GRAND PRIX Warszawy
2016
Zawodnicy
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2016-10-15
  7. 2016-10-01
  6. 2016-09-17*
  5. 2016-09-03
  4. 2016-04-16
  3. 2016-03-19
  2. 2016-03-05
  1. 2016-02-13

2015
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2015-10-17
  7. 2015-10-03
  6. 2015-09-19
  5. 2015-06-20
  4. 2015-04-18
  3. 2015-03-21
  2. 2015-03-07
  1. 2015-02-14

2014
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2014-11-08
  8. 2014-10-18
  7. 2014-10-04
  6. 2014-09-13
  5. 2014-06-07
  4. 2014-04-27
  3. 2014-03-22
  2. 2014-03-08
  1. 2014-02-08

2013
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2013-11-09
  8. 2013-10-19
  7. 2013-10-05
  6. 2013-09-14
  5. 2013-06-22
  4. 2013-04-27
  3. 2013-03-16
  2. 2013-03-02
  1. 2013-02-16

2012
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2012-10-27*
  8. 2012-10-20
  7. 2012-10-06
  6. 2012-09-15
  5. 2012-06-16
  4. 2012-04-28
  3. 2012-03-31
  2. 2012-03-10
  1. 2012-02-11

2011
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2011-11-05
  8. 2011-10-22
  7. 2011-10-01
  6. 2011-09-17
  5. 2011-09-03
  4. 2011-06-11
  3. 2011-04-09
  2. 2011-03-12
  1. 2011-02-05

2010
Generalka
 wyniki zawodów:
  10. 2010-10-16
  9. 2010-10-09
  8. 2010-10-02
  7. 2010-08-31
  6. 2010-06-22
  5. 2010-06-15
  4. 2010-05-06
  3. 2010-04-10
  2. 2010-03-06
  1. 2010-02-20

2009
 wyniki zawodów:
  10. 2009-10-17
  9. 2009-10-03
  8. 2009-09-19
  7. 2009-09-01
  6. 2009-06-23
  5. 2009-06-09
  4. 2009-05-26
  3. 2009-04-04
  2. 2009-03-07
  1. 2009-02-07

2008
 wyniki zawodów:
  10. 2008-10-18
  9. 2008-09-13
  8. 2008-09-02
  7. 2008-05-27
  6. 2008-05-13
  5. 2008-04-26
  4. 2008-04-05
  3. 2008-03-08
  2. 2008-02-09
  1. 2007-10-20

2007
Generalka
 wyniki zawodów:
  6. 2007-09-15
  5. 2007-06-05
  4. 2007-05-22
  3. 2007-04-17
  2. 2007-03-31
  1. 2007-03-10

2006
 wyniki zawodów:
  6. 2006-09-30
  5. 2006-06-06
  4. 2006-05-23
  3. 2006-04-18
  2. 2006-04-01
  1. 2006-03-04

2005
 wyniki zawodów:
  6. 2005-06-23
  5. 2005-06-07
  4. 2005-05-17
  3. 2005-04-19
  2. 2005-04-02
  1. 2005-03-05

2004
 wyniki zawodów:
  6. 2004-09-14
  5. 2004-06-22
  4. 2004-06-08
  3. 2004-05-11
  2. 2004-04-06
  1. 2004-03-06


