pozostałe biegi
2011
 wyniki zawodów:
  1. 2011-12-03
  1. 2011-04-30
  1. 2011-01-15

2010
 wyniki zawodów:
  1. 2010-12-04
  2. 2010-01-09

2009
 wyniki zawodów:
  5. 2009-12-05
  1. 2009-11-07
  1. 2009-11-07
  1. 2009-01-03

2008
 wyniki zawodów:
  1. 2008-12-06
  1. 2008-01-05

2007
 wyniki zawodów:
  1. 2007-12-08
  1. 2007-01-06

2006
 wyniki zawodów:
  1. 2006-12-02


!-życiówka
D-debiut
WYNIKI ZAWODÓW
pozostałe biegi z dnia 2011-12-03
Ostatnia modyfikacja: 2012-02-09 15:24:05
WYNIKI OFICJALNE - MINĄŁ OKRES PRZYJMOWANIA REKLAMACJI
OPEN KATEGORIE KLUBOWE inf pobierz
PozKatplecCzasNumerNazwisko i imięKlub
1II/1M/100:32:36 2487Damian JędrusińskiENTRE.PL Team
2IV/1M/200:32:44 338Sebastian Polak 'URSYNÓW' - 'Słonik'KB ActiveSports Warszawa
3IV/2M/300:33:14 2178Sylwester KuśmierzByledobiec Anin
4III/1M/400:33:16 10000Marek JendrychAKL Ursynów
5III/2M/500:33:35 10000Daniel FormelaHydroinstal Gdynia
6IV/3M/600:34:38 480Jeremy BeauvillainWarszawa
7II/2M/700:35:34 10000Ilya MarchukMinsk Onsight
8I/1M/800:36:03 2359Piotr ParfianowiczUNTS Warszawa
9IV/4M/900:37:03 10000Maciej GrabowskiUNTS Warszawa
10VII/1M/1000:37:21 333Jacek GardenerAccelerate - Klub Biegacza Accenture
11I/2M/1100:37:33 2311Krzysztof WołowczykUNTS Warszawa
12II/3M/1200:37:41 803Paweł JarosiewiczAccelerate - Klub Biegacza Accenture
13III/3M/1300:37:45 1098Maciej StefaniakAccelerate - Klub Biegacza Accenture
14VIII/1M/1400:37:58 298Szymon DrabczykWarszawa-Śródmieście
15VI/1M/1500:38:55 2389Piotr KołodziejekWarszawa-Praga Południe
16II/4M/1600:39:06 4447Michał WąsowskiAZS AON Warszawa
17IV/5M/1700:39:09 415Andrzej Jankowski 'URSYNÓW'KB ABCKONDYCJA.PL (Las Kabacki)
18IV/6M/1800:39:11 784Maciek KańskiNiezrzeszony
19VIII/2M/1900:39:16 242Witold GrunwaldMetro Warszawskie
20IV/7M/2000:39:24 266Bernard Wyszyński 'URSYNÓW' - 'Benek_78'Niezrzeszony
21VIII/3M/2100:39:30 352Jacek NowocieńKB ActiveSports Warszawa
22VI/2M/2200:39:33 10000Jakub KupniewskiCANAL+ SPORT TEAM
23VI/3M/2300:39:48 487Piotr Besserrohacka.pl
24VII/2M/2400:40:01 482Dariusz KrólAccelerate - Klub Biegacza Accenture
25III/4M/2500:40:08 262Tomasz KwiatekAKB MORT !
26VI/4M/2600:40:15 879Tadeusz GóralWarszawa
27K-III/1K/100:40:18 5270Ewa ChreścionkoCenturion MTB Team
28V/1M/2700:40:23 796Andrzej NowickiNiezrzeszony
29III/5M/2800:40:25 308Radosław SelkeNiezrzeszony
30V/2M/2900:40:25 544Wojciech SzotaArt Profi Warszawa
31VI/5M/3000:40:31 327Marek PokorskiNSN
32IV/8M/3100:40:32 472Grzegorz PałganKS Bednarska
33VI/6M/3200:40:34 10000Dariusz WojciechowskiACTION Warszawa
34V/3M/3300:40:40 747Paweł TrawkowskiWarszawa-Pyry
35VII/3M/3400:40:45 332Piotr PolańskiWarszawa-Mokotów
36IV/9M/3500:40:52 713Maciej ZakrzewskiWarszawa-Wilanów
37V/4M/3600:40:56 334Paweł BrodowskiLider Winnica
38VI/7M/3700:41:01 10000Łukasz PisarskiWarszawa-Mokotów
39VIII/4M/3800:41:10 2293Jacek GłowackiBiegamy z Ochotą
40V/5M/3900:41:19 804Piotr FrączykNowa Iwiczna
41IV/10M/4000:41:24 10000Jacek OrzołZąbki
42II/5M/4100:41:24 10000Paweł KociszewskiJW 1230
43V/6M/4200:41:27 10000Jarosław Szczepaniukkb-rebus.pl
44IV/11M/4300:41:33 205Krzysztof HołowaczKB ABCKONDYCJA.PL (Las Kabacki)
45II/6M/4400:41:37 711Sylwester Cichackibiegajznami.pl
46III/6M/4500:41:42 10000Bartosz MazurkiewiczRadom
47K-III/2K/200:41:50 138Emilia ZielińskaNiezrzeszony
48III/7M/4600:41:56 10000Jan WąsińskiKS Bednarska
49VII/4M/4700:42:06 10000Piotr PłoskońskiNiezrzeszony
50V/7M/4800:42:17 10000Grzegorz GórskiWarszawa
51I/3M/4900:42:21 10000Piotr TurzyńskiKS Piaseczno
52III/8M/5000:42:28 10000Michał GrabowskiKW Warszawa
53V/8M/5100:42:31 798Piotr TeleonWarszawa-Ursynów
