GRAND PRIX Warszawy
2018
Zawodnicy
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2018-10-20
  7. 2018-10-06*
  6. 2018-09-22
  5. 2018-04-28
  4. 2018-04-07
  3. 2018-03-17
  2. 2018-03-03
  1. 2018-02-10

2017
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2017-10-21
  7. 2017-10-07
  6. 2017-09-16
  5. 2017-09-02
  4. 2017-04-29
  3. 2017-04-08
  2. 2017-03-11
  1. 2017-02-04

2016
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2016-10-15
  7. 2016-10-01
  6. 2016-09-17
  5. 2016-09-03
  4. 2016-04-16
  3. 2016-03-19
  2. 2016-03-05
  1. 2016-02-13

2015
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2015-10-17
  7. 2015-10-03
  6. 2015-09-19
  5. 2015-06-20
  4. 2015-04-18
  3. 2015-03-21
  2. 2015-03-07
  1. 2015-02-14

2014
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2014-11-08
  8. 2014-10-18
  7. 2014-10-04
  6. 2014-09-13
  5. 2014-06-07
  4. 2014-04-27
  3. 2014-03-22
  2. 2014-03-08
  1. 2014-02-08

2013
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2013-11-09
  8. 2013-10-19
  7. 2013-10-05
  6. 2013-09-14
  5. 2013-06-22
  4. 2013-04-27
  3. 2013-03-16
  2. 2013-03-02
  1. 2013-02-16

2012
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2012-10-27*
  8. 2012-10-20
  7. 2012-10-06
  6. 2012-09-15
  5. 2012-06-16
  4. 2012-04-28
  3. 2012-03-31
  2. 2012-03-10
  1. 2012-02-11

2011
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2011-11-05
  8. 2011-10-22
  7. 2011-10-01
  6. 2011-09-17
  5. 2011-09-03
  4. 2011-06-11
  3. 2011-04-09
  2. 2011-03-12
  1. 2011-02-05

2010
Generalka
 wyniki zawodów:
  10. 2010-10-16
  9. 2010-10-09
  8. 2010-10-02
  7. 2010-08-31
  6. 2010-06-22
  5. 2010-06-15
  4. 2010-05-06
  3. 2010-04-10
  2. 2010-03-06
  1. 2010-02-20

2009
 wyniki zawodów:
  10. 2009-10-17
  9. 2009-10-03
  8. 2009-09-19
  7. 2009-09-01
  6. 2009-06-23
  5. 2009-06-09
  4. 2009-05-26
  3. 2009-04-04
  2. 2009-03-07
  1. 2009-02-07

2008
 wyniki zawodów:
  10. 2008-10-18
  9. 2008-09-13
  8. 2008-09-02
  7. 2008-05-27
  6. 2008-05-13
  5. 2008-04-26
  4. 2008-04-05
  3. 2008-03-08
  2. 2008-02-09
  1. 2007-10-20

2007
Generalka
 wyniki zawodów:
  6. 2007-09-15
  5. 2007-06-05
  4. 2007-05-22
  3. 2007-04-17
  2. 2007-03-31
  1. 2007-03-10

2006
 wyniki zawodów:
  6. 2006-09-30
  5. 2006-06-06
  4. 2006-05-23
  3. 2006-04-18
  2. 2006-04-01
  1. 2006-03-04

2005
 wyniki zawodów:
  6. 2005-06-23
  5. 2005-06-07
  4. 2005-05-17
  3. 2005-04-19
  2. 2005-04-02
  1. 2005-03-05

2004
 wyniki zawodów:
  6. 2004-09-14
  5. 2004-06-22
  4. 2004-06-08
  3. 2004-05-11
  2. 2004-04-06
  1. 2004-03-06


GRAND PRIX WARSZAWY 2018
Wstępna, nieoficjalna klasyfikacja po 7 biegach na dystansie 10 km

ostatnia modyfikacja:2018-10-06 20:29:40


punktacja generalna kobiet

PozycjaSumaStartyZawodnikKlub
15946Kaźmierczak MartaDream Run
25826Sawicka AnnaDream Run
35126Florczuk ElizaŻórawski Team
45026Pododemska-Zabdyr IzabelaPegaz
54925Jusińska MartaDream Run
64685Gałązka NataliaVege Runners
74525Serwińska AnnaDream Run
84345Josypenko BożenaDream Run
94187Majer BogusławaVege Runners
103965Paszczak AlicjaKlub Wysokogórski Warszawa
113727Jaskólska MagdaVege Runners
..3725Piotrowska AnnaDream Run
133687Raczyńska MagdalenaVege Runners
143544Matusik BarbaraJacekBiega Running Team
153406Kupaj OktawiaVege Runners
163306Chmielowiec AnnaKB GALERIA Warszawa
173084Siwczuk AleksandraJacekBiega Running Team
183064Piasecka MonikaDream Run
..3064Stańczyk KarolinaDream Run
203045Leszczyńska JoannaNiezrzeszony
..3044Staszewska KingaKS Staszewscy
222824Danecka AgnieszkaWarszawa-Ursynów
232803Bondara SylwiaJacekBiega Running Team
242686Belkius KatarzynaWarszawa-Ursynów
252645Opowicz MarzenaKB ActiveSports Warszawa
262584Wach MonikaDream Run
272563Makowska OlgaJacekBiega Running Team
282443Wielogórska NataliaDream Run
292347Murawska MałgorzataWarszawa
302103Dettlaff PatrycjaDream Run
311985Kucharska AleksandraDream Run
..1985Napierska Dominika Vege Runners
331965Wagner JolantaWarszawa-Ursynów
341945Reluga MałgorzataWarszawa-Wawer
..1944Wróblewska OlgaVege Runners
361925Kossakowska KatarzynaWarszawa-Ursynów
371842Jasłowska JustynaVege Runners
381825Kostera KatarzynaVege Runners
391743Zambrzycka-Rozner EwaWarszawa
401642Prugar-Fukowska PaulinaDream Run
411622Górecka KatarzynaŻórawski Team
421542Dryja MonikaObozybiegowe.pl
431462Gregorczyk MonikaVege Runners
441406Teichert MariaKB ActiveSports Warszawa
451362Paszkowska MarcelinaA.K.B. MORT!
461265Pawłowska KatarzynaaleTEMPO
..1262Rutkowska MartaDream Run
481183Kaniewska Emilia Vege Runners
491104Kołodziejczak MałgorzataWarszawa-Ursynów
501001Śliwiak JustynaNiezrzeszony
51982Grynkiewicz MagdaWarszawa-Ursynów
..982Ojczyk KingaTylko spróbuj
53962Skelton SarahVege Runners
54941Bartnicka RóżaA.K.B. MORT!
..941Kowalczyk AgnieszkaAdidas Runners Warszawa
..943Sikorska MariolaPiastów
..941Wesołowska KatarzynaOrange Polska
58882Nowocin-Mikulska MagdalenaAdidas Runners Warszawa
..885Sitarek IwonaPKO Bank Polski
60821Machul EwaDream Run
61801Kłosowska-junko AleksandraWarszawa-Rembertów
..806Szczotkowska AleksandraPiaseczno
63782Kostrzewska EwaGrójec
64747Sztandera BerenikaVege Runners
65721Gradoń JoannaWarszawa
66702Janowska KatarzynaFizjozdrowie
..706Koma AnnaWarszawa
..703Marczak GrazynaLeczo Team
69686Pokrop AgnieszkaGórski Styl Team
..687Żywek TeresaNiezrzeszony
71641Kundys Karolina Warszawa-Kabaty
..641Przepieść KamilaWarszawa
73602Witkowska AnnaVege Runners
74543Dobkowska AnnaKB Galeria Warszawa
..544Gliniewicz AleksandraKB ActiveSports Warszawa
..541Wojtowicz KamilaWarszawa
77521Toczewska AnnaJacekBiega Running Team
78501Kruszyńska MarzenaKruszon Team Pruszków
..501Nowak AnnaWarszawa-Ursynów
80481Kubica EwaNiezrzeszony
..481Lenard-myszkowska AnnaBaniocha
..482Tula RenataWarszawa
83461Ledwolorz Anna Vege Runners
..463Siwek AnnaNiezrzeszony
85401Kopeć PatrycjaJózefosław
..406Wiśniewska KatarzynaNiezrzeszony
87381Rzepecka AnnaKB Promyk Ciechanów
88366Głowacka ElżbietaParkrun Warszawa Ursynów
..361Lusio TeresaWarszawa
90345Kochman IwonaVege Runners
..341Nadolski EmiliaNiezrzeszony
92321Marosz AdriannaNiezrzeszony
93301Kałużna AnetaKuźnia Triathlonu
..301Oueznadji JolantaWarszawa-Ursynów
95285Borowska MagdalenaWarszawa-Powiśle
..285Butkiewicz MałgorzataKB Galeria Warszawa
..281Laskowska MajaŻyrardów
..281Piotrowska AnnaNiezrzeszony
..282Rudzinska AleksandraJacekBiega Running Team
100261Gaweda MonikaNiezrzeszony
..262Godzisz EwaVege Runners
..261Rakowska EwaNiezrzeszony
..261Wierzbińska KarolinaJacekBiega Running Team
..261Żochowska AleksandraWarszawa-Ursynów
105241Pasterczyk EwelinaPiaseczno
..246Polak TeresaKB ActiveSports Warszawa
..241Sadowska MarzenaA.K.B. MORT!
108221Kijowska MariannaNadarzyn
109201Kozłowska MariaWarszawa Praga Południe
110181Konkowska-szymańska JoannaDzikie Skrzydło
..182Matuszewicz EwaKondycja
112141Dobosz ŻanetaSerpentine
..142Pochwała JustynaGórski Styl Team
114124Gaj BognaBotox Queen
11582Nowicka JoannaWarszawa-Stegny
11641Piróg BeataDream Run
11721Binkowska MartaNiezrzeszony