!-życiówka
D-debiut
WYNIKI ZAWODÓW
GRAND PRIX Warszawy z dnia 2016-09-17
Ostatnia modyfikacja: 2016-09-22 18:17:39
WYNIKI UZUPEŁNIONE - CZEKAMY NA UWAGI I REKLAMACJE
OPEN KATEGORIE KLUBOWE 3NAJ inf pobierz
PozKatplecCzasNumerNazwisko i imięKlub
1V/1M/100:32:57 1376Artur JabłońskiDream Run
2II/1M/200:33:45 284Mikołaj RaczyńskiDream Run
3V/2M/300:33:57 338Sebastian Polak 'Słonik'KB ActiveSports Warszawa
4III/1M/400:35:10 293Tomasz SzalaNowa Iwiczna
5V/3M/500:35:24 222Konrad Pustułka AKL Ursynów
6V/4M/600:35:52 2005Michał ŁukaszukDream Run
7III/2M/700:35:58 1143Krzysztof GrześkowiakNarodowy Bank Polski
8VI/1M/800:36:10 2855Robert ZającOrange Polska
9VII/1M/900:36:20 560Tomasz LipiecByledobiec Anin
10VI/2M/1000:36:54 1088Ryszard PrzepióraBiegam Bo Lubię
11K-V/1K/100:37:07 30Maria CześnikWarszawa
12IV/1M/1100:37:15 368Rafał BudnickiA.K.B. MORT!
13IV/2M/1200:37:38 1261Wawrzyniec PawskiT.G. Sokół Zakopane
14VI/3M/1300:37:39 1056Marek PrimikVege Runners
15VIII/1M/1400:37:59 333Jacek GardenerJacekBiega Running Team
16IV/3M/1500:38:05 1399Zbigniew MarzecDream Run
17V/5M/1600:38:07 415Andrzej JankowskiKondycja
18IV/4M/1700:38:11 2243Paweł KrakowiakKuźnia Triathlonu
19V/6M/1800:38:24 528Michał GolińskiOtwock
20V/7M/1900:38:27 859Bartłomiej MatysiakJacekBiega Running Team
21VI/4M/2000:38:47 902Bartosz WidzyńskiGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
22III/3M/2100:38:52 1215Michał KlimowiczNiezrzeszony
23IV/5M/2200:39:05 558Mariusz DettlaffDream Run
24VI/5M/2300:39:16 804Piotr FrączykA.K.B. MORT!
25V/8M/2400:39:23 286Maciej KurowskiNationale-Nederlanden
26IX/1M/2500:39:25 298Szymon DrabczykNiezrzeszony
27V/9M/2600:39:30 312Piotr Kobierskiuka.pl
280/2700:39:32 D6059Sebastian ZasępaNiezrzeszony
29VI/6M/2800:39:35 1158Piotr GąsiorowskiEfaktor Tri Club
30V/10M/2900:39:39 205Krzysztof HołowaczKondycja
31VI/7M/3000:39:42 683Bartłomiej DomańskiPiaseczno
32V/11M/3100:39:43 915Pawel TroniarzDzikie_Dziki
33VI/8M/3200:39:43 1348Piotr OchmanWarszawa-Kabaty
34IV/6M/3300:39:59 2124Marek CzachorWulkany Miłości
35VI/9M/3400:40:00 712Mariusz RusteckiWarszawa-Śródmieście
36K-III/1K/200:40:02 1595Joanna TekieńNiezrzeszony
37VII/2M/3500:40:08 1297Wojciech PiszczatowskiOrange Polska
38VI/10M/3600:40:13 2077Łukasz KlaśTrucht Tarchomin Team
39V/12M/3700:40:17 862Rafał GarbatA.K.B. MORT!
40II/2M/3800:40:21 426Marcin WojewódzkiWojewódzcy Team
41VI/11M/3900:40:33 855Darek KnychasKB ERGO
42VI/12M/4000:40:49 2297Marcin TroniarzDzikie_Dziki
43IV/7M/4100:40:56 1341Piotr PodsiadłoDream Run