54VI/8M/5200:42:43 2394Wiesław BarWarszawa-Ochota
55III/9M/5300:42:44 4318Michał KamińskiArt Profi Warszawa
56II/7M/5400:42:47 10000Wojciech SimmWałbrzych
57II/8M/5500:42:50 743Aleksander OstasiukSKN
58VII/5M/5600:42:50 1250Sławomir Kurzawa 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
59K-III/3K/300:42:50 10000Olga LutsNiezrzeszony
60VII/6M/5700:42:53 2516Robert GochKB ABCKONDYCJA.PL (Las Kabacki)
61VIII/5M/5800:42:55 605Wojciech RoszkowskiWarszawa-Ursynów
62IV/12M/5900:42:56 10000Jan SobkowiakToruń
63V/9M/6000:42:57 2463Andrzej GondekKlub Maratończyka Adamed
64II/9M/6100:43:00 10000Krzysztof SobierajPUKS Roch Jasienica
65IV/13M/6200:43:02 2559Marcin DymińskiNiezrzeszony
66IV/14M/6300:43:06 2431Felice D'AliaItalia
67III/10M/6400:43:08 917Piotr Mądrach 'SzYcHa'KB ActiveSports Warszawa
68III/11M/6500:43:11 10000Michał NiemiraNiezrzeszony
69III/12M/6600:43:13 10000Adam SzymkowiakZąbki
70K-II/1K/400:43:13 10000Vigaeta PiatrouskayaUNTS Warszawa
71IV/15M/6700:43:15 10000Krzysztof SadlejUKA.PL
72V/10M/6800:43:24 10000Mateusz MioduszewskiUKA.PL
73VI/9M/6900:43:28 295Krzysztof Przybysz 'URSYNÓW'Art Profi Warszawa
74VI/10M/7000:43:31 10000Krzysztof LewińskiBiegiem Przez Polskę
75I/4M/7100:43:34 10000Aleksander SzewczykWarszawa-Mokotów
76V/11M/7200:43:37 10000Piotr JędrzejczykPiaseczno
77IV/16M/7300:43:41 10000Łukasz KazimierczakWarszawa-Żoliborz
78IV/17M/7400:43:42 773Łukasz BramborPowerade
79VI/11M/7500:43:43 10000Arkadiusz MiszczukKB Gymnasion Warszawa
80V/12M/7600:43:44 712Mariusz RusteckiWarszawa-Śródmieście
81V/13M/7700:43:48 1382Tung Nguyen-BrodnickiT-Mobile Running Team
82V/14M/7800:43:49 2482Ryszard MazurekTKS Bóbr Tłuszcz
83V/15M/7900:43:50 10000Michał DobrzyńskiWarszawa
84II/10M/8000:43:51 745Piotr BieniekSKN
86V/16M/8200:43:53 10000Wojciech SzaniawskiWarszawa-Bielany
87VI/13M/8300:43:58 319Jan Goleń 'JanG'KB GALERIA Warszawa
88IV/18M/8400:44:00 2420Tomasz PokrzywnickiLegionowo
89III/13M/8500:44:00 10000Michał TajchmanWłoszczowa
90IV/19M/8600:44:00 235Piotr KwitowskiSBBP.WAW.PL
91IV/20M/8700:44:04 10000Jarosław ZychKielce
92V/17M/8800:44:05 10000Witold OśkoKS Puma
93VI/14M/8900:44:05 958Jacek ŚwierczByledobiec Anin
94IV/21M/9000:44:07 10000Piotr RakoczyWarszawa-Służew
95V/18M/9100:44:10 1101Riccardo PaparoItalia
96IV/22M/9200:44:12 800Jan TenderendaDB Marathon Team
97III/14M/9300:44:13 10000Paweł SzymańskiAZS AON Warszawa
98V/19M/9400:44:17 10000Tomasz Machałowskirohacka.pl
99VI/15M/9500:44:19 2566Włodzimierz SzyszkowskiNiezrzeszony
100VI/16M/9600:44:20 1108Grzegorz Rybkowski 'Grzegorz TCP'Pruszków
101X/1M/9700:44:21 924Paweł CałkaMetro Warszawskie
102K-VII/1K/500:44:26 52Marzena Opowicz 'Marzka-63'KB ActiveSports Warszawa
103VI/17M/9800:44:26 2236Kazimierz NojszewskiByledobiec Anin
104IV/23M/9900:44:30 10000Krzysztof SikoraT-Mobile Running Team
105IV/24M/10000:44:33 10000Sebastian CzerpińskiLegionowo
106V/20M/10100:44:40 674Jacek OlędzkiNiezrzeszony
107IV/25M/10200:44:40 10000Robert StarzyńskiWarszawa-Mokotów
108IV/26M/10300:44:47 10000Łukasz SychowiczZjadłbympierogazmięsem - Warszawa
109IV/27M/10400:44:48 10000Grzegorz WłochOrlęta Łuków
110III/15M/10500:44:48 10000Grzegorz KowalskiPułtusk
111IV/28M/10600:44:54 10000Marcin DulnikEricsson Team
112III/16M/10700:44:57 10000Łukasz SzczęsnyPiaseczno
113K-V/1K/600:45:02 10000Grzegorz RzeczkowskiWarszawa-Wesoła
114V/21M/10800:45:05 212Neil AbragimowiczWarszawa-Mokotów
115III/17M/10900:45:08 422Adam Doliński 'peacemaker'Szalejące Zające
116III/18M/11000:45:10 10000Marcin GłąbWarszawa-Gocław
117VII/7M/11100:45:12 363Marek DobrowolskiKB Jogger Nowy Dwór Maz.
