/ 25
13150Wiśniewski Jakub
31:46/ 50
31:05/ 50
 
32:55/ 50
14144Wróblewski Filip
 
 
36:44/ 48
37:06/ 48
 
37:31/ 48
15143Szymański Artur
40:26/ 36
40:20/ 35
41:55/ 38
 
41:55/ 34
16140Żurawski Michał
48:34/ 9
45:57/ 19
45:47/ 26
46:15/ 30
44:42/ 30
41:26/ 35
17130Jankowski Marcin
37:29/ 43
36:20/ 47
40:53/ 40
..130Kacperski Olaf
48:35/ 8
47:03/ 16
44:36/ 27
46:51/ 29
44:19/ 31
42:51/ 27
19128Szota Wojciech
44:25/ 22
44:51/ 22
43:26/ 32
45:15/ 31
 
45:32/ 21
20126Bielski Andrzej
46:52/ 12
44:40/ 24
43:58/ 29
44:46/ 32
44:58/ 29
..126Borkowski Paweł
 
46:30/ 17
42:45/ 33
41:36/ 38
41:25/ 38
22123Wesołowski Ireneusz
 
 
 
42:41/ 36
40:17/ 43
39:09/ 44
23114Krzesak Adam
38:50/ 41
 
57:23/ 8
47:09/ 28
 
40:26/ 37
24111Kuracki Tomasz
45:45/ 19
43:31/ 29
 
 
42:31/ 33
42:21/ 30
25106Kołakowski Zbigniew
40:25/ 37
39:38/ 37
 
 
 
41:50/ 32
26105Michna Marcin
42:09/ 30
43:06/ 30
 
 
 
38:28/ 45
27103Kaczmarek Robert
47:38/ 10
46:11/ 18
47:43/ 24
47:30/ 27
47:22/ 24
2896Grzana Tomasz
43:20/ 26
41:36/ 31
 
 
41:05/ 39
2991Sawicki Piotr
37:00/ 45
36:23/ 46
3087Brzeziński Artur
53:07/ 0
50:50/ 11
49:36/ 20
50:59/ 21
51:24/ 19
49:23/ 16
..87Protas Krzysztof
37:14/ 44
37:35/ 43
3285Szymański Mirosław
50:16/ 6
48:16/ 15
52:18/ 18
50:16/ 23
48:31/ 23
3380Kordyzon Andrzej
36:12/ 49
 
43:43/ 31
3477Frączyk Piotr
40:11/ 39
 
 
 
 
40:03/ 38
3576Nowisz Jarosław
 
 
42:13/ 36
 
41:03/ 40
3675Sawicki Karol
40:35/ 34
39:10/ 41
..75Suchmiel Przemysław
 
57:55/ 5
 
 
40:42/ 41
42:35/ 29
3873Szota Jarosław
44:48/ 21
 
52:19/ 17
55:30/ 17
 
48:30/ 18
3972Skwirut Michał
49:46/ 7
 
 
44:26/ 33
43:23/ 32
4067Drabikowski Michał
 
43:49/ 28
41:17/ 39
..67Miotk Marcin
 
 
42:41/ 34
 
 
41:38/ 33
4264Choiński Jakub
51:32/ 1
 
 
50:15/ 24
48:34/ 22
49:12/ 17
..64Kosiorek Marek
 
 
43:57/ 30
43:53/ 34
4461Lisicki Marcin
 
 
54:37/ 14
50:35/ 22
47:14/ 25
4560Bagiński Paweł
50:41/ 3
50:53/ 10
52:16/ 19
 
53:35/ 15
50:33/ 13
..60Moczek Tomasz
 
53:28/ 8
55:00/ 12
62:42/ 11
53:11/ 17
52:19/ 12
4758Jagielski Robert
46:14/ 14
45:00/ 21
48:10/ 23
4855Kużniak Marcin
42:43/ 28
 
 
 
46:13/ 27
4954Kupidura Przemysław
 
44:17/ 26
44:04/ 28
5053Pyszyński Mariusz
46:08/ 15
44:36/ 25
54:57/ 13
5151Charążka Piotr
 
