PozKat/MscWynikNazwisko i imięKlub
1V/100:33:34 Jabłoński ArturDream Run
2V/200:33:36 Polak SebastianKB ActiveSports Warszawa
3IV/100:34:32 Wojciechowski SebastianPaged Sklejka Team Kopeć
4IV/200:34:37 Kopeć WojciechPaged Sklejka Team Kopeć
5IV/300:34:48 Josypenko JędrzejDream Run
6III/100:35:27 Stupak MarcinDream Run
7VII/100:35:31 Piasta DariuszWarszawa-Ursynów
8III/200:35:38 Tkaczyk AdamA.K.B. MORT!
9IV/400:36:10 Gregorczyk Łukasz Vege Runners
10IV/500:36:29 Głuszak GrzegorzWarszawa-Ursynów
11V/300:36:45 Mossop AndrewWarsaw International Triathlon Club
12III/300:37:20 Ciesielski MariuszDream Run
13V/400:37:33 Pająk TomaszVege Runners
14VIII/100:37:39 Gardener JacekJacekBiega Running Team
15IV/600:37:43 Borawski JuliuszVege Runners
16V/500:37:46 Jankowski AndrzejKondycja
17III/400:37:51 Sprengel PiotrA.K.B. MORT!
18IV/700:38:04 Dettlaff MariuszDream Run
19V/600:38:11 Borowski RafałGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
20IV/800:38:18 Kościk JakubNiezrzeszony
21V/700:38:21 Goliński MichałOtwock
22VI/100:38:31 Michałowski Dawid4Runners
23V/800:38:39 Matysiak BartłomiejJacekBiega Running Team
24VII/200:38:44 Bieniak KrzysztofA.K.B. MORT!
25II/100:38:49 Wojewódzki MarcinWojewódzcy Team
26V/900:38:53 Sachs KarolAirbike.pl
27VII/300:38:56 Urbala PiotrBiegam bo krzyczy
28VI/200:38:57 Stachura MarcinKB ActiveSports Warszawa
29V/1000:38:58 Baranowski JacekJacekBiega Running Team
30VI/300:38:59 Wojciechowski MichałKB Bossa
31IX/100:39:03 Drabczyk SzymonNiezrzeszony
32V/1100:39:04 Stykowski SławomirArt Profi Warszawa
33II/200:39:07 Słowiński MichałNiezrzeszony
34VI/400:39:51 Mielczarek KrzysztofRozbiegani-Żychlin
35VI/500:39:53 Bzura JacekOSiR Bemowo
36VI/600:40:00 Ochman PiotrWarszawa-Kabaty
37K-IV/100:40:01 Pisarek EwelinaWarszawa
38VI/700:40:01 Maciopa MichałWarszawa-Bemowo
39V/1200:40:04 Miles AndrewWarsaw International Triathlon Club
40VII/400:40:08 Szczepaniuk Jarosławkb-rebus.pl
41II/300:40:12 Matus MaciejVege Runners
42II/400:40:17 Pruszek StanisławGrodzisk Mazowiecki
43VIII/200:40:20 Nadrowski PiotrKondycja
44III/500:40:24 Kowalik PawełJacekBiega Running Team
45IX/200:40:28 Nowocień JacekGLKS Nadarzyn
46VI/800:40:45 Jachymek BartłomiejJacekBiega Running Team
47V/1300:40:58 Kuta MichalKB Castellanus
48VI/900:41:01 Dumeracki DanielDream Run
49XI/100:41:18 Dąbrowski KrzysztofAccelerate - Klub Biegacza Accenture
50III/600:41:22 Witkowski PiotrVege Runners
51IX/300:41:25 Grunwald WitoldA.K.B. MORT!