118VII/8M/11200:45:15 894Ireneusz PlutaWarszawa-Białołęka
119V/22M/11300:45:15 10000Paweł CiecieraAGR Welodrom
120IV/29M/11400:45:16 4076Hubert RoszkiewiczHR Fitness
121VIII/6M/11500:45:32 877Stanisław KamińskiNadarzyn
122K-IV/1K/700:45:35 70Aleksandra SzmukWarszawa
123V/23M/11600:45:35 10000Mariusz CzubekKonstancin-Jeziorna
124V/24M/11700:45:39 623Marcin MeyerWarszawa-Bielany
125IV/30M/11800:45:40 10000Rafał SzymańczakNiezrzeszony
126IX/1M/11900:45:48 10000Andrzej BalśŚcieżka Pole Mokotowskie
127IV/31M/12000:45:49 680Klaudiusz KulakWarszawa-Mokotów
128II/11M/12100:45:50 10000Tomasz Zych12tri.pl
129III/19M/12200:45:58 515Adam KowalczykKapitan Bomba
130V/25M/12300:46:00 2579Rafał NowakowskiRun Lusia Run
131V/26M/12400:46:00 1242Adam Piotrowski 'dex-adam'www.fort-bema.pl
132VI/18M/12500:46:01 249Dariusz WieczorekWarszawa-Wola
133IV/32M/12600:46:01 2290Tomasz KrawczykWarszawa-Ursynów
134IV/33M/12700:46:03 799Marcin KłonieckiWarszawa-Śródmieście
135VIII/7M/12800:46:07 10000Tomasz DębniakŚcieżka Pole Mokotowskie
136V/27M/12900:46:08 10000Robert KaczmarekWarszawa-Bemowo
137III/20M/13000:46:11 10000Adrian SzymańskiLubię zimę
138V/28M/13100:46:11 10000Rafał KiliańskiTrucht Tarchomin Team
139I/5M/13200:46:11 2311Krzysztof WołowczykUNTS Warszawa
140III/21M/13300:46:12 10000Kamil PyśkNKB Roma
141IX/2M/13400:46:14 2213Andrzej BrzozowskiWarszawa-Mokotów
142VI/19M/13500:46:17 1258Arkadiusz MaskiewiczT-Mobile Running Team
143II/12M/13600:46:17 10000Mateusz DąbrowskiŁomianki
144V/29M/13700:46:18 765Adam Krzesak 'adamkrzesak'IM2010
145II/13M/13800:46:22 10000Patryk BiałekJasienica
146IV/34M/13900:46:24 10000Rafał BelkiewiczWarszawa-Ursynów
147IX/3M/14000:46:24 4481Włodzimierz TomczakAGR Welodrom
148II/14M/14100:46:29 10000Jerzy JurczakNiezrzeszony
149IV/35M/14200:46:34 225Michał MazurekRUN Eurosoft
150III/22M/14300:46:35 1360Norbert ŚcisłowskiKB Start Pułaski Warka
151IX/4M/14400:46:38 1030Grzegorz Budnicki 'URSYNÓW'Warszawa-Kabaty
152VI/20M/14500:46:39 10000Marek GrodeckiWarszawa
153II/15M/14600:46:39 10000Michał MałekBiałobrzegi
154IV/36M/14700:46:42 10000Filip OsadczukWarszawa-Śródmieście
155IV/37M/14800:46:43 10000Wojciech KoteckiWarszawa
156IX/5M/14900:46:45 412Andrzej BalcerzakSBM WARDOM Warszawa
157II/16M/15000:46:48 10000Konrad PepłowskiWarszawa-Muranów
158III/23M/15100:46:50 4267Michał KawińskiWarszawa-Ursynów
159IX/6M/15200:46:51 10000Zbigniew SzymańczakNiezrzeszony
160IV/38M/15300:46:55 10000Marcin JakubiakWarszawa
161V/30M/15400:46:57 10000Wojciech TrentowskiOstrów Mazowiecka
162I/6M/15500:46:57 4082Michał WołowczykUNTS Warszawa
163II/17M/15600:47:07 10000Mikołaj ChomirskiNiezrzeszony
164VII/9M/15700:47:08 354Jarosław DomagałaNiezrzeszony
165IV/39M/15800:47:09 10000Zbigniew WarakomskiUKA.PL
166I/7M/15900:47:10 492Maciej PopińskiKS Bednarska
167IV/40M/16000:47:11 406Jerzy TatarczukWarszawa-Mokotów
168III/24M/16100:47:12 10000Krzysztof WieliczkoZamość
169III/25M/16200:47:17 10000Krystian ParandykTORO KB WARSZAWA
170III/26M/16300:47:19 10000Robert MichalskiWołomin
171IV/41M/16400:47:20 10000Sebastian TecaSiedlce
172K-IV/2K/800:47:22 1618Agnieszka ŻuraniewskaKlub Biegacza NIKE
173IV/42M/16500:47:23 10000Adrian StępkowskiNiezrzeszony
174V/31M/16600:47:23 2529Paweł DąbrowskiWarszawa-Ursynów
175V/32M/16700:47:25 10000Sławomir PatynowskiMysiadło
176IV/43M/16800:47:26 10000Hubert GrabowskiKonstancin-Jeziorna