punktacja generalna mężczyzn

PozycjaSumaStartyZawodnikKlub
15996Jabłoński ArturDream Run
25956Polak SebastianKB ActiveSports Warszawa
35877Stupak MarcinDream Run
45807Josypenko JędrzejDream Run
55777Urmanowski DanielDream Run
65506Piasta DariuszWarszawa-Ursynów
75447Kotwa AndrzejVege Runners
85427Primik MarekVege Runners
95217Mądrach PiotrDream Run
105117Sprengel PiotrA.K.B. MORT!
114927Lewandowski BartoszNiezrzeszony
124776Matysiak BartłomiejJacekBiega Running Team
134696Jankowski AndrzejAccenture Warszawa
144686Kowalik PawełJacekBiega Running Team
154515Kobierski Piotruka.pl
164476Nowocień JacekSP Rusiec
174306Szczepaniuk JarosławDream Run
184296Knychas DarekPZU Sport Team
194195Gawlak DamianTeresin
204126Maciopa MichałWarszawa-Bemowo
214085Pająk TomaszVege Runners
224056Widzyński BartoszNight Runners
233965Michałowski Dawid4 Runners
243957Wiatr MichałSofttutor
253806Żukowski PawełVege Runners
263775Grabowski BłażejJacekBiega Running Team
273757Garbat RafałA.K.B. MORT!
283705Wojciechowski MichałKB Bossa
293675Fernandes FranciscoNiezrzeszony
303666Polański PiotrWarszawa-Mokotów
313646Zabdyr MarcinPegaz
323605Kościk JakubNiezrzeszony
333517Koleśnik RomanWarszawa-Wola
343476Drozd MaciejDream Run
..3476Matus MaciejVege Runners
363324Gregorczyk Łukasz Vege Runners
373046Zięba TomaszJacekBiega Running Team
382996Drabczyk SzymonWarszawa-Mokotów
392984Staszewski WojciechKS Staszewscy
402874Horne ThomasVege Runners
..2874Witkowski PiotrVege Runners
422796Kurzawa SławomirT-Mobile Running Team
432783Serwiński RadekDream Run
442694Bukała MarcinVege Runners
452587Dąbrowski KrzysztofRadzywnik Run Team
462534Macias MarcinWarszawa-Ursynów
472465Głupczyk TadeuszGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
482446Ruszczewski AndrzejVege Runners
492404Borawski JuliuszVege Runners
502367Grzegorzewski MichałGrzegorzewscy Team
512353Bachman MarcinVege Runners
522275Grunwald WitoldA.K.B. MORT!
532255Trevor ArronGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
542243Baranowski JacekJacekBiega Running Team
552145Reluga GrzegorzWarszawa-Wawer
562115Seferyniak JacekPKO Bank Polski
572033Żurawski SławomirPGB Sportowa Paczka
581923Piędel MichałA.K.B. MORT!
591902Mielczarek AdamNiezrzeszony
601897Wojtas JanuszPoczta Polska
611874Paszczak ArturKonstancin-Jeziorna
621823Teleon PiotrJacekBiega Running Team
631794Wołosewicz KamilParkrun Warszawa Ursynów
641787Góral TadeuszKKB
..1785Roziński ArkadiuszUKS 4 Ursus
661773Kwitowski PiotrDream Run
671752Czachor MarekWulkany Miłości
681727Gójski MirosławGKS Grodzisk
691712Gardener JacekJacekBiega Running Team
701695Zygadlewicz GrzegorzJacekBiega Running Team
711656Sławiński PiotrWarszawa-Ursynów
721647Gronczewski ArturFMW Runners
..1646Ostasiuk AleksanderSKN
741593Stachura MarcinKB ActiveSports Warszawa
751532Strzeżysz PiotrKaczuszki
761506Markiewicz PawełKB ActiveSports Warszawa
771462Stykowski SławomirArt Profi Warszawa
781405Milczarek JakubSofttutor
791362Chełmicki Grzegorz Dream Run
801337Miłosz KrzysztofZnikający Punkt
811276Święcki PawełWarszawa-Ursynów
821173Lewandowski ŁukaszMysiadło
..1172Malewicz AdamNiezrzeszony
841142Piątkowski AndrzejDream Run
851125Wojewódzki GrzegorzWarszawa-Ursynów
861102Debert JarekTrinergy Team
871073Sawczenko AndrzejDream Run
881065Grudniewski CezaryWarszawa-Ursynów
891052Kreczmanski RobertZalesie Górne
901012Haulik MatejVege Runners
911007Przybysz KrzysztofArt Profi Warszawa
92994Turzyński PiotrRolnikON
93981Staniak ŁukaszVege Runners
..981Tymiński PawełMińsk Mazowiecki
..981Żochowski DanielŻórawski Team
96971Lipiec TomaszByledobiec Anin
..971Nożyński DariuszNiezrzeszony
98966Kostera TomaszVege Runners
99951Garski DawidMLKS Baszta Bytów
..952Hernandez Sanz DanielValladolid
..953Kondratowicz SebastianNiezrzeszony
..951Pustułka KonradAKL Ursynów
..953Pysiak PiotrWarszawa-Ursynów
104941Budnicki RafałDream Run
..941Gałuszka FilipKS Rosomak
106931Maciąg DanielVege Runners
..932Pieniążek LeszekOrtoreh Team
108921Alker AdamWarszawa-Mokotów
..921Kruszyński GrzegorzPruszków
110901Goliński MichałOtwock
..902Piotrowski AndrzejOrtoreh Team
..901Zapalski MarekWarszawa-Powiśle
113891Czyżkowski RafałChłopaki z nizin
114881Wysokiński KonradMesmerik Runners
115876Danik PiotrWarszawa-Ursynów
..871Grześkowiak KrzysztofNarodowy Bank Polski
..876Korzonkowski ZbigniewENTRE.PL Team
..875Krypa JanWarszawa-Białołęka
..871Mika TomaszWarszawa-Śródmieście
120862Mikulski JacekOrtoreh Team
..861Węgrzyn RafałWarszawa-Ursynów
122851Kramarz AleksanderWarszawa-Ochota
..852Słowiński MichałDobrzeNamIdzie
124842Jachymek BartłomiejJacekBiega Running Team
125832Marciniak JanuszWarszawiaky
126821Majkowski MichałDream Run
127811Kitlas RafałDream Run
128802Murawski PrzemysławWarszawa
129781Brzeziński AndrzejNight Runners Płock
130772Jarzębski GrzegorzWarszawa
..771Rosłoń Marcino co biega ?
132751Klimowicz MichałNiezrzeszony
133731Bogucki MarcinKuźnia Triathlonu
..732Kmieć CezaryNaprzód Młociny
135721Sachs KarolAirbike.pl
..721Wasilczyk TomaszNiezrzeszony
137686Matyskiel KrzysztofAlbatrosy
..681Zasępa SebastianZabiegani Team
139674Grynkiewicz TomaszWarszawa-Imielin
..672Owczarski MarekWarszawa-Mokotów
..672Tartanus AndrzejVege Runners
142651Peplak Jarosław SzymonGameness Konstancin
143631Jakóbczyk IreneuszKS Wolni
..631Rustecki MariuszWarszawa-Śródmieście
..631Sujak DanielRuch Biegaczy Kołbiel
..633Żochowski GrzegorzNiezrzeszony
147621Kowalczyk AdamAdidas Runners Warszawa
148611Majer JakubWarszawa-Imielin
..611Miecznicki MichałWarszawa-Powiśle
150602Kwiatek TomaszJacekBiega Running Team
..601Ścisłowski NorbertKS Start Pułaski Warka
152591Prorok TomaszKuźnia Triathlonu
153581Bogdał AndrzejReebok Run Crew
..581Kwaśniewski KrzysztofŻywcem Zabiegani
..585Prądzyński Dariuszcalidris minuta
156571Forycki MariuszNiezrzeszony
157565Kamiński StanisławNadarzyn
158553Laskowski MichałTRIdziestka
..551Pankowski GrzegorzKosi Mazaki Team
..556Suwald AndrzejJacekBiega Running Team
161531Myszkowski SebastianNiezrzeszony
162521Łaciak MarcinWarszawa-Ursynów
163511Rutke GrzegorzYulo Run Team Siedlce
164501Idziak MarcinDental Spa Team
165491Płócienniczak JakubDream Run
166482Białas Konrad4 Runners
167461Abram PrzemysławNowa Iwiczna
..461Kurkowiak DamianPoznań
169451Woliński SebastianWarszawa
170437Budnicki GrzegorzWarszawa-Kabaty
..431Domański BartłomiejPiaseczno
172421Figat AndrzejKobyłka
..421Rychlik KonradWarszawa-Mokotów
174411Gras JordiWarszawa
175402Bieniek PiotrSKN
..401Groniecki MikołajJacekBiega Running Team
177391Gut PrzemysławJacekBiega Running Team
..391Wiktorowicz TomaszWarszawa
179382Chęciński MarekWarszawa
..385Miguel Frau3D-Triatlon
..384Różycki KrzysztofVege Runners
182371Dettlaff MariuszDream Run
..371Nowak JakubDream Run
..371Opałczyński ZbigniewWarszawa
185361Bar WiesławNiezrzeszony
..361Skwirut MichałMetro Warszawskie
187353Poniatowski KrzysztofWarszawa
188341Prokop ArturProkop Consulting Group
..341Wąs Grzegorzrunnersclub.pl
190331Dudkiewicz JacekTrinergy Team
191321Cisek MirosławKB Galeria Warszawa
..321Kuratczyk PawełWarszawa-Bielany
..324Wójcik PiotrWARSZAWIAKY
194301Dubek MateuszŻórawski Team
195293Januchta TomaszNiezrzeszony
..291Musiał MarcinWarszawa-Ursynów
..291Wasilewski MaciejLublin
198281Thiesse SebastienTRIdziestka
199262Nartowski JanA.K.B. MORT!
200251Latak MichałJacekBiega Running Team
..251Stępień KrzysztofWarszawa-Praga Południe
202235Jusiński ZbigniewKondycja
..232Maskiewicz ArkadiuszT-Mobile Running Team
..231Nowak FilipWarszawa-Praga Południe
205227Szczotkowski MarekPiaseczno
206212Espinosa DaniWarsaw International Triathlon Club
..216Józwik RobertWarszawa-Gocław
208202Prędota KrzysztofWarszawa-Wilanów
..201Suchodolski MariuszNiezrzeszony
..201Szolajski MarcinJózefów
211191Grzegorczyk WojciechKondycja
..196Wawrowski JanuszACTION Warszawa
213187Dembiński EugeniuszKB Huragan Wołomin
..186Kieszek TadeuszKS Ożarowianka
215173De Bello Salvatoredbitalia.pl
..171Farbiszewski MarekOrange Polska
..171Miklaszewski DanielPolski Klub MTB
..171Rudnicki RafałWarszawa
219161Kołodziejski MichałNiezrzeszony
..161Mazurkiewicz AndrzejKB ActiveSports Warszawa
221151Hatak PawełMaMeRo
..155Przybylski BogusławWarszawa-Falenica
223141Krzyżanowski Jan2SMAKI.PL
..141Świder JanuszKwidzyn
..143Tomaszek ArturRonson Running Team
226132Marzęcki LeszekKB ActiveSports Warszawa
227121Rosłon CezaryMaMeRo
..121Segin MarcinSprint Zalewo
..121Zalewski ŁukaszWarszawa-Ursynów
230111Łapanowski JacentyKB Orientuz Warszawa
..115Śluzek MirosławWarszawa-Anin
..111Wasilewski MarekNadaktywni
233101Boniecki PiotrWarszawa
..101Kochański AndrzejCzarnów
..101Pawłowski BartłomiejNiezrzeszony
..101Samborski KonradVege Runners
23796Paluch PawełAvocado Wellnes Club
..91Pierzak OlafAmok Team
..92Rosati MarcinChylice
24082Ciesielski RafałWojewódzcy Team
24171Kubielski BartoszNiezrzeszony
..73Rodak ZbigniewWarszawa
..72Wiśniewski TomaszWarszawa
..71Witowski KarolWarszawa
..73Zalewski BartoszNiezrzeszony
..73Zięć ArturWarszawa
24761Babiński JerzyNadarzyn
..64Biernacki AdamŁódź
..61Bola JanuszWarszawa-Białołęka
..61Domzipłowicz PawełWarszawa-Bemowo
25155Jenkins ChrisWilanów Coffin Dodgers
..56Milbert PiotrVege Runners
..52Rurka GrzegorzSamBiegam
25441Kozarski KrzysztofRK Legal Team
..43Pawłowski TomaszBiegam Bo Lubię
..42Sawicki BartoszJacekBiega Running Team
..42Skowroński RadosławWarszawa
25837Hołowacz TomaszKondycja
..32Monastyrskyi MykolaWarszawa
..31Szukalski AntoniNiezrzeszony
26126Grądzki AdamWarszawa-Ursynów
..21Olech ArturNiezrzeszony
26311Januszewski MarekWarszawa-Ursynów
..11Kaczyk ZdzislawWarszawa
..11Skrzypczyk BogusławPiaseczno
..11Wodziński MichałNC+ Sport Team





Klasyfikacja kategoriami wiekowymi


  Kategoria K-XII 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-102018-03-032018-03-172018-04-072018-04-282018-09-222018-10-06 
13007Żywek Teresa
01:03:47(50)
01:01:05(50)
01:04:43(50)
01:01:22(50)
01:00:35(50)
00:58:23(50)
00:59:49(50)


  Kategoria K-XI 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-102018-03-032018-03-172018-04-072018-04-282018-09-222018-10-06 
12936Polak Teresa
01:05:21(48)
01:04:32(48)
01:08:16(49)
01:07:26(49)
 
01:04:03(49)
01:03:52(50)
21493Marczak Grazyna
 
00:55:51(50)
 
 
00:55:28(49)
00:56:16(50)
31483Dobkowska Anna
00:59:00(49)
00:57:33(49)
 
00:56:02(50)
41002Tula Renata
00:52:54(50)
 
 
 
00:52:01(50)
5972Nowicka Joanna
 
01:05:47(47)
01:06:10(50)


  Kategoria K-X 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-102018-03-032018-03-172018-04-072018-04-282018-09-222018-10-06 
12956Głowacka Elżbieta
01:01:37(48)
01:02:23(50)
01:07:36(48)
01:07:41(49)
 
01:00:06(50)
01:03:26(50)
22004Kołodziejczak Małgorzata
00:55:24(50)
 
00:56:53(50)
00:52:07(50)
00:53:32(50)
31964Gliniewicz Aleksandra
00:56:23(49)
 
00:59:00(49)
 
00:54:55(49)
 
01:23:29(49)
4491Wosik Ewa
 
 
 
 
 
01:01:05(49)


  Kategoria K-IX 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-102018-03-032018-03-172018-04-072018-04-282018-09-222018-10-06 
12505Opowicz Marzena
00:51:50(50)
00:49:49(50)
00:50:20(50)
 
00:49:03(50)
00:47:44(50)
22455Kochman Iwona
01:05:39(49)
 
 
01:02:20(49)
01:02:31(48)
00:58:49(49)
01:00:17(50)
3992Matuszewicz Ewa
 
 
01:04:35(49)
00:59:30(50)
4972Soszyńska Małgorzata
 
 
 
01:07:23(48)
00:59:51(49)


  Kategoria K-VIII 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-102018-03-032018-03-172018-04-072018-04-282018-09-222018-10-06 
12876Teichert Maria
00:57:50(47)
00:56:37(49)
00:59:36(49)
00:56:39(48)
 
00:57:49(47)
00:57:21(47)
22505Paszczak Alicja
00:47:33(50)
00:47:09(50)
 
 
00:45:29(50)
00:43:42(50)
00:43:29(50)
32455Wagner Jolanta
00:55:03(48)
 
 
00:50:31(50)
00:50:12(49)
00:49:52(49)
00:49:46(49)
42445Reluga Małgorzata
00:51:00(49)
 
00:56:09(50)
00:54:28(49)
 
00:50:54(48)
00:55:39(48)
52335Butkiewicz Małgorzata
01:04:55(46)
01:01:40(48)
 
 
01:01:38(48)
01:06:09(46)
01:03:28(45)
62315Borowska Magdalena
01:06:49(45)
01:04:54(47)
 
01:03:48(46)
01:02:57(47)
 
01:02:51(46)
7912Krzyzanowska Zoja
01:16:24(44)
 
 
01:01:35(47)
8481Konkowska-szymańska Joanna
 
 
01:03:45(48)


  Kategoria K-VII 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-102018-03-032018-03-172018-04-072018-04-282018-09-222018-10-06 
13006Pododemska-Zabdyr Izabela
00:45:13(50)
 
00:45:56(50)
00:44:07(50)
00:44:31(50)
00:44:04(50)
00:43:42(50)
22957Murawska Małgorzata
00:54:27(49)
00:52:32(50)
00:55:36(49)
00:53:04(48)
00:54:53(49)
00:52:01(49)
00:51:28(49)
32826Koma Anna
01:01:40(47)
01:00:46(47)
01:03:47(47)
00:54:57(47)
00:55:57(47)
00:58:06(47)
42776Wiśniewska Katarzyna
01:03:12(46)
01:03:10(46)
01:05:18(46)
01:01:10(45)
 
01:03:47(46)
01:03:14(48)
52415Sitarek Iwona
00:57:02(48)
00:58:27(49)
01:00:35(48)
 
00:55:52(48)
00:56:47(48)
61824Gaj Bogna
01:14:17(45)
 
 
01:07:14(44)
01:09:06(46)
 
01:06:21(47)
7491Toczewska Anna
 
 
 
00:48:58(49)
8481Piotrowska Anna
 
00:59:02(48)
9461Binkowska Marta
 
 
 
01:00:28(46)