44V/13M/4200:40:58 459Rafał HermanPowersales Triathlon Team
45VII/3M/4300:40:59 728Krzysztof BieniakA.K.B. MORT!
46K-V/2K/300:41:24 60Barbara MatusikOTK Rzeźnik Gliwice
47III/4M/4400:41:24 402Marek SkibińskiLasek Bielański Team
48III/5M/4500:41:28 599Andrzej BaranowskiTri Wara
49VIII/2M/4600:41:29 332Piotr PolańskiWarszawa-Mokotów
50VI/13M/4700:41:39 1095Adam MalewiczNiezrzeszony
51VII/4M/4800:41:54 420Marcin ZabdyrKondycja
52V/14M/4900:42:04 750Daniel Hernandez SanzValladolid
53XI/1M/5000:42:09 411Krzysztof DąbrowskiAccelerate - Klub Biegacza Accenture
54IX/2M/5100:42:23 331Andrzej SawczenkoDream Run
55V/15M/5200:42:27 1263Marcin Świderek Rawka Biega
560/5300:42:34 D6057Jakub OkłaNiezrzeszony
57K-III/2K/400:42:42 1446Sylwia BondaraJacekBiega Running Team
58V/16M/5400:42:44 302Dominique ThierWarszawa Śródmieście
59VI/14M/5500:42:45 1160Paweł MioduszewskiJacekBiega Running Team
60IX/3M/5600:42:45 242Witold GrunwaldA.K.B. MORT!
61V/17M/5700:42:52 790Adam MioduszewskiWarszawa
62X/1M/5800:42:53 1303Zbigniew KucharekNiezrzeszony
63VII/5M/5900:42:57 879Tadeusz GóralNiezrzeszony
64VII/6M/6000:43:03 240Tadeusz GłupczykGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
65V/18M/6100:43:04 316Maciej StrukDream Run
66IV/8M/6200:43:07 2019Víctor Jiménez VelázquezLeón
67X/2M/6300:43:20 715Zenon Łapiński 'tatuch'aleTEMPO
68IV/9M/6400:43:23 2794Filip HołtynNiezrzeszony
69K-IV/1K/500:43:36 1491Karolina KundysWarszawa-Kabaty
70VI/15M/6500:43:44 1039Patryk PiputaWarszawa-Wilanów
71VII/7M/6600:43:57 851Michał MuzykaA.K.B. MORT!
72K-IV/2K/600:44:03 1434Marzena SadowskaA.K.B. MORT!
73IV/10M/6700:44:08 304Michał KiełbikWarszawa
74V/19M/6800:44:14 498Tomasz Piasecki 'TomekP'OTK Rzeźnik Gliwice
75K-VII/1K/700:44:19 193Alicja PaszczakKlub Wysokogórski Warszawa
76V/20M/6900:44:19 600Maciej StarckNiezrzeszony
77VIII/3M/7000:44:24 212Mirosław GójskiGKS Grodzisk
78K-VII/2K/800:44:25 137Izabela Pododemska-ZabdyrKondycja
79K-IV/3K/900:44:28 1647Bogusława MajerWarszawa-Imielin
80IV/11M/7100:44:29 1308Grzegorz ZygadlewiczWarszawa
81VIII/4M/7200:44:30 309Sławomir SalwinWieliszew Heron Team
82K-VI/1K/1000:44:38 154Monika PiaseckaDream Run
83VII/8M/7300:44:48 301Marcin SłomaWarszawa
84K-IV/4K/1100:44:52 54Natalia LigenzaJacekBiega Running Team
85VI/16M/7400:44:53 1239Krzysztof StępieńWarszawa-Praga Południe
86VI/17M/7500:44:57 466Czarek GrudniewskiWarszawa-Ursynów
87VIII/5M/7600:45:03 2626Zenon OlszakNiezrzeszony
88IX/4M/7700:45:05 877Stanisław KamińskiNadarzyn
89K-V/3K/1200:45:09 1756Monika WachDream Run
90XI/2M/7800:45:09 349Stefan BaltynJAHAI Suchedniow