177VI/21M/16900:47:27 736Adam RykowskiWarszawa-Mokotów
178III/27M/17000:47:28 10000Paweł SkoczylasWarszawa
179VI/22M/17100:47:29 2011Rafał FazanWarszawa
180IX/7M/17200:47:31 692Tomasz JadłowskiWarszawa-Wilanów
181VI/23M/17300:47:32 451Jarosław SkrzypczakKB ActiveSports Warszawa
182IV/44M/17400:47:34 10000Piotr WietrzyckiOtwock
183IV/45M/17500:47:35 10000Michał KwiatkowskiWarszawa
184K-IV/3K/900:47:39 10000Agnieszka DziadoszWarszawa
185X/2M/17600:47:44 405Tadeusz Kacprowski 'tadeK'Warszawa-Sadyba
186V/33M/17700:47:45 10000Piotr MaślankaOpel Running Team
187III/28M/17800:47:46 10000Tomasz KorolkoWarszawa-Wesoła
188IX/8M/17900:47:47 1033Andrzej KrochmalKB Orientuz Warszawa
189VII/10M/18000:47:52 371Konrad Różycki 'Konroz'aleTEMPO
190K-II/2K/1000:47:52 10000Ola MatejekWarszawa
191V/34M/18100:47:56 10000Dawid BartosikWarszawa
192VII/11M/18200:47:57 2273Grzegorz LeoniakITI Adventure Team
193V/35M/18300:47:58 4477Piotr MichalskiNadarzyn
194V/36M/18400:47:59 2502Adam BugajskiPolanie
195V/37M/18500:48:02 746Adam KwaśniewskiFundacja KIM
196VIII/8M/18600:48:03 2476Leszek RosaTKS Bóbr Tłuszcz
197V/38M/18700:48:03 10000Daniel CzajaWarszawa
198V/39M/18800:48:05 2297Marcin TroniarzKS Raszyn
199III/29M/18900:48:05 10000Bartłomiej JedlińskiKredyt Bank Biegamy z Zasadami
200VI/24M/19000:48:07 10000Roman DrążkowskiAntonia Club
201VII/12M/19100:48:10 689Mariusz Dziaczyński 'Astronom_'KB ABCKONDYCJA.PL (Las Kabacki)
202III/30M/19200:48:12 10000Hubert RogacewiczOrkan
203VIII/9M/19300:48:13 2067Andrzej Suwald 'suwi'Accelerate - Klub Biegacza Accenture
204V/40M/19400:48:14 753Włodzimierz RedziszWarszawa-Kabaty
205IV/46M/19500:48:14 10000Bogdan SnarskiJózefosław
206IX/9M/19600:48:16 535Danilo FerrarisArt Profi Warszawa
207K-III/4K/1100:48:17 126Justyna PolitWarszawa-Ursynów
208IV/47M/19700:48:18 10000Rafał LesiakWarszawa-Wilanów
209V/41M/19800:48:20 4124Rafał ZakrzewskiKS Bednarska
210IV/48M/19900:48:22 10000Jakub KrasowskiWarszawa
211IX/10M/20000:48:28 902Tadeusz KieszekKS Ożarowianka
212IV/49M/20100:48:30 10000Jakub GierczakRLR
213VII/13M/20200:48:33 2310Dariusz SzelwachowskiLas Hormigas
214IV/50M/20300:48:34 2168Grzegorz SieleckiOpatów
215V/42M/20400:48:34 4124Rafał ZakrzewskiKS Bednarska
216VIII/10M/20500:48:35 2388Mariusz Nowakowskipolskabiega.pl
217IV/51M/20600:48:35 10000Piotrek MajerWarszawa-Powiśle
218IV/52M/20700:48:36 10000Michał StachurskiNiezrzeszony
219V/43M/20800:48:38 2550Konrad MatczukWołomin
220K-III/5K/1200:48:48 10000Paulina PrugarEricsson Team
221III/31M/20900:48:49 2342Marcin GłowackiWarszawa-Mokotów
222V/44M/21000:49:00 10000Bartek ZychNiezrzeszony
223IV/53M/21100:49:00 10000Marcin BanaszkiewiczNasielsk
224III/32M/21200:49:02 10000Błażej CzajkowskiAccreo All Blues
225K-V/2K/1300:49:03 10000Ewa KrzyżanowskaWarszawa-Wilanów
226IX/11M/21300:49:10 521Maciej KrzakKB ABCKONDYCJA.PL (Las Kabacki)
227III/33M/21400:49:11 10000Krzysztof SchabowskiWarszawa-Kabaty
228IV/54M/21500:49:11 10000Marcin MolendaJaZeSzwagrem
229IV/55M/21600:49:13 769Ireneusz SobipanWarszawa-Ochota
230VI/25M/21700:49:21 10000Jacek NagielSulejówek
231V/45M/21800:49:23 1168Dariusz PiotrowiczWarszawa
232V/46M/21900:49:28 10000Michał GryziakŁomianki
233III/34M/22000:49:29 10000Karol KorytkowskiWarszawa-Żoliborz
234VII/14M/22100:49:33 10000Krzysztof MiłoszNiezrzeszony
235III/35M/22200:49:34 10000Tomasz DobrodziejNiezrzeszony