 
47:09/ 25
48:20/ 26
..51Klima Michał
52:11/ 0
 
 
49:22/ 25
46:50/ 26
..51Kovalczuk Vasyl
43:54/ 24
44:00/ 27
5446Ziołkowski Mikołaj
45:52/ 18
 
 
 
45:03/ 28
5542Samburski Tomasz
 
57:16/ 7
 
53:08/ 19
53:14/ 16
5635Gawkowski Robert
 
 
 
51:10/ 20
 
49:26/ 15
5734Bator Michał
47:25/ 11
44:47/ 23
..34Malesza Grzegorz
 
 
 
57:11/ 16
53:01/ 18
..34Rokicki Michał
 
 
 
58:27/ 14
51:19/ 20
..34Źródlak Marek
 
49:04/ 13
49:03/ 21
6133Guzek Tomasz
 
57:47/ 6
57:06/ 9
55:25/ 18
6231Olek Tomasz
50:29/ 5
49:11/ 12
 
 
 
50:11/ 14
6326Wrzosek Adam
 
 
56:33/ 11
57:12/ 15
6425Pawlik Piotr
54:21/ 0
51:45/ 9
54:11/ 16
6522Bombola Paweł
 
 
56:36/ 10
58:38/ 12
6611Żuczkowski Łukasz
 
58:51/ 4
58:45/ 7


 Kategoria III 
PozPunktyNazwisko i imię2007-03-102007-03-312007-04-172007-05-222007-06-052007-09-15
1250Kufel Marcin
31:21/ 50
31:15/ 50
32:15/ 50
32:01/ 50
31:50/ 50
2241Nożyński Dariusz
35:57/ 46
34:01/ 49
 
33:52/ 48
33:49/ 48
33:21/ 50
3239Polak Sebastian
35:08/ 48
34:39/ 48
34:30/ 49
 
36:47/ 45
34:27/ 49
4231Celiński Robert
36:09/ 44
36:17/ 47
 
36:30/ 46
36:25/ 46
36:45/ 48
5220Charążka Paweł
38:35/ 42
39:00/ 44
38:50/ 46
38:38/ 44
38:05/ 44
6205Badziak Marcin
41:08/ 38
40:43/ 40
40:25/ 45
40:30/ 41
39:22/ 41
7192Reszke Michał
42:32/ 36
41:42/ 39
43:56/ 40
41:16/ 40
41:37/ 37
8191Gadziomski Bartosz
34:38/ 49
 
34:45/ 48
35:46/ 47
34:24/ 47
9189Wernik Aleksander
43:04/ 33
 
42:06/ 43
42:45/ 36
43:07/ 33
42:35/ 44
10183Rychlik Konrad
 
48:18/ 32
46:38/ 38
43:46/ 35
42:48/ 35
43:39/ 43
11178Pawlak Mikołaj
44:38/ 32
44:26/ 37
43:53/ 41
43:58/ 34
43:04/ 34
12170Domański Michał
39:43/ 41
39:19/ 43
 
39:42/ 43
39:13/ 43
13157Miśkiewicz Marcin
42:51/ 35
 
 
41:46/ 39
41:40/ 36
39:20/ 47
14145Chrapek Janusz
42:55/ 34
42:23/ 38
43:06/ 42
45:14/ 31
15136Jankowski Andrzej
 
 
47:16/ 35
48:28/ 29
45:54/ 30
45:34/ 42
16134Wyszyński Bernard
 
49:54/ 30
44:54/ 39
44:22/ 33
43:31/ 32
17130Olewiecki Adam
57:21/ 17
50:08/ 29
49:26/ 30
50:48/ 26
53:10/ 28
18118Kowalczyk Mikołaj
41:16/ 37
40:29/ 41
 
 
39:37/ 40
19112Tenderenda Jan
50:08/ 25
52:42/ 26
51:51/ 27
 
 
51:36/ 34
2098Wróblewski Jan Marian
 
 
 
33:01/ 49
32:32/ 49
2196Lewiński Adam
49:18/ 30
47:46/ 34
48:59/ 32
2294Koczwara Jakub
56:44/ 19
48:00/ 33
 
40:27/ 42
2392Nowosielski Łukasz
 
38:28/ 45
38:40/ 47
2476Kowalik Marcin
 
 
 
42:02/ 38
41:23/ 38
..76Nazar Chrystian
 
 
 
