GRAND PRIX Warszawy
2018
Zawodnicy
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2018-10-20
  7. 2018-10-06
  6. 2018-09-22
  5. 2018-04-28
  4. 2018-04-07
  0. 2018-03-17
  2. 2018-03-03
  1. 2018-02-10*

2017
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2017-10-21
  7. 2017-10-07
  6. 2017-09-16
  5. 2017-09-02
  4. 2017-04-29
  3. 2017-04-08
  2. 2017-03-11
  1. 2017-02-04

2016
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2016-10-15
  7. 2016-10-01
  6. 2016-09-17
  5. 2016-09-03
  4. 2016-04-16
  3. 2016-03-19
  2. 2016-03-05
  1. 2016-02-13

2015
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2015-10-17
  7. 2015-10-03
  6. 2015-09-19
  5. 2015-06-20
  4. 2015-04-18
  3. 2015-03-21
  2. 2015-03-07
  1. 2015-02-14

2014
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2014-11-08
  8. 2014-10-18
  7. 2014-10-04
  6. 2014-09-13
  5. 2014-06-07
  4. 2014-04-27
  3. 2014-03-22
  2. 2014-03-08
  1. 2014-02-08

2013
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2013-11-09
  8. 2013-10-19
  7. 2013-10-05
  6. 2013-09-14
  5. 2013-06-22
  4. 2013-04-27
  3. 2013-03-16
  2. 2013-03-02
  1. 2013-02-16

2012
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2012-10-27*
  8. 2012-10-20
  7. 2012-10-06
  6. 2012-09-15
  5. 2012-06-16
  4. 2012-04-28
  3. 2012-03-31
  2. 2012-03-10
  1. 2012-02-11

2011
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2011-11-05
  8. 2011-10-22
  7. 2011-10-01
  6. 2011-09-17
  5. 2011-09-03
  4. 2011-06-11
  3. 2011-04-09
  2. 2011-03-12
  1. 2011-02-05

2010
Generalka
 wyniki zawodów:
  10. 2010-10-16
  9. 2010-10-09
  8. 2010-10-02
  7. 2010-08-31
  6. 2010-06-22
  5. 2010-06-15
  4. 2010-05-06
  3. 2010-04-10
  2. 2010-03-06
  1. 2010-02-20

2009
 wyniki zawodów:
  10. 2009-10-17
  9. 2009-10-03
  8. 2009-09-19
  7. 2009-09-01
  6. 2009-06-23
  5. 2009-06-09
  4. 2009-05-26
  3. 2009-04-04
  2. 2009-03-07
  1. 2009-02-07

2008
 wyniki zawodów:
  10. 2008-10-18
  9. 2008-09-13
  8. 2008-09-02
  7. 2008-05-27
  6. 2008-05-13
  5. 2008-04-26
  4. 2008-04-05
  3. 2008-03-08
  2. 2008-02-09
  1. 2007-10-20

2007
Generalka
 wyniki zawodów:
  6. 2007-09-15
  5. 2007-06-05
  4. 2007-05-22
  3. 2007-04-17
  2. 2007-03-31
  1. 2007-03-10

2006
 wyniki zawodów:
  6. 2006-09-30
  5. 2006-06-06
  4. 2006-05-23
  3. 2006-04-18
  2. 2006-04-01
  1. 2006-03-04

2005
 wyniki zawodów:
  6. 2005-06-23
  5. 2005-06-07
  4. 2005-05-17
  3. 2005-04-19
  2. 2005-04-02
  1. 2005-03-05

2004
 wyniki zawodów:
  6. 2004-09-14
  5. 2004-06-22
  4. 2004-06-08
  3. 2004-05-11
  2. 2004-04-06
  1. 2004-03-06


GRAND PRIX WARSZAWY 2018
Wstępna, nieoficjalna klasyfikacja po 1 biegach na dystansie 10 km

ostatnia modyfikacja:2018-02-19 23:47:57


punktacja generalna kobiet

PozycjaSumaStartyZawodnikKlub
11001Kaźmierczak MartaDream Run
2981Sawicka AnnaDream Run
3961Jusińska MartaNiezrzeszony
4941Bondara SylwiaJacekBiega Running Team
5921Serwińska AnnaDream Run
6901Wielogórska NataliaDream Run
7881Makowska OlgaJacekBiega Running Team
8861Pododemska-Zabdyr IzabelaPegaz
9841Piasecka MonikaDream Run
10821Stańczyk KarolinaDream Run
11801Florczuk ElizaWarszawa
12781Dettlaff PatrycjaDream Run
13761Staszewska KingaKS Staszewscy
14741Paszczak AlicjaKlub Wysokogórski Warszawa
15721Dryja MonikaObozybiegowe.pl
16701Paszkowska MarcelinaA.K.B. MORT!
17681Majer BogusławaVege Runners
18661Wach MonikaDream Run
19641Kundys Karolina Warszawa-Kabaty
20621Raczyńska MagdalenaVege Runners
21601Kupaj OktawiaVege Runners
22581Leszczyńska JoannaNiezrzeszony
23561Belkius KatarzynaWarszawa-Ursynów
24541Zambrzycka-Rozner EwaWarszawa
25521Danecka AgnieszkaWarszawa-Ursynów
26501Jaskólska MagdaVege Runners
27481Kostera KatarzynaVege Runners
28461Wróblewska OlgaVege Runners
29441Kaniewska Emilia Vege Runners
30421Reluga MałgorzataWarszawa-Wawer
31401Janowska KatarzynaFizjozdrowie
32381Opowicz MarzenaKB ActiveSports Warszawa
33361Chmielowiec AnnaKB GALERIA Warszawa
34341Kossakowska KatarzynaWarszawa-Ursynów
35321Napierska Dominika Vege Runners
36301Kałużna AnetaKuźnia Triathlonu
37281Tula RenataWarszawa
38261Żochowska AleksandraWarszawa-Ursynów
39241Pasterczyk EwelinaPiaseczno
40221Kucharska AleksandraDream Run
41201Murawska MałgorzataWarszawa
42181Wagner JolantaWarszawa-Ursynów
43161Kołodziejczak MałgorzataWarszawa-Ursynów
44141Pochwała JustynaGórski Styl Team
45121Witkowska AnnaVege Runners
46101Gliniewicz AleksandraKB ActiveSports Warszawa
4781Sitarek IwonaPKO Bank Polski
4861Teichert MariaKB ActiveSports Warszawa
4941Piróg BeataDream Run
5021Siwek AnnaNiezrzeszony