52V/1400:41:28 Olesiński ArturKondycja
53IX/400:41:30 Sawczenko AndrzejDream Run
54IV/900:41:33 Grycz DarekTwierdza Modlin
55K-V/100:41:36 Kaźmierczak MartaWarsaw International Triathlon Club
56V/1500:41:37 Mioduszewski AdamWarszawa
57VII/500:41:39 Zabdyr MarcinKondycja
58IV/1000:41:41 Espinosa DaniWarsaw International Triathlon Club
59VI/1000:41:44 Grudniewski CezaryWarszawa-Ursynów
60VIII/300:41:54 Głupczyk TadeuszGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
61K-V/200:42:01 Josypenko BożenaDream Run
62VI/1100:42:02 Drozd MaciejWarszawa-Wilanów
63IV/1100:42:09 Skrzydło JarosławDream Run
64VI/1200:42:11 Miller DanielWarsaw International Triathlon Club
65VII/600:42:16 Murawski PrzemysławWarszawa
66VI/1300:42:19 Nowak KubaDream Run
67VI/1400:42:25 Gaca MichałPZU Sport Team
68V/1600:42:32 Płaza RadosławDream Run
69K-V/300:42:42 Wesołowska KatarzynaOrange Polska
70X/100:42:42 Kucharek ZbigniewNiezrzeszony
71VIII/400:42:46 Grzęda KrzysztofNowa Wola
72IV/1200:42:49 Niebudek CezaryZąbki
73III/700:42:52 Gliniewicz MichałWarszawa-Ursynów
74IV/1300:42:55 Zarco Maldonado RicardoZarkoz
75IV/1400:42:58 Fernandes FranciscoNiezrzeszony
76K-V/400:42:59 Matusik BarbaraJacekBiega Running Team
77VII/700:43:11 Paszczak ArturKonstancin-Jeziorna
78V/1700:43:13 Belkiewicz RafałNiezrzeszony
79VIII/500:43:15 Kurzawa SławomirT-Mobile Running Team
80V/1800:43:22 Kwiatek TomaszJacekBiega Running Team
81IV/1500:43:26 Sobota KrzysztofLider Winnica
82VII/800:43:28 Góral TadeuszKKB
83VI/1500:43:32 Pierzak OlafAmok Team
84VIII/600:43:34 Miłosz KrzysztofZnikający Punkt
85V/1900:43:34 Jaworski HubertWarszawa-Ursynów
86VI/1600:43:36 Jończyk RafałJacekBiega Running Team
87K-IV/200:43:38 Bondara SylwiaJacekBiega Running Team
88III/800:43:42 Leśniakiewicz DawidWarszawa
89V/2000:43:43 Zygadlewicz GrzegorzJacekBiega Running Team
90VIII/700:43:45 Wojewódzki GrzegorzWarszawa-Ursynów
91V/2100:43:46 Groniecki MikołajJacekBiega Running Team
92K-V/500:44:03 Wach MonikaDream Run
93VI/1700:44:05 Piputa PatrykWarszawa-Wilanów
94K-VI/100:44:21 Lewandowska KarolinaDream Run
95K-IV/300:44:29 Machul EwaDream Run
96VI/1800:44:29 Koleśnik RomanWarszawa-Wola
97X/200:44:34 Zimiński ZdzisławOrange Polska
98K-VI/200:44:35 Gregorczyk MonikaVege Runners
99VI/1900:44:44 Makowski RobertGotham City
100VII/900:44:45 Bartkowski MarekYolo
101K-IV/400:44:49 Florczuk ElizaWarszawa
102V/2200:45:13 Witowski KarolWarszawa
103VIII/800:45:15 Salwin SławomirWieliszew Heron Team
104K-VII/100:45:17 Pododemska-Zabdyr IzabelaKondycja
105V/2300:45:17 Budkiewicz ŁukaszJacekBiega Running Team
106K-VI/300:45:19 Piasecka MonikaDream Run
107K-III/100:45:22 Górniak KatarzynaPiaseczno
108VI/2000:45:23 Gronczewski ArturFMW Runners
109V/2400:45:26 Duda TomaszLublin
110VI/2100:45:31 Lengiewicz JakubNiezrzeszony
111VI/2200:45:34 Płócienniczak JakubDream Run
112VI/2300:45:39 Parahuz PiotrNiezrzeszony
113VII/1000:45:42 Bielecki KrzysztofProRunning Promotion
114X/300:45:44 Święcki PawełWarszawa-Ursynów
115K-VIII/100:45:45 Paszczak AlicjaKlub Wysokogórski Warszawa
116K-II/100:45:47 Słowińska DominikaNiezrzeszony
117VI/2400:45:57 Danik PiotrWarszawa-Ursynów
118IV/1600:46:02 Pisarek BartoszLegia Sekcja Łyż
119K-V/600:46:03 Siwczuk AleksandraJacekBiega Running Team
120VIII/900:46:04 Jusiński ZbigniewKondycja
121X/400:46:05 Krypa JanWarszawa-Białołęka
1220/100:46:06  61630
123K-V/700:46:07 Dryja MonikaObozybiegowe.pl
124K-IV/500:46:10 Majer BogusławaVege Runners
125XI/200:46:28 Korzonkowski ZbigniewENTRE.PL Team
126K-VI/400:46:30 Chmielowiec AnnaKB GALERIA Warszawa
127V/2500:46:34 Zaborowski RomanWarszawa-Bielany
128VII/1100:46:42 Przybysz KrzysztofArt Profi Warszawa
129K-III/200:46:44 Miszkiewicz-górecka OlgaVege Runners
130V/2600:46:44 Bieliński RafałPowązki
131K-IV/600:46:55 Dettlaff PatrycjaDream Run
132VI/2500:47:08 Zięba TomaszJacekBiega Running Team
133IX/500:47:24 Ziółek GrzegorzWieliszew Heron Team
134VI/2600:47:32 Klimkowski CezaryBłękitni Konstantynopol
135V/2700:47:40 Sztern ŁukaszJacekBiega Running Team
136K-VI/500:47:43 Leszczyńska JoannaNiezrzeszony
137X/500:47:50 Brzozowski AndrzejA.K.B. MORT!
138X/600:47:56 Wosik MarekJacekBiega Running Team
139K-III/300:47:57 Wojewódzka AnnaWojewódzcy Team
140VIII/1000:48:08 Religa DariuszGoleniów
141V/2800:48:09 Woś TomaszA.K.B. MORT!