42:38/ 37
40:42/ 39
..76Piasecki Tomasz
 
 
41:53/ 44
45:07/ 32
2766Kowalski Tomasz
 
66:27/ 22
64:54/ 23
72:04/ 21
2865Perłowski Piotr
49:19/ 29
 
47:11/ 36
2962Michaluk Damian
49:25/ 27
46:55/ 35
3056Wroński Maciej
 
 
49:17/ 31
55:42/ 25
3155Foltyn Michał
 
51:59/ 27
50:01/ 28
3254Gut Sebastian
 
51:42/ 28
51:54/ 26
3353Lipka Jacek
50:09/ 24
 
49:31/ 29
3449Garbowski Michał
 
 
53:40/ 25
55:45/ 24
3547Zygadło Piotr
52:19/ 23
55:45/ 24
3645Presko Paweł
 
70:44/ 21
62:40/ 24
3743Durka Krzysztof
55:21/ 20
 
 
60:01/ 23
..43Kowalski Jan
57:09/ 18
55:21/ 25


 Kategoria II 
PozPunktyNazwisko i imię2007-03-102007-03-312007-04-172007-05-222007-06-052007-09-15
1248Celiński Aleksander
34:44/ 50
34:43/ 48
35:06/ 50
34:59/ 50
35:19/ 50
37:05/ 47
2242Kurek Łukasz
37:12/ 46
35:45/ 47
39:08/ 47
36:44/ 49
35:46/ 49
35:53/ 50
3234Galicz Karol
38:47/ 45
38:27/ 43
36:26/ 48
39:40/ 46
39:31/ 46
35:57/ 49
4218Urbaniak Marcin
45:13/ 40
37:36/ 44
40:19/ 46
53:50/ 41
38:52/ 47
5209Kamiński Michał
43:58/ 43
43:21/ 39
48:13/ 38
43:51/ 44
43:53/ 42
42:55/ 41
6193Doliński Adam
43:45/ 44
44:19/ 38
64:17/ 33
 
44:36/ 40
46:46/ 38
7180Głuszak Grzegorz
 
39:08/ 41
 
38:17/ 48
38:49/ 48
41:11/ 43
8177Chrabałowski Jarosław
 
 
44:47/ 40
38:59/ 47
41:12/ 44
38:18/ 46
9153Woźniak Sebastian
54:03/ 39
 
54:18/ 36
56:23/ 39
52:15/ 39
10129Potrzuski Kamil
 
 
42:16/ 44
 
39:43/ 45
43:20/ 40
11124Kowalczyk Kamil
44:48/ 41
 
44:23/ 42
 
44:03/ 41
12121Niemczyk Damian
 
45:36/ 37
44:41/ 41
46:00/ 43
1395Weber Michał
36:02/ 49
35:58/ 46
1492Ilba Paweł
36:54/ 47
36:22/ 45
1590Mądrach Piotr
 
 
 
40:55/ 45
 
39:40/ 45
1684Lissowski Łukasz
44:11/ 42
 
 
51:57/ 42
1775Gardocki Bartosz
 
47:30/ 36
48:11/ 39
1870Bieda Paweł
 
49:05/ 32
 
 
52:46/ 38
1965Jasiński Maciej
 
65:12/ 31
59:49/ 34


 Kategoria I 
PozPunktyNazwisko i imię2007-03-102007-03-312007-04-172007-05-222007-06-052007-09-15
1250Wojtczak Rafał
35:03/ 50
34:49/ 50
34:34/ 50
38:11/ 48
35:36/ 50
33:34/ 50
2246Bogulak Rafał
36:07/ 49
37:23/ 49
36:16/ 49
37:17/ 50
 
34:49/ 49
3239Dominiak Robert
38:36/ 48
37:31/ 48
38:03/ 46
37:45/ 49
 
36:28/ 48
4233Różycki Bartek
39:25/ 47
41:28/ 46
40:37/ 45
38:34/ 46
38:33/ 47
39:18/ 47
5226Żelazko Łukasz
40:13/ 46
45:06/ 41
41:49/ 44
41:05/ 45
40:28/ 45
41:18/ 46
6221Klepacz Krzysztof
44:21/ 44
41:51/ 45
43:49/ 42
44:30/ 43
41:05/ 44
42:18/ 45
7204Kubiak Bartosz
59:43/ 39
51:22/ 38
48:16/ 41
44:34/ 42
58:45/ 38
42:55/ 44
8173Jarosiewicz Paweł
 