  Kategoria K-VI 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-102018-03-032018-03-172018-04-072018-04-282018-09-222018-10-06 
12716Chmielowiec Anna
00:52:01(43)
00:51:08(45)
00:50:06(45)
00:46:40(45)
 
00:49:56(45)
00:49:35(48)
22495Josypenko Bożena
 
 
00:47:11(50)
00:43:58(50)
00:44:47(49)
00:41:56(50)
00:40:50(50)
32295Leszczyńska Joanna
00:49:04(46)
00:48:22(46)
00:49:34(46)
 
00:48:15(45)
00:48:10(46)
42165Napierska Dominika
00:52:21(41)
 
 
00:52:12(42)
00:50:00(42)
00:51:10(44)
00:49:59(47)
52115Kossakowska Katarzyna
00:52:06(42)
00:55:36(43)
00:54:42(43)
00:51:44(43)
00:50:59(40)
62025Pawłowska Katarzyna
 
00:58:59(40)
 
00:55:37(38)
00:54:09(39)
00:54:32(40)
00:57:00(45)
71944Stańczyk Karolina
00:46:07(49)
 
 
00:44:09(49)
00:45:00(48)
00:45:59(48)
81934Piasecka Monika
00:45:40(50)
00:45:41(50)
 
00:46:21(46)
00:45:54(47)
91914Staszewska Kinga
00:46:55(48)
00:46:56(48)
00:47:28(49)
 
00:45:57(46)
101874Danecka Agnieszka
00:49:54(45)
00:47:34(47)
00:47:39(48)
00:45:27(47)
111764Wróblewska Olga
00:50:46(44)
 
00:51:34(44)
00:49:18(44)
00:49:04(44)
121263Sikorska Mariola
 
 
 
00:55:16(39)
 
00:53:42(41)
00:55:08(46)
131183Siwek Anna
00:58:51(40)
00:57:58(41)
 
00:58:01(37)
14972Dryja Monika
00:47:39(47)
 
 
 
00:44:12(50)
15962Górecka Katarzyna
 
00:46:15(49)
00:47:53(47)
16952Gregorczyk Monika
 
 
 
00:44:46(48)
 
00:46:03(47)
17912Ojczyk Kinga
 
 
 
 
 
00:52:46(42)
00:46:58(49)
18832Kostrzewska Ewa
 
00:56:07(42)
00:57:56(41)
19772Zientarska Żaneta
01:03:26(39)
 
 
 
01:00:13(38)
20491Gradoń Joanna
 
 
 
 
 
00:45:52(49)
21441Kruszyńska Marzena
 
00:53:03(44)
22431Rzepecka Anna
 
 
 
 
00:49:28(43)
..431Lusio Teresa
 
 
 
 
 
00:51:45(43)
24421Kopeć Patrycja
 
 
00:56:15(42)
25411Marosz Adrianna
 
 
 
00:53:06(41)
..411Oueznadji Jolanta
 
 
 
 
00:50:01(41)
27401Gaweda Monika
 
 
 
00:54:10(40)
28391Plisiecka Anna
 
 
 
 
 
01:07:03(39)
29371Michalak Beata
 
 
 
 
01:06:44(37)


  Kategoria K-V 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-102018-03-032018-03-172018-04-072018-04-282018-09-222018-10-06 
13006Kaźmierczak Marta
00:40:42(50)
00:41:40(50)
00:43:23(50)
00:39:44(50)
00:39:20(50)
00:39:07(50)
22797Majer Bogusława
00:47:45(47)
00:46:29(48)
00:48:59(48)
00:46:33(45)
00:47:46(44)
00:47:29(44)
00:47:24(47)
32455Serwińska Anna
00:44:20(49)
 
00:46:21(49)
00:42:40(49)
00:42:47(49)
 
00:43:23(49)
42075Kostera Katarzyna
00:50:41(43)
 
00:58:20(44)
00:52:26(40)
00:52:05(39)
00:49:46(41)
51924Matusik Barbara
 
00:44:38(49)
 
00:42:47(48)
00:42:52(48)
00:43:01(47)
61884Siwczuk Aleksandra
 
00:47:45(47)
00:49:00(47)
 
 
00:44:40(46)
00:44:50(48)
71804Wach Monika
00:48:03(46)
 
 
00:46:48(44)
00:47:15(45)
00:46:14(45)
81373Dettlaff Patrycja
00:46:38(48)
00:48:04(46)
 
00:47:10(43)
91323Zambrzycka-Rozner Ewa
00:49:51(44)
 
00:50:30(46)
00:47:54(42)
10982Jasłowska Justyna
 
 
 
 
 
00:42:51(48)
00:41:02(50)
11942Prugar-Fukowska Paulina
 
 
 
00:44:13(47)
00:43:57(47)
12892Rutkowska Marta
 
 
 
00:46:20(46)
00:48:13(43)
13862Grynkiewicz Magda
 
 
00:53:43(45)
00:49:21(41)
14842Godzisz Ewa
01:02:25(39)
00:59:03(45)
..842Nowocin-Mikulska Magdalena
 
 
 
 
00:49:58(41)
00:48:36(43)
16812Janowska Katarzyna
00:51:18(42)
 
 
00:53:08(39)
17782Pochwała Justyna
00:55:31(40)
 
 
 
00:58:48(38)
18742Sikorska Agnieszka
 
 
 
01:09:03(37)
01:06:59(37)
19491Wesołowska Katarzyna
 
 
 
 
 
00:41:19(49)
20461Kłosowska-junko Aleksandra
 
 
 
 
00:44:19(46)
21451Kundys Karolina
00:48:33(45)
22441Sadowska Marzena
 
00:59:22(44)
23431Kozłowska Maria
 
01:00:21(43)
24421Ledwolorz Anna
 
 
 
 
00:48:42(42)
..421Nowak Anna
 
 
 
 
 
00:49:40(42)
26411Pasterczyk Ewelina
00:54:01(41)
27401Rakowska Ewa
 
 
 
 
00:50:45(40)
..401Pietrzak Sylwia
 
 
 
 
 
01:00:13(40)
29391Łucjanek Justyna
 
 
 
 
 
01:07:57(39)
30381Laskowska Maja
 
 
 
00:53:25(38)


  Kategoria K-IV 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-102018-03-032018-03-172018-04-072018-04-282018-09-222018-10-06 
13006Sawicka Anna
00:41:03(50)
00:42:15(50)
00:42:52(50)
00:40:34(50)
00:40:44(50)
00:40:46(50)
22906Florczuk Eliza
00:46:35(46)
 
00:45:29(48)
00:43:19(49)
00:43:06(48)
00:43:54(49)
00:43:51(50)
32596Szczotkowska Aleksandra
01:03:24(39)
 
01:02:57(42)
00:57:43(46)
00:57:43(41)
00:58:25(44)
00:57:02(47)
..2597Sztandera Berenika
01:03:14(40)
01:01:39(42)
01:02:09(44)
01:00:56(44)
00:59:05(39)
00:59:33(43)
00:58:25(46)
52576Pokrop Agnieszka
01:02:32(41)
01:01:26(43)
01:02:46(43)
00:57:54(45)
00:58:49(40)
 
01:03:23(45)
62375Piotrowska Anna
 
 
00:49:07(47)
00:45:05(48)
00:44:50(47)
00:45:40(47)
00:45:23(48)
72235Kucharska Aleksandra
00:54:25(43)
00:52:18(44)
00:52:58(46)
00:50:17(47)
00:51:23(43)
81473Bondara Sylwia
00:41:12(49)
00:42:49(49)
00:44:47(49)
91423Makowska Olga
00:44:59(47)
00:45:25(47)
 
 
 
00:44:03(48)
..1423Wielogórska Natalia
00:44:47(48)
00:44:02(48)
 
 
00:47:24(46)
11912Paszkowska Marcelina
00:47:42(45)
00:48:36(46)
12902Skelton Sarah
 
 
 
 
00:48:58(44)
00:49:37(46)
13491Machul Ewa
 
 
 
 
 
 
00:44:55(49)
..491Kowalczyk Agnieszka
 
 
 
 
00:41:11(49)
15451Przepieść Kamila
 
00:49:40(45)
..451Kubica Ewa
 
 
 
 
00:48:20(45)
..451Lenard-myszkowska Anna
 
 
00:53:53(45)
..451Wierzbińska Karolina
 
 
 
 
 
00:53:48(45)
19441Kałużna Aneta
00:52:43(44)
20421Piróg Beata
00:58:21(42)
..421Dobosz Żaneta
 
 
 
 
00:53:55(42)


  Kategoria K-III 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-102018-03-032018-03-172018-04-072018-04-282018-09-222018-10-06 
12967Raczyńska Magdalena
00:48:47(50)
00:50:05(49)
00:49:38(50)
00:48:42(49)
00:47:38(49)
00:51:46(48)
00:49:43(49)
22957Jaskólska Magda
00:50:02(47)
00:48:33(50)
00:50:57(49)
00:48:48(48)
00:48:14(48)
00:46:20(50)
00:45:51(50)
32886Kupaj Oktawia
00:48:52(49)
00:50:49(48)
00:53:41(47)
 
00:48:14(47)
00:47:09(49)
00:50:32(48)
42856Belkius Katarzyna
00:49:28(48)
 
00:51:42(48)
00:46:05(50)
00:49:44(46)
00:57:03(47)
00:59:03(46)
5932Witkowska Anna
00:55:52(46)
00:54:25(47)
6922Rudzinska Aleksandra
 
01:00:19(45)
 
00:58:14(47)
7501Śliwiak Justyna
 
 
 
 
00:38:59(50)
8471Wojtowicz Kamila
 
 
 
 
 
 
00:50:48(47)
9461Nadolski Emilia
 
00:58:20(46)
10451Gryglicka Justyna
01:03:02(45)
..451Sidorska Anna
 
 
 
 
00:56:08(45)
12441Siennicka Anna
 
 
 
 
01:00:05(44)


  Kategoria K-II 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-102018-03-032018-03-172018-04-072018-04-282018-09-222018-10-06 
12505Jusińska Marta
00:41:11(50)
 
00:42:24(50)
00:40:15(50)
 
00:40:12(50)
00:40:21(50)
22475Gałązka Natalia
 
00:42:29(50)
00:44:17(49)
 
00:41:58(50)
00:41:42(49)
00:41:28(49)
3491Bartnicka Róża
 
 
 
00:42:25(49)
..491Żochowska Aleksandra
00:53:46(49)
5481Gozda Martyna
 
 
 
 
 
01:07:11(48)


  Kategoria K-I 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-102018-03-032018-03-172018-04-072018-04-282018-09-222018-10-06 
11503Kaniewska Emilia
00:50:48(50)
 
00:57:58(50)
 
 
00:50:59(50)
2491Kijowska Marianna
 
 
 
 
 
00:55:14(49)


  Kategoria XIV 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-102018-03-032018-03-172018-04-072018-04-282018-09-222018-10-06 
12505Bucholc Jerzy
 
 
01:09:23(50)
01:17:13(50)
01:10:43(50)
01:16:53(50)
01:15:45(50)
21473Andrzejewski Tadeusz
 
 
01:55:16(49)
 
 
01:37:39(49)
01:38:05(49)


  Kategoria XIII 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-102018-03-032018-03-172018-04-072018-04-282018-09-222018-10-06 
12997Hołowacz Tomasz
01:03:47(49)
01:01:50(50)
01:06:18(49)
00:59:32(50)
00:58:09(50)
00:59:37(50)
00:59:49(50)
22877Noworyta Jacek
01:14:18(48)
01:24:41(47)
01:32:00(47)
01:08:12(49)
01:08:28(48)
01:10:30(48)
01:12:55(47)
32866Wałęga Edmund
01:17:47(47)
01:16:57(48)
01:17:57(48)
01:13:55(48)
01:09:34(47)
 
01:10:56(48)
42475Domański Jacek
01:02:39(50)
01:04:24(49)
01:05:54(50)
 
00:58:51(49)
 
01:02:52(49)
5952Moszkowicz Eugeniusz
 
 
 
 
01:10:19(46)
01:06:33(49)
6471Duszyński Zbigniew
 
 
 
01:30:38(47)


  Kategoria XII 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-102018-03-032018-03-172018-04-072018-04-282018-09-222018-10-06 
12936Tokarzewski Stanisław
00:55:47(49)
00:55:45(49)
00:56:42(49)
00:53:59(48)
00:53:12(49)
 
01:03:50(49)
22877Dembiński Eugeniusz
01:01:18(46)
01:02:43(46)
01:02:56(47)
00:54:15(47)
00:54:17(47)
00:53:45(50)
00:52:44(50)
32475Jenkins Chris
00:59:59(47)
00:53:19(50)
00:54:02(50)
00:51:19(50)
00:49:56(50)
42405Marszalec Jarosław
00:57:25(48)
00:58:03(47)
00:58:28(48)
00:53:37(49)
00:53:57(48)
51904Staniszewski Waldemar
00:55:00(50)
00:56:14(48)
 
00:55:09(46)
00:54:29(46)
61363Wojtyński Jerzy
01:22:33(45)
 
01:23:16(46)
01:22:06(45)


  Kategoria XI 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-102018-03-032018-03-172018-04-072018-04-282018-09-222018-10-06 
13007Dąbrowski Krzysztof
00:44:42(50)
00:45:57(50)
00:46:55(50)
00:43:49(50)
00:43:29(50)
00:41:36(50)
00:41:30(50)
22946Korzonkowski Zbigniew
00:46:03(49)
00:46:35(49)
00:48:35(49)
00:46:18(49)
00:46:57(49)
00:46:56(49)
32385Przybylski Bogusław
00:54:46(47)
00:53:42(48)
 
 
00:56:15(47)
00:55:41(48)
00:54:44(48)
42295Kępczyński Janusz
01:38:53(46)
 
01:16:20(47)
 
01:06:00(45)
01:07:41(46)
01:10:35(45)
51874Biernacki Adam
 
 
01:02:17(48)
 