142VIII/1100:48:21 Kochański AndrzejCzarnów
143IX/600:48:53 Aniszewski HenrykNiezrzeszony
144K-XI/100:49:13 Tula RenataWarszawa
145IX/700:49:14 Babiński JerzyNadarzyn
146K-V/800:49:45 Ledwolorz Anna KS Kanałek
147VII/1200:49:46 Laszczyk GrzegorzWarszawa-Mokotów
148VI/2700:49:52 Ferenc ŁukaszWarszawa
149K-III/400:50:12 Skelton SarahVege Runners
150X/700:50:16 Budnicki GrzegorzWarszawa-Kabaty
151K-VI/600:50:50 Choma-gaca AgnieszkaPZU Sport Team
152VI/2800:51:11 Szczotkowski MarekPiaseczno
153IX/800:51:13 Kolasiński JarosławWarszawa-Włochy
154IV/1700:51:33 Czeremański RafałKB.im.Piotra Sękowskiego w Płońsku
155XI/300:51:33 Michalak JerzyKB.im.Piotra Sękowskiego w Płońsku
156K-III/500:51:41 Witkowska AnnaVege Runners
157VIII/1200:51:50 Śluzek MirosławWarszawa-Anin
158K-X/100:51:52 Gliniewicz AleksandraKB ActiveSports Warszawa
159K-III/600:52:19 Grom MonikaJacekBiega Running Team
160VI/2900:52:19 Szczęsny RafałWarszawa-Żoliborz
161II/500:52:22 Misztal JakubA.K.B. MORT!
162XII/100:52:26 Marszalec JarosławNiezrzeszony
163K-X/200:52:29 Kołodziejczak MałgorzataWarszawa-Ursynów
164VII/1300:52:30 Kaniuga LeszekWarszawa Mokotów
165V/2900:52:30 Grzegorczyk FranciszekNiezrzeszony
166VII/1400:52:34 Jankowski MichałPsy Ugryzienie Upadek
167K-V/900:52:51 Zielinska AnkaWilanów Coffin Dodgers
168K-VI/700:53:03 Sikorska MariolaPiastów
169K-VIII/200:53:09 Wagner JolantaWarszawa-Ursynów
170XII/200:53:44 Tokarzewski StanisławKomorów
171K-III/700:54:01 Rokosz DominikaWarsaw International Triathlon Club
172X/800:54:28 Bator ZbigniewNiezrzeszony
173K-IX/100:54:59 Matuszewicz EwaKondycja
174XI/400:55:23 Przybylski BogusławWarszawa-Falenica
175K-IV/700:55:27 Dąbrowska JolantaGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
176V/3000:55:50 Milewski MarcinNiezrzeszony
177K-VIII/300:56:34 Teichert MariaKB ActiveSports Warszawa
178K-III/800:57:29 Rogowska KatarzynaNiezrzeszony
179IV/1800:57:29 Kosiorek PrzemysławWarszawa Śródmieście
180XII/300:57:30 Dembiński EugeniuszKB Huragan Wołomin
181K-IV/800:57:36 Lelonek AnnaNiezrzeszony
182K-VI/800:57:44 Pokora-malewska KarolinaWarszawa
183VII/1500:58:05 Miastowski RafałWarszawa-Dzielnica Ursynów
184I/100:58:22 Szulski JanKarczew
185XI/500:58:22 Staniszewski WaldemarTarchomin Wieś
186I/200:58:23 Łopot JakubKarczew
187K-VI/900:58:30 Pawłowska KatarzynaaleTEMPO
188K-V/1000:58:35 Łempicka-Gromek JoannaGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
189XIII/100:58:35 Domański JacekWKB Heta Lubliniec
190K-X/300:58:47 Głowacka ElżbietaParkrun Warszawa Ursynów
191K-XII/100:59:15 Żywek TeresaNiezrzeszony
192K-VI/1000:59:59 Bugaj JoannaPiaseczno
193K-XI/201:02:05 Polak TeresaKB ActiveSports Warszawa
194K-VIII/401:02:54 Kochman IwonaNC+ Sport Team
195VII/1601:03:07 Moore Rodrigiez Daniel RayNiezrzeszony
196K-VI/1101:04:47 Wysoczarska BeataWarszawa
197K-V/1101:06:36 Komorowska-gajda MonikaWarszawa
198K-III/901:06:56 Kalatzi KarolinaNiezrzeszony
199K-III/1001:06:56 Pospiech MartynikaNiezrzeszony
200VI/3001:06:57 Wójcik RobertNiezrzeszony
201XIV/101:11:10 Baranowski TadeuszWarszawa-Gocław
202XIII/201:11:40 Moszkowicz EugeniuszKondycja
203K-X/401:12:45 Al-Askari-Czyżewska BarbaraNiezrzeszony
204XIII/301:13:58 Duszyński ZbigniewKB ActiveSports Warszawa
205XIV/201:17:26 Bucholc JerzyKB ActiveSports Warszawa
206XIV/301:23:16 Andrzejewski TadeuszWarszawa-Bielany