43:06/ 44
42:16/ 43
 
42:41/ 43
44:03/ 43
9126Pietrzak Maciej
44:37/ 43
44:31/ 42
 
44:44/ 41
10117Litwiniuk Jakub
 
50:51/ 39
50:08/ 39
 
51:31/ 39
1189Rudnicki Kuba
46:36/ 42
40:58/ 47
1288Liberadzki Hubert
43:38/ 45
44:09/ 43
1380Fus Kamil
 
47:33/ 40
48:36/ 40
1477Kluska Bartłomiej
 
 
 
54:59/ 40
65:29/ 37
1574Wodarski Jakub
 
57:31/ 37
51:00/ 37




punktacja klubowa kobiet

1379KB Gymnasion Warszawa
2293KB GALERIA Warszawa
3151ENTRE.PL Team
4119OTK Rzeźnik Gliwice
588Warszawa-Mokotów
679Art Profi Warszawa
777Góra Kalwaria
856AMD-NTT System
950Warszawa-Targówek
1048biegajznami.pl
1147Kopytko
1238Carservis Warszawa
1333Warszawa-Ursynów
1431Stowarzyszenie Park Skaryszewski
1523Nowy Dwór Maz.
1620Warszawa
1716KB Huragan Wołomin
1813Mysiadło
1912Warszawa-Natolin
2010Warszawa-Stegny
218Warszawa-Praga Południe
226Infovide-Matrix
235Allianz Warszawa




punktacja klubowa mężczyzn

1896ENTRE.PL Team
2889KB Gymnasion Warszawa
3662KB Huragan Wołomin
4510Warszawa-Mokotów
5467Warszawa-Ursynów
..467OTK Rzeźnik Gliwice
7445Art Profi Warszawa
8437KB Jogger Nowy Dwór Maz.
9417KB Legionowo
10406Byledobiec Anin
11402KB GALERIA Warszawa
12291KB Lechici Zielonka
13232KTE TRAMP Warszawa
14229Warszawa
15225LKS Olymp Błonie
16202Allianz Warszawa
17196AZS WAT Warszawa
18179KB Start Pułaski Warka
19176KGB/SBBP
20170Warszawa-Śródmieście
21161Warszawa-Stegny
22155KB Orientuz Warszawa
..155DCS Warszawa
24148KS Piaseczno
25145Gazeta Wyborcza
26144GLKS Nadarzyn
27140Warszawa-Białołęka
28138KS Psich Zaprzęgów
29136AZS-AWF Warszawa
30134Nieprzemakalni Warszawa
31133Warszawa-Ochota
32127KS Ożarowianka
33122Drukobia
34120AON Warszawa
35114Accenture Warszawa
36112Grójec
37110SBBP.PL
38109ACTION Warszawa
39108UKA.PL
40104AZS UKSW Kalisz
41103Przeciętność Służew
42102Nadarzyn
4399Warszawa-Gocław
4496Warszawa-Tarchomin
4595Infovide-Matrix
4691SBM WARDOM Warszawa
4787Józefów
4883Warszawa-Kabaty
4980Nokia
5072Nowa Iwiczna
5168Grodzisk Mazowiecki
5266AZS Uniwersytet Warszawski
5363Stowarzyszenie Park Skaryszewski
5462Płock
5561ZGRYZ Ząbki
5659Byle do mety
5756Kahuna
5854Tanren Dojo
5951ZUIS M.Dybiec
6048Klub Wysokogórski Warszawa
6146Radość
6245World Class
6340Warszawa-Bielany
6436Era Running Team
..36KB MANIAC Poznań
6628KB PIMAR Legionowo
6725Warszawa-Targówek
6824KB Podwórkowy
..24AKS Płyń pod Prąd
7021Warszawa-Anin
7119Węgrów
7218Centrum Onkologii
7317Pasja Warszawa
7414Kimberly-Clark
7512Drużyna Gazety Wyborczej
769TKKF Piaski Warszawa
777Góra Kalwaria
..7KB Droga Warszawa