91XI/3M/7900:45:10 2586Chris JenkinsWilanów Coffin Dodgers
92VI/18M/8000:45:10 220Piotr DanikWarszawa-Ursynów
93K-IV/5K/1300:45:11 38Eliza FlorczukWarszawa
94IX/5M/8100:45:22 209Grzegorz ZiółekWieliszew Heron Team
95VI/19M/8200:45:24 1213Roman KoleśnikWarszawa-Wola
96VI/20M/8300:45:29 1090Tomasz JanuchtaNiezrzeszony
97VII/9M/8400:45:31 289Jacek ChmielewskiLKS Olymp Błonie
98K-V/4K/1400:45:35 1585Aleksandra SiwczukJacekBiega Running Team
99V/21M/8500:45:39 1292Łukasz BudkiewiczJacekBiega Running Team
100K-IV/6K/1500:45:43 35Ewa MachulDream Run
101VIII/6M/8600:45:44 807Krzysztof MiłoszZnikający Punkt
102VI/21M/8700:45:51 294Jakub PłócienniczakDream Run
103VIII/7M/8800:45:55 436Waldemar KurpińskiWarszawa-Bielany
1040/8900:46:01 D6055Konrad SławińskiNiezrzeszony
105X/3M/9000:46:03 2213Andrzej BrzozowskiA.K.B. MORT!
106VI/22M/9100:46:06 315Adam BugajskiNiezrzeszony
107IV/12M/9200:46:12 2821Bartłomiej OlejnikNiezrzeszony
108X/4M/9300:46:16 598Jan KrypaWarszawa-Białołęka
109V/22M/9400:46:19 2065Sebastian TrzcińskiPejzarz Nizinny
110X/5M/9500:46:20 395Dariusz Prądzyński 'Krokomierz'calidris minuta
111V/23M/9600:46:36 749Karol WitowskiWarszawa
112VI/23M/9700:46:39 260Krzysztof MatyskielNight Runners
113K-IV/7K/1600:46:46 1592Agata TudekNiezrzeszony
114VII/10M/9800:46:46 1138Mariusz BańkaWarszawa
115V/24M/9900:47:04 211Paweł SzołuchaWarszawa-Mokotów
116IX/6M/10000:47:08 609Janusz BolaWarszawa-Białołęka
117VIII/8M/10100:47:23 2350Zbigniew JusińskiKondycja
118VI/24M/10200:47:29 210Artur GronczewskiFMW Runners
119IV/13M/10300:47:34 299Mariusz KiełkiewiczPruszków
120VII/11M/10400:47:40 295Krzysztof PrzybyszArt Profi Warszawa
121K-VI/2K/1700:47:42 22Anna Chmielowiec 'Ania emce'KB GALERIA Warszawa
122IX/7M/10500:47:42 2409Jan NartowskiA.K.B. MORT!
123K-IV/8K/1800:48:00 155Patrycja DettlaffDream Run
124XI/4M/10600:48:01 818Kazimierz WalaszekGłosków-Letnisko
125VI/25M/10700:48:08 288Adam SuchanekWarszawa-Centrum
126VIII/9M/10800:48:09 1294Jacek WęglińskiWarszawa
127IV/14M/10900:48:23 2872Adrian BadowskiSiedlce
128I/1M/11000:48:23 1104Jakub KowalczykAKB MORT !
129VI/26M/11100:48:32 510Marek Źródlak 'runny'NC+ Sport Team
130X/6M/11200:48:34 914Tadeusz KieszekKS Ożarowianka
131VIII/10M/11300:48:38 2241Grzegorz RurkaSamBiegam
132XI/5M/11400:48:40 825Zbigniew KorzonkowskiENTRE.PL Team
133V/25M/11500:48:44 280Piotr GrendaJózefosław
134IX/8M/11600:48:47 911Dariusz TurlejKondycja
135K-II/1K/1900:48:49 1569Agata BruziFabianów
136VIII/11M/11700:48:56 783Piotr WójcikWARSZAWIAKY
137K-V/5K/2000:49:00 18Joanna LeszczyńskaNiezrzeszony