punktacja generalna mężczyzn

PozycjaSumaStartyZawodnikKlub
11001Jabłoński ArturDream Run
2991Polak SebastianKB ActiveSports Warszawa
3981Tymiński PawełMińsk Mazowiecki
4971Stupak MarcinDream Run
5961Josypenko JędrzejDream Run
6951Garski DawidMLKS Baszta Bytów
7941Urmanowski DanielDream Run
8931Serwiński RadekDream Run
9921Gregorczyk Łukasz Vege Runners
10911Kotwa AndrzejVege Runners
11901Piasta DariuszWarszawa-Ursynów
12891Kobierski Piotruka.pl
13881Horne ThomasVege Runners
14871Mika TomaszWarszawa-Śródmieście
15861Gawlak DamianTeresin
16851Pająk TomaszVege Runners
17841Mądrach PiotrDream Run
18831Jankowski AndrzejAccenture Warszawa
19821Primik MarekVege Runners
20811Michałowski Dawid4 Runners
21801Garbat RafałA.K.B. MORT!
22791Kowalik PawełJacekBiega Running Team
23781Witkowski PiotrVege Runners
24771Widzyński BartoszNight Runners
25761Bukała MarcinVege Runners
26751Baranowski JacekJacekBiega Running Team
27741Knychas DarekPZU Sport Team
28731Bogucki MarcinKuźnia Triathlonu
29721Lewandowski BartoszNiezrzeszony
30711Nowocień JacekSP Rusiec
31701Matysiak BartłomiejJacekBiega Running Team
32691Sprengel PiotrA.K.B. MORT!
33681Zasępa SebastianZabiegani Team
34671Drozd MaciejDream Run
35661Staszewski WojciechKS Staszewscy
36651Zabdyr MarcinPegaz
37641Maciopa MichałWarszawa-Bemowo
38631Sujak DanielRuch Biegaczy Kołbiel
39621Szczepaniuk JarosławDream Run
40611Miecznicki MichałWarszawa-Powiśle
41601Polański PiotrWarszawa-Mokotów
42591Prorok TomaszKuźnia Triathlonu
43581Kwaśniewski KrzysztofŻywcem Zabiegani
44571Forycki MariuszNiezrzeszony
45561Wojciechowski MichałKB Bossa
46551Pankowski GrzegorzKosi Mazaki Team
47541Bachman MarcinVege Runners
48531Matus MaciejVege Runners
49521Wiatr MichałSofttutor
50511Teleon PiotrJacekBiega Running Team
51501Idziak MarcinDental Spa Team
52491Drabczyk SzymonWarszawa-Mokotów
53481Lewandowski ŁukaszMysiadło
54471Kwitowski PiotrDream Run
55461Macias MarcinWarszawa-Ursynów
56451Głupczyk TadeuszGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
57441Żukowski PawełVege Runners
58431Domański BartłomiejPiaseczno
59421Rychlik KonradWarszawa-Mokotów
60411Gras JordiWarszawa
61401Ruszczewski AndrzejVege Runners
62391Gut PrzemysławJacekBiega Running Team
63381Kurzawa SławomirT-Mobile Running Team
64371Marciniak JanuszWarszawiaky
65361Seferyniak JacekPKO Bank Polski
66351Koleśnik RomanWarszawa-Wola
67341Wąs Grzegorzrunnersclub.pl
68331Białas Konrad4 Runners
69321Kuratczyk PawełWarszawa-Bielany
70311Reluga GrzegorzWarszawa-Wawer
71301Dubek MateuszŻórawski Team
72291Kmieć CezaryNaprzód Młociny
73281Zięba TomaszJacekBiega Running Team
74271Gronczewski ArturFMW Runners
75261Paszczak ArturKonstancin-Jeziorna
76251Dąbrowski KrzysztofRadzywnik Run Team
77241Sawczenko AndrzejDream Run
78231Kondratowicz SebastianNiezrzeszony
79221Trevor ArronGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
80211Owczarski MarekWarszawa-Mokotów
81201Gójski MirosławGKS Grodzisk
82191Wojewódzki GrzegorzWarszawa-Ursynów
83181Żochowski GrzegorzNiezrzeszony
84171Rudnicki RafałWarszawa
85161Kołodziejski MichałNiezrzeszony
86151Jachymek BartłomiejJacekBiega Running Team
87141Laskowski MichałTRIdziestka
88131Markiewicz PawełKB ActiveSports Warszawa
89121Ostasiuk AleksanderSKN
90111Góral TadeuszKKB
91101Grudniewski CezaryWarszawa-Ursynów
9291Korzonkowski ZbigniewENTRE.PL Team
9381Miłosz KrzysztofZnikający Punkt
9471Milczarek JakubSofttutor
9561Grzegorzewski MichałGrzegorzewscy Team
9651Kostera TomaszVege Runners
9741Kozarski KrzysztofRK Legal Team
9831Turzyński PiotrRolnikON
9921Święcki PawełWarszawa-Ursynów
10011Kaczyk ZdzislawWarszawa