01:01:05(46)
00:57:53(47)
00:59:06(46)
6962Walaszek Kazimierz
00:50:45(48)
 
 
 
00:50:42(48)
7491Mazurkiewicz Andrzej
 
 
 
 
 
 
00:53:26(49)
8481Kacprowski Tadeusz
 
 
 
00:48:48(48)
9471Łapanowski Jacenty
 
 
 
 
 
 
00:55:28(47)


  Kategoria X 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-102018-03-032018-03-172018-04-072018-04-282018-09-222018-10-06 
12966Markiewicz Paweł
00:45:51(50)
00:45:59(49)
00:47:08(49)
00:45:31(49)
00:45:20(49)
00:43:39(50)
22916Święcki Paweł
00:46:41(49)
00:48:07(48)
 
00:45:35(48)
00:45:44(48)
00:45:26(49)
00:45:00(49)
32667Budnicki Grzegorz
00:54:34(41)
00:53:33(46)
00:54:00(44)
00:49:31(43)
00:50:54(43)
00:49:00(45)
00:49:00(45)
42646Kieszek Tadeusz
00:51:03(45)
00:52:42(47)
01:02:40(40)
00:49:40(42)
00:49:12(44)
00:48:26(46)
52536Wawrowski Janusz
00:55:55(39)
00:54:16(45)
00:54:40(43)
00:50:25(41)
 
00:53:05(42)
00:52:03(43)
62505Grunwald Witold
 
00:45:32(50)
00:45:38(50)
00:42:41(50)
00:42:19(50)
 
00:43:54(50)
72385Krypa Jan
00:47:06(48)
 
00:48:19(48)
00:45:51(47)
00:47:08(47)
 
00:46:05(48)
82325Prądzyński Dariusz
00:49:49(47)
 
00:50:57(47)
00:48:00(45)
 
00:47:51(47)
00:47:30(46)
92315Kamiński Stanisław
 
 
00:52:41(46)
00:49:04(44)
00:48:22(46)
00:46:51(48)
00:46:52(47)
102035Dziekonski Jacek
00:54:57(40)
00:56:07(44)
00:58:43(41)
00:57:24(38)
00:56:40(40)
111694Bator Zbigniew
00:54:07(42)
00:56:12(43)
00:56:14(42)
 
00:53:08(42)
121684Kułakowski Piotr
00:53:28(44)
 
 
00:54:28(39)
00:54:12(41)
00:50:51(44)
131313Ferraris Danilo
00:50:25(46)
 
00:53:35(45)
00:50:27(40)
14872Prędota Krzysztof
 
 
 
 
 
00:51:08(43)
00:51:22(44)
15832Marzęcki Leszek
 
 
 
 
 
00:53:47(41)
00:54:19(42)
16461Bola Janusz
 
 
 
00:47:51(46)
17451Szukalski Antoni
 
 
 
 
00:48:40(45)
18431Brzozowski Andrzej
00:53:42(43)
19401Wosik Marek
 
 
 
 
 
01:01:06(40)
20391Góral Piotr
 
 
 
 
00:57:56(39)


  Kategoria IX 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-102018-03-032018-03-172018-04-072018-04-282018-09-222018-10-06 
12986Nowocień Jacek
00:41:12(49)
00:41:30(50)
00:42:39(50)
00:39:05(50)
00:38:45(50)
 
00:40:23(49)
22936Drabczyk Szymon
00:42:33(48)
00:43:27(49)
00:44:46(49)
00:42:28(49)
00:41:57(49)
00:42:51(49)
32827Gójski Mirosław
00:45:23(45)
00:46:03(48)
00:47:26(47)
00:45:20(46)
00:45:06(45)
00:44:54(48)
00:45:24(48)
42767Miłosz Krzysztof
00:46:09(44)
00:46:14(47)
00:47:54(46)
00:46:08(45)
00:46:17(44)
00:46:24(47)
00:46:19(47)
52666Suwald Andrzej
00:47:23(43)
 
00:52:14(44)
00:48:19(44)
00:47:26(43)
00:48:16(46)
00:48:26(46)
62125Śluzek Mirosław
00:51:28(42)
00:49:58(46)
00:54:22(43)
00:51:23(42)
00:49:31(39)
71964Horne Thomas
00:38:53(50)
 
 
 
00:44:09(46)
00:39:08(50)
00:37:56(50)
81403Sawczenko Andrzej
00:45:04(46)
 
 
00:43:26(47)
00:42:56(47)
91273Zięć Artur
01:00:21(41)
 
00:51:09(45)
 
00:48:45(41)
10962Pieniążek Leszek
 
 
 
00:42:41(48)
00:42:44(48)
11952Marciniak Janusz
00:43:24(47)
 
00:45:08(48)
12882Rurka Grzegorz
 
 
 
00:51:05(43)
 
00:50:02(45)
13852Nartowski Jan
 
 
 
 
00:49:08(40)
 
00:49:40(45)
14451Kochański Andrzej
 
00:50:11(45)
15421Babiński Jerzy
 
 
 
 
00:48:09(42)
..421Czerski Krzysztof
 
 
01:01:08(42)
17411Rolanty Jerzy
 
 
01:01:52(41)
..411Juszczak Leszek
 
 
 
00:53:17(41)
19401Rzepka Mirosław
01:00:33(40)
20381Kolasiński Jarosław
 
 
 
 
00:53:41(38)
21371Augustowski Henryk
 
 
 
 
01:03:14(37)


  Kategoria VIII 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-102018-03-032018-03-172018-04-072018-04-282018-09-222018-10-06 
13007Kotwa Andrzej
00:38:19(50)
00:38:06(50)
00:39:55(50)
00:36:55(50)
00:37:05(50)
00:38:05(50)
00:39:44(50)
22886Polański Piotr
00:41:56(48)
00:42:23(47)
00:43:52(47)
00:41:14(49)
00:41:04(48)
 
00:41:36(49)
32716Kurzawa Sławomir
00:43:15(46)
00:43:55(45)
00:44:54(44)
 
00:43:47(44)
00:41:56(45)
00:42:26(47)
42677Wojtas Janusz
00:47:23(42)
00:46:23(44)
00:48:31(42)
00:44:40(48)
00:44:20(43)
00:43:32(44)
00:43:48(46)
52446Paluch Paweł
00:59:00(39)
00:59:26(41)
00:58:59(39)
01:02:11(42)
 
00:55:29(40)
00:57:26(43)
62315Głupczyk Tadeusz
00:42:53(47)
00:43:48(46)
00:44:22(46)
 
00:42:49(46)
00:41:51(46)
72185Wojewódzki Grzegorz
00:45:27(44)
00:48:03(43)
00:47:14(43)
00:44:42(47)
00:46:05(41)
82105Jusiński Zbigniew
 
 
00:53:36(41)
00:52:17(45)
00:51:30(38)
00:50:35(42)
00:51:07(44)
91944Staszewski Wojciech
00:41:44(49)
00:41:06(48)
00:42:13(48)
 
00:39:28(49)
101864Paszczak Artur
00:44:40(45)
 
 
 
00:42:53(45)
00:41:15(48)
00:42:04(48)
111734Wójcik Piotr
 
 
 
00:49:43(46)
00:51:13(39)
00:50:33(43)
00:49:10(45)
121223Rodak Zbigniew
00:57:52(40)
 
00:57:06(40)
 
 
 
00:59:04(42)
..1223Pawłowski Tomasz
 
 
 
00:59:20(43)
 
01:00:13(38)
00:59:38(41)
14982Gardener Jacek
 
00:39:35(49)
00:40:37(49)
15962Piątkowski Andrzej
 
 
 
 
00:42:04(47)
00:40:49(49)
16922Kreczmanski Robert
 
 
00:44:50(45)
 
 
00:41:19(47)
17441Rudalski Rafał
 
 
 
00:52:56(44)
18431Kaczyk Zdzislaw
00:46:49(43)
19421Grzegorczyk Wojciech
 
 
 
 
00:45:55(42)
..421Świder Janusz
 
00:48:49(42)
21411Czapski Piotr
00:52:11(41)
..411Bradshaw Alex
 
 
 
 
 
00:54:55(41)
23401Gontar Rafał
 
 
 
 
00:49:28(40)
24391Michalak Robert
 
 
 
 
 
00:55:43(39)
25381Dominowski Ronert
01:00:03(38)
26371Sroka Paweł
01:02:13(37)


  Kategoria VII 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-102018-03-032018-03-172018-04-072018-04-282018-09-222018-10-06 
12986Piasta Dariusz
00:38:20(50)
00:38:11(50)
00:41:00(48)
00:35:44(50)
 
00:36:24(50)
00:35:43(50)
22846Knychas Darek
00:41:00(48)
00:40:49(49)
00:42:15(45)
00:40:08(48)
00:40:59(46)
00:39:53(48)
32836Szczepaniuk Jarosław
00:41:52(46)
00:41:05(48)
00:42:00(46)
00:40:06(49)
00:40:00(47)
00:40:04(47)
42776Widzyński Bartosz
00:40:44(49)
00:41:06(47)
 
00:40:29(46)
00:39:48(48)
00:42:29(40)
00:41:49(47)
52736Zabdyr Marcin
00:41:47(47)
 
00:44:02(44)
00:42:03(45)
00:41:18(45)
00:41:18(44)
00:41:14(48)
62407Góral Tadeusz
00:45:54(36)
00:46:36(41)
00:47:43(38)
00:43:48(41)
00:44:30(39)
00:46:14(34)
00:44:59(45)
72375Wojciechowski Michał
00:42:13(43)
00:41:18(46)
00:40:53(49)
 
00:39:01(50)
00:39:40(49)
82257Przybysz Krzysztof
00:49:43(34)
00:54:15(36)
00:56:28(36)
00:45:27(39)
00:55:25(34)
00:43:45(36)
00:45:48(44)
92196Matyskiel Krzysztof
00:50:43(32)
 
00:51:48(37)
00:50:02(34)
00:49:03(38)
00:44:58(35)
00:46:12(43)
102117Szczotkowski Marek
00:55:16(29)
00:54:39(35)
00:56:42(35)
00:50:27(33)
00:50:48(37)
00:52:25(30)
00:50:53(41)
..2115Reluga Grzegorz
00:44:25(41)
 
00:45:33(41)
00:43:36(42)
 
00:42:25(41)
00:43:18(46)
..2115Trevor Arron
00:45:14(39)
00:44:03(45)
 
00:42:17(44)
00:41:32(44)
00:42:35(39)
132045Roziński Arkadiusz
00:46:57(35)
00:45:25(43)
00:47:10(40)
00:42:34(43)
00:41:54(43)
141896Grądzki Adam
00:56:53(28)
00:58:56(32)
00:58:21(33)
00:53:09(30)
 
00:55:16(28)
01:00:07(38)
151665Kaniuga Leszek
 
00:55:52(34)
00:58:03(34)
00:52:15(31)
00:53:43(36)
00:52:17(31)
161575Miastowski Rafał
 
01:09:05(31)
01:10:18(32)
 
00:58:19(32)
01:09:30(26)
01:05:07(36)
171194Spólny Robert
00:57:03(26)
00:58:28(33)
 
 
00:55:52(33)
00:56:48(27)
181143Żochowski Grzegorz
00:45:29(37)
 
00:47:33(39)
00:45:45(38)
191073De Bello Salvatore
 
 
 
00:52:03(32)
00:53:43(35)
 
00:52:46(40)
201053Januchta Tomasz
00:50:13(33)
00:48:41(39)
 
 
 
00:47:15(33)
211043Tomaszek Artur
00:51:53(30)
 
 
00:49:47(35)
 
 
00:54:05(39)
22962Strzeżysz Piotr
 
 
 
00:40:15(47)
00:39:31(49)
23952Chełmicki Grzegorz
 
 
 
 
 
00:40:26(46)
00:40:51(49)
24852Piotrowski Andrzej
 
 
00:45:23(42)
 
 
00:42:03(43)
25833Moore Rodrigiez Daniel Ray
01:07:10(23)
 
 
00:58:11(29)
01:03:15(31)
..832Kmieć Cezary
00:44:27(40)
 
00:45:18(43)
27822Owczarski Marek
00:45:17(38)
00:44:56(44)
28802Mikulski Jacek
 
 
 
 
00:42:34(42)
00:42:41(38)
29792Białas Konrad
00:44:01(42)
 
 
00:45:59(37)
30782Murawski Przemysław
 
 
 
 
00:42:49(41)
00:43:12(37)
31742Maskiewicz Arkadiusz
 
 
 
 
 
00:51:01(32)
00:50:45(42)
32692Rosati Marcin
00:51:11(31)
00:50:58(38)
33501Lipiec Tomasz
 
 
00:36:03(50)
34471Brzeziński Andrzej
 
 
00:41:22(47)
35451Rustecki Mariusz
 
 
 
 
 
00:40:33(45)
..451Kwaśniewski Krzysztof
00:42:09(45)
37441Forycki Mariusz
00:42:12(44)
38421Abram Przemysław
 
 
 
 
 
00:42:20(42)
..421Cisek Mirosław
 
00:45:52(42)
40401Prokop Artur
 
 
 
 
00:43:54(40)
..401Bar Wiesław
 
 
 
00:43:54(40)
..401Suchodolski Mariusz
 
00:47:23(40)
43371Skrzypczyk Bogusław
 
 
 
 
 
 
01:00:14(37)
..371Olech Artur
 
00:54:06(37)
45361Januszewski Marek
 
 
 
00:48:39(36)
46291Krocz Tomasz
 
 
 
 
 
00:53:04(29)
47281Dudek Paweł
 
 
 
01:04:38(28)
48271Janasz Andrzej
00:57:03(27)
49251Szwarc Jacek
00:59:48(25)
50241Zagajewski Mariusz
01:02:19(24)