Punktacja klubowa

11268KB Gymnasion Warszawa
21047ENTRE.PL Team
3695KB GALERIA Warszawa
4678KB Huragan Wołomin
5598Warszawa-Mokotów
6586OTK Rzeźnik Gliwice
7524Art Profi Warszawa
8500Warszawa-Ursynów
9437KB Jogger Nowy Dwór Maz.
10417KB Legionowo
11406Byledobiec Anin
12291KB Lechici Zielonka
13249Warszawa
14232KTE TRAMP Warszawa
15225LKS Olymp Błonie
16207Allianz Warszawa
17196AZS WAT Warszawa
18179KB Start Pułaski Warka
19176KGB/SBBP
20171Warszawa-Stegny
21170Warszawa-Śródmieście
22155DCS Warszawa
..155KB Orientuz Warszawa
24148KS Piaseczno
25145Gazeta Wyborcza
26144GLKS Nadarzyn
27140Warszawa-Białołęka
28138KS Psich Zaprzęgów
29136AZS-AWF Warszawa
30134Nieprzemakalni Warszawa
31133Warszawa-Ochota
32127KS Ożarowianka
33122Drukobia
34120AON Warszawa
35114Accenture Warszawa
36112Grójec
37110SBBP.PL
38109ACTION Warszawa
39108UKA.PL
40104AZS UKSW Kalisz
41103Przeciętność Służew
42102Nadarzyn
43101Infovide-Matrix
4499Warszawa-Gocław
4596Warszawa-Tarchomin
4694Stowarzyszenie Park Skaryszewski
4791SBM WARDOM Warszawa
4887Józefów
4984Góra Kalwaria
5083Warszawa-Kabaty
5180Nokia
5275Warszawa-Targówek
5372Nowa Iwiczna
5468Grodzisk Mazowiecki
5566AZS Uniwersytet Warszawski
5662Płock
5761ZGRYZ Ząbki
5859Byle do mety
5956AMD-NTT System
..56Kahuna
6154Tanren Dojo
6251ZUIS M.Dybiec
6348biegajznami.pl
..48Klub Wysokogórski Warszawa
6547Kopytko
6646Radość
6745World Class
6840Warszawa-Bielany
6938Carservis Warszawa
7036KB MANIAC Poznań
..36Era Running Team
7228KB PIMAR Legionowo
7324AKS Płyń pod Prąd
..24KB Podwórkowy
7523Nowy Dwór Maz.
7621Warszawa-Anin
7719Węgrów
7818Centrum Onkologii
7917Pasja Warszawa
8014Kimberly-Clark
8113Mysiadło
8212Drużyna Gazety Wyborczej
..12Warszawa-Natolin
849TKKF Piaski Warszawa
858Warszawa-Praga Południe
867KB Droga Warszawa




Najlepszy czas kobiety

137:49Sypek Agnieszka
239:46Andres Beata
340:09Banaszek Ilona
440:58Smolnik Barbara
541:02Wicha Iwona
642:34Babenko Olena
743:45Opowicz Marzena
843:57Włodarczyk Maja
945:04Mika Adriana
1045:10Wicha Małgorzata
1145:21Gawęda Renata
1245:52Miszczuk Luiza
1346:43Walasek Ewa
1446:51Koma Anna
1546:53Jasińska Teresa
1647:37Martyńska Joanna
1747:38Hirszler Elżbieta
1847:43Kowalczyk Justyna
1947:46Paczkowska Magdalena
2047:55Chmielowiec Anna
2148:04Dobosz Ela
2248:13Madziarska Monika
2348:34Pawłowska-Pojawa Anna
2448:35Kuźniewska Małgorzata
2548:46Muzyka Barbara
2649:01Gliniewicz Aleksandra
2749:07Dobkowska Anna
2849:38Pawłowska Jolanta
2949:38Żurowska Kamila
3049:39Karłowicz Anna
3150:09Butkiewicz Małgorzata
3250:19Polańska Anna
3350:39Karłowicz Anna
3450:45Wieteska Emilia
3550:58Iwasińska Olga
3651:37Miasojedow Bożena
3751:58Piątkowska Natalia
3853:01Zarzycka Monika
3953:06Góralska Elżbieta
4053:11Konopka Anna
4153:32Stańczak Agnieszka
4253:35Misiaczek Ewa
4355:06Teichert Maria
4455:51Badziak Katarzyna
4556:29Stańczuk Mirosława
4656:39Jankowska Agnieszka
4756:43Kin Lewis Joanna
4857:55Stachurska Aleksandra
4958:19Polak Teresa
5058:31Blanc Julia
5159:19Kasprzak Barbara
5260:00Rawska Elżbieta
5361:09Mikołajczyk Agata
5461:52Otto Teresa
5562:51Tkaczyk Wanda
5665:58Odolczyk Joanna