Klasyfikacja kategoriami wiekowymi


  Kategoria K-XII 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-10 
1501Żywek Teresa
01:03:47(50)


  Kategoria K-XI 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-10 
1501Tula Renata
00:52:54(50)
2491Dobkowska Anna
00:59:00(49)
3481Polak Teresa
01:05:21(48)


  Kategoria K-X 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-10 
1501Kołodziejczak Małgorzata
00:55:24(50)
2491Gliniewicz Aleksandra
00:56:23(49)
3481Głowacka Elżbieta
01:01:37(48)


  Kategoria K-IX 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-10 
1501Opowicz Marzena
00:51:50(50)
2491Kochman Iwona
01:05:39(49)


  Kategoria K-VIII 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-10 
1501Paszczak Alicja
00:47:33(50)
2491Reluga Małgorzata
00:51:00(49)
3481Wagner Jolanta
00:55:03(48)
4471Teichert Maria
00:57:50(47)
5461Butkiewicz Małgorzata
01:04:55(46)
6451Borowska Magdalena
01:06:49(45)
7441Krzyzanowska Zoja
01:16:24(44)


  Kategoria K-VII 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-10 
1501Pododemska-Zabdyr Izabela
00:45:13(50)
2491Murawska Małgorzata
00:54:27(49)
3481Sitarek Iwona
00:57:02(48)
4471Koma Anna
01:01:40(47)
5461Wiśniewska Katarzyna
01:03:12(46)
6451Gaj Bogna
01:14:17(45)


  Kategoria K-VI 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-10 
1501Piasecka Monika
00:45:40(50)
2491Stańczyk Karolina
00:46:07(49)
3481Staszewska Kinga
00:46:55(48)
4471Dryja Monika
00:47:39(47)
5461Leszczyńska Joanna
00:49:04(46)
6451Danecka Agnieszka
00:49:54(45)
7441Wróblewska Olga
00:50:46(44)
8431Chmielowiec Anna
00:52:01(43)
9421Kossakowska Katarzyna
00:52:06(42)
10411Napierska Dominika
00:52:21(41)
11401Siwek Anna
00:58:51(40)
12391Zientarska Żaneta
01:03:26(39)


  Kategoria K-V 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-10 
1501Kaźmierczak Marta
00:40:42(50)
2491Serwińska Anna
00:44:20(49)
3481Dettlaff Patrycja
00:46:38(48)
4471Majer Bogusława
00:47:45(47)
5461Wach Monika
00:48:03(46)
6451Kundys Karolina
00:48:33(45)
7441Zambrzycka-Rozner Ewa
00:49:51(44)
8431Kostera Katarzyna
00:50:41(43)
9421Janowska Katarzyna
00:51:18(42)
10411Pasterczyk Ewelina
00:54:01(41)
11401Pochwała Justyna
00:55:31(40)
12391Godzisz Ewa
01:02:25(39)


  Kategoria K-IV 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-10 
1501Sawicka Anna
00:41:03(50)
2491Bondara Sylwia
00:41:12(49)
3481Wielogórska Natalia
00:44:47(48)
4471Makowska Olga
00:44:59(47)
5461Florczuk Eliza
00:46:35(46)
6451Paszkowska Marcelina
00:47:42(45)
7441Kałużna Aneta
00:52:43(44)
8431Kucharska Aleksandra
00:54:25(43)
9421Piróg Beata
00:58:21(42)
10411Pokrop Agnieszka
01:02:32(41)
11401Sztandera Berenika
01:03:14(40)
12391Szczotkowska Aleksandra
01:03:24(39)


  Kategoria K-III 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-10 
1501Raczyńska Magdalena
00:48:47(50)
2491Kupaj Oktawia
00:48:52(49)
3481Belkius Katarzyna
00:49:28(48)
4471Jaskólska Magda
00:50:02(47)
5461Witkowska Anna
00:55:52(46)
6451Gryglicka Justyna
01:03:02(45)


  Kategoria K-II 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-10 
1501Jusińska Marta
00:41:11(50)
2491Żochowska Aleksandra
00:53:46(49)


  Kategoria K-I 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-10 
1501Kaniewska Emilia
00:50:48(50)


  Kategoria XIII 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-10 
1501Domański Jacek
01:02:39(50)
2491Hołowacz Tomasz
01:03:47(49)
3481Noworyta Jacek
01:14:18(48)
4471Wałęga Edmund
01:17:47(47)


  Kategoria XII 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-10 
1501Staniszewski Waldemar
00:55:00(50)
2491Tokarzewski Stanisław
00:55:47(49)
3481Marszalec Jarosław
00:57:25(48)
4471Jenkins Chris
00:59:59(47)
5461Dembiński Eugeniusz
01:01:18(46)
6451Wojtyński Jerzy
01:22:33(45)


  Kategoria XI 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-10 
1501Dąbrowski Krzysztof
00:44:42(50)
2491Korzonkowski Zbigniew
00:46:03(49)
3481Walaszek Kazimierz
00:50:45(48)
4471Przybylski Bogusław
00:54:46(47)
5461Kępczyński Janusz
01:38:53(46)