236IX/12M/22300:49:35 512Grzegorz PałasiewiczWarszawa-Ursynów
237IV/56M/22400:49:43 10000Norbert KucieńskiWarszawa-Tarchomin
238K-II/3K/1400:49:43 10000Ewelina CzuryszkiewiczZielonka
239VI/26M/22500:49:45 10000Krzysztof SzulcWarszawa-Śródmieście
240V/47M/22600:49:47 797Marcin OlechNiebiescy Wola
241VI/27M/22700:49:49 1141Grzegorz LepleKlubBiegacza.pl
242IV/57M/22800:49:51 768Artur Olesiński 'aolesins'KB ActiveSports Warszawa
243V/48M/22900:49:53 802Albert AnisiewiczKlubBiegacza.pl
244VII/15M/23000:49:55 4383Robert MakarewiczŚcieżka Pole Mokotowskie
245V/49M/23100:50:03 10000Mariusz SkibińskiWarszawa-Międzylesie
246K-V/3K/1500:50:07 5040Katarzyna StefańskaGLKS Nadarzyn
247III/36M/23200:50:08 558Jarosław MrozikKB Perełka Walim
248III/37M/23300:50:12 10000Wojciech RobakWojskowe Centrum Geograficzne
249K-III/6K/1600:50:14 10000Emilia TomaszewskaWarszawa
250VIII/11M/23400:50:16 822Dariusz StefańskiWarszawa-Ochota
251K-VIII/1K/1700:50:17 1425Anna BieszyńskaŁomianki
252VIII/12M/23500:50:27 2409Jan Nartowski 'URSYNÓW'Józefosław
253IV/58M/23600:50:27 10000Kamil SkowronZąbki
254K-I/1K/1800:50:28 10000Tamara SiemieniukKonstancin-Jeziorna
255X/3M/23700:50:41 10000Czesław SzafranWarszawa
256II/18M/23800:50:44 10000Michał JarczewskiKS Dendrytyczne Wypustki
257K-I/2K/1900:50:54 5303Agata KicunNiezrzeszony
258V/50M/23900:51:02 10000Piotr JarosławskiWarszawa-Kabaty
259K-III/7K/2000:51:02 10000Justyna GaładykYulo Run Team Siedlce
260K-II/4K/2100:51:17 10000Aleksandra DziewulskaWarszawa-Wola
261V/51M/24000:51:22 604Paweł Szempliński 'szempli'Infovide-Matrix
262IV/59M/24100:51:25 10000Sławomir WalczakWarszawa-Praga Północ
263V/52M/24200:51:47 10000Michał KomarnickiWarszawa-Tarchomin
264K-III/8K/2200:51:48 10000Joanna JaroszewskaWarszawa
265V/53M/24300:51:50 10000Paweł Burzyńskiwww.intopoland.com
266V/54M/24400:51:57 1255Paweł SołtysiakWarszawa-Włochy
267V/55M/24500:51:59 10000Radosław RucińskiBiegam Bo Lubię
268IV/60M/24600:52:02 10000Szymon HinzmannWarszawa-Praga Południe
269K-VI/1K/2300:52:03 1545Ewa WołekUNTS Warszawa
270III/38M/24700:52:07 10000Remigiusz BaryżewskiWarszawa-Ochota
271K-IV/4K/2400:52:07 10000Joanna BiałaWarszawa
272IV/61M/24800:52:15 10000Marcin RadzikowskiPolbank EFG
273VI/28M/24900:52:21 10000Tomasz SzopińskiWarszawa
274IX/13M/25000:52:22 10000Zbigniew AdamczykKM Truchcik Łubianka
275V/56M/25100:52:26 2568Dominik ParuraNiezrzeszony
276VI/29M/25200:52:27 581Adam WilgatZąbki
277III/39M/25300:52:47 10000Michał StarbałaWarszawa-Wola
278XIII/1M/25400:53:05 10000Maciej WieczorkiewiczWarszawa-Wola
279VII/16M/25500:53:06 10000Mirosław GójskiZąbki
280III/40M/25600:53:07 10000Michał KulikWarszawa-Gocław
281V/57M/25700:53:13 774Bogumił KrupinskiWarszawa-Ochota
282IV/62M/25800:53:15 10000Sergiusz WysockiAnonimowi Alkoholicy
283K-III/9K/2500:53:49 10000Magda SekścińskaŁomża
284IV/63M/25900:53:50 2527Kamil StawskiWarszawa-Praga Północ
285IV/64M/26000:53:50 10000Aleksander DagilWarszawa
286III/41M/26100:53:52 10000Piotr DudziecWarszawa-Wola
287K-III/10K/2600:53:52 10000Małgorzata MrózWarszawa-Tarchomin
288V/58M/26200:53:53 2469Waldemar WieteskaKS Raszyn
289VII/17M/26300:54:35 2350Zbigniew Jusiński 'URSYNÓW'KB ABCKONDYCJA.PL (Las Kabacki)
290XII/1M/26400:54:36 400Tomasz Hołowacz ' URSYNÓW'KB ABCKONDYCJA.PL (Las Kabacki)
291II/19M/26500:54:36 10000Wojciech NikiforukWarszawa-Wesoła
292IV/65M/26600:54:36 10000Dawid RozbickiWołomin