138III/6M/11800:49:01 847Piotr SprengelA.K.B. MORT!
139K-VIII/1K/2100:49:09 52Marzena Opowicz 'Marzka-63'KB ActiveSports Warszawa
140X/7M/11900:49:19 1030Grzegorz BudnickiWarszawa-Kabaty
141K-IV/9K/2200:49:24 1433Marcelina PaszkowskaA.K.B. MORT!
142VI/27M/12000:49:26 305Piotr RuszakPublicis Media Runners Team
143VIII/12M/12100:49:32 484Dariusz KosmalaA1 POL Warszawa
144K-VI/3K/2300:49:38 169Katarzyna Górecka PKO Bank Polski
145K-V/6K/2400:49:40 41Dorota MaciejecWarszawa
146K-II/2K/2500:50:12 1518Monika GromJacekBiega Running Team
1470/12200:50:28 D6051Rafał KuźniarskiAKB MORT !
148VI/28M/12300:50:31 283Piotr RadaszkiewiczMetro Warszawskie
149K-IV/10K/2600:50:45 1576Anna TyczyńskaPruszków
150XI/6M/12400:51:06 924Paweł CałkaKB ActiveSports Warszawa
151VIII/13M/12500:51:54 588Mirosław ŚluzekWarszawa-Anin
152XII/1M/12600:52:20 950Stanisław TokarzewskiKomorów
153VII/12M/12700:52:21 2120Salvatore De Bellodbitalia.pl
154V/26M/12800:52:22 591Mariusz ŁadaPKO Bank Polski
155X/8M/12900:52:33 536Janusz WawrowskiACTION Warszawa
156XII/2M/13000:52:41 1290Borys KozakowLegia Warszawa
157VII/13M/13100:52:48 279Grzegorz LaszczykWarszawa-Mokotów
158K-III/3K/2700:53:01 50Agnieszka StaroszDream Run
159K-X/1K/2800:53:14 1521Renata TulaWarszawa
160X/9M/13200:53:16 521Maciej KrzakKondycja
161K-V/7K/2900:53:17 1572Joanna Łempicka-GromekGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
162IV/15M/13300:53:24 254Jan WójcikNiezrzeszony
163IX/9M/13400:53:48 822Dariusz StefańskiA.K.B. MORT!
164X/10M/13500:53:53 421Krzysztof PrędotaWarszawa-Wilanów
1650/13600:54:15 D6146Krzysztof KowalskiNiezrzeszony
166V/27M/13700:54:17 314Mateusz MajewskiWarszawa-Wawer
167VIII/14M/13800:54:20 2777Tomasz PawłowskiBiegam Bo Lubię
168XII/3M/13900:54:27 468Eugeniusz DembińskiKB Huragan Wołomin
169XI/7M/14000:54:59 871Waldemar StaniszewskiTarchomin Wieś
170X/11M/14100:55:02 1050Bogusław PrzybylskiWarszawa-Falenica
171K-XI/1K/3000:55:05 2Anna Dobkowska 'and'KB Galeria Warszawa
172VII/14M/14200:55:21 275Stanisław BiałeckiMt28
173VI/29M/14300:55:27 300Dominik WielinskiMagdalenka
174VIII/15M/14400:55:51 287Andrzej DębiecBruce Team
175K-V/8K/3100:56:02 1584Mariola ŁadaWarszawa-Natolin
176XIII/1M/14500:56:10 400Tomasz HołowaczKondycja
177K-VIII/2K/3200:56:44 8Maria TeichertKB ActiveSports Warszawa
178K-VI/4K/3300:57:26 1652Katarzyna PawłowskaaleTEMPO
179VI/30M/14600:57:27 2453Robert WójcikNiezrzeszony
180X/12M/14700:57:30 1299Jerzy SłabyWarszawa-Ursynów
181IX/10M/14800:57:36 681Leszek Marzęcki 'Fotograf'KB ActiveSports Warszawa