  Kategoria X 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-10 
1501Markiewicz Paweł
00:45:51(50)
2491Święcki Paweł
00:46:41(49)
3481Krypa Jan
00:47:06(48)
4471Prądzyński Dariusz
00:49:49(47)
5461Ferraris Danilo
00:50:25(46)
6451Kieszek Tadeusz
00:51:03(45)
7441Kułakowski Piotr
00:53:28(44)
8431Brzozowski Andrzej
00:53:42(43)
9421Bator Zbigniew
00:54:07(42)
10411Budnicki Grzegorz
00:54:34(41)
11401Dziekonski Jacek
00:54:57(40)
12391Wawrowski Janusz
00:55:55(39)


  Kategoria IX 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-10 
1501Horne Thomas
00:38:53(50)
2491Nowocień Jacek
00:41:12(49)
3481Drabczyk Szymon
00:42:33(48)
4471Marciniak Janusz
00:43:24(47)
5461Sawczenko Andrzej
00:45:04(46)
6451Gójski Mirosław
00:45:23(45)
7441Miłosz Krzysztof
00:46:09(44)
8431Suwald Andrzej
00:47:23(43)
9421Śluzek Mirosław
00:51:28(42)
10411Zięć Artur
01:00:21(41)
11401Rzepka Mirosław
01:00:33(40)


  Kategoria VIII 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-10 
1501Kotwa Andrzej
00:38:19(50)
2491Staszewski Wojciech
00:41:44(49)
3481Polański Piotr
00:41:56(48)
4471Głupczyk Tadeusz
00:42:53(47)
5461Kurzawa Sławomir
00:43:15(46)
6451Paszczak Artur
00:44:40(45)
7441Wojewódzki Grzegorz
00:45:27(44)
8431Kaczyk Zdzislaw
00:46:49(43)
9421Wojtas Janusz
00:47:23(42)
10411Czapski Piotr
00:52:11(41)
11401Rodak Zbigniew
00:57:52(40)
12391Paluch Paweł
00:59:00(39)
13381Dominowski Ronert
01:00:03(38)
14371Sroka Paweł
01:02:13(37)


  Kategoria VII 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-10 
1501Piasta Dariusz
00:38:20(50)
2491Widzyński Bartosz
00:40:44(49)
3481Knychas Darek
00:41:00(48)
4471Zabdyr Marcin
00:41:47(47)
5461Szczepaniuk Jarosław
00:41:52(46)
6451Kwaśniewski Krzysztof
00:42:09(45)
7441Forycki Mariusz
00:42:12(44)
8431Wojciechowski Michał
00:42:13(43)
9421Białas Konrad
00:44:01(42)
10411Reluga Grzegorz
00:44:25(41)
11401Kmieć Cezary
00:44:27(40)
12391Trevor Arron
00:45:14(39)
13381Owczarski Marek
00:45:17(38)
14371Żochowski Grzegorz
00:45:29(37)
15361Góral Tadeusz
00:45:54(36)
16351Roziński Arkadiusz
00:46:57(35)
17341Przybysz Krzysztof
00:49:43(34)
18331Januchta Tomasz
00:50:13(33)
19321Matyskiel Krzysztof
00:50:43(32)
20311Rosati Marcin
00:51:11(31)
21301Tomaszek Artur
00:51:53(30)
22291Szczotkowski Marek
00:55:16(29)
23281Grądzki Adam
00:56:53(28)
24271Janasz Andrzej
00:57:03(27)
25261Spólny Robert
00:57:03(26)
26251Jacek Szwarc
00:59:48(25)
27241Zagajewski Mariusz
01:02:19(24)
28231Moore Rodrigiez Daniel Ray
01:07:10(23)


  Kategoria VI 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-10 
1501Kobierski Piotr
00:38:38(50)
2491Jankowski Andrzej
00:40:06(49)
3481Primik Marek
00:40:13(48)
4471Michałowski Dawid
00:40:25(47)
5461Garbat Rafał
00:40:25(46)
6451Drozd Maciej
00:41:34(45)
7441Maciopa Michał
00:41:49(44)
8431Miecznicki Michał
00:41:52(43)
9421Bachman Marcin
00:42:17(42)
10411Teleon Piotr
00:42:28(41)
11401Kwitowski Piotr
00:42:40(40)
12391Domański Bartłomiej
00:42:55(39)
13381Seferyniak Jacek
00:43:43(38)
14371Koleśnik Roman
00:43:46(37)
15361Wąs Grzegorz
00:43:50(36)
16351Zięba Tomasz
00:44:35(35)
17341Gronczewski Artur
00:44:38(34)
18331Kondratowicz Sebastian
00:45:10(33)
19321Kołodziejski Michał
00:45:35(32)
20311Jachymek Bartłomiej
00:45:46(31)
21301Laskowski Michał
00:45:50(30)
22291Grudniewski Cezary
00:45:59(29)
23281Grzegorzewski Michał
00:46:26(28)
24271Kostera Tomasz
00:46:32(27)
25261Sławiński Piotr
00:46:50(26)
26251Trepka Marek
00:47:13(25)
27241Jędrzejewski Paweł
00:47:31(24)
28231Laskowski Wojciech
00:47:43(23)
29221Pysiak Piotr
00:47:47(22)
30211Piputa Patryk
00:47:50(21)
31201Danik Piotr
00:49:47(20)
32191Cienkusz Damian
00:50:27(19)
33181Józwik Robert
00:53:00(18)
34171Bereś Grzegorz
00:58:41(17)