Najlepszy czas mężczyźni

131:05Wiśniewski Jakub
231:15Kufel Marcin
332:32Wróblewski Jan Marian
433:12Gardener Jacek
533:21Nożyński Dariusz
633:34Wojtczak Rafał
734:24Gadziomski Bartosz
834:27Polak Sebastian
934:43Celiński Aleksander
1034:49Bogulak Rafał
1135:33Rajzer Krzysztof
1235:35Karczewski Sylwester
1335:40Barewski Bogdan
1435:41Drabczyk Szymon
1535:42Prusiński Norbert
1635:43Król Dariusz
1735:45Kurek Łukasz
1835:57Galicz Karol
1935:58Weber Michał
2036:09Celiński Robert
2136:11Przybysz Krzysztof
2236:12Kordyzon Andrzej
2336:13Staszewski Wojciech
2436:15Banaszek Adam
2536:19Nowocień Jacek
2636:20Jankowski Marcin
2736:22Ilba Paweł
2836:23Sawicki Piotr
2936:28Dominiak Robert
3036:33Szynal Paweł
3136:36Cybula Sebastian
3236:37Rożnowski Dariusz
3336:42Bieliński Piotr
3436:44Wróblewski Filip
3537:05Polański Piotr
3637:14Protas Krzysztof
3737:36Urbaniak Marcin
3837:41Bieniecki Mirosław
3937:44Ziółkowski Jacek
4037:50Kotlarz Paweł
4138:05Charążka Paweł
4238:05Skakluk Jan
4338:09Nowosielski Jerzy
4438:11Skalski Piotr
4538:17Głuszak Grzegorz
4638:18Chrabałowski Jarosław
4738:28Michna Marcin
4838:28Nowosielski Łukasz
4938:33Różycki Bartek
5038:34Szczepaniuk Jarosław
5138:50Krzesak Adam
5238:58Kieszek Tadeusz
5339:01Pokorski Marek
5439:03Anuszewski Tomasz
5539:09Mościcki Radosław
5639:09Wesołowski Ireneusz
5739:10Sawicki Karol
5839:12Błaździewicz Romuald
5939:13Domański Michał
6039:14Mioduszewski Mariusz
6139:15Łapiński Zenon
6239:16Piątek Bogdan
6339:17Stachura Marcin
6439:20Miśkiewicz Marcin
6539:22Badziak Marcin
6639:22Kącki Paweł
6739:25Parzewski Jerzy
6839:33Piotrowski Andrzej
6939:37Kowalczyk Mikołaj
7039:38Kołakowski Zbigniew
7139:40Różycki Konrad
7239:40Mądrach Piotr
7339:43Potrzuski Kamil
7439:49Lengiewicz Jakub
7539:53Dembiński Eugeniusz
7640:03Frączyk Piotr
7740:07Kumoch Jakub
7840:13Żelazko Łukasz
7940:15Dąbrowski Krzysztof
8040:17Bobrowski Dariusz
8140:20Szymański Artur
8240:26Piątkowski Mariusz
8340:27Koczwara Jakub
8440:33Kwaśniewski Włodzimierz
8540:41Balcerzak Andrzej
8640:42Nazar Chrystian
8740:42Suchmiel Przemysław
8840:43Kamiński Sławomir
8940:44Roszkowski Wojciech
9040:45Romański Kazimierz
9140:48Krypa Jan
9240:57Kamiński Stanisław
9340:57Napiórkowski Jerzy
9440:58Rudnicki Kuba
9541:03Nowisz Jarosław
9641:05Klepacz Krzysztof
9741:05Grzana Tomasz
9841:09Jasiński Marek
9941:09Święcki Paweł
10041:09Pietroń Mirosław
10141:16Reszke Michał
10241:17Drabikowski Michał
10341:23Kowalik Marcin
10441:25Borkowski Paweł
10541:26Żurawski Michał
10641:27Załuski Dariusz
10741:36Kałęcki Rafał
10841:38Miotk Marcin
10941:39Olbryś Stanisław
11041:39Kostecki Wiesław
11141:43Zawada Rafał