  Kategoria VI 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-102018-03-032018-03-172018-04-072018-04-282018-09-222018-10-06 
12967Primik Marek
00:40:13(48)
00:39:05(49)
00:40:50(48)
00:37:22(50)
00:38:12(49)
00:35:53(50)
00:35:45(50)
22796Jankowski Andrzej
00:40:06(49)
00:43:39(39)
00:41:04(47)
00:37:55(48)
00:38:59(48)
00:38:44(48)
32696Maciopa Michał
00:41:49(44)
00:41:27(45)
00:42:04(45)
00:40:55(43)
00:40:03(46)
00:39:50(46)
42587Garbat Rafał
00:40:25(46)
00:41:59(43)
00:43:37(41)
00:41:41(42)
00:43:18(39)
00:41:13(42)
00:42:39(44)
52536Drozd Maciej
00:41:34(45)
00:41:45(44)
00:42:55(44)
 
00:40:30(44)
00:48:04(30)
00:41:13(46)
62517Koleśnik Roman
00:43:46(37)
00:43:25(40)
00:44:17(40)
00:41:49(41)
00:42:10(40)
00:40:14(45)
00:41:20(45)
72485Kobierski Piotr
00:38:38(50)
 
00:40:16(50)
00:37:23(49)
00:37:48(50)
 
00:37:21(49)
82386Zięba Tomasz
00:44:35(35)
00:42:42(41)
00:45:16(35)
00:40:46(44)
00:41:40(42)
00:41:30(41)
92335Michałowski Dawid
00:40:25(47)
00:39:37(48)
00:41:08(46)
00:39:01(47)
00:40:17(45)
102257Grzegorzewski Michał
00:46:26(28)
00:44:45(37)
00:46:50(33)
00:43:45(39)
00:44:23(38)
00:44:10(36)
00:44:00(42)
111997Gronczewski Artur
00:44:38(34)
00:45:56(30)
00:47:05(32)
00:48:54(30)
00:48:14(31)
00:46:09(32)
00:44:48(40)
121946Sławiński Piotr
00:46:50(26)
00:46:21(28)
00:48:50(27)
00:45:28(33)
00:41:54(41)
00:42:15(39)
131895Seferyniak Jacek
00:43:43(38)
00:44:36(38)
00:44:27(39)
00:43:55(37)
 
00:43:30(37)
141846Kostera Tomasz
00:46:32(27)
00:47:49(27)
00:47:37(31)
00:44:46(35)
00:46:28(36)
00:50:20(28)
151746Danik Piotr
00:49:47(20)
00:47:53(26)
00:50:10(25)
00:46:03(32)
00:46:49(34)
 
00:47:39(37)
161586Józwik Robert
00:53:00(18)
00:52:55(24)
00:53:21(23)
00:56:34(28)
00:51:07(30)
 
00:53:29(35)
171555Grudniewski Cezary
00:45:59(29)
00:45:53(31)
00:48:07(30)
00:44:48(34)
 
00:46:49(31)
181393Bachman Marcin
00:42:17(42)
 
 
 
 
00:37:41(49)
00:37:29(48)
191293Teleon Piotr
00:42:28(41)
 
00:43:30(42)
00:40:31(46)
201283Kwitowski Piotr
00:42:40(40)
 
00:43:21(43)
00:40:40(45)
211203Stachura Marcin
 
00:42:09(42)
00:44:34(38)
00:43:14(40)
22993Kondratowicz Sebastian
00:45:10(33)
00:45:43(32)
00:46:41(34)
23983Pysiak Piotr
00:47:47(22)
00:45:42(33)
 
 
 
00:41:00(43)
24943Laskowski Michał
00:45:50(30)
00:46:01(29)
 
 
00:46:34(35)
..942Stykowski Sławomir
 
 
 
 
 
00:39:48(47)
00:39:58(47)
..943Poniatowski Krzysztof
 
 
 
 
00:51:46(29)
00:49:13(29)
00:49:30(36)
27872Malewicz Adam
 
 
 
 
 
00:40:53(44)
00:43:01(43)
28772Jachymek Bartłomiej
00:45:46(31)
00:41:23(46)
29722Tartanus Andrzej
 
 
 
 
 
00:45:22(33)
00:45:38(39)
..722Jarzębski Grzegorz
 
00:45:15(36)
 
00:43:59(36)
31592Ciesielski Rafał
 
 
 
 
 
01:00:28(26)
00:58:38(33)
32501Kruszyński Grzegorz
 
00:38:24(50)
33491Wysokiński Konrad
 
 
00:40:26(49)
34471Majkowski Michał
 
00:40:01(47)
..471Rosłoń Marcin
 
 
 
 
00:39:48(47)
36431Miecznicki Michał
00:41:52(43)
..431Peplak Jarosław Szymon
 
 
 
 
00:40:53(43)
38411Płócienniczak Jakub
 
 
 
 
 
 
00:44:22(41)
39401Rutke Grzegorz
 
 
 
 
 
00:41:38(40)
40391Domański Bartłomiej
00:42:55(39)
41381Skwirut Michał
 
 
 
 
 
 
00:46:44(38)
..381Nowak Jakub
 
 
 
00:43:49(38)
..381Wiktorowicz Tomasz
 
 
 
 
 
00:43:08(38)
44371Myszkowski Sebastian
 
 
00:44:44(37)
..371Stępień Krzysztof
 
 
 
 
00:44:39(37)
46361Łaciak Marcin
 
 
00:44:45(36)
..361Wąs Grzegorz
00:43:50(36)
48351Musiał Marcin
 
 
 
 
 
00:44:36(35)
..351Figat Andrzej
 
00:45:24(35)
50341Pawłowski Bartłomiej
 
 
 
 
 
 
00:56:01(34)
..341Opałczyński Zbigniew
 
00:45:40(34)
..341Latak Michał
 
 
 
 
 
00:45:11(34)
53331Boniecki Piotr
 
 
 
 
00:47:16(33)
54321Kubielski Bartosz
 
 
 
 
00:47:58(32)
..321Kołodziejski Michał
00:45:35(32)
56311Pierzak Olaf
 
 
 
00:47:11(31)
57291Szolajski Marcin
 
 
00:48:29(29)
..291Gaweda Marcin
 
 
 
00:54:11(29)
59281Farbiszewski Marek
 
 
00:48:39(28)
60271Starzyński Robert
 
 
 
 
 
00:51:46(27)
61261Krzyżanowski Jan
 
 
00:48:53(26)
62251Trepka Marek
00:47:13(25)
..251Segin Marcin
 
00:49:31(25)
64241Jędrzejewski Paweł
00:47:31(24)
..241Krauz Paweł
 
 
00:53:19(24)
66231Szczęsny Rafał
 
00:58:42(23)
..231Laskowski Wojciech
00:47:43(23)
68211Piputa Patryk
00:47:50(21)
69191Cienkusz Damian
00:50:27(19)
70171Bereś Grzegorz
00:58:41(17)


  Kategoria V 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-102018-03-032018-03-172018-04-072018-04-282018-09-222018-10-06 
12996Jabłoński Artur
00:34:10(50)
00:34:24(50)
00:34:12(50)
00:33:33(50)
00:33:01(50)
00:33:14(49)
22956Polak Sebastian
00:34:47(49)
00:34:48(49)
00:34:28(49)
00:33:47(49)
00:33:47(49)
00:32:50(50)
32717Mądrach Piotr
00:39:42(43)
00:39:22(46)
00:39:24(48)
00:38:08(43)
00:37:50(46)
00:37:46(44)
00:39:09(44)
42686Matysiak Bartłomiej
00:41:18(41)
00:41:13(43)
00:42:28(47)
00:38:48(42)
 
00:37:33(46)
00:37:54(49)
52497Wiatr Michał
00:42:27(37)
00:41:24(41)
00:42:33(46)
00:40:23(40)
00:40:15(43)
00:42:34(35)
00:42:13(42)
62396Żukowski Paweł
00:42:53(33)
 
00:44:50(43)
00:40:39(39)
00:40:30(40)
00:39:15(39)
00:38:57(45)
72215Pająk Tomasz
00:39:32(44)
00:40:35(44)
 
 
00:39:42(45)
00:39:02(41)
00:38:30(47)
82195Grabowski Błażej
 
00:41:18(42)
00:42:55(45)
 
00:39:49(44)
00:38:53(42)
00:38:33(46)
91784Gregorczyk Łukasz
00:38:14(46)
 
 
 
00:40:26(42)
00:39:08(40)
00:36:06(50)
101765Zygadlewicz Grzegorz
 
00:45:27(38)
00:46:53(40)
00:44:14(33)
00:44:18(33)
00:44:30(32)
111685Milczarek Jakub
00:46:15(28)
 
00:47:06(39)
00:44:06(34)
00:43:43(34)
00:44:22(33)
121554Macias Marcin
00:42:47(34)
 
00:43:41(44)
00:39:37(41)
 
00:39:51(36)
131534Wołosewicz Kamil
 
00:45:42(37)
00:45:49(41)
00:42:49(37)
00:41:50(38)
141525Miguel Frau
00:51:00(20)
00:48:50(36)
00:50:35(36)
00:47:18(30)
00:47:20(30)
151413Serwiński Radek
00:37:48(47)
 
 
00:36:36(47)
00:36:44(47)
161283Baranowski Jacek
00:40:55(42)
00:40:05(45)
 
 
00:40:28(41)
..1284Grynkiewicz Tomasz
00:49:03(24)
 
00:48:56(38)
00:45:40(32)
 
00:43:35(34)
181193Żurawski Sławomir
 
 
 
00:41:30(38)
 
00:39:38(38)
00:41:09(43)
191164Różycki Krzysztof
00:52:51(18)
 
 
 
00:51:03(29)
00:49:19(30)
00:48:42(39)
201083Lewandowski Łukasz
00:42:35(35)
 
00:45:21(42)
 
00:44:35(31)
21952Mielczarek Adam
 
 
 
 
00:35:38(48)
00:35:21(47)
22932Czachor Marek
 
 
 
00:37:25(45)
 
 
00:38:20(48)
23772Debert Jarek
 
00:42:28(40)
 
 
00:42:01(37)
24752Hernandez Sanz Daniel
 
00:44:03(39)
 
 
00:42:30(36)
25662Kwiatek Tomasz
00:47:06(26)
 
 
 
 
 
00:42:25(40)
26622Chęciński Marek
 
 
 
00:46:30(31)
 
00:44:41(31)
27502Skowroński Radosław
00:57:32(16)
 
00:51:39(34)
28481Pustułka Konrad
 
00:37:22(48)
..481Nożyński Dariusz
 
 
 
 
 
00:33:53(48)
..482Sawicki Bartosz
00:52:47(19)
 
 
00:48:09(29)
..481Tymiński Paweł
00:34:54(48)
..481Maciąg Daniel
 
 
 
00:36:03(48)
33471Zapalski Marek
 
00:38:48(47)
34461Goliński Michał
 
 
 
00:37:16(46)
35451Mika Tomasz
00:39:12(45)
..451Czyżkowski Rafał
 
 
 
 
 
00:37:38(45)
37441Węgrzyn Rafał
 
 
 
00:37:47(44)
38431Kitlas Rafał
 
 
 
 
 
00:38:51(43)
39411Majer Jakub
 
 
 
 
 
 
00:42:23(41)
40401Zasępa Sebastian
00:41:23(40)
41391Prorok Tomasz
00:41:58(39)
..391Ścisłowski Norbert
 
 
 
 
00:41:30(39)
43381Pankowski Grzegorz
00:42:15(38)
44371Sachs Karol
 
 
 
 
 
00:39:45(37)
..371Wasilewski Marek
 
 
00:49:29(37)
46361Idziak Marcin
00:42:32(36)
..361Woliński Sebastian
 
 
 
00:43:03(36)
48351Dettlaff Mariusz
 
 
 
 
00:43:36(35)
..351Groniecki Mikołaj
 
 
 
00:43:48(35)
..351Witowski Karol
 
 
00:50:55(35)
51331Rzepniewski Łukasz
 
 
00:52:55(33)
52321Rychlik Konrad
00:43:05(32)
..321Thiesse Sebastien
 
 
 
 
00:44:27(32)
..321Cabanek Daniel
 
 
01:10:21(32)
55311Gut Przemysław
00:43:14(31)
56301Kuratczyk Paweł
00:44:02(30)
57291Rudnicki Rafał
00:45:32(29)
..291Domzipłowicz Paweł
 
 
 
 
 
00:49:36(29)
59281Pąprowicz Wojciech
 
 
 
00:49:29(28)
..281Rogoziński Paweł
 
 
 
 
 
00:53:23(28)
61271Kozarski Krzysztof
00:46:36(27)
..271Kadelski Remigiusz
 
 
 
00:50:49(27)
63261Fulcowski Damian
 
 
 
00:54:38(26)
64251Zaliwski Daniel
00:47:09(25)
65231Rozner Artur
00:49:51(23)
66221Łyskanowski Łukasz
00:50:21(22)
67211Prędki Marcin
00:50:40(21)
68171Ciszewski Grzegorz
00:53:40(17)
69151Małkiewicz Daniel
00:58:15(15)


  Kategoria IV 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-102018-03-032018-03-172018-04-072018-04-282018-09-222018-10-06 
13007Stupak Marcin
00:35:05(50)
00:35:25(50)
00:37:08(50)
00:34:18(50)
00:36:35(48)
00:33:33(50)
00:34:23(50)
22947Josypenko Jędrzej
00:35:11(49)
00:35:28(49)
00:37:28(49)
00:35:09(49)
00:35:04(50)
00:35:40(48)
00:35:06(48)
32917Urmanowski Daniel
00:37:32(48)
00:36:57(48)
00:38:50(47)
00:35:44(48)
00:35:22(49)
00:34:27(49)
00:34:33(49)
42616Ruszczewski Andrzej
00:43:11(46)
 