  Kategoria V 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-10 
1501Jabłoński Artur
00:34:10(50)
2491Polak Sebastian
00:34:47(49)
3481Tymiński Paweł
00:34:54(48)
4471Serwiński Radek
00:37:48(47)
5461Gregorczyk Łukasz
00:38:14(46)
6451Mika Tomasz
00:39:12(45)
7441Pająk Tomasz
00:39:32(44)
8431Mądrach Piotr
00:39:42(43)
9421Baranowski Jacek
00:40:55(42)
10411Matysiak Bartłomiej
00:41:18(41)
11401Zasępa Sebastian
00:41:23(40)
12391Prorok Tomasz
00:41:58(39)
13381Pankowski Grzegorz
00:42:15(38)
14371Wiatr Michał
00:42:27(37)
15361Idziak Marcin
00:42:32(36)
16351Lewandowski Łukasz
00:42:35(35)
17341Macias Marcin
00:42:47(34)
18331Żukowski Paweł
00:42:53(33)
19321Rychlik Konrad
00:43:05(32)
20311Gut Przemysław
00:43:14(31)
21301Kuratczyk Paweł
00:44:02(30)
22291Rudnicki Rafał
00:45:32(29)
23281Milczarek Jakub
00:46:15(28)
24271Kozarski Krzysztof
00:46:36(27)
25261Kwiatek Tomasz
00:47:06(26)
26251Zaliwski Daniel
00:47:09(25)
27241Grynkiewicz Tomasz
00:49:03(24)
28231Rozner Artur
00:49:51(23)
29221Łyskanowski Łukasz
00:50:21(22)
30211Prędki Marcin
00:50:40(21)
31201Miguel Frau
00:51:00(20)
32191Sawicki Bartosz
00:52:47(19)
33181Różycki Krzysztof
00:52:51(18)
34171Ciszewski Grzegorz
00:53:40(17)
35161Skowroński Radosław
00:57:32(16)
36151Małkiewicz Daniel
00:58:15(15)


  Kategoria IV 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-10 
1501Stupak Marcin
00:35:05(50)
2491Josypenko Jędrzej
00:35:11(49)
3481Urmanowski Daniel
00:37:32(48)
4471Bogucki Marcin
00:41:06(47)
5461Ruszczewski Andrzej
00:43:11(46)
6451Dubek Mateusz
00:44:26(45)
7441Prusaczyk Michał
00:46:56(44)
8431Monastyrskyi Mykola
00:47:59(43)
9421Bieniek Piotr
00:49:00(42)
10411Espinosa Dani
00:50:08(41)
11401Kuśpit Przemek
00:51:29(40)
12391Zalewski Bartosz
00:52:15(39)
13381Kozub Piotr
00:55:56(38)
14371Szaniewski Michał
00:56:21(37)
15361Milbert Piotr
00:58:10(36)


  Kategoria III 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-10 
1501Kowalik Paweł
00:40:27(50)
2491Witkowski Piotr
00:40:42(49)
3481Lewandowski Bartosz
00:41:10(48)
4471Sprengel Piotr
00:41:22(47)
5461Sujak Daniel
00:41:50(46)
6451Matus Maciej
00:42:25(45)
7441Ostasiuk Aleksander
00:45:52(44)
8431Czwartosz Mariusz
00:48:31(43)
9421Żuławnik Radosław
00:48:55(42)


  Kategoria II 
PozSumastartyNazwisko i imię2018-02-10 
1501Garski Dawid
00:36:55(50)
2491Gawlak Damian
00:39:23(49)
3481Bukała Marcin
00:40:45(48)
4471Gras Jordi
00:43:07(47)
5461Turzyński Piotr
00:46:40(46)
6451Wiśniewski Tomasz
00:53:48(45)




klasyfikacja klubowa kobiet

PozycjaPunktyKlub
1716Dream Run
2422Vege Runners
3182JacekBiega Running Team
486Pegaz
576KS Staszewscy
674Klub Wysokogórski Warszawa
772Obozybiegowe.pl
870A.K.B. MORT!
954KB ActiveSports Warszawa
1040Fizjozdrowie
1136KB GALERIA Warszawa
1230Kuźnia Triathlonu
1314Górski Styl Team
148PKO Bank Polski



klasyfikacja klubowa mężczyzn

PozycjaPunktyKlub
1788Vege Runners
2764Dream Run
3357JacekBiega Running Team
4149A.K.B. MORT!
5132Kuźnia Triathlonu
61144 Runners
7112KB ActiveSports Warszawa
895MLKS Baszta Bytów
989uka.pl
1083Accenture Warszawa
1177Night Runners
1274PZU Sport Team
1371SP Rusiec
1468Zabiegani Team
1567Grupa Biegowa Parkrun Warszawa
1666KS Staszewscy
1765Pegaz
1863Ruch Biegaczy Kołbiel
1959Softtutor
2058Żywcem Zabiegani
2156KB Bossa
2255Kosi Mazaki Team
2350Dental Spa Team
2438T-Mobile Running Team
2537Warszawiaky
2636PKO Bank Polski
2734runnersclub.pl
2830Żórawski Team
2929Naprzód Młociny
3027FMW Runners
3125Radzywnik Run Team
3220GKS Grodzisk
3314TRIdziestka
3412SKN
3511KKB
369ENTRE.PL Team
378Znikający Punkt
386Grzegorzewscy Team
394RK Legal Team
403RolnikON