293V/59M/26700:54:37 10000Klaudek BanachWarszawa-Targówek
294VI/30M/26800:54:39 553Paweł BłaszczykWarszawa-Ursynów
295XI/1M/26900:54:39 2197Jerzy SarneckiNiezrzeszony
296VI/31M/27000:54:41 10000Paweł SzewczykWarszawa
297V/60M/27100:54:42 10000Artur MizielińskiLada Klub Polska Warszawa
298VI/32M/27200:54:42 10000Piotr UrbanskiWarszawa-Grochów
299V/61M/27300:54:43 10000Robert MarczukZielonka
300III/42M/27400:54:43 10000Michał PrzysuchaNiezrzeszony
301V/62M/27500:54:44 10000Jacek PełkaPiaseczno
302XI/2M/27600:54:45 2348Kazimierz ŁukasikNiezrzeszony
303IV/66M/27700:54:45 780Marcin MistrzakPiaseczno
304VII/18M/27800:54:46 785Zbigniew KlepackiNiezrzeszony
305XI/3M/27900:54:47 2348Kazimierz ŁukasikNiezrzeszony
306III/43M/28000:54:47 4328Tomasz SiedleckiGrójec
307K-VI/2K/2700:54:48 10000Justyna SadowskaWarszawa-Wilanów
308K-III/11K/2800:54:49 1564Celina KruczkowskaŁebski Klub Żeglarski
309IV/67M/28100:54:49 404Wojciech BielaWarszawa-Ursynów
310K-VIII/2K/2900:54:49 38Elżbieta Dobosz 'Żuczek'KB ActiveSports Warszawa
311IX/14M/28200:54:50 395Dariusz Prądzyński 'Krokomierz'Laska Baśki
312IV/68M/28300:54:51 10000Przemek CiokPłock
313VI/33M/28400:54:55 10000Janusz OsitekMichałowice
314III/44M/28500:54:58 10000Maciej RaszplewiczWarszawa-Ursynów
315V/63M/28600:54:58 10000Paweł SzewczykWarszawa-Bródno
316V/64M/28700:54:58 10000Daniel PiechockiTP SA
317K-XII/1K/3000:54:59 10000Anna SzlagaGrodzisk Mazowiecki
318V/65M/28800:55:00 10000Damian SurdynWarszawa-Mokotów
319VI/34M/28900:55:01 10000Paweł BurakowskiTeam Nutrilite
320VIII/13M/29000:55:04 10000Marek HackemerWrocław
321IX/15M/29100:55:05 10000Ryszard KarweckiWarszawa-Radość
322IV/69M/29200:55:05 10000Roman PrzyczynekNiezrzeszony
323K-VIII/3K/3100:55:07 10000Elżbieta RosaTKS Bóbr Tłuszcz
324VII/19M/29300:55:07 10000Krzysztof SmykWarszawa-Tarchomin
325IV/70M/29400:55:08 10000Paweł MolińskiWarszawa-Wawer
326V/66M/29500:55:09 10000Marek SadowskiRobotics Inventions
327VII/20M/29600:55:09 10000Andrzej OdziobaPabianice
328K-IV/5K/3200:55:11 1585Aleksandra Siwczuk ' URSYNÓW'Olsztyn
329V/67M/29700:55:13 10000Paweł CabajJaZeSzwagrem
330V/68M/29800:55:17 10000Maciej PiaseckiWarszawa
331V/69M/29900:55:19 10000Paweł MarczakWarszawa-Bielany
332III/45M/30000:55:19 10000Maciej StaniakWarszawa-Wilanów
333VI/35M/30100:55:19 10000Christophe DefouxWarszawa-Ursynów
334V/70M/30200:55:20 10000Waldemar ChmielakWarszawa-Wilanów
335II/20M/30300:55:23 756Michał SułkowskiWarszawa
336K-II/5K/3300:55:23 10000Kylie NesbitNiemcy
337V/71M/30400:55:24 697Piotr FąfaraWarszawa-Kabaty
338III/46M/30500:55:24 10000Marcin MajewskiJW 2420
339I/8M/30600:55:50 10000Jakub BurakowskiTeam Nutrilite
340K-III/12K/3400:55:52 10000Sylwia StaniosWarszawa
341III/47M/30700:55:53 10000Bartłomiej Dudek12tri.pl
342VI/36M/30800:55:54 10000Zbigniew IneksiakWarszawa-Wesoła
343VI/37M/30900:55:55 10000Arkadiusz SałacińskiWarszawa
344VI/38M/31000:55:59 467Adam KwiecieńNiezrzeszony
345K-V/4K/3500:55:59 10000Barbara FazanWarszawa
346VI/39M/31100:56:02 2563Andrzej KurowskiWarszawa-Ochota
347VI/40M/31200:56:33 792Dariusz ZadrożnyWarszawa
348K-III/13K/3600:56:35 10000Agnieszka KropiewnickaWarszawa-Ursynów
349VIII/14M/31300:56:37 2160Grzegorz GrochowskiBiegamy z Ochotą
350K-V/5K/3700:56:38 10000Aneta CzubekKonstancin-Jeziorna
351K-III/14K/3800:56:38 10000Aldona KobzaWarszawa-Praga Północ
352IV/71M/31400:56:46 10000Emil BodnerWarszawa-Bemowo