11241:46Pałasz Maciej
11341:47Wołejszo Tadeusz
11441:53Gołębiewski Tadeusz
11541:53Piasecki Tomasz
11641:59Senatorski Antoni
11742:06Wernik Aleksander
11842:12Kieslich Mariusz
11942:16Jarosiewicz Paweł
12042:18Dobrowolski Krzysztof
12142:19Miszczuk Arkadiusz
12242:20Jankowski Marek
12342:21Kuracki Tomasz
12442:23Chrapek Janusz
12542:28Kacprowski Tadeusz
12642:30Kuczkowski Jerzy
12742:31Kopyt Jan
12842:36Puchalski Jerzy
12942:39Wójcik Piotr
13042:43Prądzyński Dariusz
13142:43Kużniak Marcin
13242:47Połaski Leszek
13342:48Rychlik Konrad
13442:51Banowski Janusz
13542:51Kacperski Olaf
13642:55Kubiak Bartosz
13742:55Kamiński Michał
13843:04Pawlak Mikołaj
13943:06Kobrzyński Bronisław
14043:08Olędzki Janusz
14143:09Kowalski Robert
14243:23Skwirut Michał
14343:26Szota Wojciech
14443:26Reda Sławomir
14543:31Wyszyński Bernard
14643:36Adach Marcin
14743:36Arnold Waldemar
14843:37Budnicki Grzegorz
14943:38Liberadzki Hubert
15043:39Nowicki Marian
15143:43Sankowski Adam
15243:44Marzęcki Leszek
15343:45Doliński Adam
15443:48Starzyński Andrzej
15543:51Woźniak Józef
15643:53Kosiorek Marek
15743:54Kovalczuk Vasyl
15843:55Tolak Tadeusz
15943:57Staniszewski Waldemar
16043:58Bielski Andrzej
16144:03Kowalczyk Kamil
16244:04Kupidura Przemysław
16344:11Lissowski Łukasz
16444:13Szempliński Paweł
16544:17Kłoszewski Tomasz
16644:21Rudalski Rafał
16744:23Madziar Paweł
16844:26Grzegorek Tomasz
16944:29Goleń Jan
17044:31Pietrzak Maciej
17144:31Mazurczyk Zbigniew
17244:36Pyszyński Mariusz
17344:38Natkański Jerzy
17444:41Niemczyk Damian
17544:43Pacewicz Piotr
17644:47Bator Michał
17744:48Szota Jarosław
17845:00Wiśniewski Andrzej
17945:00Jagielski Robert
18045:03Ziołkowski Mikołaj
18145:05Komor Mirosław
18245:06Kapuściński Jacek
18345:06Sitnik Jan
18445:09Więckowski Grzegorz
18545:15Kęcik Janusz
18645:20Lewis George
18745:23Pluta Ireneusz
18845:23Ferraris Danilo
18945:27Radomski Grzegorz
19045:31Pytkowski Marek
19145:34Jankowski Andrzej
19245:42Kobusiński Józef
19345:42Tomaszkiewicz Jarosław
19445:46Prędota Krzysztof
19545:59Łapiński Radosław
19646:11Luft Krzysztof
19746:11Kaczmarek Robert
19846:13Śmigielski Mieczysław
19946:20Cybulski Adam
20046:24Stefański Dariusz
20146:24Sobieszek Marek
20246:25Odolczyk Jerzy
20346:27Jasik Piotr
20446:35Baran Zenon
20546:42Wawrowski Janusz
20646:43Rydel Krzysztof
20746:50Klima Michał
20846:51Biernacki Adam
20946:55Michaluk Damian
21047:00Skrzypczak Jarosław
21147:05Wojdak Robert
21247:09Charążka Piotr
21347:11Perłowski Piotr
21447:14Lisicki Marcin
21547:23Szweda Jan
21647:29Mazurkiewicz Andrzej
21747:30Gardocki Bartosz
21847:33Fus Kamil
21947:40Borowski Marcin
22047:46Lewiński Adam