klasyfikacja klubowa

PozycjaPunktyKlub
11480Dream Run
21210Vege Runners
3539JacekBiega Running Team
4219A.K.B. MORT!
5166KB ActiveSports Warszawa
6162Kuźnia Triathlonu
7151Pegaz
8142KS Staszewscy
91144 Runners
1095MLKS Baszta Bytów
1189uka.pl
1283Accenture Warszawa
1377Night Runners
1474Klub Wysokogórski Warszawa
..74PZU Sport Team
1672Obozybiegowe.pl
1771SP Rusiec
1868Zabiegani Team
1967Grupa Biegowa Parkrun Warszawa
2063Ruch Biegaczy Kołbiel
2159Softtutor
2258Żywcem Zabiegani
2356KB Bossa
2455Kosi Mazaki Team
2550Dental Spa Team
2644PKO Bank Polski
2740Fizjozdrowie
2838T-Mobile Running Team
2937Warszawiaky
3036KB GALERIA Warszawa
3134runnersclub.pl
3230Żórawski Team
3329Naprzód Młociny
3427FMW Runners
3525Radzywnik Run Team
3620GKS Grodzisk
3714TRIdziestka
..14Górski Styl Team
3912SKN
4011KKB
419ENTRE.PL Team
428Znikający Punkt
436Grzegorzewscy Team
444RK Legal Team
453RolnikON



klasyfikacja czasowa kobiet

PozycjaczasZawodnikKlub
100:40:42Marta KaźmierczakDream Run
200:41:03Anna SawickaDream Run
300:41:11Marta JusińskaNiezrzeszony
400:41:12Sylwia BondaraJacekBiega Running Team
500:44:20Anna SerwińskaDream Run
600:44:47Natalia WielogórskaDream Run
700:44:59Olga MakowskaJacekBiega Running Team
800:45:13Izabela Pododemska-ZabdyrPegaz
900:45:40Monika PiaseckaDream Run
1000:46:07Karolina StańczykDream Run
1100:46:35Eliza FlorczukWarszawa
1200:46:38Patrycja DettlaffDream Run
1300:46:55Kinga StaszewskaKS Staszewscy
1400:47:33Alicja PaszczakKlub Wysokogórski Warszawa
1500:47:39Monika DryjaObozybiegowe.pl
1600:47:42Marcelina PaszkowskaA.K.B. MORT!
1700:47:45Bogusława MajerVege Runners
1800:48:03Monika WachDream Run
1900:48:33Karolina KundysWarszawa-Kabaty
2000:48:47Magdalena RaczyńskaVege Runners
2100:48:52Oktawia KupajVege Runners
2200:49:04Joanna LeszczyńskaNiezrzeszony
2300:49:28Katarzyna BelkiusWarszawa-Ursynów
2400:49:51Ewa Zambrzycka-RoznerWarszawa
2500:49:54Agnieszka DaneckaWarszawa-Ursynów
2600:50:02Magda JaskólskaVege Runners
2700:50:41Katarzyna KosteraVege Runners
2800:50:46Olga Wróblewska Vege Runners
2900:50:48Emilia Kaniewska Vege Runners
3000:51:00Małgorzata RelugaWarszawa-Wawer
3100:51:18Katarzyna JanowskaFizjozdrowie
3200:51:50Marzena OpowiczKB ActiveSports Warszawa
3300:52:01Anna ChmielowiecKB GALERIA Warszawa
3400:52:06Katarzyna KossakowskaWarszawa-Ursynów
3500:52:21Dominika NapierskaVege Runners
3600:52:43Aneta KałużnaKuźnia Triathlonu
3700:52:54Renata TulaWarszawa
3800:53:46Aleksandra ŻochowskaWarszawa-Ursynów
3900:54:01Ewelina PasterczykPiaseczno
4000:54:25Aleksandra KucharskaDream Run
4100:54:27Małgorzata MurawskaWarszawa
4200:55:03Jolanta WagnerWarszawa-Ursynów
4300:55:24Małgorzata KołodziejczakWarszawa-Ursynów
4400:55:31Justyna PochwałaGórski Styl Team
4500:55:52Anna WitkowskaVege Runners
4600:56:23Aleksandra GliniewiczKB ActiveSports Warszawa
4700:57:02Iwona SitarekPKO Bank Polski
4800:57:50Maria TeichertKB ActiveSports Warszawa
4900:58:21Beata PirógDream Run
5000:58:51Anna SiwekNiezrzeszony
5100:59:00Anna DobkowskaKB Galeria Warszawa
5201:01:37Elżbieta GłowackaParkrun Warszawa Ursynów
5301:01:40Anna KomaWarszawa
5401:02:25Ewa GodziszVege Runners
5501:02:32Agnieszka PokropGórski Styl Team
5601:03:02Justyna GryglickaWarszawa
5701:03:12Katarzyna WiśniewskaNiezrzeszony
5801:03:14Berenika SztanderaVege Runners
5901:03:24Aleksandra SzczotkowskaPiaseczno
6001:03:26Żaneta ZientarskaParkrun Warszawa Ursynów
6101:03:47Teresa ŻywekNiezrzeszony
6201:04:55Małgorzata ButkiewiczKB Galeria Warszawa
6301:05:21Teresa PolakKB ActiveSports Warszawa
6401:05:39Iwona KochmanVege Runners
6501:06:49Magdalena BorowskaWarszawa-Powiśle
6601:14:17Bogna GajBotox Queen
6701:16:24Zoja KrzyzanowskaVege Runners