00:47:57(42)
00:44:15(41)
00:42:23(43)
00:41:10(45)
00:45:15(44)
52366Milbert Piotr
00:58:10(36)
00:54:47(42)
00:57:44(37)
00:55:20(36)
 
00:55:32(43)
00:59:11(42)
62275Kościk Jakub
 
00:41:22(47)
00:42:49(45)
00:41:10(44)
00:39:45(46)
 
00:38:44(45)
..2275Fernandes Francisco
 
 
00:44:15(43)
00:40:35(45)
00:39:44(47)
00:38:59(46)
00:38:32(46)
81804Borawski Juliusz
 
00:45:06(44)
 
 
00:44:53(42)
00:38:27(47)
00:38:25(47)
91343Piędel Michał
 
00:41:37(46)
 
00:41:36(43)
00:40:25(45)
101163Zalewski Bartosz
00:52:15(39)
 
00:54:36(39)
00:47:32(38)
11852Bieniek Piotr
00:49:00(42)
 
 
 
 
 
00:45:52(43)
12812Espinosa Dani
00:50:08(41)
 
 
00:45:35(40)
13802Monastyrskyi Mykola
00:47:59(43)
 
 
00:48:11(37)
14742Sawczenko Grzegorz
 
 
 
00:56:20(35)
00:55:46(39)
15481Gałuszka Filip
 
 
00:38:05(48)
16471Budnicki Rafał
 
 
 
00:35:58(47)
..471Bogucki Marcin
00:41:06(47)
18461Klimowicz Michał
 
 
 
00:39:58(46)
..461Alker Adam
 
 
00:39:21(46)
20451Dubek Mateusz
00:44:26(45)
..451Bogdał Andrzej
 
00:42:27(45)
22441Kowalczyk Adam
 
 
 
 
00:41:12(44)
..441Prusaczyk Michał
00:46:56(44)
..441Jakóbczyk Ireneusz
 
 
00:43:31(44)
..441Wodziński Michał
 
 
 
 
 
00:50:36(44)
26431Dudkiewicz Jacek
 
00:45:50(43)
27421Kurkowiak Damian
 
 
 
00:43:03(42)
..421Blania Łukasz
 
 
 
 
 
00:57:01(42)
29411Hatak Paweł
 
 
00:48:52(41)
..411Miklaszewski Daniel
 
 
 
 
00:46:07(41)
31401Kuśpit Przemek
00:51:29(40)
..401Rosłon Cezary
 
 
00:49:11(40)
..401Jomański Tomasz
 
 
 
 
00:49:46(40)
34391Zalewski Łukasz
 
 
 
00:46:13(39)
35381Mazurkiewicz Adam
 
 
00:54:38(38)
..381Kozub Piotr
00:55:56(38)
37371Szaniewski Michał
00:56:21(37)


  Kategoria III 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-102018-03-032018-03-172018-04-072018-04-282018-09-222018-10-06 
12947Sprengel Piotr
00:41:22(47)
00:40:37(47)
00:41:00(50)
00:39:36(48)
00:38:18(49)
00:37:28(50)
00:37:48(50)
22937Lewandowski Bartosz
00:41:10(48)
00:39:10(50)
00:41:10(48)
00:38:16(49)
00:42:23(45)
00:38:09(49)
00:38:27(49)
32916Kowalik Paweł
00:40:27(50)
00:40:13(48)
00:41:05(49)
 
00:38:51(48)
00:40:06(48)
00:39:55(48)
42756Matus Maciej
00:42:25(45)
00:42:14(46)
00:43:24(46)
00:42:15(45)
00:42:21(46)
 
00:41:22(47)
52706Ostasiuk Aleksander
00:45:52(44)
00:45:30(45)
 
00:45:48(44)
00:44:03(44)
00:45:46(47)
00:45:51(46)
61894Witkowski Piotr
00:40:42(49)
 
00:41:41(47)
00:41:02(46)
00:40:18(47)
7872Walentyński Bartlomiej
 
00:59:10(44)
01:05:46(43)
8501Kramarz Aleksander
 
 
 
00:37:48(50)
..501Staniak Łukasz
 
 
 
 
00:34:17(50)
10491Grześkowiak Krzysztof
 
00:39:13(49)
11471Wasilczyk Tomasz
 
 
 
00:40:11(47)
12461Sujak Daniel
00:41:50(46)
..461Trześniewski Krzysztof
 
 
 
 
 
00:57:11(46)
14451Wasilewski Maciej
 
 
00:47:15(45)
15441Samborski Konrad
 
 
00:49:44(44)
16431Czwartosz Mariusz
00:48:31(43)
..431Nowak Filip
 
 
 
 
00:44:59(43)
18421Żuławnik Radosław
00:48:55(42)


  Kategoria II 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-102018-03-032018-03-172018-04-072018-04-282018-09-222018-10-06 
12485Gawlak Damian
00:39:23(49)
00:38:41(50)
 
00:40:17(49)
 
00:38:31(50)
00:38:15(50)
21954Bukała Marcin
00:40:45(48)
00:41:40(48)
 
00:39:57(50)
 
 
00:43:47(49)
31904Turzyński Piotr
00:46:40(46)
00:45:07(47)
 
00:44:14(48)
 
00:45:49(49)
4982Słowiński Michał
 
00:39:31(49)
01:02:22(49)
5912Wiśniewski Tomasz
00:53:48(45)
00:52:46(46)
6501Garski Dawid
00:36:55(50)
..501Żochowski Daniel
 
 
00:34:49(50)
8471Gras Jordi
00:43:07(47)


  Kategoria I 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-102018-03-032018-03-172018-04-072018-04-282018-09-222018-10-06 
11002Haulik Matej
 
 
00:44:52(50)
 
 
00:41:35(50)




klasyfikacja klubowa kobiet

PozycjaPunktyKlub
14728Dream Run
23324Vege Runners
31304JacekBiega Running Team
4504Żórawski Team
5502Pegaz
6482KB ActiveSports Warszawa
7412KB GALERIA Warszawa
8396Klub Wysokogórski Warszawa
9304KS Staszewscy
10254A.K.B. MORT!
112320
12182Adidas Runners Warszawa
13154Obozybiegowe.pl
14126aleTEMPO
1598Tylko spróbuj
1694Orange Polska
1788PKO Bank Polski
1882Górski Styl Team
1970Leczo Team
..70Fizjozdrowie
2150Kruszon Team Pruszków
2238KB Promyk Ciechanów
2336Parkrun Warszawa Ursynów
2430Kuźnia Triathlonu
2518Kondycja
..18Dzikie Skrzydło
2714Serpentine
2812Botox Queen



klasyfikacja klubowa mężczyzn

PozycjaPunktyKlub
14833Dream Run
24575Vege Runners
32679JacekBiega Running Team
41331A.K.B. MORT!
5933KB ActiveSports Warszawa
6535Softtutor
7471Grupa Biegowa Parkrun Warszawa
8469Accenture Warszawa
9451uka.pl
10447SP Rusiec
114444 Runners
12429PZU Sport Team
13405Night Runners
14370KB Bossa
15364Pegaz
16302T-Mobile Running Team
17298KS Staszewscy
18269Ortoreh Team
19258Radzywnik Run Team
20246Art Profi Warszawa
21236Grzegorzewscy Team
222300
23211PKO Bank Polski
24204SKN
25203PGB Sportowa Paczka
26189Poczta Polska
27179Parkrun Warszawa Ursynów
28178KKB
..178UKS 4 Ursus
30175Wulkany Miłości
31172GKS Grodzisk
32164FMW Runners
33153Kaczuszki
34143Trinergy Team
35133Znikający Punkt
36132Kuźnia Triathlonu
37128Żórawski Team
38115Warszawiaky
3999RolnikON
4097Byledobiec Anin
4195MLKS Baszta Bytów
..95AKL Ursynów
4394KS Rosomak
4489Chłopaki z nizin
4588Mesmerik Runners
4687Narodowy Bank Polski
..87ENTRE.PL Team
4885DobrzeNamIdzie
4983TRIdziestka
5078Night Runners Płock
5177o co biega ?
5273Naprzód Młociny
5372Airbike.pl
5468Zabiegani Team
..68Albatrosy
5665Gameness Konstancin
5763Ruch Biegaczy Kołbiel
..63KS Wolni
5962Adidas Runners Warszawa
6060KS Start Pułaski Warka
6158Reebok Run Crew
..58calidris minuta
..58Żywcem Zabiegani
6455Kosi Mazaki Team
6551Yulo Run Team Siedlce
6650Dental Spa Team
6745Kondycja
68383D-Triatlon
6936Metro Warszawskie
7034runnersclub.pl
..34Prokop Consulting Group
7232KB Galeria Warszawa
7327MaMeRo
7421Warsaw International Triathlon Club
7519ACTION Warszawa
7618KB Huragan Wołomin
..18KS Ożarowianka
7817dbitalia.pl
..17Orange Polska
..17Polski Klub MTB
81142SMAKI.PL
..14Ronson Running Team
8312Sprint Zalewo
8411KB Orientuz Warszawa
..11Nadaktywni
869Amok Team
..9Avocado Wellnes Club
888Wojewódzcy Team
895SamBiegam
..5Wilanów Coffin Dodgers
914RK Legal Team
..4Biegam Bo Lubię
931NC+ Sport Team



klasyfikacja klubowa

PozycjaPunktyKlub
19561Dream Run
27899Vege Runners
33983JacekBiega Running Team
41585A.K.B. MORT!
51415KB ActiveSports Warszawa
6866Pegaz
7632Żórawski Team
8602KS Staszewscy
9535Softtutor
10471Grupa Biegowa Parkrun Warszawa
11469Accenture Warszawa
124620
13451uka.pl
14447SP Rusiec
15444KB GALERIA Warszawa
..4444 Runners
17429PZU Sport Team
18405Night Runners
19396Klub Wysokogórski Warszawa
20370KB Bossa
21302T-Mobile Running Team
22299PKO Bank Polski
23269Ortoreh Team
24258Radzywnik Run Team
25246Art Profi Warszawa
26244Adidas Runners Warszawa
27236Grzegorzewscy Team
28215Parkrun Warszawa Ursynów
29204SKN
30203PGB Sportowa Paczka
31189Poczta Polska
32178KKB
..178UKS 4 Ursus
34175Wulkany Miłości
35172GKS Grodzisk
36164FMW Runners
37162Kuźnia Triathlonu
38154Obozybiegowe.pl
39153Kaczuszki
40143Trinergy Team
41133Znikający Punkt
42126aleTEMPO
43115Warszawiaky
44111Orange Polska
4599RolnikON
4698Tylko spróbuj
4797Byledobiec Anin
4895MLKS Baszta Bytów
..95AKL Ursynów
5094KS Rosomak
5189Chłopaki z nizin
5288Mesmerik Runners
5387Narodowy Bank Polski
..87ENTRE.PL Team
5585DobrzeNamIdzie
5683TRIdziestka
5782Górski Styl Team
5878Night Runners Płock
5977o co biega ?
6073Naprzód Młociny
6172Airbike.pl
6270Leczo Team
..70Fizjozdrowie
6468Zabiegani Team
..68Albatrosy
6665Gameness Konstancin
6763KS Wolni
..63Ruch Biegaczy Kołbiel
..63Kondycja
7060KS Start Pułaski Warka
7158calidris minuta
..58Żywcem Zabiegani
..58Reebok Run Crew
7455Kosi Mazaki Team
7551Yulo Run Team Siedlce
7650Kruszon Team Pruszków
..50Dental Spa Team
7838KB Promyk Ciechanów
..383D-Triatlon
8036Metro Warszawskie
8134runnersclub.pl
..34Prokop Consulting Group
8327MaMeRo
8421Warsaw International Triathlon Club
8519ACTION Warszawa
8618KB Huragan Wołomin
..18Dzikie Skrzydło
..18KS Ożarowianka
8917dbitalia.pl
..17Polski Klub MTB
91142SMAKI.PL
..14Serpentine
..14Ronson Running Team
9412Sprint Zalewo
..12Botox Queen
9611KB Orientuz Warszawa
..11Nadaktywni
989Avocado Wellnes Club
..9Amok Team
1008Wojewódzcy Team
1015SamBiegam
..5Wilanów Coffin Dodgers
1034RK Legal Team
..4Biegam Bo Lubię
1051NC+ Sport Team