182VII/15M/14900:57:39 1117Rafał MiastowskiWarszawa-Dzielnica Ursynów
183VI/31M/15000:57:40 327Michał MichalskiNiezrzeszony
184K-VII/3K/3400:57:42 1637Anna KomaWarszawa
185XI/8M/15100:58:00 313Adam BiernackiŁódź
186K-XI/2K/3500:58:10 1460Teresa ŻywekNiezrzeszony
1870/15200:58:34 D6156Grzegorz WieczorekNiezrzeszony
1880/15300:58:42 D6161Stefan WarachowskiNiezrzeszony
189VI/32M/15400:58:42 307Dominik ParuraMilanówek
190K-VII/4K/3600:58:58 1810Izabela SiennickaWarszawa-Sadyba
191XIII/2M/15500:59:02 815Jacek DomańskiWKB Heta Lubliniec
192K-V/9K/3700:59:15 34Katarzyna KomisarczykWarszawa
193K-III/4K/3801:00:34 1570Marta MurawskaWarszawa-Śródmieście
194VIII/16M/15601:00:50 318Gustaw DąbrowskiNiezrzeszony
195K-V/10K/3901:01:24 46Anna KukNiezrzeszony
196VI/33M/15701:01:35 1323Aleksander SzelągGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
197XI/9M/15801:01:48 444Janusz KępczyńskiGOSIR Ożarów Maz.
1980/4001:02:35 D6316Monika UtkoNiezrzeszony
199XI/10M/15901:03:28 311Witold MańkowskiMsz Biega
200K-V/11K/4101:03:31 48Barbara StaszakWarszawa
201VI/34M/16001:03:31 278Maciej StaszakWarszawa
202VIII/17M/16101:03:51 2274Paweł PaluchWarszawa
203V/28M/16201:04:07 303Radosław KiełkiewiczWarszawa-Wola
204IX/11M/16301:04:50 1236Jerzy MarszałekWarszawa-Gocław
205III/7M/16401:05:04 273Qiaochu WuNiezrzeszony
206III/8M/16501:05:37 310Michał KrześniakWarszawa-Wola
207XII/4M/16601:07:13 474Jacek NoworytaActive-Arfrosan \'Biegiem Po Zdrowie\' Team
208K-IV/11K/4201:07:19 51Agnieszka KochelWarszawa-Ursynów
2090/16701:07:21 D6149Izu GuangNiezrzeszony
210III/9M/16801:07:35 310Michał KrześniakWarszawa-Wola
211VI/35M/16901:08:15 1324Sławomir GajdaNiezrzeszony
212K-VII/5K/4301:08:51 44Luiza DębskaWarszawa
2130/4401:08:51 D6320Joanna RamingerNiezrzeszony
214VI/36M/17001:08:52 290Michał PiotrowskiNiezrzeszony
215XII/5M/17101:09:03 574Eugeniusz Moszkowicz 'Iryda'Kondycja
216K-XI/3K/4501:13:19 25Elżbieta RawskaKB ActiveSports Warszawa
217V/29M/17201:13:33 282Philippe DarteyreWarszawa-Powiśle
218K-IV/12K/4601:13:33 47Agnieszka SzałachowskaWarszawa-Powiśle
219II/3M/17301:13:35 272Hanping WenNiezrzeszony
220XIII/3M/17401:15:18 489Zbigniew DuszyńskiKB ActiveSports Warszawa
221K-IX/1K/4701:15:35 1597Iwona Flis-KabulskaWarszawa-Bielany
222XII/6M/17501:21:17 233Jerzy WojtyńskiWarszawa-Ursynów
223XIV/1M/17601:27:01 496Tadeusz AndrzejewskiWarszawa-Bielany
224K-III/5K/4801:29:55 42Dagmara UlmerWarszawa-Bródno
225K-VII/6K/4901:29:55 33Barbara KnapWarszawa-Ursynów
226III/10M/17701:29:55 281Marcin WiśniewskiWarszawa