klasyfikacja czasowa mężczyzn

PozycjaczasZawodnikKlub
100:34:10Artur JabłońskiDream Run
200:34:47Sebastian PolakKB ActiveSports Warszawa
300:34:54Paweł TymińskiMińsk Mazowiecki
400:35:05Marcin StupakDream Run
500:35:11Jędrzej JosypenkoDream Run
600:36:55Dawid GarskiMLKS Baszta Bytów
700:37:32Daniel UrmanowskiDream Run
800:37:48Radek SerwińskiDream Run
900:38:14Łukasz GregorczykVege Runners
1000:38:19Andrzej KotwaVege Runners
1100:38:20Dariusz PiastaWarszawa-Ursynów
1200:38:38Piotr Kobierskiuka.pl
1300:38:53Thomas HorneVege Runners
1400:39:12Tomasz MikaWarszawa-Śródmieście
1500:39:23Damian GawlakTeresin
1600:39:32Tomasz PająkVege Runners
1700:39:42Piotr MądrachDream Run
1800:40:06Andrzej JankowskiAccenture Warszawa
1900:40:13Marek PrimikVege Runners
2000:40:25Rafał GarbatA.K.B. MORT!
..00:40:25Dawid Michałowski4 Runners
2200:40:27Paweł KowalikJacekBiega Running Team
2300:40:42Piotr WitkowskiVege Runners
2400:40:44Bartosz WidzyńskiNight Runners
2500:40:45Marcin BukałaVege Runners
2600:40:55Jacek BaranowskiJacekBiega Running Team
2700:41:00Darek KnychasPZU Sport Team
2800:41:06Marcin BoguckiKuźnia Triathlonu
2900:41:10Bartosz LewandowskiNiezrzeszony
3000:41:12Jacek NowocieńSP Rusiec
3100:41:18Bartłomiej MatysiakJacekBiega Running Team
3200:41:22Piotr SprengelA.K.B. MORT!
3300:41:23Sebastian ZasępaZabiegani Team
3400:41:34Maciej DrozdDream Run
3500:41:44Wojciech StaszewskiKS Staszewscy
3600:41:47Marcin ZabdyrPegaz
3700:41:49Michał MaciopaWarszawa-Bemowo
3800:41:50Daniel SujakRuch Biegaczy Kołbiel
3900:41:52Michał MiecznickiWarszawa-Powiśle
..00:41:52Jarosław SzczepaniukDream Run
4100:41:56Piotr PolańskiWarszawa-Mokotów
4200:41:58Tomasz ProrokKuźnia Triathlonu
4300:42:09Krzysztof KwaśniewskiŻywcem Zabiegani
4400:42:12Mariusz ForyckiNiezrzeszony
4500:42:13Michał WojciechowskiKB Bossa
4600:42:15Grzegorz PankowskiKosi Mazaki Team
4700:42:17Marcin BachmanVege Runners
4800:42:25Maciej MatusVege Runners
4900:42:27Michał WiatrSofttutor
5000:42:28Piotr TeleonJacekBiega Running Team
5100:42:32Marcin IdziakDental Spa Team
5200:42:33Szymon DrabczykWarszawa-Mokotów
5300:42:35Łukasz LewandowskiMysiadło
5400:42:40Piotr KwitowskiDream Run
5500:42:47Marcin MaciasWarszawa-Ursynów
5600:42:53Paweł ŻukowskiVege Runners
..00:42:53Tadeusz GłupczykGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
5800:42:55Bartłomiej DomańskiPiaseczno
5900:43:05Konrad RychlikWarszawa-Mokotów
6000:43:07Jordi GrasWarszawa
6100:43:11Andrzej RuszczewskiVege Runners
6200:43:14Przemysław GutJacekBiega Running Team
6300:43:15Sławomir KurzawaT-Mobile Running Team
6400:43:24Janusz MarciniakWarszawiaky
6500:43:43Jacek SeferyniakPKO Bank Polski
6600:43:46Roman KoleśnikWarszawa-Wola
6700:43:50Grzegorz Wąsrunnersclub.pl
6800:44:01Konrad Białas4 Runners
6900:44:02Paweł KuratczykWarszawa-Bielany
7000:44:25Grzegorz RelugaWarszawa-Wawer
7100:44:26Mateusz DubekŻórawski Team
7200:44:27Cezary KmiećNaprzód Młociny
7300:44:35Tomasz ZiębaJacekBiega Running Team
7400:44:38Artur GronczewskiFMW Runners
7500:44:40Artur PaszczakKonstancin-Jeziorna
7600:44:42Krzysztof DąbrowskiRadzywnik Run Team
7700:45:04Andrzej SawczenkoDream Run
7800:45:10Sebastian KondratowiczNiezrzeszony
7900:45:14Arron TrevorGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
8000:45:17Marek OwczarskiWarszawa-Mokotów
8100:45:23Mirosław GójskiGKS Grodzisk
8200:45:27Grzegorz WojewódzkiWarszawa-Ursynów
8300:45:29Grzegorz ŻochowskiNiezrzeszony
8400:45:32Rafał RudnickiWarszawa
8500:45:35Michał KołodziejskiNiezrzeszony
8600:45:46Bartłomiej JachymekJacekBiega Running Team
8700:45:50Michał LaskowskiTRIdziestka
8800:45:51Paweł MarkiewiczKB ActiveSports Warszawa
8900:45:52Aleksander OstasiukSKN
9000:45:54Tadeusz GóralKKB
9100:45:59Cezary GrudniewskiWarszawa-Ursynów