klasyfikacja czasowa kobiet

PozycjaczasZawodnikKlub
100:38:59Justyna ŚliwiakNiezrzeszony
200:39:07Marta KaźmierczakDream Run
300:40:12Marta JusińskaDream Run
400:40:34Anna SawickaDream Run
500:40:50Bożena JosypenkoDream Run
600:41:02Justyna JasłowskaVege Runners
700:41:11Agnieszka KowalczykAdidas Runners Warszawa
800:41:12Sylwia BondaraJacekBiega Running Team
900:41:19Katarzyna WesołowskaOrange Polska
1000:41:28Natalia GałązkaVege Runners
1100:42:25Róża BartnickaA.K.B. MORT!
1200:42:40Anna SerwińskaDream Run
1300:42:47Barbara MatusikJacekBiega Running Team
1400:43:06Eliza FlorczukŻórawski Team
1500:43:29Alicja PaszczakKlub Wysokogórski Warszawa
1600:43:42Izabela Pododemska-ZabdyrPegaz
1700:43:57Paulina Prugar-FukowskaDream Run
1800:44:02Natalia WielogórskaDream Run
1900:44:03Olga MakowskaJacekBiega Running Team
2000:44:09Karolina StańczykDream Run
2100:44:12Monika DryjaObozybiegowe.pl
2200:44:19Aleksandra Kłosowska-junkoWarszawa-Rembertów
2300:44:40Aleksandra SiwczukJacekBiega Running Team
2400:44:46Monika GregorczykVege Runners
2500:44:50Anna PiotrowskaDream Run
2600:44:55Ewa MachulDream Run
2700:44:58. .
2800:45:27Agnieszka DaneckaWarszawa-Ursynów
2900:45:40Monika PiaseckaDream Run
3000:45:51Magda JaskólskaVege Runners
3100:45:52Joanna GradońWarszawa
3200:45:57Kinga StaszewskaKS Staszewscy
3300:46:05Katarzyna BelkiusWarszawa-Ursynów
3400:46:14Monika WachDream Run
3500:46:15Katarzyna GóreckaŻórawski Team
3600:46:20Marta RutkowskaDream Run
3700:46:29Bogusława MajerVege Runners
3800:46:38Patrycja DettlaffDream Run
3900:46:40Anna ChmielowiecKB GALERIA Warszawa
4000:46:58Kinga OjczykTylko spróbuj
4100:47:09Oktawia KupajVege Runners
4200:47:38Magdalena RaczyńskaVege Runners
4300:47:42Marcelina PaszkowskaA.K.B. MORT!
4400:47:44Marzena OpowiczKB ActiveSports Warszawa
4500:47:54Ewa Zambrzycka-RoznerWarszawa
4600:48:10Joanna LeszczyńskaNiezrzeszony
4700:48:20Ewa KubicaNiezrzeszony
4800:48:33Karolina KundysWarszawa-Kabaty
4900:48:36Magdalena Nowocin-MikulskaAdidas Runners Warszawa
5000:48:42Anna LedwolorzVege Runners
5100:48:58Sarah SkeltonVege Runners
..00:48:58Anna ToczewskaJacekBiega Running Team
5300:49:04Olga Wróblewska Vege Runners
5400:49:21Magda GrynkiewiczWarszawa-Ursynów
5500:49:28Anna RzepeckaKB Promyk Ciechanów
5600:49:40Kamila PrzepieśćWarszawa
..00:49:40Anna NowakWarszawa-Ursynów
5800:49:46Jolanta WagnerWarszawa-Ursynów
..00:49:46Katarzyna KosteraVege Runners
6000:49:59Dominika NapierskaVege Runners
6100:50:01Jolanta OueznadjiWarszawa-Ursynów
6200:50:17Aleksandra KucharskaDream Run
6300:50:45Ewa RakowskaNiezrzeszony
6400:50:48Kamila WojtowiczWarszawa
..00:50:48Emilia Kaniewska Vege Runners
6600:50:54Małgorzata RelugaWarszawa-Wawer
6700:50:59Katarzyna KossakowskaWarszawa-Ursynów
6800:51:18Katarzyna JanowskaFizjozdrowie
6900:51:28Małgorzata MurawskaWarszawa
7000:51:45Teresa LusioWarszawa
7100:52:01Renata TulaWarszawa
7200:52:07Małgorzata KołodziejczakWarszawa-Ursynów
7300:52:43Aneta KałużnaKuźnia Triathlonu
7400:53:03Marzena KruszyńskaKruszon Team Pruszków
7500:53:06Adrianna MaroszNiezrzeszony
7600:53:25Maja LaskowskaŻyrardów
7700:53:42Mariola SikorskaPiastów
7800:53:46Aleksandra ŻochowskaWarszawa-Ursynów
7900:53:48Karolina WierzbińskaJacekBiega Running Team
8000:53:53Anna Lenard-myszkowskaBaniocha
8100:53:55Żaneta DoboszSerpentine
8200:54:01Ewelina PasterczykPiaseczno
8300:54:09Katarzyna PawłowskaaleTEMPO
8400:54:10Monika GawedaNiezrzeszony
8500:54:25Anna WitkowskaVege Runners
8600:54:55Aleksandra GliniewiczKB ActiveSports Warszawa
8700:54:57Anna KomaWarszawa
8800:55:14Marianna KijowskaNadarzyn
8900:55:28Grazyna MarczakLeczo Team
9000:55:31Justyna PochwałaGórski Styl Team
9100:55:52Iwona SitarekPKO Bank Polski
9200:56:02Anna DobkowskaKB Galeria Warszawa
9300:56:07Ewa KostrzewskaGrójec
9400:56:08Anna SidorskaKaczuszki
9500:56:15Patrycja KopećJózefosław
9600:56:37Maria TeichertKB ActiveSports Warszawa
9700:57:02Aleksandra SzczotkowskaPiaseczno
9800:57:35Aldona SasRozbiegamy Piastów
9900:57:54Agnieszka PokropGórski Styl Team
10000:57:58Anna SiwekNiezrzeszony
10100:58:14Aleksandra RudzinskaJacekBiega Running Team
10200:58:20Emilia NadolskiNiezrzeszony
10300:58:21Beata PirógDream Run
10400:58:23Teresa ŻywekNiezrzeszony
10500:58:25Berenika SztanderaVege Runners
10600:58:49Iwona KochmanVege Runners
10700:59:02Anna PiotrowskaNiezrzeszony
10800:59:03Ewa GodziszVege Runners
10900:59:22Marzena SadowskaA.K.B. MORT!
11000:59:30Ewa MatuszewiczKondycja
11100:59:51Małgorzata SoszyńskaCzłapacze
11201:00:05Anna SiennickaDream Run
11301:00:06Elżbieta GłowackaParkrun Warszawa Ursynów
11401:00:13Żaneta ZientarskaParkrun Warszawa Ursynów
..01:00:13Sylwia PietrzakWarszawa
11601:00:21Maria KozłowskaWarszawa Praga Południe
11701:00:28Marta BinkowskaNiezrzeszony
11801:01:05Ewa WosikWarszawa
11901:01:10Katarzyna WiśniewskaNiezrzeszony
12001:01:35Zoja KrzyzanowskaVege Runners
12101:01:38Małgorzata ButkiewiczKB Galeria Warszawa
12201:02:51Magdalena BorowskaWarszawa-Powiśle
12301:03:02Justyna GryglickaWarszawa
12401:03:45Joanna Konkowska-szymańskaDzikie Skrzydło
12501:03:52Teresa PolakKB ActiveSports Warszawa
12601:05:47Joanna NowickaWarszawa-Stegny
12701:06:21Bogna GajBotox Queen
12801:06:44Beata MichalakVege Runners
12901:06:59Agnieszka SikorskaWarszawa
13001:07:03Anna PlisieckaWarszawa-Mokotów
13101:07:11Martyna GozdaWarszawa-Ursynów
13201:07:57Justyna ŁucjanekNiezrzeszony