22147:48Wojtkowski Ireneusz
22247:52Dąbrowski Jarosław
22347:53Ostrowski Sylwester
22447:59Makowski Tadeusz
22548:04Dudziński Witold
22648:12Zakrzewski Robert
22748:16Szymański Mirosław
22848:21Majdak Andrzej
22948:34Choiński Jakub
23048:37Chlebowski Michał
23148:41Nowocień Leszek
23248:41Maślanka Józef
23348:45Kiliński Robert
23449:02Janiec Janusz
23549:03Źródlak Marek
23649:05Bieda Paweł
23749:11Olek Tomasz
23849:17Wroński Maciej
23949:23Brzeziński Artur
24049:26Gawkowski Robert
24149:26Olewiecki Adam
24249:30Łapanowski Jacenty
24349:31Lipka Jacek
24449:33Madziar Andrzej
24549:34Karas Piotr
24649:35Chruśliński Zbigniew
24749:47Maj Przemysław
24849:50Krzak Maciej
24950:00Jaworski Dariusz
25050:01Foltyn Michał
25150:08Tenderenda Jan
25250:08Litwiniuk Jakub
25350:19Bucholc Jerzy
25450:33Bagiński Paweł
25550:41Zarzycki Zdzisław
25650:43Rzeźnik Robert
25750:58Rumin Wiesław
25851:00Wodarski Jakub
25951:13Prokopowicz Edmund
26051:18Fomfara Krzysztof
26151:19Rokicki Michał
26251:26Mamot Jacek
26351:42Gut Sebastian
26451:45Pawlik Piotr
26552:03Duszyński Zbigniew
26652:15Woźniak Sebastian
26752:19Moczek Tomasz
26852:19Zygadło Piotr
26952:31Kępczyński Janusz
27052:49Mieczkowski Kazimierz
27152:56Krawczyński Jacek
27253:01Malesza Grzegorz
27353:08Samburski Tomasz
27453:26Fido Jerzy
27553:30Szczepaniak Ryszard
27653:34Resztik Tadeusz
27753:40Garbowski Michał
27853:56Pietrusiewicz Michał
27953:59Noworyta Jacek
28054:22Szymczak Ryszard
28154:36Szabłowski Marek
28254:42Andrzejewski Tadeusz
28354:48Flisak Adam
28454:59Kluska Bartłomiej
28554:59Michalik Wojciech
28655:07Pomianowski Jan
28755:21Durka Krzysztof
28855:21Kowalski Jan
28955:25Guzek Tomasz
29056:33Wrzosek Adam
29156:36Bombola Paweł
29257:00Matukiewicz Waldemar
29357:27Łuksza Wiesław
29458:34Kotowicz Otton
29558:45Żuczkowski Łukasz
29659:49Jasiński Maciej
29759:57Wojtyński Jerzy
29862:40Presko Paweł
29962:58Grabowski Wojciech
30063:26Kobusiński Eugeniusz
30164:54Kowalski Tomasz
30266:26Karwecki Ryszard
30370:05Bartkowiak Henryk
30480:01Niedźwiecki Jan
30584:54Błaszczak Zbigniew




3NAJ - KOBIETY

1570KB GALERIA Warszawa
2562KB Gymnasion Warszawa
3475ENTRE.PL Team
4455OTK Rzeźnik Gliwice
5319Warszawa-Mokotów
6123Warszawa-Ursynów




3NAJ - Mężczyźni

11386ENTRE.PL Team
21268KB Jogger Nowy Dwór Maz.
31098Byledobiec Anin
41067KB Gymnasion Warszawa
51055KB Huragan Wołomin
61017Warszawa-Mokotów
7962KB Legionowo
8883OTK Rzeźnik Gliwice
9853Art Profi Warszawa
10798KB GALERIA Warszawa
11564Warszawa-Ursynów
12548KB Lechici Zielonka
13277KB Start Pułaski Warka
14276Warszawa
15221Allianz Warszawa
16220KB Orientuz Warszawa
17121Infovide-Matrix