9200:46:03Zbigniew KorzonkowskiENTRE.PL Team
9300:46:09Krzysztof MiłoszZnikający Punkt
9400:46:15Jakub MilczarekSofttutor
9500:46:26Michał GrzegorzewskiGrzegorzewscy Team
9600:46:32Tomasz KosteraVege Runners
9700:46:36Krzysztof KozarskiRK Legal Team
9800:46:40Piotr TurzyńskiRolnikON
9900:46:41Paweł ŚwięckiWarszawa-Ursynów
10000:46:49Zdzislaw KaczykWarszawa
10100:46:50Piotr SławińskiWarszawa-Ursynów
10200:46:56Michał PrusaczykRK Athletics
10300:46:57Arkadiusz RozińskiUKS 4 Ursus
10400:47:06Jan KrypaWarszawa-Białołęka
..00:47:06Tomasz KwiatekJacekBiega Running Team
10600:47:09Daniel ZaliwskiSiedlce
10700:47:13Marek TrepkaNiezrzeszony
10800:47:23Janusz WojtasPoczta Polska
..00:47:23Andrzej SuwaldJacekBiega Running Team
11000:47:31Paweł JędrzejewskiWarszawa-Kabaty
11100:47:43Wojciech LaskowskiWarszawa
11200:47:47Piotr PysiakWarszawa-Ursynów
11300:47:50Patryk PiputaWarszawa-Wilanów
11400:47:59Mykola MonastyrskyiWarszawa
11500:48:31Mariusz CzwartoszThe Luzers
11600:48:55. .
..00:48:55Radosław ŻuławnikWarszawa
11800:49:00Piotr BieniekSKN
11900:49:03Tomasz GrynkiewiczWarszawa-Imielin
12000:49:43Krzysztof PrzybyszArt Profi Warszawa
12100:49:47Piotr DanikWarszawa-Ursynów
12200:49:49Dariusz Prądzyńskicalidris minuta
12300:49:51Artur RoznerWarszawa
12400:50:08Dani EspinosaWarsaw International Triathlon Club
12500:50:13Tomasz JanuchtaNiezrzeszony
12600:50:21Łukasz ŁyskanowskiWarszawa
12700:50:25Danilo FerrarisArt Profi Warszawa
12800:50:27Damian CienkuszPOLONIA Warszawa
12900:50:40Marcin PrędkiWarszawa
13000:50:43Krzysztof MatyskielNight Runners
13100:50:45Kazimierz WalaszekGłosków-Letnisko
13200:51:00Frau Miguel3D-Triatlon
13300:51:03Tadeusz KieszekKS Ożarowianka
13400:51:11Marcin RosatiChylice
13500:51:28Mirosław ŚluzekWarszawa-Anin
13600:51:29Przemek KuśpitŁęczna
13700:51:53Artur TomaszekRonson Running Team
13800:52:11Piotr CzapskiWarszawa
13900:52:15Bartosz ZalewskiNiezrzeszony
14000:52:47Bartosz SawickiJacekBiega Running Team
14100:52:51Krzysztof RóżyckiVege Runners
14200:53:00Robert JózwikWarszawa-Gocław
14300:53:28Piotr KułakowskiNiezrzeszony
14400:53:40Grzegorz CiszewskiNiezrzeszony
14500:53:42Andrzej BrzozowskiA.K.B. MORT!
14600:53:48Tomasz WiśniewskiWarszawa
14700:54:07Zbigniew BatorNiezrzeszony
14800:54:34Grzegorz BudnickiWarszawa-Kabaty
14900:54:46Bogusław PrzybylskiWarszawa-Falenica
15000:54:57Jacek DziekonskiKonstancin-Jeziorna
15100:55:00Waldemar StaniszewskiTarchomin Wieś
15200:55:16Marek SzczotkowskiPiaseczno
15300:55:47Stanisław TokarzewskiKomorów
15400:55:55Janusz WawrowskiACTION Warszawa
15500:55:56Piotr KozubNiezrzeszony
15600:56:21Michał SzaniewskiVege Runners
15700:56:53Adam GrądzkiWarszawa-Ursynów
15800:57:03Robert SpólnyGrójec
..00:57:03Andrzej JanaszNiezrzeszony
16000:57:25Jarosław MarszalecNiezrzeszony
16100:57:32Radosław SkowrońskiWarszawa
16200:57:52Zbigniew RodakWarszawa
16300:58:10Piotr MilbertVege Runners
16400:58:15Daniel Małkiewicz Just Run
16500:58:41Grzegorz BereśNiezrzeszony
16600:59:00Paweł PaluchAvocado Wellnes Club
16700:59:48Szwarc JacekWarszawa
16800:59:59Chris JenkinsWilanów Coffin Dodgers
16901:00:03Ronert Dominowski Niezrzeszony
17001:00:21Artur ZięćWarszawa
17101:00:33Mirosław RzepkaBrygada Porajów
17201:01:18Eugeniusz DembińskiKB Huragan Wołomin
17301:02:13Paweł SrokaNiezrzeszony
17401:02:19Mariusz ZagajewskiNiezrzeszony
17501:02:39Jacek DomańskiWKB Heta Lubliniec
17601:03:47Tomasz HołowaczKondycja
17701:07:10Daniel Ray Moore RodrigiezNiezrzeszony
17801:14:18Jacek NoworytaActive-Arfrosan \'Biegiem Po Zdrowie\' Team
17901:17:47Edmund WałęgaWarszawa-Wola
18001:22:33Jerzy WojtyńskiWarszawa-Ursynów
18101:38:53Janusz KępczyńskiGOSIR Ożarów Maz.


3 naj kobiet

PozycjaPunktyKlub


3 naj mężczyzn

PozycjaPunktyKlub