353VII/21M/31500:57:19 10000Witold JagielskiNiezrzeszony
354IV/72M/31600:57:20 10000Tomasz RatajczykFC Józefosław
355V/72M/31700:57:20 10000Wojciech KownackiOtwock
356IV/73M/31800:57:21 2319Jan Krzyżanowski2SMAKI.PL
357K-VII/2K/3900:57:21 67Małgorzata Butkiewicz 'gosiaczek'KB GALERIA Warszawa
358K-VII/3K/4000:57:23 8Maria TeichertKB ActiveSports Warszawa
359K-V/6K/4100:57:24 1614Renata GrabowskaaleTEMPO
360K-IV/6K/4200:57:25 136Joanna WojtasGrodzisk Mazowiecki
361VI/41M/31900:57:25 4406Maciej MazurukAWAO
362V/73M/32000:57:27 10000Rafał Narkiewicz-JodkoWarszawa-Bemowo
363VIII/15M/32100:57:35 2578Ireneusz BartochowskiNiezrzeszony
364VI/42M/32200:57:38 388Robert SzarkowskiWarszawa-Praga Północ
365XI/4M/32300:57:44 10000Stanisław StolarczykTKS Bóbr Tłuszcz
366V/74M/32400:57:44 10000Grzegorz KaprzykWarszawa
367K-IV/7K/4300:57:45 10000Oktawia MarkowskaMalbork
368K-X/1K/4400:57:49 19Teresa Polak 'URSYNÓW' - 'Tenia'KB ActiveSports Warszawa
369VI/43M/32500:57:49 10000Wojciech OlczykWarszawa-Białołęka
370III/48M/32600:57:50 10000Alberto Prado MartinezWarszawa-Mokotów
371IV/74M/32700:57:51 10000Paweł PiotrowskiWarszawa-Ursynów
372K-IV/8K/4500:57:52 10000Danuta AnisiewiczKlubBiegacza.pl
373V/75M/32800:57:53 10000Wojciech ZakrzewskiRaiffeisen-Leasing Runners
374IX/16M/32900:57:53 10000Jerzy BochenekNiezrzeszony
375K-III/15K/4600:58:00 10000Sylwia Anna KaczorowskaNiezrzeszony
376III/49M/33000:58:02 10000Karol Jakowieckiks zadyszka.pl
377K-V/7K/4700:58:03 10000Sylwia SpiewakMilanówek
378VII/22M/33100:58:16 1169Stanisław SelwaWarszawa-Wola
379VIII/16M/33200:58:27 10000Piotr CzubOjca
380V/76M/33300:58:27 2450Paweł BarszczewskiWitar Tarnobrzeg
381VII/23M/33400:58:29 10000Zenon CzubOjca
382VI/44M/33500:58:29 10000Marian CzubOjca
383VI/45M/33600:58:32 801Andrzej CzubOjca
384K-III/16K/4800:58:33 10000Magdalena SroczyńskaWarszawa-Praga
385K-III/17K/4900:58:34 10000Joanna KowalskaNiezrzeszony
386K-III/18K/5000:58:49 10000Joanna ŚwistakOtrębusy
387..000:58:53 62836283..
388VII/24M/33700:58:58 10000Roman KołodziejWarszawa
389K-IV/9K/5100:59:00 10000Baata SznajderSochaczew
390IV/75M/33800:59:16 10000Rafał KrzyckiAAA! Akademik
391III/50M/33900:59:16 10000Łukasz LewandowskiPiaseczno
392VII/25M/34000:59:17 754Arkadiusz DorynekWarszawa-Wilanów
393IV/76M/34100:59:17 10000Mateusz JaniecJózefosław
394K-VI/3K/5200:59:20 10000Barbara KowalczykWarszawa
395K-VII/4K/5300:59:24 1510Izabella DukaczewskaKB ABCKONDYCJA.PL (Las Kabacki)
396IV/77M/34200:59:28 10000Tomasz AbelecWarszawa-Targówek
397K-V/8K/5400:59:30 10000Iwona El Tanbouli ? JablońskaWarszawa-Ursynów
398K-III/19K/5500:59:31 10000Agnieszka MysiakWarszawa-Ursynów
399X/4M/34300:59:31 633Adam ZapertyKB ActiveSports Warszawa
400XI/5M/34400:59:32 255Janusz TomasikWarszawa
401IV/78M/34500:59:33 10000Mariusz RyszWarszawa
402K-V/9K/5600:59:34 9Agnieszka StańczakKB ActiveSports Warszawa
403K-IV/10K/5700:59:37 28Marta MaliszewskaWarszawa-Ursynów
404K-IV/11K/5800:59:40 5218Marta ArciszewskaOwczy Pęd
405K-V/10K/5900:59:50 10000Lusia WalczakWarszawa-Międzylesie
406IV/79M/34600:59:51 10000Cezary MilerNasielsk
407IV/80M/34700:59:53 10000Krzysztof CisłoBrzeg Dolny
408K-III/20K/6001:00:02 10000Anna BaranowskaWarszawa-Śródmieście
409IX/17M/34801:00:03 10000Eugeniusz KobusińskiAutomex Międzylesie
410IV/81M/34901:00:13 10000Dariusz OrzechowskiKraków
411X/5M/35001:00:14 1157Marian PiskorzWarszawa-Ursynów