klasyfikacja czasowa mężczyzn

PozycjaczasZawodnikKlub
100:32:50Sebastian PolakKB ActiveSports Warszawa
200:33:01Artur JabłońskiDream Run
300:33:33Marcin StupakDream Run
400:33:53Dariusz NożyńskiNiezrzeszony
500:34:17Łukasz StaniakVege Runners
600:34:27Daniel UrmanowskiDream Run
700:34:49Daniel ŻochowskiŻórawski Team
800:34:54Paweł TymińskiMińsk Mazowiecki
900:35:04Jędrzej JosypenkoDream Run
1000:35:21Adam MielczarekNiezrzeszony
1100:35:43Dariusz PiastaWarszawa-Ursynów
1200:35:45Marek PrimikVege Runners
1300:35:58Rafał BudnickiDream Run
1400:36:03Daniel MaciągVege Runners
..00:36:03Tomasz LipiecByledobiec Anin
1600:36:06Łukasz GregorczykVege Runners
1700:36:36Radek SerwińskiDream Run
1800:36:55Andrzej KotwaVege Runners
..00:36:55Dawid GarskiMLKS Baszta Bytów
2000:37:16Michał GolińskiOtwock
2100:37:21Piotr Kobierskiuka.pl
2200:37:22Konrad Pustułka AKL Ursynów
2300:37:25Marek CzachorWulkany Miłości
2400:37:28Piotr SprengelA.K.B. MORT!
2500:37:29Marcin BachmanVege Runners
2600:37:33Bartłomiej MatysiakJacekBiega Running Team
2700:37:38Rafał CzyżkowskiChłopaki z nizin
2800:37:46Piotr MądrachDream Run
2900:37:47Rafał WęgrzynWarszawa-Ursynów
3000:37:48Aleksander KramarzWarszawa-Ochota
3100:37:55Andrzej JankowskiAccenture Warszawa
3200:37:56Thomas HorneVege Runners
3300:38:05Filip GałuszkaKS Rosomak
3400:38:09Bartosz LewandowskiNiezrzeszony
3500:38:15Damian GawlakTeresin
3600:38:24Grzegorz KruszyńskiPruszków
3700:38:25Juliusz BorawskiVege Runners
3800:38:30Tomasz PająkVege Runners
3900:38:32Francisco FernandesNiezrzeszony
4000:38:33Błażej GrabowskiJacekBiega Running Team
4100:38:44Jakub KościkNiezrzeszony
4200:38:45Jacek NowocieńSP Rusiec
4300:38:48Marek ZapalskiWarszawa-Powiśle
4400:38:51Rafał KitlasDream Run
..00:38:51Paweł KowalikJacekBiega Running Team
4600:38:57Paweł ŻukowskiVege Runners
4700:38:59. .
4800:39:01Michał WojciechowskiKB Bossa
..00:39:01Dawid Michałowski4 Runners
5000:39:12Tomasz MikaWarszawa-Śródmieście
5100:39:13Krzysztof GrześkowiakNarodowy Bank Polski
5200:39:21Adam AlkerWarszawa-Mokotów
5300:39:28Wojciech StaszewskiKS Staszewscy
5400:39:31Piotr StrzeżyszKaczuszki
..00:39:31Michał SłowińskiDobrzeNamIdzie
5600:39:35Jacek GardenerJacekBiega Running Team
5700:39:37Marcin MaciasWarszawa-Ursynów
5800:39:38Sławomir ŻurawskiPGB Sportowa Paczka
5900:39:45Karol SachsAirbike.pl
6000:39:48Sławomir StykowskiArt Profi Warszawa
..00:39:48Bartosz WidzyńskiNight Runners
..00:39:48Marcin Rosłońo co biega ?
6300:39:50Michał MaciopaWarszawa-Bemowo
6400:39:53Darek KnychasPZU Sport Team
6500:39:57Marcin BukałaVege Runners
6600:39:58Michał KlimowiczNiezrzeszony
6700:40:00Jarosław SzczepaniukDream Run
6800:40:01Michał MajkowskiDream Run
6900:40:05Jacek BaranowskiJacekBiega Running Team
7000:40:11Tomasz WasilczykNiezrzeszony
7100:40:14Roman KoleśnikWarszawa-Wola
7200:40:15Michał WiatrSofttutor
7300:40:18Piotr WitkowskiVege Runners
7400:40:25Michał PiędelA.K.B. MORT!
..00:40:25Rafał GarbatA.K.B. MORT!
7600:40:26Grzegorz Chełmicki Dream Run
..00:40:26Konrad WysokińskiMesmerik Runners
7800:40:30Maciej DrozdDream Run
7900:40:31Piotr TeleonJacekBiega Running Team
8000:40:33Mariusz RusteckiWarszawa-Śródmieście
8100:40:40Piotr KwitowskiDream Run
8200:40:46Tomasz ZiębaJacekBiega Running Team
8300:40:49Andrzej PiątkowskiDream Run
8400:40:53Jarosław Szymon PeplakGameness Konstancin
..00:40:53Adam MalewiczNiezrzeszony
8600:41:00Piotr PysiakWarszawa-Ursynów
8700:41:04Piotr PolańskiWarszawa-Mokotów
8800:41:06Marcin BoguckiKuźnia Triathlonu
8900:41:10Andrzej RuszczewskiVege Runners
9000:41:12Adam KowalczykAdidas Runners Warszawa
9100:41:14Marcin ZabdyrPegaz
9200:41:15Artur PaszczakKonstancin-Jeziorna
9300:41:19Robert KreczmanskiZalesie Górne
9400:41:22Andrzej BrzezińskiNight Runners Płock
..00:41:22Maciej MatusVege Runners
9600:41:23Bartłomiej JachymekJacekBiega Running Team
..00:41:23Sebastian ZasępaZabiegani Team
9800:41:30Krzysztof DąbrowskiRadzywnik Run Team
..00:41:30Norbert ŚcisłowskiKS Start Pułaski Warka
10000:41:32Arron TrevorGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
10100:41:35Matej HaulikVege Runners
10200:41:38Grzegorz RutkeYulo Run Team Siedlce
10300:41:50Kamil WołosewiczParkrun Warszawa Ursynów
..00:41:50Daniel SujakRuch Biegaczy Kołbiel
10500:41:51Tadeusz GłupczykGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
10600:41:52Michał MiecznickiWarszawa-Powiśle
10700:41:54Piotr SławińskiWarszawa-Ursynów
..00:41:54Arkadiusz RozińskiUKS 4 Ursus
10900:41:56Sławomir KurzawaT-Mobile Running Team
11000:41:57Szymon DrabczykWarszawa-Mokotów
11100:41:58Tomasz ProrokKuźnia Triathlonu
11200:42:01Jarek DebertTrinergy Team
11300:42:03Andrzej PiotrowskiOrtoreh Team
11400:42:09Krzysztof KwaśniewskiŻywcem Zabiegani
..00:42:09Marcin StachuraKB ActiveSports Warszawa
11600:42:12Mariusz ForyckiNiezrzeszony
11700:42:15Grzegorz PankowskiKosi Mazaki Team
11800:42:19Witold GrunwaldA.K.B. MORT!
11900:42:20Przemysław AbramNowa Iwiczna
12000:42:23Jakub MajerWarszawa-Imielin
12100:42:25Tomasz KwiatekJacekBiega Running Team
..00:42:25Grzegorz RelugaWarszawa-Wawer
12300:42:27Andrzej BogdałReebok Run Crew
12400:42:30Daniel Hernandez SanzValladolid
12500:42:32Marcin IdziakDental Spa Team
12600:42:34Jacek MikulskiOrtoreh Team
12700:42:35Łukasz LewandowskiMysiadło
12800:42:41Leszek PieniążekOrtoreh Team
12900:42:49Przemysław MurawskiWarszawa
13000:42:55Bartłomiej DomańskiPiaseczno
13100:42:56Andrzej SawczenkoDream Run
13200:43:03Sebastian WolińskiWarszawa
..00:43:03Damian KurkowiakPoznań
13400:43:05Konrad RychlikWarszawa-Mokotów
13500:43:07Jordi GrasWarszawa
13600:43:08Tomasz WiktorowiczWarszawa
13700:43:14Przemysław GutJacekBiega Running Team
13800:43:24Janusz MarciniakWarszawiaky
13900:43:30Jacek SeferyniakPKO Bank Polski
14000:43:31Ireneusz JakóbczykKS Wolni
14100:43:32Janusz WojtasPoczta Polska
14200:43:35Tomasz GrynkiewiczWarszawa-Imielin
14300:43:36Mariusz DettlaffDream Run
14400:43:39Paweł MarkiewiczKB ActiveSports Warszawa
14500:43:43Jakub MilczarekSofttutor
14600:43:45Michał GrzegorzewskiGrzegorzewscy Team
..00:43:45Krzysztof PrzybyszArt Profi Warszawa
14800:43:48Mikołaj GronieckiJacekBiega Running Team
..00:43:48Tadeusz GóralKKB
15000:43:49Jakub NowakDream Run
15100:43:50Grzegorz Wąsrunnersclub.pl
15200:43:54Artur ProkopProkop Consulting Group
..00:43:54Wiesław BarNiezrzeszony
15400:43:59Grzegorz JarzębskiWarszawa
15500:44:01Konrad Białas4 Runners
15600:44:02Paweł KuratczykWarszawa-Bielany
15700:44:03Aleksander OstasiukSKN
15800:44:14Piotr TurzyńskiRolnikON
..00:44:14Grzegorz ZygadlewiczJacekBiega Running Team
16000:44:22Jakub PłócienniczakDream Run
16100:44:26Mateusz DubekŻórawski Team
16200:44:27Cezary KmiećNaprzód Młociny
..00:44:27Sebastien ThiesseTRIdziestka
16400:44:36Marcin MusiałWarszawa-Ursynów
16500:44:38Artur GronczewskiFMW Runners
16600:44:39Krzysztof StępieńWarszawa-Praga Południe
16700:44:41Marek ChęcińskiWarszawa
16800:44:42Grzegorz WojewódzkiWarszawa-Ursynów
16900:44:44Sebastian MyszkowskiNiezrzeszony
17000:44:45Marcin ŁaciakWarszawa-Ursynów
17100:44:46Tomasz KosteraVege Runners
17200:44:48Cezary GrudniewskiWarszawa-Ursynów
17300:44:54Mirosław GójskiGKS Grodzisk
17400:44:56Marek OwczarskiWarszawa-Mokotów
17500:44:58Krzysztof MatyskielAlbatrosy
17600:44:59Filip NowakWarszawa-Praga Południe
17700:45:00Paweł ŚwięckiWarszawa-Ursynów
17800:45:10Sebastian KondratowiczNiezrzeszony
17900:45:11Michał LatakJacekBiega Running Team
18000:45:22Andrzej TartanusVege Runners
18100:45:24Andrzej FigatKobyłka
18200:45:29Grzegorz ŻochowskiNiezrzeszony
18300:45:32Rafał RudnickiWarszawa
18400:45:35Dani EspinosaWarsaw International Triathlon Club
..00:45:35Michał KołodziejskiNiezrzeszony
18600:45:40Zbigniew OpałczyńskiWarszawa
18700:45:50Jacek DudkiewiczTrinergy Team
..00:45:50Michał LaskowskiTRIdziestka
18900:45:51Jan KrypaWarszawa-Białołęka
19000:45:52Piotr BieniekSKN
..00:45:52Mirosław CisekKB Galeria Warszawa
19200:45:55Wojciech GrzegorczykKondycja
19300:46:03Zbigniew KorzonkowskiENTRE.PL Team
..00:46:03Piotr DanikWarszawa-Ursynów
19500:46:07Daniel MiklaszewskiPolski Klub MTB
19600:46:08Krzysztof MiłoszZnikający Punkt
19700:46:13Łukasz ZalewskiWarszawa-Ursynów
19800:46:36Krzysztof KozarskiRK Legal Team
19900:46:44Michał SkwirutMetro Warszawskie
20000:46:49Zdzislaw KaczykWarszawa
20100:46:51Stanisław KamińskiNadarzyn
20200:46:56Michał PrusaczykRK Athletics
20300:47:09Daniel ZaliwskiSiedlce
20400:47:11Olaf PierzakAmok Team
20500:47:13Marek TrepkaNiezrzeszony
20600:47:15Maciej WasilewskiLublin
..00:47:15Tomasz JanuchtaNiezrzeszony
20800:47:16Piotr BonieckiWarszawa
20900:47:18Frau Miguel3D-Triatlon
21000:47:23Mariusz SuchodolskiNiezrzeszony
..00:47:23Andrzej SuwaldJacekBiega Running Team
21200:47:30Dariusz Prądzyńskicalidris minuta
21300:47:31Paweł JędrzejewskiWarszawa-Kabaty
21400:47:32Bartosz ZalewskiNiezrzeszony
21500:47:43Wojciech LaskowskiWarszawa
21600:47:50Patryk PiputaWarszawa-Wilanów
21700:47:51Janusz BolaWarszawa-Białołęka
21800:47:58Bartosz KubielskiNiezrzeszony
21900:47:59Mykola MonastyrskyiWarszawa
22000:48:09Jerzy BabińskiNadarzyn
..00:48:09Bartosz SawickiJacekBiega Running Team
22200:48:26Tadeusz KieszekKS Ożarowianka
22300:48:29Marcin SzolajskiJózefów
22400:48:31Mariusz CzwartoszThe Luzers
22500:48:39Marek JanuszewskiWarszawa-Ursynów
..00:48:39Marek FarbiszewskiOrange Polska
22700:48:40Antoni SzukalskiNiezrzeszony
22800:48:42Krzysztof RóżyckiVege Runners
22900:48:45Artur ZięćWarszawa
23000:48:48Tadeusz KacprowskiWarszawa-Sadyba
23100:48:49Janusz ŚwiderKwidzyn
23200:48:52Paweł HatakMaMeRo
23300:48:53Jan Krzyżanowski2SMAKI.PL
23400:48:55Radosław ŻuławnikWarszawa
23500:49:00Grzegorz BudnickiWarszawa-Kabaty
23600:49:08Jan NartowskiA.K.B. MORT!
23700:49:10Piotr WójcikWARSZAWIAKY
23800:49:11Cezary RosłonMaMeRo
23900:49:13Krzysztof PoniatowskiWarszawa
24000:49:28Rafał GontarWarszawa-Ursus
24100:49:29Wojciech PąprowiczJacekBiega Running Team
..00:49:29Marek WasilewskiNadaktywni
24300:49:31Mirosław ŚluzekWarszawa-Anin
..00:49:31Marcin SeginSprint Zalewo
24500:49:36Paweł DomzipłowiczWarszawa-Bemowo
24600:49:44Konrad SamborskiVege Runners
24700:49:46Tomasz JomańskiNiezrzeszony
24800:49:47Artur TomaszekRonson Running Team
24900:49:51Artur RoznerWarszawa
25000:49:56Chris JenkinsWilanów Coffin Dodgers
25100:50:02Grzegorz RurkaSamBiegam
25200:50:11Andrzej KochańskiCzarnów
25300:50:21Łukasz ŁyskanowskiWarszawa
25400:50:25Danilo FerrarisArt Profi Warszawa
..00:50:25Janusz WawrowskiACTION Warszawa
25600:50:27Marek SzczotkowskiPiaseczno
..00:50:27Damian CienkuszPOLONIA Warszawa
25800:50:35Zbigniew JusińskiKondycja
25900:50:36Michał WodzińskiNC+ Sport Team
26000:50:40Marcin PrędkiWarszawa
26100:50:42Kazimierz WalaszekGłosków-Letnisko
26200:50:45Arkadiusz MaskiewiczT-Mobile Running Team
26300:50:49Remigiusz KadelskiVege Runners
26400:50:51Piotr KułakowskiNiezrzeszony
26500:50:55Karol WitowskiWarszawa
26600:50:58Marcin RosatiChylice
26700:51:07Robert JózwikWarszawa-Gocław
26800:51:08Krzysztof PrędotaWarszawa-Wilanów
26900:51:29Przemek KuśpitŁęczna
27000:51:39Radosław SkowrońskiWarszawa
27100:51:46Robert Starzyński Warszawa
27200:52:03Salvatore De Bellodbitalia.pl
27300:52:11Piotr CzapskiWarszawa
27400:52:15Leszek KaniugaWarszawa-Stegny
27500:52:44Eugeniusz DembińskiKB Huragan Wołomin
27600:52:46Tomasz WiśniewskiWarszawa
27700:52:55Łukasz RzepniewskiWarszawa
27800:52:56Rafał RudalskiWarszawa
27900:53:04Tomasz KroczWarszawa-Bemowo
28000:53:08Zbigniew BatorNiezrzeszony
28100:53:09Adam GrądzkiWarszawa-Ursynów
28200:53:12Stanisław TokarzewskiKomorów
28300:53:17Leszek JuszczakStrzelec Żyrardów
28400:53:19Paweł KrauzNiezrzeszony
28500:53:23Paweł RogozińskiWarszawa
28600:53:26Andrzej MazurkiewiczKB ActiveSports Warszawa
28700:53:37Jarosław MarszalecNiezrzeszony
28800:53:40Grzegorz CiszewskiNiezrzeszony
28900:53:41Jarosław KolasińskiWarszawa-Włochy
29000:53:42Andrzej BrzozowskiA.K.B. MORT!
..00:53:42Bogusław PrzybylskiWarszawa-Falenica
29200:53:47Leszek MarzęckiKB ActiveSports Warszawa
29300:54:06Artur OlechNiezrzeszony
29400:54:11Marcin GawedaNiezrzeszony
29500:54:29Waldemar StaniszewskiTarchomin Wieś
29600:54:38Adam MazurkiewiczKS Wolni
..00:54:38Damian FulcowskiDream Run
29800:54:47Piotr MilbertVege Runners
29900:54:55Alex BradshawNight Runners Kabaty
30000:54:57Jacek DziekonskiKonstancin-Jeziorna
30100:55:28Jacenty ŁapanowskiKB Orientuz Warszawa
30200:55:29Paweł PaluchAvocado Wellnes Club
30300:55:43Robert MichalakWarszawa-Mokotów
30400:55:46Grzegorz SawczenkoNiezrzeszony
30500:55:52Robert SpólnyGrójec
30600:55:56Piotr KozubNiezrzeszony
30700:56:01Bartłomiej PawłowskiNiezrzeszony
30800:56:21Michał SzaniewskiVege Runners
30900:57:01Łukasz BlaniaWarszawa-Żoliborz
31000:57:02Dominik KornilukNiezrzeszony
31100:57:03Andrzej JanaszNiezrzeszony
31200:57:06Zbigniew RodakWarszawa
31300:57:11Krzysztof TrześniewskiVege Runners
31400:57:53Adam BiernackiŁódź
31500:57:56Piotr GóralJózefosław
31600:58:09Tomasz HołowaczKondycja
31700:58:11Daniel Ray Moore RodrigiezNiezrzeszony
31800:58:15Daniel Małkiewicz Just Run
31900:58:19Rafał MiastowskiWarszawa-Dzielnica Ursynów
32000:58:38Rafał CiesielskiWojewódzcy Team
32100:58:41Grzegorz BereśNiezrzeszony
32200:58:42Rafał SzczęsnyWarszawa-Żoliborz
32300:58:51Jacek DomańskiWKB Heta Lubliniec
32400:59:10Bartlomiej Walentyński25x100
32500:59:20Tomasz PawłowskiBiegam Bo Lubię
32600:59:48Jacek SzwarcWarszawa
32701:00:03Ronert Dominowski Niezrzeszony
32801:00:14Bogusław SkrzypczykPiaseczno
32901:00:33Mirosław RzepkaBrygada Porajów
33001:01:06Marek WosikJacekBiega Running Team
33101:01:08Krzysztof CzerskiKS Wolni
33201:01:52Jerzy RolantyWarszawa
33301:02:13Paweł SrokaNiezrzeszony
33401:02:19Mariusz ZagajewskiNiezrzeszony
33501:03:14Henryk AugustowskiWarszawa-Śródmieście
33601:04:38Paweł DudekNiezrzeszony
33701:06:00Janusz KępczyńskiGOSIR Ożarów Maz.
33801:06:33Eugeniusz MoszkowiczKondycja
33901:08:12Jacek NoworytaActive-Arfrosan \'Biegiem Po Zdrowie\' Team
34001:09:23Jerzy BucholcKB ActiveSports Warszawa
34101:09:34Edmund WałęgaWarszawa-Wola
34201:10:21Daniel CabanekWarszawa Mokotów
34301:22:06Jerzy WojtyńskiWarszawa-Ursynów
34401:30:38Zbigniew DuszyńskiKB ActiveSports Warszawa
34501:37:39Tadeusz AndrzejewskiWarszawa-Bielany


3 naj kobiet

PozycjaPunktyKlub
11628Dream Run
21258Vege Runners
3942JacekBiega Running Team
4746Warszawa-Ursynów
5578Warszawa
6500Niezrzeszony
7458KB ActiveSports Warszawa
8254A.K.B. MORT!


3 naj mężczyzn

PozycjaPunktyKlub
11766Dream Run
21494Vege Runners
31322JacekBiega Running Team
41219Niezrzeszony
51113A.K.B. MORT!
6968Warszawa-Ursynów
7904KB ActiveSports Warszawa
8757Warszawa-Mokotów
9269Ortoreh Team
10202Warszawa
1166Piaseczno
1245Kondycja