412II/21M/35101:00:20 10000Paweł RuszniakKrasnystaw
413II/22M/35201:00:21 10000Paweł KarpetaAccelerate - Klub Biegacza Accenture
414K-VI/4K/6101:00:23 10000Małgorzata WojciechowskaWarszawa-Grochów
415VII/26M/35301:00:28 10000Tomasz BartoszukWarszawa-Ursynów
416VII/27M/35401:00:33 2335Mirosław BruszkiewiczNiezrzeszony
417K-IV/12K/6201:00:41 10000Paulina BednarczykJózefosław
418III/51M/35501:00:42 10000Grzegorz WoźniakWarszawa-Wilanów
419K-III/21K/6301:01:00 10000Magdalena ChełstowskaNiezrzeszony
420IX/18M/35601:01:26 449Jacek OkraszewskiWarszawa-Ursynów
421III/52M/35701:01:35 10000Damian FukowskiWarszawa-Bemowo
422V/77M/35801:01:38 10000Tomasz OlędzkiNadarzyn
423VII/28M/35901:01:40 554Marek KowalikGdańsk
424K-III/22K/6401:01:40 10000Łukasz GrabowskiWarszawa-Bemowo
425IV/82M/36001:02:02 10000Filip Stefaniakgeokrety
426K-III/23K/6501:02:15 10000Justyna CelmerWarszawa-Mokotów
427K-III/24K/6601:02:17 10000Magdalena MuraszkiewiczWarszawa-Ursynów
428K-II/6K/6701:02:37 10000Edyta CichockaPułtusk
429K-VII/5K/6801:02:40 10000Ewa ZającNadarzyn
430K-III/25K/6901:02:44 10000Aneta MarszałekNiezrzeszony
431III/53M/36101:02:45 10000Paweł PietranikPruszków
432III/54M/36201:02:47 10000Wiesław KoteckiWarszawa-Ursynów
433K-IV/13K/7001:03:32 10000Katarzyna KołodziejskaNiezrzeszony
434V/78M/36301:03:33 10000Piotr KołodziejskiNiezrzeszony
435V/79M/36401:03:42 10000Mariusz SzafrańskiTeam Nutrilite
436IV/83M/36501:03:44 365Witold SzabelakWarszawa-Ursynów
437K-I/3K/7101:03:45 10000Agata SzkudlarekPabianice
438VI/46M/36601:03:46 10000Robert SzkudlarekPabianice
439III/55M/36701:03:53 10000Krystian SawickiWarszawa
440X/6M/36801:04:09 444Janusz KępczyńskiGOSIR Ożarów Maz.
441K-III/26K/7201:04:16 10000Aneta MaliszewskaWarszawa
442K-IX/1K/7301:04:18 5262Monika KuryłowiczUCSiR Warszawa
443XII/2M/36901:04:43 471Wiesław ŁukszaKB ActiveSports Warszawa
444K-V/11K/7401:04:47 10000Izabella SierzputowskaUMISIE
445VI/47M/37001:06:00 10000Marek PiotrkowiczWarszawa-Praga
446K-VI/5K/7501:06:43 10000Corinne KlajdaWarszawa-Falenica
447K-III/27K/7601:06:54 10000Justyna GromyszWarszawa-Praga
448K-V/12K/7701:07:07 10000Anna JełmakWarszawa-Ursynów
449K-V/13K/7801:07:41 10000Aneta CiecieraAGR Welodrom
450XI/6M/37101:08:00 574Eugeniusz Moszkowicz 'URSYNÓW' - 'Iryda'KB ABCKONDYCJA.PL (Las Kabacki)
451VI/48M/37201:08:39 10000Krzysztof KamińskiWarszawa
452VI/49M/37301:09:01 4404Artur ZdrojekWarszawa-Mokotów
453XII/3M/37401:09:15 489Zbigniew DuszyńskiKB ActiveSports Warszawa
454K-III/28K/7901:09:32 10000Katarzyna MastalerzWarszawa
455K-VIII/4K/8001:09:37 139Bogna Ziarkiewicz-WróblewskaOKI Sport
456K-III/29K/8101:09:59 10000Emilia SiemionowskaSulejówek
457XI/7M/37501:10:39 233Jerzy Wojtyński 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
458V/80M/37601:10:42 10000Jacek BajorekWyszków
459K-V/14K/8201:11:14 10000Marta Sobczak-ZychWarszawa-Ursynów
460XIII/2M/37701:11:25 499Otton KotowiczWarszawa-Mokotów
461K-III/30K/8301:11:52 10000Aleksandra AdamiecŚcieżka Pole Mokotowskie
462III/56M/37801:11:52 10000Artur AdamiecŚcieżka Pole Mokotowskie
463X/7M/37901:23:05 10000Marek DaniecAGR Welodrom
464K-IX/2K/8401:24:02 10000Magdalena BarlikWarszawa-Bielany
465K-II/7K/8501:24:03 10000Anna BarlikWarszawa-Bielany
466K-VIII/5K/8601:24:04 10000Małgorzata GrabowskaWarszawa-Bielany
467VII/29M/38001:32:16 10000Zbigniew WojciechowskiWarszawa-Praga Południe